Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

I tak to widzę w każdym kraju!!!

dobre
   
słabe
   
13

Najlepszy komentarz:

derlax 24 marca 2019 09:20
0  7

Zdaje mi się iż większość ludzi czytających wypowiedź Pani Julii straciła gdzieś po drodze wątek. Tu nie chodzi o to jaką wiarę wyznają, a zaakceptowanie i przystosowanie się do togo jak działa dany kraj skoro chce się dołączyć do jego społeczności. Chodzi tu o przybywających imigrantów i ich przystosowanie (bądź NIE).
Zgodze się iż najwiekszy nacisk w wypowiedzi jest nałożony na Muzułmanów i ich religię, jednak jest to spowodowane faktem, iż to właśnie z nimi jest na całym świecie największy problem, bo ogromna ich masa nie myśli samodzielnie, a podąża ślepo za tym co powie ich Imam.
A wypowiedź jest jakże prosta - "chcesz żyć u nas w kraju, szukasz lepszego życia? Nie ma problemu - jednak dostosuj się do praw w nim panujących. Nie staraj się zmieniać go na swoją modłę bo tak ci wygodnie. Skoro spieprzyłeś ze swojego kraju bo było tam źle to znaczy że tamten system nie działał tak jak powinien, więc po co nawet próbować chcieć wprowadzać coś z już niedziałającego systemu? A jeśli nie podoba ci się system w kraju w którym chciał byś zamieszkać - NIE PRZYJEŻDŻAJ!"
Z nami od

13 września 2018 10:40

Dodanych

2

Komentarzy

33

Karma wrzut

123

Karma komentarzy

35

Obserwowani 0

Obserwują 0