• Psy 3

    3 doneligio donEligio Filmy    link    23 lipca 2019 17:54     5853

Psy 3
Na swoim profilu na Facebooku Marcin Dorociński w zabawny sposób poinformował o wzięciu udziału w najnowszym projekcie filmowym Władysława Pasikowskiego. Opublikował pierwszą stronę scenariusza, opatrzoną emoji z trzema pieskami.

Atmosfera nabiera tempa. Premiera 17 stycznia 2020.

dobre
   
słabe
   
6


Blue ruin
Bezdomny Dwight powraca w rodzinne strony, aby zemścić się na mężczyźnie, który niedawno wyszedł z więzienia.

Film zdecydowanie nie należy do przegadanych.
W całości, z lektorem, bez reklam na cda:
https://m.cda.pl/video/62302356

dobre
   
słabe
   
2


https://youtu.be/BrUvQ3W3nV4

Film dokumentalny braci Sekielskich.

dobre
   
słabe
   
8

Najlepszy komentarz:

crazygarbus ponad tydzień temu, 14 maja 12:55
0  3

Najgorsze jest to, że chodź nie wierzę to z moich podatków idą pieniądze na tą całą czarną mafie. Kiedyś chciałem się wypisać ale nie jest to łatwy temat. Kościół trzeba odciąć od państwa, niech się utrzymuje z pieniędzy swoich darczyńców a nie państwa i niech płacą podatki. Niech się nie wtrąca w politykę. Religia won ze szkół, przenieś do salek kościelnych dla chętnych. Nie godzę się by państwo było utożsamiane z religią. Ci co wierzą i praktykują niech płacą za swoje na msze, modły i auta z salonu dla księdza. Niech ten najstarszy biznes świata utrzymuje się sam. Wiara w Boga nie równa się wiarą w kośćiół i księży! Umiemy czytać i myśleć, nie potrzeba księdza by być dobrymi katolikami. Wystarczy biblia, chęci i prawdziwa wiara, a nie stanie na pokaz w kościółku i obgadywane sąsiadów. Ustawianie czystych aut jak najbliżej wejścia do kościoła. Pokazywanie wsiockich kreacji i święcących marynarek A później wóda, awantury i hulaj dusza piekła nie ma! Fałsz, obłuda i hiperkrytycyzm tak widzę 90% ludzi stojących w kościele.


https://youtu.be/u4Ph36KEN1M

Propagansowy film o Polsce, w holenderskiej telewizji. Tu jego prezentacja, a raczej omówienie pierwszego z pięciu odcinków.

dobre
   
słabe
   
0
O mnie

...się nie martw!

Skąd

71

Z nami od

28 czerwca 2018 12:09

Dodanych

131

Komentarzy

352

Karma wrzut

1640

Karma komentarzy

120

Obserwowani 7

Obserwują 0