Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Mój najnowszy zakup :)
Trzeba trochę polatać i zrzucić :). Jest ktoś chętny ze Szczecina do towarzystwa?:)

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

Kadzior 3 dni temu, 28 sierpnia 07:15
0  1

Zainwestuj w buty i pedały spd. Jak będziesz jeździł po lasach odczujesz różnice między zwykłymi pedałami. Polecam pedały xt I buty sidi.

I jak po pierwszym meczu??
Wiem - powtórzyłem wrzutę - ale poprzednia spotkała się z prawdziwą obrazą majestatu miejscowych patriotów...

dobre
   
słabe
   
14

Najlepszy komentarz:

Ice 20 czerwca 2018 05:08
9  1

@marduk Nie wiem czy oglądałeś mecz czy trzepałeś sobie kapucyna na Ujarancych ale taki mem pasuje do wyniku Rosja - Arabia Saud (5:0). Tak aby Ci to uzmysłowić po pierwszej połowie która przegraliśmy 0:1 - a, to Polska miała ponad 65% posiadania piłki - co oznacza że ten WIELKI czarny Senegal nie potrafi grać ataku pozycyjnego (wy-googlaj sobie bo to trudny zwrot). Tak, stracimy 2 bramki - jeden to samobój po niecelnym strzale (!); a druga to frajerskie stracenie bramki związane z dziwnymi zmianami. Żadna z tych bramek to nie był majstersztyk techniczny czy taktyczny (też trudne słowa wiec sobie wygooglaj). To są fakty dotyczące tego WIELKIEGO czarnego Senegalu - który to tak wydymał Polskę.
Żeby nie było że Polska zagrała super mecz - nie, zagraliśmy tragicznie, brak organizacji gry, indywidualne błędy plus pech.Ludzi którzy wierzą w ranking uefa są tak samo ograniczeni jak ci co wstawaj takie memy jak TY. Jesteśmy w stanie jeszcze wyjść z grupy tylko musza zagrać dobrze i trzeba wierzyć w drużynę.

wedkarz232 20 czerwca 2018 06:55
1  15

@Ice: naćpałeś się czy jesteś aż takim niepoprawnym optymistą? Srają się wszyscy tą piłką jakby to było najważniejszą rzeczą w życiu. jebać piłkę. polacy dostaną wpierdol i wrócą do swoich kibiców, którzy zaśpiewają im tradycyjną już pieśń powitalną ,,Nic się nie stało...,, Żal

kto wytypuje wynik?

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

darknight 13 czerwca 2018 18:14
0  3

Pomyliłeś drużyny

  • bilboard

    10 marduk marduk WTF +18    link    11 czerwca 2018 18:02     152682

bilboard

dobre
   
słabe
   
40

Najlepszy komentarz:

petro 11 czerwca 2018 19:03
1  14

Ale ten plakat mówi prawdę. Gdyby nie szczepienia to znacznie więcej dzieci nie dożyłoby dorosłości i nie zachorowało m.in. na te choroby. A tak dożywasz sześćdziesiątki i bach... rak płuca (oczywiście ta paczka papierosów wypalana codziennie nie miała na to wpływu, bo ojciec kierowcy autobusu palił całe życie a nie umarł na raka, tylko spadł z 10. piętra), albo... cukrzyca typu II (i tu codzienne objadanie się słodyczami i spędzanie wiele czasu przed tv lub komputerem nie ma takiego znaczenia, bo przecież piłaś 2 razy dziennie zieloną herbatkę lub cudowne ziółka).
A tak jakby zabiła cię we wczesnym dzieciństwie np. odra lub krztusiec to gwarantuję, że nie cierpiałbyś ani na alergię, ani astmę w przyszłości (w sumie to więcej żadnej choroby byś nie złapał), a na bank nikt już by cię więcej nie hospitalizował.
:D
O mnie

zapytaj...

Skąd

Szczecin

Z nami od

19 grudnia 2016 22:45

Dodanych

318

Komentarzy

1773

Karma wrzut

6843

Karma komentarzy

859

Obserwowani 27

Obserwują 10