Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Mąż w delegacji, żona została w domu. No i jak to dobra żona myśli
- Mój mąż zawsze chciał dużą drewnianą zabytkową szafę, zrobię mu niespodziankę!
Zamówiła stolarza, przyszedł zmontował szafę jak marzenie no i stoi. Godzina 21:07 przejeżdża tramwaj a szafa trzeszczy skrzypi. Drugi dzień. Cały dzień nic, godz 21:07 trwaj jedzie szafa skrzypi. Dzwoni do stolarza skarży się na szafę.
-No cóż wystarczy rozkręcić i naoiliwić.
Zrobił jak mówił. Dzień później godz. 21:07 szafa znów swoje. Żona dzwoni zdenerwowana, bo mąż ma wracać za niedługo.
-To wie Pani co, ja wejdę do tej szafy o tej 21:00 i zobaczę co jest grane, może coś zauważę.
Wchodzi do szafy i siedzi. Nadchodzi godz 21:04 mąż wchodzi do mieszkania. Wita żonę i zauważył szafę.
-O jaka piękna szafa!
Żona próbuje mu przerwać, nic z tego. Mąż otwiera szafę, a tam siedzi stolarz w środku. Zdziwiony nie wie co powiedzieć, odzywa się stolarz.
-Wal pan w ryj- mówi zrezygnowany- i tak nie uwierzy pan, że na tramwaj czekam.

   
   
1

Najlepszy komentarz:

0makumaku 4 minuty temu
0  0

Howard, Karol, Howard...

Arachnofobia

   
   
0

Ja wiem, że zły dział, bo Polityka. Ale takie rzeczy nie mogą zostać pominięte... A komuś kto nie chce czytać, zdjęcie kota i miłego przewijania.

Reforma edukacji: nauczanie ewolucji zbędne.

No także ten, ziemia istnieje 6 tyś lat a wszystko zostało zaaranżowane przez inteligenty projekt i powstało w tydzień. A do tego nie będą nauczać antykoncepcji.

"Przygotowaniu do życia w rodzinie będzie się pomijało aspekt antykoncepcji, gdyż "męskie nasienie jest zbawienne dla kobiet, więc nie powinno się używać prezerwatyw". Były jeszcze przytoczone argumenty o rzekomo pozytywnym działaniu nasienia na prewencję przed rakiem gruczołu sutkowego, macicy i innymi typami nowotworów."

tutaj więcej do poczytania na temat "teorii" ewolucji

http://www.totylkoteoria.pl/2016/12/reforma-edukacji-ewolucja-biologia.html

   
   
9

Najlepszy komentarz:

petro przedwczoraj o 18:15
0  3

W ogóle nie wiem czemu się tak ograniczają i od razu nie usuną z programu edukacji wszystkie przedmioty z wyjątkiem religii, historii (oczywiście tej jedynej słusznej wersji) i języka polskiego. Przecież wiadomo, że "Prawdziwy Polak" nie potrzebuje w ogóle żadnej wiedzy z matematyki, fizyki, biologii i chemii. :-/

A co do samej reformy edukacji to każdy racjonalnie myślący, zdaje sobie sprawę, że jest to przede wszystkim reforma dla reformy, aby pokazać, że ciężko pracują, a przy okazji może jeszcze dla oczyszczenia oświaty z niepożądanego elementu. Szczególnie, że kiedyś program PiS w tej materii wyglądał nieco inaczej:

Wzorowy tatuś

   
   
1

Najlepszy komentarz:

ZuluPL 2 minuty temu
0  0

perspektywa

  • Rzut za 3!

    8 howard Howard WTF +18    link    02 grudnia 2016 12:02     56067

Rzut za 3!

   
   
1

Najlepszy komentarz:

Marla przedwczoraj o 12:07
0  4

huehuehue :D a ja mam dziś tak :D

Taki komunikat odczytuję z każdej wiadomości na temat tego co nam szkodzi, a z tych wiadomości bije jasny przekaz, "życie zwiększa ryzyko śmierci". Jakby ludzie mieli unikać wszystkiego co zwiększa ryzyko śmierci, to by nigdy nie wyszli z jaskini.

Amerykański naukowcy odkryli...

I nie nie mówię, że to jest złe, bo faktycznie są rzeczy, które szkodzą i których powinno się unikać, ale jak czytam "leżenie na plecach w ciąży zwiększa ryzyko śmierci dziecka" to już po prostu mam dość.

   
   
4

Najlepszy komentarz:

petro wczoraj o 14:21
0  2

Chyba trochę przesadzasz i niepotrzebnie się denerwujesz. To po prostu informacja, która pomaga nam podjąć decyzje, bo aby podejmować świadome decyzje i wybory potrzebna jest wiedza o plusach i minusach jakie ona niesie.

Howard wczoraj o 14:48
0  1

@petro: informacje same w sobie są dobre, ale żeby żyć według tych wskazówek to jest po prostu nie możliwe, bo co chwilę odnajdują coś co jest niezdrowe ci szkodzi.

petro wczoraj o 15:06
0  3

@Howard: Ale żaden naukowiec czy lekarz nie każe żyć wg. wszystkich tych wskazówek. Oni tylko informują, że dane działanie może przynieść takie czy inne konsekwencje.
Może odwrócę problem. Co byś pomyślał, jakby naukowcy nie informowali o wynikach badań np. nad skutkami palenia tytoniu lub zbyt spożywania zbyt dużej ilości soli, tylko trzymali je w szufladach albo wymieniali się tylko między sobą? Ja wolę mieć więcej informacji/wiedzy niż mniej. :)

  • Unosi się

    12 howard Howard Kobiety    link    23 listopada 2016 05:53     10851

Unosi się

   
   
0
Skąd

Wrocław

Z nami od

02 grudnia 2014 20:14

Dodanych

184

Komentarzy

1092

Karma wrzut

3712

Karma komentarzy

1031

Obserwowani 22

Obserwują 14