Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Dorysowałem :D

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

elhash 08 sierpnia 2018 09:05
0  9

No co ostatnio modne jest fotografowanie posiłków ;)

dobre
   
słabe
   
45

Najlepszy komentarz:

yyyyyy 07 sierpnia 2018 15:33
0  0

Nic dziwnego... policji sie nie lekceważy ani nie bije bo się można naciąć ... głupota, żal mi gościa... tak sobie szedł i nagle leży postrzelony ...

wicimicitycityci 08 sierpnia 2018 07:13
1  5

@yyyyyy: Mi nie żal gościa. Bo tak jak mówisz policji się nie lekceważy, można nie szanować, ale nie lekceważyć. Miał uzasadnienie by zatrzymać i użyć tasera wobec podejrzanego. Potem może popełnił mały błąd ale cóż, większy błąd popełnił podejrzany.
Mieliśmy kiedyś w Chodlu pod Opolem Lubelskim chyba z dekadę temu podobną sytuację. Była obława na napastników którzy dokonali napadu na hurtownię wędlin czy też inne duże przedsiębiorstwo w bodajże w Kraśniku.

Blokady na drogach, patrole, kontrole pojazdów. Ogólnie szukano dwóch motocyklistów na motorach. W stronę blokady ustawionej na wjeździe do Chodla od strony Kraśnika zbliżał się młody motocyklista. Nie zatrzymał się pomimo widocznej blokady, sygnałów od policjantów. Minął blokadę, skręcił w prawo a za nim pojechał radiowóz, Zawrócił, omal nie potrącił policjanta i wtedy ten, mój znajomy policjant oddał w jego kierunku kilka strzałów. Traf chciał, że trafił dwa razy, ranił śmiertelnie w kręgosłup i żołądek oraz w nogę. Na motocyklu do oddalonego o jakieś 200m dojechał trup, potrącił ciężko raniąc rowerzystkę i uderzył w mur. Okazało się że jakiś gówniak kupił sobie motocykl ale nie miał bodajże uprawnień albo innych kwitów. Nie był odpowiedzialnym za napad ale zaszło w jego stronę podejrzenie. Nie zastosował się do poleceń policji i zginął na miejscu.

Oczywiście mundurowy był przesłuchiwany, miał wielkie problemy za wykonywanie swojej pracy jak to w tym pojebanym państwie bywa. Badania i dochodzenie czy na pewno zaszło uzasadnienie do użycia broni. Sąd orzekł uniewinnienie policji, policjant działał prawidłowo wg Sądu i prokuratury. A na koniec zlot solidarnych z poległym motocyklistów pod jego domem i wylewanie mu na głowę wiadra pomyj z ich strony. Fuck logic. Idiotyzm. Do tego rodzina rozgoryczona żądała odszkodowania, etc. Mówili że strzelał jak do psa, że jak to tak od razu po broń sięgać. Pamiętajcie, policjant nie będzie narażał ani życia ani swojej kariery dla Waszego zdrowia i życia kiedy poczuje się zagrożony. I raczej zawsze wystrzeli cały magazynek w waszą stronę. Biorąc pod uwagę jak działa prawo i przepisy oraz odszkodowania lepiej zabić niż ranić. Osobiście pierdolił bym serdecznie moralność, etykę etc bo gdybym był zmuszony do zastrzelenia podejrzanego nawet gdyby nie był sprawcą to bym go zastrzelił i tyle. Bo jak mówił Sebastian, ten policjant przed oczami miał siebie i swoją rodzinę i miał do wyboru - on albo motocyklista. No i wybrał.

Ale się ostatnio rozpisuję.

dobre
   
słabe
   
14

Najlepszy komentarz:

jcob89 01 czerwca 2018 08:43
0  14

jakby to byly kobiety to 3 trupy na miejscu

dobre
   
słabe
   
0

dobre
   
słabe
   
13

Najlepszy komentarz:

dejos 16 czerwca 2016 23:21
0  7

Jak się ją umie.

Gdzie jest Wally?

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

PreeMoSh 05 kwietnia 2016 05:04
0  5

na tripie

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

Enginer22 12 stycznia 2016 10:18
0  1

cudowny głos ;)
Skąd

NibyHolandia

Z nami od

15 listopada 2015 17:46

Dodanych

10

Komentarzy

314

Karma wrzut

395

Karma komentarzy

273

Obserwowani 33

Obserwują 2