Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • 3 glo8trott3r glo8trott3r Mikroblog    link    3 dni temu, 18 października 13:50     271

"Dobra, napiszcie mi, czy dobrze rozumiem, bo u mnie czwartek to mały piątek i już mogę dobrze nie kojarzyć. A więc tak:

Płeć to konstrukt społeczny, ale kobiety są mądrzejsze, ale każdy może czuć się kobietą, ale nie masz macicy to nie zabieraj głosu, ale transkobiety to też kobiety, ale mężczyźni to świnie, ale płcie są równe, ale potrzebujemy parytetów, ale przede wszystkim zawłaszczenie kulturowe jest złe.

I nie wiem cholera, czy wypiłem za dużo, czy może za mało... W każdym razie nie rozumiem."

~Dox

"Edukacja seksualna w praktyce.

Lewica ma obsesję na punkcie seksualności i płciowości, bo wie że dzięki temu może uprawiać inżynierię społeczną na masową skalę. I wie też że dzieci są bezbronne wobec wtłaczania im do głowy tematów w stylu „przyjemność z seksu”. W czyjej chorej głowie zrodził się pomysł nauczania dzieci przyjemności i tłumaczenia, że to ma je chronić przed pedofilami? To tak jakby im powiedzieć „cukierki są smaczne, bardzo będą Wam smakować” i liczyć na to, że gdy ktoś je poczęstuje to odpowiedzą „weź człowieku, cukier jest niezdrowy”.
Nazwanie tego „edukacją” urąga prawdziwej edukacji. Edukacja to nauka matematyki, języka, geografii czy biologii i rozwój umiejętności manualnych, wokalnych oraz fizyczny. A nie opowiadanie dzieciom o waleniu konia, do cholery. To nie ma nic wspólnego z edukacją."

~Żelazna logika

dobre
   
słabe
   
1

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

Wotan tydzień temu, 20 września 14:15
0  4

O kurwa

Najlepszy komentarz:

glo8trott3r 4 dni temu, 07 września 11:05
0  0

@BogPierun @ojtamojtam420 Jeśli chodzi o wodę: duży wpływ ma intensywność rolnictwa: nawozy sypane często gęsto wnikają do wód gruntowych uniemożliwiając później użycie jej jako wody pitnej. Hydrokryzys jest nieunikniony ze względu na zmiany meteorologiczne i klimatyczne - cykl życia naszej planety. Z tym, że całe to pierdololo o zanieczyszczeniu środowiska, emisji gazów, dziurach ozonowych... Jest o kant dupy potłuc. Gdyby wszyscy w Europie przesiedli się na rowery, emisja gazów spadłaby 0,5% na skalę globalną. Dla porównania jedna z fabryk w Chinach produkuje 17% globalnej emisji.
Co do przebiegunowania - temat znany, ale przez społeczeństwo nastawione na konsumpcjonizm odstawiony na półkę "bajki/teorie spiskowe". Aż tu nagle wszyscy otworzą oczy i japy ze zdziwienia. Pzdr.

BogPierun 4 dni temu, 07 września 11:37
0  0

@glo8trott3r: Przyznam Ci racje w twojej wypowiedzi. Dlatego ze rolnicy wielo-gabarytowi, sami do tego doprowadzili, by szybko uprawiac plony, co przelozylo sie na jakość warzyw i owocow, zmniejszajac o 90% witamin w nich zawartych, a za to takie rosliny maja ciężką chemie, doslownie skażone plony dla mas. Jeśli chodzi o hodowlę zwierząt, to jest dopiero cyrk.

Powiem wam że duży problem jest z ludźmi, a ich płytkim wyobrażeniem. Nawet nie będą w stanie zrozumieć, co my tu mówimy. Prawdopodobnie śmieją się do rozpuku, z naszych wypowiedzi. Nie zdając sobie sprawy że są "prześmiewczymi" Frajerami, pod każdym względem. Mam nie być negatywny w ocenie tych ludzi. Dlatego że dobrze i z pełnym sumieniem wykonują "służalczą" pracę, podporządkując się do systemu. Są też siłą motoryczną dla innych ludzi nawołując, do tych samych działań. Nie ważne jake niosą wykształcenie i je reprezentują, sa frajerami, oddajac własne myślenie i kreatywne patrzenie na własną przyszłość. Są jak szare trybiki w kołach, jak się zepsują, to można je wymienić na nowe, a stare idą w kosz. Tak wyglada obecne życie, trybika w socjaliźmie "ubranego w ładne słowa demokracja".

