Ostanie tango w Paryżu

Reż Bernardo Bertolucci
Bohaterowie filmu, starzejący się Amerykanin (Marlon Brando) i młodziutka Francuzka (debiutująca na ekranie Maria Schneider), spotykają się przypadkowo w pustym mieszkaniu w Paryżu. I nic o sobie nie wiedząc, decydują się na sadomasochistyczny związek seksualny, który staje się dla nich przekraczaniem kolejnych barier(filmweb).
Genialny film.

   
   
0

Drugie oblicze / The place beyond the pines

   
   
3

Najlepszy komentarz:

Xs3roN is movie addicted 11 września 2013 16:59
0  0

Moja krótka notka: nie tego się spodziewałem po filmie. Część z Cooperem była nudna, a film ratuje "powrót" na wątek Luke'a. Poświęcenie Luke'a to był chyba wątek który chciałem oglądać. [6/10] Ogólnie film polecam, ale może się okazać, że jest spory niedosyt ;)

Ave 12 września 2013 08:10
0  1

@Xs3roN: Prawda. Część z Gosling'em była najciekawsza, a reszta trochę zmulasta. Osobiście jednak uważam, że jako całość, film jest godny polecenia, choć nie wszystkim przypadnie do gustu ;)

Wywiad z wampirem / Interview with the vampire

Może - jakimś cudem, ktoś jeszcze nie widział.

   
   
3

Najlepszy komentarz:

Ave 11 września 2013 13:16
0  0

Prośba - czy ktoś może polecić inną książkę Anne Rice w podobnym klimacie?

Wożonko

Jak dla mnie jeden z najlepszych filmów niezależnych. Świetna komedia o dresach, którzy chcąc zdobyć pieniądze na wakacje porywają dziecko wszytko w reżyserii Abelarda Gizy.
Tu link do całości /watch?v=D2IEKftm95g

   
   
0

Jay i Cichy Bob kontratakują

Jay i Cichy Bob jadą do Hollywood, aby przerwać produkcję ekranizacji komiksu z ich przygodami.

   
   
2

Najlepszy komentarz:

Xs3roN is movie addicted 10 września 2013 08:28
0  0

krótko. Polecam ;)

Wzgórza mają oczy

Film opowiada historię amerykańskiej rodziny z przedmieścia, która wybrała się na wycieczkę po kraju. Jednakże kiedy ich przyczepa psuje się z niewiadomych powodów na środku pustyni w Nowym Meksyku, stają się łupem dla ludzi o potwornie zdeformowanym wyglądzie. Członkowie rodziny skazani są wyłącznie na siebie w tej nierównej walce o przeżycie.

   
   
1

Najlepszy komentarz:

clueskee 06 października 2013 23:50
0  0

Strasznia kiszka. Mało wyrafinowane gore dla gimnazjalistów. Tu są dużo lepsze propozycje dla fanów mięsa: http://www.buzzfeed.com/louispeitzman/25-great-gory-horror-filmsLosuj następne

Polub nas!