Paczucha od ujarańców

SIEMANKO UJARANE PYSZCZKI!

  • Post piszę pod wpływem impulsu powstałego na czacie - @ojtamojtam420; dodatkowo @Marla rzuciła hasło, że może wśród nas są osoby, które mają wśród swoich bliskich kogoś potrzebującego.

  • A chodzi o co? Ano o to, żebyś dał/dała piątaka czyli rzucono hasło zrobienia od naszej kochanej społeczności paczki świątecznej. Dla domu dziecka / domu samotnej matki / hospicjum / schroniska. Nieważne jest dokładnie gdzie, ważne, żeby pomóc.
    Komentujcie co o tym sądzicie (oczywiście komentarze w stylu "ja jestem potrzebujący wyślijcie mi kratę browców i torbę bucha" są mega he he i zabawne, ale se darujcie se).

  • Może ktoś się zmotywuje, może ktoś kupi coś od siebie albo zrobi inwentaryzację swoich klamotów i wspomoże potrzebujących tym, czego sam nie potrzebuje. Wszystkie pomysły mile widziane.

  • Wrzucam fotkę plakatu Akcji Miś zrobioną w RCKiK (oddawanie krwi jest fajne, to też forma pomocy!). Może to ktoś podłapie i pomoże.

5!

dobre
   
słabe
   
9

Najlepszy komentarz:

Marla 4 godziny temu
0  0

jak najbardziej tak! mam 90 obserwujących tutaj, więc pozwól, że wrzucę do siebie cały Twój post! :)

glo8trott3r 4 godziny temu
0  1

@Marla: Częstuj się! :)


https://www.youtube.com/watch?v=7Gqa67lD4VY

No i historia Nicka Diaz (mój ulubiony fighter, śmiało mogę powiedzieć że idol :D), zawieszonego za metabolity marihuany, zadeklarowanego konsumenta medycznej marihuany (leczenie ADHD).

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

Marla dzisiaj o 14:06
0  1

co za fajna sprawa!!!!

Droga do?

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

Uciekinier wczoraj o 17:21
0  1

Marzeń...

dobre
   
słabe
   
1

Dziel się dobrem.
Oddając krew ratujesz życie. Niesamowicie wkręcające. Są tu jacyś krewniacy? Idą wakacje, czas, gdy najbardziej potrzeba "esencji życia". Jeśli zastanawiasz się czy iść - idź. Weź ze sobą kogoś. Brata, siostrę, dziewczynę, chłopaka. Może i Ty kiedyś będziesz w potrzebie.
#własne #wlasne #krew

dobre
   
słabe
   
15

Najlepszy komentarz:

CzteryZDziewieciu 26 maja 2018 16:42
0  1

Na razię nie mogę, mam karencję po zabiegu stomatologicznym. Na chwilę obecną coś ponad 42 litry mam legalnie w legitce, część mi okroili, bo osocze to nie krew, ale gdyby nie to, miałbym ponad 50.

glo8trott3r 26 maja 2018 18:24
0  2

@CzteryZDziewieciu: Internetowa piona i dzięki od siebie. :)

Leśna mama.
Simona Kossak spędziła w Puszczy Białowieskiej 30 lat swojego życia, zamieszkując leśniczówkę "Dziedzinka", a więc znała ją jak nikt inny.
Cytując opis najbardziej znanej książki autorstwa tej znamienitej polskiej biolożki, książki dotyczącej właśnie Puszczy Białowieskiej: "Wiedziała o niej niemal wszystko, kochała ją i broniła za wszelką cenę. Piętnowała ludzką głupotę i pazerność, protestowała przeciw bezsensownemu wycinaniu drzew i niszczeniu tego unikatu na skalę światową."

Leśna mama.

Leśna mama.

Leśna mama.

Leśna mama.

Leśna mama.

Leśna mama.

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

Lejen 26 lipca 2017 07:09
0  2

Dzięki piękne za tą wrzute, nie słyszałem o niej nigdy i po prostu WOW!
O mnie

Kss, kss...

Skąd

Náströnd

Z nami od

02 lutego 2017 21:13

Dodanych

75

Komentarzy

235

Karma wrzut

1134

Karma komentarzy

179

Obserwowani 3

Obserwują 5