Ps. Kmunizm jest utopią, do niego trzeba dorosnąć, i zrozumieć czym i jak naprawde wyglada wolność.

Aqualinespirit Semantyczny Psychopata 4 dni temu, 07 września 11:55
0  2

@BogPierun: Dorosnąć do komunizmu O_O...jprdl. Coś w stylu, gdyby BogPierun był Stalinem, wszystko zakończyłoby się happy endem. Z całej tej wypowiedzi zgadzam się z Twoim jednym zdaniem: duży problem jest z ludźmi i ich płytkim wyobrażeniem. Obawiam się tylko, że mamy innych ludzi na myśli.
Jako ciekawostkę z zakresu psychologii podam, że ludzie którzy nie umieją poprawnie pisać, generalnie nie umieją myśleć analitycznie. >_<

  • 8 glo8trott3r glo8trott3r Mikroblog    link    26 lipca 2019 12:45     5355

"Jeśli daliście się wciągnąć w tę medialną sraczkę na temat białostockiego marszu, to współczuję. Prawda jest taka, że wszyscy dostali to, co chcieli. To czysta polityka. Teraz przerzucają się odpowiedzialnością za pobicia. A trzeba przyznać, że nie ma nikogo bardziej odpowiedzialnego za tę sytuację, niż prezydent Truskolaski. Mając całkowity przegląd sytuacji i wiedząc, co będzie się działo - postanowił wypuścić tę garstkę elgiebetowców przeciwko kibicom. Po co? Celowo.

Tak jak pisałem przed marszem - poszkodowani będą wyłącznie mieszkańcy miasta. I co? Nie miałem racji?

No to jeszcze coś Wam napiszę.

Ta zadyma jest na rękę wszystkim stronom politycznym. Koalicyjnej Lewicy - bo będzie pokazywała obrazki ludzi z marszu równości, którzy wyrwali w ryło. Platformie Obywatelskiej - bo będzie pokazywać, że "za PiS". PiS-owi - bo powie, że to elektorat Konfederacji i jak nie zagłosujecie na PiS, to czeka Was regularny wpiol, a "my jesteśmy tacy w miarę normalni". I Konfederacji - bo będzie pokazywała, że "PiS pieprzy się w tańcu z tymi elgiebetowcami, a tu trzeba spuścić wpol" i idę w zakład, że marsz równości będzie jednak omijał ulice stolicy Podlasia.

A Wy się dalej ekscytujcie. Wybory idą. Gównoburza polityczna, zwłaszcza w temacie wygodnym dla wszystkich stron - jest im potrzebna. A nie było tam przypadkiem bójki między pracownikami ZUS a płatnikami? :v

PS. I jeszcze raz powtarzam. Zorganizować Marsze Równości we wszystkich miastach w Polsce jednocześnie. Niech w końcu przestaną robić sztuczny tłum i prowokacje."
~Lemingopedia

@monkey, to jak, wyprzedzamy fakty? :D

dobre
   
słabe
   
4

Siemano ćpaki!

Robię tą wrzutę, bo znowu jest sprawa, w której można pomóc. Ostatnio dowiedziałem się, że synek mojego kumpla z roboty bardzo potrzebuje pomocy. Wszelkie szczegóły zawarte są w ogłoszeniu, link poniżej :)
Nie pisałbym i nie zawracał gitary, ale sprawa jest poważna. Nie chcę robić spamu, ale myślę że mamy tutaj bardzo fajną społeczność i jako grupa możemy całkiem sporo!
Liczy się każda złotówka. Jeśli nie chcesz wpłacać przysłowiowej piątki to przynajmniej podaj dalej. Im szerszy zasięg tym większa sprawa, że małolat otrzyma zasłużoną pomoc.
Ty bez szluga czy piwerka wytrzymasz dzień, a dla małolata to kroczek bliżej, aby mógł sam stanąć na nogach. : )
Link do zrzuty i większej ilości info: zrzutka.pl/5z3ze3
PS. Gimbazjalne hehszky sobie darujmy, jak nie pasi to keep calm & scroll down.

