Jägermeister ;)

dobre
   
słabe
   
9

Najlepszy komentarz:

terence 05 sierpnia 2019 19:06
3  1

większej lunety nie było snajperze ?
technologicznie to my zwierzęta miazdzymy jak chcemy
niedługo czołgami bedą jeżdzić na polowania albo rakiety naprowadzane ziemia ziemia
sport

dawiduch12 05 sierpnia 2019 20:44
1  0

@terence: geniuszu te jelenie były ode mnie max 80 m.

terence 05 sierpnia 2019 21:51
0  1

@dawiduch12:
Jak spotkasz kupę na ambonie to będzie duże prawdopodobieństwo że moja bo sram ogólnie w te wasze ambony.

terence 05 sierpnia 2019 21:54
0  1

wicimicitycityci 06 sierpnia 2019 07:46
1  3

@terence: Terence... my, ludzie, jesteśmy myśliwymi. Nie rozumiem ludzi którzy się tak bardzo upierają, że jest to nie w porządku strzelać do zwierząt w celu polowania. Wbrew pozorom, nie biorąc pod uwagę Januszy myślistwa, jest to dziedzina z wieloma zasadami i regułami. Pierwsze co usłyszałem od alaskańskiego myśliwego - strzelaj tak, żeby zabić za pierwszym strzałem od razu. Zwierząt nie wolno męczyć, nie może cierpieć podczas śmierci. Wszystko w zgodzie z naturą. Taki gepard czy lew też działa w zgodzie z naturą zabijając swoje ofiary, pamiętaj że my też pochodzimy z tego samego łańcucha pokarmowego. Kurczaczek wyciągnięty z klatki smakuje, ale już jelonek zastrzelony w jego naturalnym środowisku, od urodzenia wolny już nie. W normalnych warunkach zające są tępione przez lisy. Ale je też trzeba kontrolować. Jakbyśmy puścili wszystko samopas to było by słabo. Być może lisy wytrzebiłyby większość zajęcy zmniejszając niebezpiecznie ich populacje a one tez są nam potrzebne. Jelenie i sarny też są nam potrzebne, ale w za dużej ilości mogą być niebezpieczne, jeśli zaczną się mnożyć bez kontroli. Ja nie mówię tutaj o Januszach polowania i kłusownikach oraz ludziach bez wiedzy. Ja sam nie mam wiedzy na temat myślistwa, ot czasem postrzelam do tarczy na strzelnicy z różnym skutkiem. Trochę świata zwiedziłem i mam nieco wiedzy w różnych tematach, uważam się za osobę o otwartym, jasnym umyśle. I uważam, że jestem świadomy że dla tych biednych puchatych zwierzątek kilka pestek co sezon trzeba posłać, by utrzymać kruchy ekosystem w równowadze.


myślistwo + CP

dobre
   
słabe
   
22

Najlepszy komentarz:

IronSavage 03 czerwca 2019 09:19
4  11

No widać odrazu po negatywnych nie przemyślanych komentarzach ze mamy tutaj do czynienia z wysoce wykształconą kadra nie zależnych naukowców/ekspertów. Tak głośno wypowiadacie sie w tych komentarzach jacy to myśliwi źli okrutni itd itp ahh te okrutne polowania w lasach - gospodarka łowna... dobrze ze wasze kurczaki świnie i krowy które lądują jako danie na talerzu cale swoje życie miały takie ludzkie warunki bytowe, czyli w klatce ściśnięte, napychane chemiczna pasza by szybciej rosły, w ciągłym stresie czasami bite w czasie chowu. Aby na koniec swojego życia w silnym stresie trafić do rzeźni na hurtowy ubój zostac porażonym prądem później obuchem w łeb a te najsilniejsze jednostki które jeszcze sie nie poddały w ludzki humanitarny sposób mogły oberwać szpikulcem ze specjalnego pistoletu ubojowe zasilanego pociskiem slepakiem między oczy. Ale największe i najsilniejsze jednostki (tu zaskoczę tych wszysktich ekspertów) są odrazu ubijane ze sztuceru myśliwskiego;).... ahh ci źli myśliwi zabijający dla „zabawy” oddający hołd upolowanej zwierzynie, oni napewno na jednym polowaniu zabija więcej zwierzyny niż hurtowa produkcja w rzeźni... wiec drodzy eksperci kto zabija dla zabawy i czystego zysku? Chyba wy jako konsumenci.

Kawasaki ZL 600     Własne

Kawasaki ZL 600     Własne
Piątkowa nuda, pozdro dla kumatych ;D

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

Damianov 04 kwietnia 2014 18:16
1  3

czyli,że mnie kurwa to już nie podrawiasz???

Kto wie co to? ;D Włase
Jest na chodzie, aktualnie ma tego gokarda kuzyn, nic nie wiem o jego historii oprócz tego, że to wykonał Romet, prawdopodobnie to jakiś prototyp.. Może ktoś coś wie?

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

Ayahuasca 02 marca 2014 12:56
7  14

Wiem tyle, że jesteś milionerem :D
Skąd

Bydgoszcz

Z nami od

02 marca 2014 09:44

Dodanych

4

Komentarzy

16

Karma wrzut

19

Karma komentarzy

16

Obserwowani 0

Obserwują 0