Bill fuckin Hicks


https://www.youtube.com/watch?v=winkmFcWeZQ
Revelations (1993) - Napisy PL
Jeden z występów komika i satyryka Billa, który sam siebie określał jako Chomskiego z "dowcipami o fiutach". Jak dla mnie pełen dystansu do siebie i szczerości zajebisty gościu, który potrafi rozjebać swoimi stwierdzeniami. Szczególnie lubie jego komentarze o narkotykach. Po prostu polecam, chociaż wiedzieć, że żył taki przechuj :D

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

Lejen 14 października 2016 14:59
0  2

Mistrz, pełen szacun dla niego.


https://www.youtube.com/watch?v=IMaVArMFWkM


Weekend z serialem- Black Mirror
Trzy odcinki pierwszego sezonu, trzy drugiego, prawdopodobnie kolejne trzy w nadchodzącym sezonie, którego trailer tutaj wrzucam+ świąteczny odcinek specjalny, który obejrzałam wczoraj.


https://www.youtube.com/watch?v=jDiYGjp5iFg

"Czarne lustro" pojawiło się już w czasie dużego zainteresowania serialami, kiedy faktycznie można było wybierać wśród wielu, ciekawych produkcji (2012), a i tak stało się nieco undergroundowym hitem. Każdy odcinek to osobna opowieść, której główny trzon zawsze ociera się o cyfryzację, życie w mniej lub bardziej wirtualnym świecie i futurystyczne założenia wykorzystania nowych technologii. I jak się okazuje, światy takie są po prostu niepokojące. Niepokój w znacznej mierze bierze się znów stąd, że jest to świat oddalony, nie o setki lat, czasem nawet nie dziesiątki. lat. To niejednokrotnie świat, który dzieje się już. "Black Mirror" pokazuje nam to, co technika może nam dać, ale naprawdę przeraża wizja tego, co my potrafimy z tym zrobić.

Pierwszy odcinek będzie dla wielu szokiem, niektórzy się zachwycą (uprzedzam, że jest bardzo mocny, powiem może jedynie, że przez pewien czas głównymi bohaterami jest świnia i premier Wielkiej Brytanii). Mówi się, że powinno się od tego zacząć oglądanie "Black Mirror". W związku z tym jednak, że każdy odcinek to osobna, pełna historia, to ja jednak polecam obejrzenie w pierwszej kolejności świątecznego, specjalnego odcinka: "White Christmas", ponieważ on chyba najlepiej wprowadzi w klimat tych małych, niezwykle wciągających opowieści.

"Black Mirror" totalnie zachwyca, zwłaszcza osoby, które dziejący się na naszych oczach postęp, uważnie obserwują. Refleksja jest gorzka, ale wrażenia artystyczne warte jej przełknięcia.

Marla gorąco, gorąco poleca!

dobre
   
słabe
   
9

Najlepszy komentarz:

Howard 09 października 2016 09:51
0  1

Ty masz coś za dużo czasu w weekendy :D muszę kiedyś sobie też taki wieczór albo dwa strzelić

Marla 09 października 2016 10:39
0  2

@Howard: a wiesz, że to prawda? zdecydowanie mam za dużo czasu w weekendy. Mam wielką nadzieję, że całkiem niedługo się to zmieni

Swiss army man....
Polecam

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

Zaratustra 20 listopada 2016 13:20
0  1

W pewien sposób mnie zawiodłeś pewnym brakiem bycia konsekwentnym w swoim podejściu do opisywania polecanych filmów acz i tym samym w pewien sposób zrozumiałem co miałeś na myśli. Zaintrygowałeś mnie tym filmem. Z uwagi, iż teraz robię 6 dni pod rząd nocki to będę musiał obejrzeć go jutro z rana :D

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

Aqualinespirit Semantyczny Psychopata 04 października 2016 21:45
0  3

Muzeum Rewolucji. Przewodnik oprowadza wycieczkę.
- Tutaj widzimy szkielet towarzysza Czapajewa.
- A tutaj widzimy szkielet konia towarzysza Czapajewa
- A tutaj widzimy szkielet psa towarzysza Czapajewa.
W pewnym momencie zbliżają się do ustawionego w gablocie małego kościotrupa.
- A tutaj widzimy szkielet towarzysza Czapajewa z jego lat dziecięcych.

