• girl

    7 bloodyhand BloodyHand SFW    link    09 czerwca 2019 21:47     30396

girl

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

sativa420indica wczoraj o 05:52
0  1

...you'll be a woman soon.


https://www.youtube.com/watch?v=c8aFcHFu8QM
brak słów - poruszająca seria BBC
to już 3 lata ale gorąco GORĄCO polecam

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

Cinekwaw 2 dni temu, 04 czerwca 17:19
0  1

A człowiek powoli to wszystko niszczy, nie jestem tam żadnym ekologiem ale uważam że jesteśmy gatunkiem pasożytniczym

i odeszli ku słońcu...
Pomnik Gdynian Wysiedlonych
#własne

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

monkey 6 dni temu, 28 maja 21:08
0  3

Pomnik powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych. W trakcie uroczystości odsłonięcia pomnika prezes tej organizacji Benedykt Wietrzykowski, przypomniał wspomnienia 12-letniej w 1939 roku gdynianki, która opuszczając z matką i młodszym rodzeństwem miasto, po kryjomu zabierała ze sobą w plecaku psa, co było zabronione przez Niemców. Zwierzę, które po drodze wydostało się z bagażu, zostało zastrzelone przez żołnierzy.
Wietrzykowski przypomniał też, że – ponieważ większość mężczyzn zdolnych do służby wojskowej była wówczas poza domem(pażdziernik 1939), ciężar związany z wysiedleniami w bardzo dużej mierze spadł na barki kobiet, które musiały zadbać o dzieci. - Dlatego właśnie główną postacią pomnika jest matka. Wysiedlani przewożeni byli pociągami, często w nieludzkich warunkach, do miast na południu dzisiejszej Polski, a wielu z nich podróży tej nie przeżyło. Ogółem wysiedlono ponad 50 tyś ludzi czyli ok połowę mieszkańców.
Planowe działania rozpoczęto 15 października 1939 r., ale przedtem odbywały się także dzikie wysiedlenia. Np na przyjazd Hitlera (14 września 1939) aresztowano 4 tysiące mieszkańców - w większości mężczyzn i młodzieży powyżej 14 lat, którą potem skierowano do Piaśnicy i obozu koncentracyjnego Stutthoff. Raczej nie przeżyli II wojny światowej...

https://historia.trojmiasto.pl/Film-z-wizyty-Hitlera-w-Gdyni-w-1939-r-n68629.html

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

mikroMAKRO 2 dni temu, 27 maja 17:59
0  1

No nieźle porbiony :)

Eyecosmos

dobre
   
słabe
   
0

dobre
   
słabe
   
19

Najlepszy komentarz:

wicimicitycityci 6 dni temu, 15 maja 07:43
2  1

Ja pierdole dorośli ludzie... Był u was święty Mikołaj?

abuczok 6 dni temu, 15 maja 09:07
0  0

@wicimicitycityci: Tak samo można powiedzieć w drugą stronę : Dorosły człowiek i wierzy w to co farmacja mu wciśnie i inne "naukowe" publikacje.
Po za tym koncepcja płaskiej Ziemi została wymyślona dla beki, a to jest zupełnie inna beczka

Gallant 6 dni temu, 15 maja 13:05
0  0

@abuczok: "to co farmacja mu wciśnie" - well, nie znamy do końca naszego mózgu więc cały czas się to rozwija, ale kiedyś ludzie bez leków żyli tak z 40lat mniej niż my, więc lubię BIGPHARMĘ. Ponadto, nikt przecież sobie nie wymyśla,że "Ooo kurwa weźmiemy, trochę wody, cukru, soli, wyciągu z randomowej rośliny, nazwiemy to paracetamol i hmm.. będzie na ból głowy" Ciach sprzedajemy! Lata ciężkiej pracy, badań i praktyki (było troszkę epidemii na tym świecie, które zwalczyliśmy) a ty teraz jesteś takim ignorantem, który mówi, wszystko chuj, to spisek,żeby wyłudzać hajs :d Nie siedzę w biologi i chemii, ale no znam parę ludzi, którzy siedzą, to nie są czary, to jest nauka :D

