Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Świecący Gadżet
Wiecie można gdzie dostać takie spinki?

dobre
   
słabe
   
3

dobre
   
słabe
   
5


https://www.youtube.com/watch?v=E1lPEEs2_wA&app=desktop

Dla części tych Ujaranych, którzy chcą dobrze wyglądać i świadomie wybrać dla siebie garnitur, lub wspomóc wybór kogoś bliskiego.

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

ozzie 13 maja 2016 18:51
0  1

Pan który mówi ma "za duży" krawat. Z taką budową ciała, będzie bardziej pasowała muszka. No i spodnie rurki do garnituru? Jeśli chodzi o zasadę "pięści". W tej pięści trzeba mieć 10k, żeby się liczyło.

Wspólnie budujemy naszą zamożność
#Nasza wspólnota gospodarcza

Jeżeli my Polacy chcemy, aby nasza wspólnota dalej rozwijała się gospodarczo i pod względem ekonomicznym zbliżała się do zamożnych krajów Unii Europejskiej, musimy zmienić sposób postrzegania własnego państwa. Musimy zacząć interesować się gospodarką naszego kraju gdyż od tego zależy nasza wspólna przyszłość i jakość życia.

#Wspólnie budujmy naszą zamożność

Powinniśmy mniej myśleć o tym, jakie korzyści „wyciągnąć” dla siebie z naszej Wspólnoty, a więcej o tym co razem możemy zrobić dla gospodarki. Musimy docenić to, że jesteśmy w Unii Europejskiej i pamiętać o tym, iż reguły funkcjonujące w Unii zostały ustalone przez zamożne kraje po to, aby w pierwszej kolejności służyły im.

#Razem budujemy przyszłość

Na wolnym rynku zawsze wygrywa większy kapitał i kraje mające świadomych ekonomicznie obywateli. Niestety Polska posiada niewiele rodzimych firm globalnych. W Polsce brakuje również w pełni świadomego ekonomicznie społeczeństwa. Jeśli wszyscy podążymy w tym samym kierunku, będziemy mogli z powodzeniem współzawodniczyć z zamożniejszymi krajami Unii oraz jako członkowie Unii konkurować na rynku globalnym.

http://www.pomysloprzyszlosci.org/att/pdf/2015-07-13-Najnowszy-Raport.pdf Link do raportu który dla mnie było bardzo pouczający.
Warto poświęcić na przyswojenie tego raportu.

dobre
   
słabe
   
1

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

digby 12 października 2015 07:03
0  0

madrze gada +

Rinkachikudoarizi 12 października 2015 10:15
0  3

Amerykanie doprowadzili do zagłady rdzennej ludności Ameryki, a teraz panoszą się z nosami w chmurach nazywając te ziemie własnymi "(...) niezależnie od wpływu na NASZE zasoby naturalne" A tak naprawdę to Amerykanie są imigrantami... tyle że długo już tam siedzą.
Z nami od

16 sierpnia 2012 22:29

Dodanych

24

Komentarzy

361

Karma wrzut

174

Karma komentarzy

178

Obserwowani 11

Obserwują 0