Oprócz popularnych gigantów jak Netflix, Amazon, HBO GO czy polski Showmax są również inne strony z możliwością oglądania filmów i seriali.
Ja znam te dwie:
https://fili.cc/
https://filman.cc/
Może i Wy możecie się czymś podzielić? Niestety kinoman.tv już odszedł z tego świata...
Byłbym zapomniał o czymś zacnym:
http://www.lecinemaclub.com/

dobre
   
słabe
   
15

Najlepszy komentarz:

dejos wtf 16 listopada 2018 23:30
0  2

ja jestem kinomaniakiem i ostatnio słabo ze wszystkim, ogólnie przyzwyczajony jestem do zalukaj ale ostatnio tyle ludu tam siedzi że nie da rady wejść nawet. Dzięki za linki, piątka!


Polecam serial - "Columbo"
Stary jak wychodzone buty, ale co z tego jak dalej świetny?
Założenie jest proste. Każdy odcinek zaczyna się od morderstwa wydawałoby się, idealnego. Porucznik Columbo, człowiek o wyjątkowym sposobie myślenie oraz bycia, stara się dochodzić do sedna sprawy i demaskować mordercę. Bardzo ciekawa jest swego rodzaju gra między detektywem a sprawcą zbrodni, ponieważ bardzo często z przedstawionego później powodu - porucznik wie kim może być morderca.
Serdecznie polecam fanom książek Joe Alex'a czy Agath'y Christie, chociaż morderce poznajemy już na samym początku.

dobre
   
słabe
   
0

Gonjiam: Haunted Asylum
Cóż, po raz kolejny chciałbym wam przedstawić horror. Po raz kolejny również, z wydawałoby się, wyeksploatowanego już sposobu kręcenia, czyli found-footage (tzw. z ręki). Filmów tego typu jest od groma, ten jednak przykuwa uwagę.
Grupa młodych osób planuje zbadać paranormalne zjawiska, dziejące się w opuszczonym zakładzie dla obłąkanych. Jak ogólny zarys fabularny jest mniej czy bardziej oklepany, tak sama realizacja oraz przedstawienie klimatu jest na bardzo wysokim poziomie. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony widząc parę ciekawych, świeżych zabiegów, których uważam, brakuje temu gatunkowi.
Dla fanów horrorów - pozycja obowiązkowa.

dobre
   
słabe
   
2

Carrie Fisher

dobre
   
słabe
   
1

  • Zdrajcy

    5 junkie junkie Filmy    link    02 listopada 2018 18:04     6125

Zdrajcy

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

skszek dzisiaj o 02:40
0  1

rule number one...


Tagi

#filmy 

Polub nas!