dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

monkey wczoraj o 23:02
0  0

Odnoszę wrażenie,że Krzysztof Gonciarz to w gruncie rzeczy zwykły dupek...

Marla wczoraj o 23:05
0  0

@monkey: ja znów zupełnie odwrotnie, wydaje mi się też, że nie podejmowałby cały czas takich kolektywnych inicjatyw z różnymi ludźmi, gdyby faktycznie tak było. Nie opiera się tylko na opłacalnych współpracach itp., ale tworzy fajne akcje z utalentowanymi ludźmi i to mi się bardzo podoba. Dodatkowo mamy bardzo podobne spojrzenie na wiele spraw, stąd też moja duża sympatia do niego (bo śledzę jego losy od dobrych kilku lat:)).

monkey wczoraj o 23:19
1  1

@Marla: moje wrażenie pochodzi tylko i wyłącznie z obejrzenia tego materiału, nigdy wcześniej o nim nie słyszałem nawet. pewnie się mylę...muszę się zastanowić skąd takie wrażenie?

Marla wczoraj o 23:24
0  0

@monkey: ludzie często biorą go za zarozumiałego :D może stąd ;) ale polecam jego vlogi, bo niektóre są naprawdę piękne! A zwiedził już niejedno miejsce na tej planecie :)

Lejen 4 godziny temu
0  1

@Marla: Możliwe że to kwestia konkretnego, czasami specyficznego poczucia humoru. Też nie lubiłem go za bardzo dopóki nie obejrzałem paru filmów, które mi natrętnie pojawiały się w proponowanych :D z ciekawości kiedyś odpaliłem, i przekonałem sie do niego.

Świąteczna akcja!
@glo8trott3r zorganizował nas szybko! Przygotował dobrą wrzutę, więc niosę ją dalej! p.s. wrzucajcie też u siebie, żebyśmy mogli dotrzeć do jak największej liczby osób!

"SIEMANKO UJARANE PYSZCZKI!
Post piszę pod wpływem impulsu powstałego na czacie - @ojtamojtam420; dodatkowo @Marla rzuciła hasło, że może wśród nas są osoby, które mają wśród swoich bliskich kogoś potrzebującego.

A chodzi o co? Ano o to, żebyś dał/dała piątaka czyli rzucono hasło zrobienia od naszej kochanej społeczności paczki świątecznej. Dla domu dziecka / domu samotnej matki / hospicjum / schroniska. Nieważne jest dokładnie gdzie, ważne, żeby pomóc.
Komentujcie co o tym sądzicie (oczywiście komentarze w stylu "ja jestem potrzebujący wyślijcie mi kratę browców i torbę bucha" są mega he he i zabawne, ale se darujcie se).

Może ktoś się zmotywuje, może ktoś kupi coś od siebie albo zrobi inwentaryzację swoich klamotów i wspomoże potrzebujących tym, czego sam nie potrzebuje. Wszystkie pomysły mile widziane.

Wrzucam fotkę plakatu Akcji Miś zrobioną w RCKiK (oddawanie krwi jest fajne, to też forma pomocy!). Może to ktoś podłapie i pomoże.

5!"

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

glo8trott3r wczoraj o 20:52
0  2

Jak chcecie to ja co roku biorę udział w innej akcji. Dzieci z domów dziecka piszą listy co chciałby dostać. Od „Świętego Mikołaja”
Budżet ustalany jest do 100zł na list. Można brać kilka listów, aż do ich wyczerpania. Wszystko organizuje Łukasz - taki nawiedzony instruktor Zumby jak ktoś jest chętny to mogę dać znać jak akcja ruszy!

  • Smutne

    41 marla Marla SFW    link    5 dni temu, 10 listopada 19:09     46416

Smutne

dobre
   
słabe
   
8

Najlepszy komentarz:

CatsWowPizza 3 dni temu, 11 listopada 08:09
0  6

  • Pomoc

    9 marla Marla SFW    link    5 dni temu, 10 listopada 19:08     15258

Pomoc

dobre
   
słabe
   
2

  • Mocne 9!

    8 marla Marla SFW    link    6 dni temu, 09 listopada 12:56     14725

Mocne 9!

dobre
   
słabe
   
0

Chłopaki z baraków :D
"Chodzi o to, że jestem mądry, ale jestem taki samo-mądry. Samoukiem jestem.
Uczyłem się obserwując życie, paląc jointy i tak dalej. Sam się uczyłem. I na tym polega cała różnica.
Nie potrzebuję książek, ani szkoły.
Do wszystkiego doszedłem sam i dzięki temu żyję.
Gdybym więcej czytał albo poszedł na studia, to bym zmądrzał, ale też bym umarł.
Tak mogło być.
Ale mój mózg nie potrzebuje tyle tlenu, bo nie jest cały zapchany. Tylko częściowo go używam i dzięki temu żyję.
Klawisze dają nam książki żebyśmy zmądrzeli. Biorę i udaję, że czytam, ale nie czytam, bo jeszcze mi się zapełni mózg i przy następnym zawale umrę".

dobre
   
słabe
   
10

Najlepszy komentarz:

ozzie tylko koty przedwczoraj o 08:42
0  5

Jak tylko zobaczyłem miniaturkę to pomyślałem "I self-smarted myself".

Ileż to razy...

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

SzybkiBonzo wczoraj o 12:12
0  11

a ileż to kłótni powygrywałem... :D