Tak mi się skojarzyło -_^

Z jakiego filmu?

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

Zaratustra 04 października 2016 10:14
0  1

Funny Games :)

Marla 04 października 2016 10:15
0  2

@Zaratustra: tak jest! jeden z nielicznych według mnie filmów, którego nie da się obejrzeć więcej niż raz (zrobiłam wyjątek dla amerykańskiej wersji, ale było to straszny shit i chyba nawet nie obejrzałam do końca).

Polecam film - "Miłość Larsa"

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

KDP 03 października 2016 20:41
2  0

[img] http://i1.ujarani.com/3/6/6pC9gt.jpgę--match:971a338fc4e99f89fabc328d0c39ba38--ó
Polecam film....randomowe gowno z gogle grafika... bez wyjaśnienia. ..opisu....zajawki

Zaratustra 03 października 2016 20:55
0  0

@KDP: Rozśmieszasz mnie bo od dłuższego czasu czekałem, aż znowu się przypierdzielisz. Mało masz opisów w internecie? Muszę dorzucać na siłę jeszcze swój? Mam ci łaskawie wrzucać opis, trailery i chuj wie co jeszcze bo samemu ciężko jest wpisać jedną czy dwie frazy? Ja nie mam tyle czasu w życiu, żeby zadowalać cię opisem dobrego filmu. Chcesz - zainteresujesz się. Nie chcesz - na chuj się czepiasz? Polecam bo mi się podobał - to jest logiczne.

KDP 04 października 2016 04:51
0  1

@Zaratustra: jeśli polecasz logicznym jest ze skrobniesz parę zdań ...dlaczego akurat z tysiącom filmów ten wywarł na Tobie wrażenie. Czasem są to ujęcia. Czasem jest to muzyka. Reżyseria. I oszczędzisz wszystkim grzebania w sieci... poza tym zgodnie z Twoja zasada. .. zainteresuje się to poszukam... mogę wpisać w Google "filmy warte obejzenia" i w dupie będę miał Twoje trolowaNe plakaty filmowe niesamowitych filmów o których nie potrafisz nic powiedzieć. Społeczność ujaranych jest specyficzna... ludzie szukają inspiracji... i rzetelną informacja, nawet subiektywna, na wagę złota jest. Jeśli w dalszym ciągu nie potrafiłem wytłumaczyć Ci o co mi chodzi widocznie brak mi wyrozumiałości i umiejętności. .. obiecuje ci ze było to ostatnie czepiacie się foty plakatu z tekstem . A co do filmu. Zimny spokój całości z ładunkiem emocjonalnym końca daje rade. Odebrałem go jako niepokojący, ale dlatego że mało mam empatii...ale uczy rozumieć inność i różne pasje i namiętności. Wręcz niebezpieczny.

Polecam film - "Nightcrawler"
Historia dziwnego, lecz inteligentnego młodego człowieka który szuka zatrudnienia w dzisiejszych trudach życia w wielkim mieście. Będąc świadkiem wypadku postanawia nagrywać podobne sytuacje i sprzedawać lokalnym mediom. Rewelacyjna rola jak i scenariusz.

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

Xs3roN 30 września 2016 09:17
0  2

Oj polecam polecam... Film mocny i mroczny - moralność została roztrzaskana w drobny mak przez Gilroya oraz Gyllenhaala. Do perfekcji brakło tylko odpowiedniej oprawy audiowizualnejLosuj następne

Tagi

#filmy 

Polub nas!