Ricky Gervais i trafna uwaga

dobre
   
słabe
   
18

Najlepszy komentarz:

Wujo84 dzisiaj o 11:43
2  0

Czyli nie bronisz swojej rodziny, tylko pozwalasz żeby ją obrażano??

Marla dzisiaj o 11:47
0  7

@Wujo84: xD czego Ty nie rozumiesz w tym co ja pisze? spłycasz to tak niesamowicie, że nie bardzo jest tutaj jakaś podstawa do rozmowy z Tobą. Oczywiście, że nie pozwalam obrażać rodziny, reakcja śmiechem to też reakcja, ale schodzenie do poziomu obrażającego zdecydowanie jest słabe, a wyśmianie jego żałosnego zachowania ma według mnie zdecydowanie lepszy efekt. Nie wiem jak Ci to jaśniej wytłumaczyć, chyba sensu tutaj nie ma za bardzo.

Przed siebie

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

Sarin 30 minut temu
0  1

Przypomina mi mangę "Blame" :)

Zapraszam do podpisania petycji, jeśli tylko ktoś zgadza się z jej założeniami: https://secure.avaaz.org/pl/petition/Poslowie_na_Sejm_Rzeczypospolitej_Delegalizacja_ONR/

dobre
   
słabe
   
13

Najlepszy komentarz:

mihoo1983 2 dni temu, 14 maja 14:38
0  2

Ze wtrącę swoje 2 grosze... Jak nie wiadomo po co to znaczy, że komuś zależało aby coś takiego istyniało po to aby to politycznie wykorzuystać kiedy będzie trzeba i nie tak dawno mieliśmy przykład jak to pan Netanyahu atakował polskę w sprawie ustawy IPN i co mieliśmy w TV przez ponad tdzień??! Polskich faszystów... Zwykłe narzędzie polityczne. Idiotyzm zgoda ale to jest zwykła zagrywka... Peace :)

Marla 2 dni temu, 14 maja 14:43
0  3

@mihoo1983: w szerszym ujęciu oczywiście, ale niestety ta sterowana masa szczerze wierzy, że trzeba świętować pryncypałkami urodziny Hitlera itp., ;) więc sami w sobie są niszczący. I tak zresztą nie wiem po co się mieszam, jak tak naprawdę polityka zupełnie mnie nie interesuje. Bardziej jednak nienawidzę ślepej agresji i głupoty, a onr to połączenie i jednego i drugiego.

A to Ci żarcik z tym foto ;)
Dzisiaj mija 52 lata od chwili, gdy Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek serialu „Czterej pancerni i pies”.

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

Termoobieg dzisiaj o 07:54
0  5

Pyrkosz, pyrkosz i nie jedziesz! :D