abuczok 6 dni temu, 15 maja 13:46
0  0

@Gallant: a może żyli 40 lat, bo warunki były znacznie gorsze, brak ciepłej wody, gorsze warunki sanitarne, kanalizacji w miastach to i organizm był nastawiony na ciągłą walkę i się zużywał szybciej.
Nie znamy ludzkiego mózgu, ba nawet pomijamy podstawowe imformacje o naszych ciałach. Układ limfatyczny, który jest odpowiedzialny za pozbywanie się syfu z naszego organizmu jest tak zapchany, że na wszelkie stany zapalne, katarki itp. (które z resztą są efektem, a nie przyczyną chorób), przypisuje się złote tableteczki, wynalezione przez miłościwych naukowców, które niwelując objawy rozcharmonizowując w tym samym czasie naszą doskonałą bio-maszynę.
I wypraszam sobie wszelkie osobiste docinki, nie znasz mnie, i to że moją wiedzę rozwijam w innym kierunku nie znaczy że jestem ignorantem.
Aha i nie jestem przeciwny całej medycynie. Dajmy na to chirurgię. Fajnie że są ludzie którzy potrafią wsadzić ręce we flaki i zszyć jakąś żyłę którą rozprułeś w wypadku samochodowym. Zioła tutaj nie pomogą, a taki zastrzyk adrenaliny może komuś życie uratować.

Gallant 6 dni temu, 15 maja 15:27
0  0

@abuczok: Może rzeczywiście zbyt personalnie to napisałem, za co przepraszam, nie powiem Ci,że twoje podejście jest złe, bo nie ma recepty na życie :D Ja w farmakologi nie widzę żadnego spisku, mam przyjaciela na medycynie, który w przystępny sposób mi tłumaczy jak poszczególne substancję działają na nasz organizm i zamierzam korzystać z tego dorobku nauki (wiadomo, tylko w konieczności, bo na byle ból głowy się faszerować tabletkami, to też nie dobrze). Ale z tego co wiem, to same szczepionki ocaliły miliony ludzi, tężce, ospa itp itd ludzie na to już nie umierają- ale to temat, tak przewałkowany,że nie chce mi się o nim nawet pisać :P
Wszystkie substancje psychoaktywne mają wpływ na nasz organizm, tylko nad tymi do "zabawy" ludzie się nie zastanawiają, ale są takie dzięki, którym np. nie występuje stan zapalny, który z kolei może powodować jeszcze większe szkody, więc dla mnie leki są spoko, jak dla Ciebie nie, to też spoko :)

abuczok 5 dni temu, 15 maja 19:18
0  0

@Gallant: Polecam Dr Morsa oraz zagłebić info o teorii Behamp i Pasteur. Ja wyznaję teorię, że ludzki organizm potrafi dojść do ładu sam, wystarczy dać mu dobre warunki i trochę czasu

Gallant 5 dni temu, 15 maja 21:14
0  1

@abuczok: HIV, Rak, Tężec, Wścieklizna - są choroby, przy których bez leków śmierć, szybka i bolesna :d
teorii Behamp - Twierdził, że w istocie bakterie nie są przyczyną, lecz skutkiem choroby i zależne jest to od tego jaką formę przybierają, co wynika ze stanu podłoża, na którym żyją, a nie z zarazka samego w sobie. - no niestety ale chyba się mylił, bo są zakażenia bakteryjne i jest udowodnione,że dane patogeny wywołują chorobę, a nie na odwrót :d
O mnie

się nie martw.

Skąd

stąd nie widać

Z nami od

20 października 2014 12:08

Dodanych

142

Komentarzy

634

Karma wrzut

2018

Karma komentarzy

363

Obserwowani 3

Obserwują 2