Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Aberdeen
Czy ktoś z Was ujarani mieszka w tym miejscu? Za tydzień wylatuję tam na emigrację z chęcią podłapał bym jakiś kontakt :) pomoc w znalezieniu pracy i jointa też mile widziana.

dobre
   
słabe
   
8

Najlepszy komentarz:

sln 08 stycznia 2015 18:43
0  4

Aberdeen miasto port. Swoją drogą daleko się zapuszczasz, z pracą może być ciężko, zależy co umiesz, generalnie najlepiej gdybyś był kapitanem statku :) A tak to raczej filetowane ryb, gdyby nie szło Ci w Aberdeen podbij w wolnym dniu do Fraseburgha jeszcze bardziej na północ, jak jesteś zdolny to możesz popytać w Gray&Adams (produkcja naczep chłodniczych typu double deck) albo przetwórstwo rybne, generalnie rybołówstwo przoduje. Ja już na szczęście tam nie mieszkam, choć mile wspominam samo Aberdeen. Powodzenia

Ukraińscy demonstranci
Na fali doniesień medialnych i niewątpliwego dramatu Narodu Ukraińskiego nie możemy zapomnieć, że najbardziej aktywną grupa demonstrantów są ludzie odwołujący się do tradycji UPA oraz SS Galizien.

dobre
   
słabe
   
24

Najlepszy komentarz:

rapeqq 20 lutego 2014 15:53
3  4

o tym pamieta niewielu, dlatego zupelnie nie rozumiem dlaczego polscy politycy sie w to wpierdalaja zamiast pomoc tlumic ten BUNT

Exodus 20 lutego 2014 16:52
2  0

@rapeqq: ciebie popierdoliło?

profesorleniuch 20 lutego 2014 21:43
0  4

@Exodus: Ma racji troszkę. Sam osobiście nie rozumiem tej wielkiej nagonki polskiej władzy. Wołyń! Kojarzysz? Mordowali Polaków jak szaleni. A teraz co? Zapomnijmy? Mniejsza z tym.

Powiedz uczciwie Exodus... czy w Polsce nie ma większych zajęć i możliwości pomocy własnym obywatelom?
Nie rozumiem tego że pomoc dla Ukrainy jest bo jest międzynarodowy PR? W Polsce ludzie nie mają dachu nad głową, wiele osób żyje poniżej granicy ubóstwa. I nie jest to 1% czy 10% Opieka medyczna... dramat.

A my jako Polacy to co? Nam nie trzeba pomocy? Tylko k....! obiecanki wyborcza kiełbasy!
Wiem że trzeba być człowiekiem dla innych, ale my nie jesteśmy takim imperium żeby innym pomagać podczas gdy w naszym kraju jest tyle miejsc gdzie potrzebna jest interwencja rządu i co? I chuj wielki i szelki!

Do byle lekarzyny specjalisty czekałem kiedyś 3 lata. Do kurwa ortopedy. Kiedyś był wywiad z chłopem, który ma zaćmę i do lekarza ma termin za 7 lat.

Poza tym, wspomnicie moje słowa, jak któregoś dnia Carska Rosja... przykręci kureczki z gazem Polakom. Wtedy zobaczymy, gdzie będą inne narody stały żeby nam było ciepło w dupkę.

PS, Nie bierz tej wypowiedzi jako atak na Ciebie, to po prostu moje przemyślenia dotyczące tej sytuacji. I nie zapominajmy o Wołyniu, bo to co tam się stało... to dzisiejszy Majdan przy tym to mały pikuś.

Pozdrawiam.

Kamienny Las- Bułgaria
Bułgarzy wierzą, że jest to miejsce naładowane pozytywną energią, polecają nawet przytulać się do "kamiennych drzew" aby wchłonąć część tej energii. Naprawdę ciekawe miejsce warte zobaczenia.

dobre
   
słabe
   
1
Z nami od

09 lutego 2012 16:33

Dodanych

7

Komentarzy

242

Karma wrzut

26

Karma komentarzy

125

Obserwowani 21

Obserwują 1