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

kristoferek wczoraj o 16:08
0  2

Poszło, a co tam ;)

  • 5 glo8trott3r glo8trott3r Mikroblog    link    12 maja 2019 13:53     4701

Przekęsom

Niepojęta jest logika demokraty. Twierdzi, że w demokratycznych wyborach wygrała partia faszystowska, która chce go wsadzić do więzienia i odebrać mu wszystko, co ceni, której szczerze nienawidzi, ale on dalej broni demokracji. Pamięta, że w Niemczech Hitler doszedł do władzy w wyniku demokratycznych wyborów, ale on nadal broni demokracji. Zżyma się na wyniki demokratycznych wyborów w USA, widzi, że dopiero co na Ukrainie demokratyczne wybory wygrał komik nie mający żadnej wiedzy o polityce ani żadnego zaplecza politycznego, ale on nadal broni demokracji. Widzi, że w jego ojczyźnie (choć mówi o niej 'w tym kraju') poważnie traktuje się partię, którą zasilają dawni komuniści, którzy sprzedawali Polskę sowietom i odbierali mu wolność na każdym kroku (no może poza wolnością picia taniej wódki), czy też partię, której jedynym programem jest nie tyle sposób posługiwania się umysłem, ile narządami seksualnymi. Wie, że w Polsce ogromną większość stanowią katolicy, których nienawidzi, i że w demokracji to większość decyduje... i dalej uważa, że warto bronić demokracji i będzie jej bronił do ostatniej szarej komórki. Zaprawdę, niepojęta jest logika demokraty.
A. Rodziewicz

dobre
   
słabe
   
10

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

Few magic moments

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

Remczysko 6 dni temu, 15 lutego 11:47
0  1

zajebiste

  • -2 glo8trott3r glo8trott3r Mikroblog    link    14 lutego 2019 06:03     6115

"Panoszący się, okraszony sześcioma kolorkami kult wesołej cipy i wesołego penisa jest jeszcze większą ciemnotą niż kult ukrzyżowanego cieśli.

Dlaczego tak uważam?

Ponieważ ukrzyżowany cieśla wychodził w swej ideologii dalej niż kultyści cipy i penisa. Ukrzyżowany cieśla stworzył kompleksowy system etyczny, który zakładał by wyznawca nieustannie wymagał od samego siebie, by osiągnąć równowagę psychiczną i emocjonalną.

Fakt faktem, historia pokazuje, że kult ukrzyżowanego cieśli padł na bardzo podatny grunt, lecz ciemnota i powierzchowność wielokrotnie brała górę nad zgłębieniem tego, co cieśla faktycznie miał na myśli.

Ukrzyżowany cieśla wiedział, że jedynym sposobem, dzięki któremu jego nauki będą mogły przetrwać i roznieść się po świecie, będzie kult jego samego. Zgodził się na kult jednostki i zapoczątkował go z rozmachem. Wiedział najpewniej, że bez drastycznego obrazu w postaci trupa na krzyżu jego porady i wskazówki psychoterapeutyczne przepadłyby w gąszczu innych, mniej wyrazistych, aczkolwiek zbliżonych założeniami kultów pozostałych, konkurencyjnych psychoterapeutów.

Dzięki ukrzyżowanemu psychoterapeucie wielu ludzi odnalazło właściwą ścieżkę i żyło tak, by na świecie było lepiej i im, i otoczeniu. Styl życia postulowany przez cieślę wpływał na wszystkie aspekty życia człowieka. Odpowiadał na większość podstawowych ludzkich pytań i prezentował możliwe ścieżki postępowania, nakazując poddawanie się permanentnej autorefleksji i poszukiwaniu w sobie wad i niedoskonałości.

Wracając do sześciobarwnego kultu cipy i penisa, czyli kultu reakcji chemicznych w mózgu i popędu seksualnego. Zadajcie sobie pytanie, takie szczere pytanie. Na ile potrzeb człowieka kult ten, gloryfikujący za wszelką cenę spełnienie popędu seksualnego (zaledwie jednej z całej piramidy potrzeb Masłowa) może odpowiedzieć. Na ilu polach może konfrontować się z naukami ukrzyżowanego psychoterapeuty.

Odpowiedź jest prosta. Kult cipy i penisa w żaden sposób, choćby w ułamku nie może mierzyć się z systemem autorefleksji i samodoskonalenia się prezentowanym przez ukrzyżowanego cieślę.

I teraz jeszcze jedno - Jak tu się nie wkurwić, widząc jak ten biedny, infantylny i oparty na materialistycznym podejściu system etyczny coraz mocniej wchodzący z butami w każdą dziedzinę życia społecznego wypiera o wiele bardziej złożony kult ukrzyżowanego cieśli?"
~DWK

dobre
   
słabe
   
13

Don't look back.

Don't look back.

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

natt1488 swój ziom 5 godzin temu
0  4

aż chyba sobie obejrzę ;)
O mnie

Kss, kss...

Skąd

Náströnd

Z nami od

02 lutego 2017 21:13

Dodanych

91

Komentarzy

390

Karma wrzut

1773

Karma komentarzy

353

Obserwowani 1

Obserwują 9