Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Operacja

dobre
   
słabe
   
0

Czakramy
MULADHARA SVADHISTHANA MANIPURA ANAHATA VISHUDHA AJNA SAHASRARA

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

Uciekinier 17 stycznia 2018 16:56
0  4

O Manipuro tańcz!

High Times

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

mbworld 26 grudnia 2017 10:04
1  2

ktoś minusuje to po co tu wchodzi do jasnej holery

natt1488 swój ziom 26 grudnia 2017 10:09
0  6

@mbworld: cholery :D

  • 10 fusak1988 fusak1988 Mikroblog    link    27 września 2017 15:27     4013

Nie rozumiem dorosłych ludzi, którzy palą. Wszystko to zaczyna się za gówniaka, bo ktoś miał za słabą silną wolę kiedy np. w gimnazjum Krzysiek przyniósł fajki rodziców i w kiblu częstował kolegów. "Hehe, co, jesteś pipa? Weź spróbuj." I taki frajer spróbował, potem palił coraz częściej i częściej, a 20 lat później okazuje się, że na ten śmierdzący syf wydaje miesięcznie 500 złotych. Głowa mała. I to po co - żeby od niego śmierdziało, i niszczył sobie płuca i ogólnie zdrowie?
Jak to jest, że w XXI wieku ludzie nadal palą, i że nadal inicjowane jest ono w ten sam sposób? Bo chyba nie ma osoby, która w wieku powiedzmy 20 lat myśli sobie "Hmmm, w sumie nigdy nie paliłem. Może powinienem zacząć wydawać pieniądze na to, żeby mi było czuć z ryja jakby mi tam ktoś nasrał?" Dokładnie, nasrał. To jest tak głupie, że równie racjonalne byłoby gdyby ludzie zaczęli srać w gacie dla przyjemności i wchodziłoby im to w nałóg. "Karol, chodź do kibla, Darek zajumał dziadkowi paczkę Cottonworldów, będziemy srali w gacie, tylko nie mów facetce."
"Hehe, Karol, a ty w ogóle wiesz jak to się robi?" Doświadczeni koledzy sracze z uśmiechem spojrzeli się na kolegę, który nieśmiało wyjął z paczki parę slipów. Wziął głęboki wdech i popuścił. Powitała to salwa śmiechu. Błąd początkującego. Każdy z obecnych to zrobił ale i tak bawi gdy widzą jak ktoś nie ma jeszcze wprawy w obsrywaniu się, i puści bąka. Od tej pory Karol należał to ekipy. Codziennie na przerwie wychodzili za szkołę, żeby zesrać się w gacie, po czym wkładali sobie w dupy gumy i tic taki, żeby nauczyciele nie wyczuli. Coraz więcej pieniędzy szło na slipy, bo weszło to w nałóg i na studiach obsrywali się już nawet i cztery razy dziennie. Niektórzy przystopowali, inni kupowali tanie majtki z Biedronki. Bardziej zdesperowani kupowali na rynku wątpliwej jakości majtki z przemytu, bądź tkaninę na metry i szyli sobie sami.
Normalny człowiek idzie na imprezę, ale nie może się bawić bo czuje gówno. Banda patusów zamiast kulturalnie wyjść obsrać się na balkon, bezceremonialnie rozpakowała 6-pak slipków przy stoliku i zaczęła srać tak, że ledwo można oddychać. Po imprezie wracasz do domu i całe włosy i ubranie śmierdzą gównem. Potem słyszy się, że ktoś obiecuje w nowym roku rzucić obsrywanie gaci, ale już po kilku dniach do tego wraca, bo nałóg jest zbyt silny. A wystarczyło powiedzieć Darkowi "nie" - tak byś miał i pieniądze, i zdrowie i czyste majtki

Z Facebooka.

dobre
   
słabe
   
4

Ahue hue hue

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

aXayPL 29 czerwca 2017 18:58
0  9

TO DO
TO DO
TO DO TO DO TO DO TO DO TO DOOOO... TO DO DO DO DO!
TO TO DO TO DO TO DOOO DOO DOO DOO DO DO DO DO DOOOO
- Pink Panther
O mnie

There's two wolves battling us all right now One's good, the other one's evil If you're wondering which wolf inside will succeed Simple, it's the one that you feed.

Skąd

From Outdoor |♀Jack Herrer♀White Rhino♀White Widow♀Frisian DEW♀Super Lemon Haze♀Super Silver Haze♀

Z nami od

03 grudnia 2014 11:07

Dodanych

426

Komentarzy

459

Karma wrzut

3623

Karma komentarzy

558

Obserwowani 22

Obserwują 5