• Sabrina

    2 marla Marla Filmy    link    godzinę temu     37


https://www.youtube.com/watch?v=-G9s0z2sweE

Fajnie wygląda ten zwiastun drugiego sezonu. Mimo, że to dość nastolatkowy serial, to pewnego rodzaju uroku odmówić mu nie można. Piękne kolory, bardzo ładne wnętrza, dużo mrooooku, bo faktycznie chwilami jest bardzo mroczno, odważnie i brutalnie.

dobre
   
słabe
   
0


Potrójna granica
Co tu dużo gadać , kino akcji w dobrej obsadzie. Mimo że spodziewałem się czegoś lepszego to i tak polecam choćby dla widoków i paru niezłych scen:)

dobre
   
słabe
   
2

Karski i władcy ludzkości
Myślę że postaci Pana Karskiego przedstawiać nie trzeba, jednocześnie polecam gorąco dokument o jego misji ujawnienia przed państwami zachodniej koalicji okrucieństw i zbrodni na terenie Polski podczas II wś. Wzruszający.

dobre
   
słabe
   
0

Siedem Minut po Północy
Bardzo ciekawy film. Nie umiem go zrecenzować ani do niego zachęcić, chciałem tylko zwrócić na niego uwagę. Występuje w nim fajny motyw takiego drzewiastego kolegi ;-) Jak dla mnie bardzo wciągający. Na podstawie książki ale akurat nie czytam za bardzo więc na jej temat się nie wypowiem. Wbrew pozorom raczej nie jest to historia dla całej rodziny na niedzielne popołudnie ;)


https://youtu.be/_uaY28hw9wA

dobre
   
słabe
   
1

Kobiety z charakterem i wolnością w sobie

dobre
   
słabe
   
9

Najlepszy komentarz:

Marla tydzień temu, 13 lutego 11:21
0  0

kim jest ta pani w środku? nie umiem jej rozpoznać :(

natt1488 tydzień temu, 13 lutego 12:36
0  1

@Marla: Amelia :) polecam film, barwna postać

ozzie tydzień temu, 13 lutego 13:02
0  4

@natt1488: jednak na zdjęciu w jednolitym kolorze czerwonym

Witam. Film widziałem raz i to nie od początku, ale może ktoś będzie kojarzył tytuł. Jest tam scena o zamkniętym dziecku w jakimś worku, do którego podłączone są przewody z kwasem, zadaniem bohatera jest więc uwolnić dziecko w jakimś tam czasie. Nie wiem jak to jest ze sobą powiązane ale bohater ten w pewnym momencie jest odurzany narkotykami w taki sposób, że jak dochodzi do siebie to piłeczka tenisowa spada i podaje mu kolejna dawkę. W jakimś tam momencie uczy się łapać te piłkę. Jest też scena że starym samochodem na łące gdzie ktoś zostaje spalony czy coś takiego. Film pamiętam słabo ale nie mogę o nim przestać myśleć i chce zobaczyć od początku.
Za sugestie wielkie dzięki

dobre
   
słabe
   
4

Ach te grzyby
Polecam Star Trek: Discovery
oraz translacyjny napęd zarodnikowy :)

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

listonosz39 08 lutego 2019 18:24
0  1

Fajny serial


Tagi

#filmy 

Polub nas!