"To właśnie Anglia" to doskonałe przedstawienie tego, co stało się z ruchem Skinheads. Jak się on podzielił i jakie były tego przyczyny na przykładzie analizy poszczególnych bohaterów. Jest to również przedstawienie sytuacji Wielkiej Brytanii początku lat 80-tych z punktu widzenia dorastających młodych ludzi pochodzących z robotniczych rodzin." Dodam od siebie że film zawiera rewelacyjną ścieżkę dźwiękową. :)

   
   
1

Najlepszy komentarz:

Marla przed chwilą
0  0

o kurde! jakoś to przegapiłam! zdecydowanie muszę się z produkcją zapoznać!

American Horror Story - Hotel

American Horror Story oglądam od pierwszego sezonu właściwie z takim samym zainteresowaniem. Zdecydowanie polecam fanom gatunku jakim jest horror, ale i miłośnicy wciągających fabularnie seriali nie powinni być zawiedzeni. Motywy przewodnie każdego z sezonów są szeroko dyskutowane w sieci, również obecny sezon budzi wiele skrajnych emocji. Dla mnie Hotel jest drugim po Asylum, tak dobrym sezonem. Nie gardziłam również Freak Show, chociaż uważam, że jednak Hotel zdecydowanie jest bardziej chory. Dużo okrucieństwa,głębokiej erotyki, dziwnych pomysłów scenarzystów :)

Do końca sezonu został jeden odcinek, więc dużo się dzieje :) Fanom mówię: oglądajcie spokojnie :) Tym, którzy jeszcze serialu nie znają; polecam :)

   
   
1

Najlepszy komentarz:

Termoobieg wczoraj o 15:59
0  1

Nie porwał mnie osobiście. :D


https://www.youtube.com/watch?v=SgYMyG-2FxE

Powrót do świata Harry’ego Pottera. Sam ten fakt skazuje film Davida Yatesa na gigantyczny sukces. Reżyser bardzo udanie kończył sagę o młodym czarodzieju – były to filmy bardzo spektakularne, ze znakomitym tempem, wydobywające odpowiednie emocje z bohaterów (jak oni się z filmu na film rozwijali!). Tego samego wypada oczekiwać od prequela potterowej serii, tym bardziej, że w rolach głównych świetni aktorzy: coraz bardziej przekonujący Eddie Redmayne, Ezra Miller, Samatha Morton, Ron Perlman, Colin Farrell. Jeśli tylko będzie to otwarcie nowego cyklu osadzonego w znanym świecie – z własnym stylem, narracją, ciekawymi bohaterami i lekkim mrugnięciem oka do widzów rozkocha w czarodziejach – a nie proste odcinanie kuponów od znanej franczyzy, to możemy być spokojni o jakość magii w 2016 roku.
Premiera zapowiedziana na listopad 2016 r.

   
   
0Losuj następne

Polub nas!