Santa Clarita Diet
Gorąco polecam serial, dawno tak się nie bawiłem. Są zombi, jest krew Drew Barrymore i Timothy Olyphant który wg mnie jest tu wisienką na torcie, dla mnie zagrał oscarowo.

dobre
   
słabe
   
1


Fatamorgana
Mimo że momentami trochę się ciągnie, mi osobiście bardzo się podobał, taki thriller sci-fi wg mnie klimatem i scenariuszem podobny do "Częstotliwości" z 2000 roku. Dużo jest komentarzy że film jest o podróżach w czasie, ja natomiast powiedziałbym że raczej o równoległych rzeczywistościach. Jakby nie było, o czym by nie było, to jest tak że warto obejrzeć:)

dobre
   
słabe
   
0

Miłość śmierć i roboty
Gorąco polecam, serial rewelka. 18 krótkich animowanych odcinków mówiących o tytułowych miłości śmierci i robotach(i nie tylko), w dodatku zrozumiałym językiem ;)

dobre
   
słabe
   
22

Najlepszy komentarz:

Marla 6 dni temu, 01 kwietnia 10:30
0  0

No właśnie ciągle trafiam na informacje, że to świetny serial, zdecydowanie muszę oblukać!

zenonzbeuthen 6 dni temu, 01 kwietnia 12:24
0  1

@Marla: też właśnie wiele razy słyszałem i czytałem wypowiedzi, że to dobry serial, ale póki co muszę sobie dokończyć inny serial i może wtedy dam się namówić na ten :)

kiszony 6 dni temu, 01 kwietnia 14:55
0  3

@Marla: No to teraz to już koniecznie;) A propos seriali, to tak naprawdę dzięki Twoim wrzutom zacząłem je oglądać i mało tego, obecnie 90 % tego co oglądam to seriale:)
Nooo kiedyś oglądałem Dragon Balla, Bundych, Two and a Half Men i Robina z Sherwood:) ale to na przestrzeni lat.

Potrójna granica
Co tu dużo gadać , kino akcji w dobrej obsadzie. Mimo że spodziewałem się czegoś lepszego to i tak polecam choćby dla widoków i paru niezłych scen:)

dobre
   
słabe
   
2

Karski i władcy ludzkości
Myślę że postaci Pana Karskiego przedstawiać nie trzeba, jednocześnie polecam gorąco dokument o jego misji ujawnienia przed państwami zachodniej koalicji okrucieństw i zbrodni na terenie Polski podczas II wś. Wzruszający.

dobre
   
słabe
   
0

Scena zbrodni
Wg mnie mocny film. Oglądając mówiłem partnerce nawet że chory, ale to raczej historia i oprawcy są chorzy. A film jest o indonezyjskich szwadronach śmierci, które w rok wymordowali milion ludzi pod płaszczykiem ochronnym wojska które puczem przejęło władzę w kraju. Reżyser chciał zrobić dokument o ofiarach tego ludobójstwa, ale zaczęły się nim interesować władze,które notabene się nie zmieniły od tamtych zajść. Spróbował więc rozmów z katami, którzy okazało się zaczęli ochoczo i ze szczegółami opowiadać o zbrodniach których się dopuścili. Dał im kamerę ze sprzętem i poprosił żeby sami nakręcili dokument. I właśnie...Dla mnie chore, ale polecam chociaż dla zapoznania się z tematem .

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

monkey 3 godziny temu
0  0

"milion w środę,milion w sobotę..." świat jest zjebany, ludzie są zjebani...

kiszony 2 godziny temu
0  1

@monkey: Wiesz, kiedyś widziałem świat bardziej kolorowy, dziś myślę że coś jest w tym co piszesz .

Making a Murderer 2
Gorąco polecam część 2. Ciąg dalszy walki z wymiarem niesprawiedliwości.

dobre
   
słabe
   
0

Czarne Lustro: Bandersnatch
Polecam oczywiście cały serial(każdy odcinek jest o czym innym,więc można oglądać niezależnie) , ale gorąco albo i goręcej polecam odcinek Bandersnatch.I nie chodzi mi o fabułę, choć jest jak najbardziej w porządku a o to że jest on interaktywny,czyli taki, w której to widz odpowiada za rozwój fabuły, podejmując w trakcie seansu rozmaite decyzje. Chyba jedyny taki film.

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

CatsWowPizza 5 dni temu, 27 stycznia 21:55
0  2

Pac-man!! :)
Dzięki za polecenie. Ciężko mi coś ciekawego trafić w BM a tu taka perełka ;)
chwilę myślałam też po odcinku White Christmas.

Tabula rasa
Gorąco polecam serial,zrobił na mnie duże wrażenie pomimo wg mnie trochę przedobrzonej końcówki.

dobre
   
słabe
   
2

Broadchurch
Gorąco polecam serial.Co prawda trochę oglądało mi się jak kryminalną telenowelę i nie dałbym oceny jaka jest na filmweb, to i tak to dobre kino.

dobre
   
słabe
   
0
Skąd

Zagłębie

Z nami od

26 kwietnia 2013 17:28

Dodanych

1009

Komentarzy

2043

Karma wrzut

16865

Karma komentarzy

1171

Obserwowani 2

Obserwują 8