Siemaneczko ludziska

Tekst poniżej był to mój komentarz ale tak się rozpisałem, że postanowiłem puścić to dalej :) Sprawdźcie się proszę i wyniki wpiszcie w komentarzach. Ciekawi mnie ilu krzykaczy zda a ilu się przyzna że oblało. O ile znajdzie się na tyle odważny "polak" żeby przyznać się do błędu. Ja osobiście, uprzedzając pytania posiadam wiedzę o której tu piszę, włącznie z "Inwokacją". Co do "Inwokacji" to może trochę mnie poniosło, mogłem zapytać o "Katechizm polskiego dziecka" - dam sobie lewą rękę uciąć, że co najmniej połowa nie umie, a połowa z tych które umieją nie wie, że to o to chodzi :D


Ciekawą lekturą są te Wasze komentarze pod "narodowymi" wrzutami. Normalnie jak kłótnia dwóch Polaków o to czyje krowy ładniejsze :D

No nic. Czuję niepohamowaną chęć wtrącić swoje trzy grosze.

Polska - "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy". Nie napiszę czyje to słowa bo przecież Wy wszyscy prawdziwi Polacy na pewno to wiecie. W końcu Polskę nosi się w sercu, nie na tatuażach, koszulkach, czy leginsach??? (OMFG - http://www.dumnyzpochodzenia.pl/sklep/kategoria/kobieta/20)

Co to w ogóle za chujowa moda nastała. Kto to widział odwieszać się symbolami narodowymi, jest to niedorzeczne, obraźliwe i ogólnie powinno być nie do przyjęcia.

Zgodnie z art. 137 § 1 „kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku”.

Temu to powinni w ogóle tak dop*****lić żeby się nie pozbierał...

Wracając do tematu... Spamowanie patriotycznymi grafikami nie czyni z nikogo Polaka a co najwyżej pozera. Mało tego wstawiający okazuje brak szacunku dla godła, flagi i barw narodowych, co nie tylko nie czyni z niego patrioty a wręcz przeciwnie, pokazuje jak bardzo jest nie dojrzały.

Teraz krótki test:
Rozumiem, że każdy z Was drodzy wielcy Polacy potraficie na jednym oddechu (bez qrwa zaglądania do internetów) podać:
- datę chrztu Polski
- datę bitwy pod Grunwaldem
- odśpiewać Hymn (cały a nie qrwa pierwszą zwrotkę)
- powiedzieć kto był pierwszym królem Polski
- podać jaki mamy ustrój polityczny
- podać datę odzyskania niepodległości
- podać daty oraz czas trwania poszczególnych rozbiorów
- wymienić trzy najważniejsze powstania krajowe
- oraz podać ich daty
- wiedzieć kim są: Karol Wojtyła, Józef Piłsudski, Stefan Batory, Witold Gombrowicz, Krzysztof Penderecki, Stanisław Moniuszko, Maria Curie-Skłodowska, Jan Heweliusz, Kazimierz Deyna...

To tylko podstawowa wiedza którą zna prawdziwy Polak i nawet obudzony ze sny poda prawidłowe odpowiedzi. Powinno być jeszcze: wyrecytuj "Inwokacje" z "Pan Tadeusza" (chociaż jak patrzę na poziom co niektórych to może powinno być - podaj autora...)

Punktacja:
10 - Brawo możesz uważać się za godnego przedstawiciela naszego pięknego kraju
9-0 - Niestety nie jesteś godzien aby na ciebie splunąć i naszą Polska ślinę marnować

Pozdrawiam

P.S.: @Sparta do tej pory moja czarna lista była pusta ale teraz możecie się już tam bawić, razem z kolegą @junkie

dobre
   
słabe
   
20

Najlepszy komentarz:

sonqo 23 sierpnia 2017 11:35
0  5

cieszy mnie to że ktoś w końcu podsumował wszystko tak pięknie

Skąd

zachodniopomorskie

Z nami od

21 listopada 2013 10:36

Dodanych

46

Komentarzy

2027

Karma wrzut

628

Karma komentarzy

1596

Obserwowani 0

Obserwują 6