dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

terence 20 czerwca 2017 16:05
0  1

wiem, że nie o kobietach ale też a propos taki smaczek twin peksowy wpadł mi na monitor


https://www.youtube.com/watch?v=rHl_8WK8w3Y
Wśród wielu kreacji filmowych Davida Bowiego, ta z „Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną” jest najdziwniejszą i jedną z mniej znanych. W samym filmie postać Bowiego, agent Phillip Jeffries, pojawia się raptem na kilka sekund i wprowadza sporo zamieszania. W rzeczywistości ta scena trwała aż cztery minuty i została wycięta z ostatecznej wersji filmu Lyncha.


https://www.youtube.com/watch?v=qg3Yzfu5kYI
Brytyjski serial sensacyjno-szpiegowski.
Główna bohaterka, dziedziczka militarnej fortuny próbuje przekształcić rodzinny biznes w narzędzie pokoju. W tle konflikt izraelsko-palestyński i brudna zakulisowa gra mocarstw. Dla fanów gatunku.

dobre
   
słabe
   
0

  • Vinyl

    3 rosoli rosoli Filmy    link    04 czerwca 2017 20:39     7332


https://www.youtube.com/watch?v=0WR1vE7hK20
Sex, drugs and rock and roll. Produkcja Mick Jagger i Martin Scorsese.
Biznes muzyczny lat 70 ubiegłego wieku pełen seksu i narkotyków. Dużo dobrej muzyki, gwiazdorska obsada. Oglądając ten serial czułem się jakbym cały czas był na zajebistej imprezie. Odskocznia od codzienności, intelektualny masaż.
Polecam na upalony sobotni wieczór i uprzedzam, że nie będzie kontynuacji pierwszego sezonu. Powodem zbyt mała widownia ...Według mojej opinii pierwsza liga, ale ja zawsze byłem w mniejszości. Tak czy siak gorąco polecam..

dobre
   
słabe
   
2Losuj następne

Polub nas!