Bisz - jak dla mnie najlepsiejszy rapier. Tnie rymami powietrze jak nieogarnięty. Jeden z najlepszych utworów jak dla mnie, które stworzył. Mocny przekaz. Polecam Jego jak i całego teamu B.O.K, twórczość. Probsik! Pokój!


https://www.youtube.com/watch?v=vEsuJAq0q6w

dobre
   
słabe
   
0


Pracuję nad kilkoma pomysłami, ale One muszą jeszcze chwilkę poczekać. Natomiast wrzucę swoje wierszyki, może bardziej chaotyczne myśli co pisuje w swoim magicznym kajeciku. Wybrałem te najlepsze... Niektóre są dosyć stare, ale czemu nie zacząć od początku. Będzie radocha. Miłej interpretacji. Pokój!

"Chciałbym to móc co pragnę
Na wyciągnięcie ręki rękaw cudów
Realistyczny punkt widzenia z domieszką szaleństwa
Zaciera granice niemożliwego z możliwym
Tworząc świat podług siły umysłu
Psychika zamienia się w kontrolowaną myśl
Myśl to czyn
Czyn to życie
Życie to garb doświadczeń na pozór złych
Lekcje nieśmiertelności owocują siłą
Siła to szczęście
Szczęście to miłość"

dobre
   
słabe
   
0

  • 7 marcinparadoks MarcinParadoKS Mikroblog    link    dwa tygodnie temu, 04 października     2106

Witam. Mam na imię Marcin, tyle z prawdy, a reszta to już tylko Paradoks. Jestem głupio, głupio, głupio mądry. Z naciskiem na trzy razy głupio, a dopiero na końcu mądry. Jak każdy, lubię uczyć się na własnych błędach; przychodzę z tobołkiem przepięknych wrażeń, przed którymi chciałbym ostrzec, ponieważ uczenie się tylko na własnych błędach jest ogólnie nie rozsądne. Miło przynajmniej czasami wziąć przykład z innych. Nie na darmo mamy kilka tysięcy lat historii; ktoś już kiedyś wpadł na podobny pomysł. Do tego wszystkiego dokładnie sobie przeanalizowałem swoje niecne występki i doszedłem do wniosku, że ewidentnie jestem artystą; a to, że zawsze udaję, że nie, to nie tylko wychodzi mi, ale prawdopodobnie całemu światu, na gorsze. Więc przepraszam od razu za moją twórczość, ale jeszcze bardziej przepraszam, że zawsze milczałem i koniec końców dołożyłem trochę gównianych cegiełek do tego całego ogólnego bajzlu. Pewnie myślicie, że zwariowałem, ale idąc tropem słów Alberta, ja na serio nie rozumiem czemu miałoby nie być pokoju na świecie. Albo, że nie możemy poradzić sobie z głodem. Wszystko leży przeca w ludzkiej próżności, a do człowieka zawsze można dotrzeć.Więc ja spróbuję po swojemu, bo na tym to polega. Ja nie zadowolę wszystkich, ale kilku na pewno, a tamtych kilku wpasuje się w gusta innych i tak po kolei, aż zatoczymy radosne koło. Na razie przekazujemy nienawiść, egoizm i inne pierdoły, więc czemu nie na odwrót. Takie "Podaj dalej". I tu odzywa się jeden z moich braci, Hipokryt, moje ego pragnie czegoś swojego pomimo, że takich wariatów pełno na świecie. Muszę samotnie zawyć, coby inne wilki mnie usłyszały. Chciałbym pokazać światu odrobinę sztuki, ale takiej prawdziwej, pięknej, pełnej miłości dosłownie dla wszystkich. Tak jak zawsze powinno to wyglądać, nie dla tych, których stać, ale dla wszystkich. Sam jeszcze do końca nie wiem jak mam to zrobić, przeca wszystko dziś obraca się wokół hajsu, ale cóż, wierzę głęboko, że mi się uda. Wiem, że brzmi odważnie jak na cichy szept, ale nauczyłem się już jak świat działa. Więc ja już sobie spokojnie siadam i zaczynam kopać pod fundament Naszego imperium, a za chwilę każdy się dołączy. Czas pokaże. Proszę jedynie o odrobinę uwagi, bo z czymś wyskoczę na pewno. Na pewno spodziewajcie się wszystkiego związanego ze słowem, bo słowa są super i fajnie się nimi bawić. W tym co będę robił doszukujcie się prawdy o mnie i mojego punktu widzenia o życiu. Nie ma sensu, żebym się dłużej rozpisywał. Dodam tylko jeszcze czemu tu na ,,Ujaranychˮ . Tutaj zaczynam, bo wydaje mi się to w obencym internetowym świecie najbardziej pokojowe miejsce; gdzie pełno ludzi z zajawkami, którzy starają się zarażać swoimi pasjami. Więc czuję, że krytyka będzie konstruktywna, co może zbudować. Do tego mam nadzieję znaleźć kilka osób, które zechcą pomóc. Samemu nic nie trzeba robić - na szczęście. Roboty jest tyle, że starczy dla każdego. Pokój bracia i siostry!

dobre
   
słabe
   
21
O mnie

Hmmm...

Skąd

Świat

Z nami od

03 października 2017 17:07

Dodanych

2

Komentarzy

18

Karma wrzut

11

Karma komentarzy

8

Obserwowani 2

Obserwują 2