Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • Smail

    13 bloody Bloody Geek    link    06 lutego 2017 23:10     46880

dobre
   
słabe
   
4

dobre
   
słabe
   
0

  • Smite

    3 bloody Bloody Geek    link    23 kwietnia 2016 22:49     22345

Smite
Witam wszystkich :D jakiś czas temu prezentowałem wam grę pod tytułem "Nosgoth" niestety została ona zamknięta (a przynajmniej będzie 31 maja ;/ )
Teraz chcę was zachęcić do zagrania w "Smite". Może niektórym ta nazwa coś mówi może już w nią graliście, dla tych którzy nigdy o niej nie słyszeli mogę powiedzieć iż jest to typowa battel arena bardzo podobna do świetnie nam znanych "Leagues Of Legends" czy "Dota" z małą różnicą zamiast typowego widoku z góry mamy widok z zza pleców naszego protegowanego, a raczej protegowanych gdyż wcielamy się w bogów z znanych naszemu światu wierzeń mi: Nordyckich, Chińskich, Greckich, Rzymskich, Egipskich czy Majów. Wraz z kilkoma trybami gry w tym świetnie znany Podbój i niezliczoną ilością skórek, głosów każdy znajdzie coś dla siebie.
Dynamiczna rozgrywka dzięki kamerze z zza pleców sprawia iż nigdy nie wiemy czy ktoś nie czai się za naszymi plecami a wędrówki w dżunglę stają się jeszcze niebezpieczniejsze, Mnogość postaci jak i trybów gry, przedmiotów, i modyfikacji wyglądu daje nam obszerny wachlarz wyboru.

Tradycyjnie zostawiam link gdzie możecie założyć konto i do zobaczenia w grze :D

http://www.smitegame.com/play-for-free?ref=CrazyDayPL


https://www.youtube.com/watch?v=5mVYnfJS73U

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

natt1488 23 kwietnia 2016 23:13
0  1

Znam, grałam chwilkę. Ale powiem szczerze,że jakoś mi nie podeszła. Ale co kto lubi. ;)

  • Nosgoth

    6 bloody Bloody Geek    link    09 marca 2016 12:12     44464

Nosgoth
Witam chciał bym wam przedstawić grę pod tytułem "Nosgoth" Jest to typowa battel arena, gdzie ścierają się dwie grupy po cztery osoby. Polecam ją miłośnikom Legacy Of Kain i Soul Reaver gdyż gra została osadzona właśnie w tym uniwersum. Mamy aktualnie do dyspozycji po pięć klas postaci w każdej z dwóch grup a mianowicie ludzi i wampirów. Ale spokojnie nie są to wampiry pokroju Edzia a prawdziwe krwiożercze bestie wprost z otchłani piekieł, bliżej im do tych z ksiąg serii "Nekroskop" pana Briana Lumley. Świetna oprawa graficzna jak i dziękował zapewniają nam mroczny klimat który doskonale pasuje do samej rozgrywki, zróżnicowane klasy jak i uzbrojenie dają nam możliwość dopasowania swojego własnego stylu gry.

Sama gra jest dostępna na platformie Steam i jest grą darmową :D
Pozwolę sobie także dodać link od którego chętni będą mogli założyć konto dzięki czemu zyskają buster zwiększający doświadczenie w grze :P
http://bit.ly/1mDCKHc

Mam nadzieję że kogoś przynajmniej zainteresowałem tym jak że krótkim opisem :P
Zapraszam do gry i życzę miłej zabawy.


https://www.youtube.com/watch?v=ukW0DaWSWgg

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

Marla 09 marca 2016 14:48
0  1

wow, uwielbiałam Soul Reaver i nawet ostatnio komuś narzekałam, że brak takiej gierki. W tej chwili może nie, bo dużo obowiązków, ale pewnie z czasem chętnie :)

Ostatnie 5 minut życia.....
Witam chciał bym wam przedstawić grę przeglądarkową z bardzo ciekawą historią, wszystko dzieje się w temacie zombie apokalipsy. Zajmie wam to około 10 minut więc nawet jeśli nie przypadnie wam do gustu to nie stracicie wiele swojego cennego czasu. :D
Moim zdanie twórcy odwalili kawał dobrej roboty, a sama gra wywołała we mnie wiele podobnych odczuć jakie miałem przy tak wielkim projekcie jak "The Lost Of US"

http://www.fiveminutes.gs/

dobre
   
słabe
   
15

Najlepszy komentarz:

chemikone1 14 stycznia 2016 20:33
0  5

Żadnej ingerencji. Dla mnie zbyt nudne

Kiedy sama pajda to za mało.
Bo prosto nie zawsze znaczy źle.

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

Paternostro 07 stycznia 2016 17:45
0  1

Koluniu nie tak prędko, opisz no co to ;) jak to stworzyć

Bloody 07 stycznia 2016 18:20
0  3

@Paternostro: Bardzo prosta sprawa wystarczy ci bagietka, a najlepiej spisuje się chleb drwalski z Lidla środek wydrążony aby się nie zmarnował robię z niego grzanki do zup kremowych. A dodatki to już kwestia osobista, zaczynając od spodu pieczarki(wcześniej przesmażone wraz z cebulą i czosnkiem), szynka, oliwki, jajko, ser i oczywiście przyprawy bazylia świetnie sprawia się na wierzchu dając genialne wrażenia dla nosa :D Oczywiście po wszystkim chleb ląduje w piekarniku na krótko do zapieczenia się sera.
Smacznego :D
Z nami od

06 stycznia 2016 20:02

Dodanych

10

Komentarzy

47

Karma wrzut

199

Karma komentarzy

48

Obserwowani 1

Obserwują 1