Taki artykuł spotkałem na JM. Powielam ponieważ uważam, że wszyscy powinni się z nim zapoznać... Chcecie dobra swoich dzieci to otwórzcie oczy i nie dajcie się okradać i sobą manipulować. Świadomość jest lepsza niż urojony fanatyzm...

http://joemonster.org/art/42898/Raz_a_porzadnie_o_szczepieniach_z_perspektywy_praktyka

Pozdrawiam

dobre
   
słabe
   
15

Najlepszy komentarz:

mihoo1983 18 kwietnia 2018 10:46
0  2

@elhash : No wiec artykul ladnie napisany, ze niby bezstronnie i bez opinii i bez pinindzy z Farma Corpo ale... To ze sobie gosciu (pod nieweryfikowalnym nickiem Black_one) napisal ze go nie oplacaja jest tylko i wylacznie kwestia wiary - a ja mu nie wierze bo nie wiem kto to. Dalej, ja wyznaje zasade: jak nie umiem plywac to sie ucze. Nie popiera swoich wypoweidzi ZADNYMI badaniami ale za to bardzo latwo przychodza mu stwierdzenia typu: "Powiedzmy sobie to jasno. Szczepienia nie powodują autyzmu. Nie ma czegoś takiego jak autyzm poszczepienny". Widzisz ten "ktos" mam ogromne wrazenie nie widzial dziecka z autyzmem na oczy ja z drugiej strony tak. Jak w takim ukladzie wyjasnisz dzieciaczka ktory rodzi sie z maksymalna liczba punktow rozwija sie normalnie, gaworzy i nagle, krotko po szczepieniach, zaczynaja sie problemy wskazujace na autyzm? Kolejne pytanie gdzie sa publicznie dostepne listy skladnikow szczepionek i badania potwierdzjace ich nieszkodliwosc? Ja na takie nietrafilem jesli je gdzies masz podeslij. Ogolnie bardzo niezetelny artykul ktory jest wrecz szkodliwy bo slaba ocena/analiza jego tresci powoduje przeskok do zalozen - jak twoje powyzej. Peace.


Nie wiem co o tym myśleć... Fake???

http://innemedium.pl/wiadomosc/wielki-napis-wykonany-pismem-obcych-odkryto-powierzchni-marsa

Wrzucałem jako komentarz ale myślę że temat zasługuje na osobną wrzutę ;)

dobre
   
słabe
   
13

Najlepszy komentarz:

bufix24 03 lutego 2014 10:40
0  3

we wszechświecie nie jestesmy nawet pylkiem...jestesmy niczym kompletne zero posrod zyliona gwiazd i naprawde myslicie ze tylko my jestesmy jedyna forma zycia w materii, ktorej wielkosc jest prawie ze nieskonczona ?!

Najlepszy komentarz:

Molmomas 21 stycznia 2014 12:25
4  8

skoro twierdzisz że kolesie nie potrafiący jeździć konno byli lepszymi wojownikami to chętnie zobaczyłbym bitwę trzystu spartan na 100 husarów w polu.
przejechali by po nich jak tir po kocie.

Exodus 21 stycznia 2014 13:41
0  23

@Molmomas: czytaj ze zrozumieniem. moim zdaniem Spartanie byli doskonalszymi wojownikami, bardziej wszechstronnymi i jak na ówczesne czasy nie mającymi sobie równych nie pod względem uzbrojenia (dłuższe kopie, pistolety, bardziej zaawansowane pancerze i broń biała Husarii dawały jej oczywistą przewagę nad wrogiem) ale pod względem wyszkolenia, poświęcenia i hartu ducha. moim zdaniem krzywdzące jest dla piechoty porównywanie jej z konnicą pod względem liczebności rozbitego wroga bo działają przy tym inne siły na rzecz konnicy. poza tym jarać się wyższością Husarii nad Spartiatami to tak jakby jarać się wyższością Gromu nad Husarią. to chyba jasne że po dwóch tysiącach lat powstanie jednostka która będzie w stanie pokonać hoplitów spartańskich w polu. dlatego między innymi uważam Spartiatów za doskonalszych wojowników. bo porównuje sie ich do wspaniałej Husarii mimo że oddziela te formacje 2000 lat historii ^^ Chwała Spartiatom i chwała Husarii!
Skąd

zachodniopomorskie

Z nami od

21 listopada 2013 10:36

Dodanych

46

Komentarzy

2030

Karma wrzut

628

Karma komentarzy

1599

Obserwowani 0

Obserwują 6