No co za bałwan!

dobre
   
słabe
   
12

Najlepszy komentarz:

THCmonster przedwczoraj o 12:37
0  3

hohoooo pamietam jak u mnie na osiedlu zrobili iglo to az TV przyjechalo XD (nie pamietam ktore) ale mozna bylo cala ekipka siedziec i jeszcze bylo miejsca a miejsca


Wspaniałe :D
Coś dla fanów Black Mirror :D

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

Lejen przedwczoraj o 22:28
0  2

Zajebiste:D

dobre
   
słabe
   
9

Najlepszy komentarz:

Ruka 12 grudnia 2018 23:03
0  2

Co ci ludzie mieli wówczas w głowach, że myśli że po trawce się rzyga

elhash 13 grudnia 2018 08:29
0  3

@Ruka: Jak byłem jeszcze młody i się ostro przejarałem to i rzygałem... Nie wiem czy to wina samej trawy - może jakaś zanieczyszczona czy może nieprzystosowanego organizmu ale pamiętam, że nie tylko mi się zdarzyło ;) No i nie było tu alko żeby nie było. Może to przez to, że organizm automatycznie łączy zawroty głowy z trucizną i uruchamia mechanizm obronny. Tak czy tak było :)

  • Cykle

    22 marla Marla SFW    link    07 grudnia 2018 17:46     40862

"Zdarzają się cykle korzystne, kiedy wszystko samo do Ciebie przychodzi i bujnie rozkwita, a także cykle niepowodzeń, gdy to, co przyszło, więdnie lub się rozsypuje, a Ty musisz pozwolić mu odejść, żeby opróżnić miejsce na coś, co się dopiero pojawi, albo stworzyć przestrzeń która umożliwi przemianę.
Jeśli w tej fazie stawiasz opór i kurczowo trzymasz się tego, co odchodzi, znaczy to, że nie chcesz płynąć z prądem życia, będziesz zatem musiał pocierpieć.
Nieprawdą jest, jakoby ruch ku górze był dobry, a ruch ku dołowi zły.
To tylko umysł je tak ocenia. Wzrost zazwyczaj uważany bywa za zjawisko pozytywne, ale nic nie musi rosnąć w nieskończoność. Rozpad jest potrzebny, aby mogło wyrosnąć coś nowego. Łączy go ze wzrostem wzajemna zależność.
Ruch ku dołowi jest warunkiem koniecznym duchowego urzeczywistnienia. Skoro pociąga Cię wymiar duchowy, musiałeś widocznie ponieść w jakiejś sferze wielką porażkę lub stratę albo zaznać bólu. Porażka tkwi utajona w każdym sukcesie, a w każdej porażce kryje się sukces."
E. Tolle - Potęga teraźniejszości

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

bhelial 3 dni temu, 07 grudnia 23:27
0  1

jak zwykle w temacie i jak zawsze na czas :) nie wiem jak Ty to robisz ale nie przestawaj, dziękuję że jesteś :)

Każdy ma swoją perspektywę, każdy ma swój interes :D

dobre
   
słabe
   
22

Najlepszy komentarz:

mk1981 6 dni temu, 06 grudnia 09:16
0  5

Popieram ruchy anty-szczepionkowe - uważam, że debile powinni mieć prawo do zejścia z tego łez padołu, nawet bez legalizacji eutanazji, aborcji i bojówek paramilitarnych.

Rooster4lIfe 6 dni temu, 06 grudnia 09:28
3  0

@mk1981: A ja uważam że każdy powinien mieć prawo decydowania o sobie a wyzywanie kogoś od debili bo ma inne zdanie jest nieteges. ( żeby nie było, to czy te szczepionki będą czy nie totalnie mi wisi )

ozzie tylko koty 6 dni temu, 06 grudnia 16:46
0  8

@mk1981: zapominasz o tym, że niektórzy ludzie z powodów zdrowotnych nie mogą się szczepić. Ktoś kto może się zaszczepić, a nie chce, naraża te niewinne osoby na niebezpieczeństwo. Także zgodnie z zasadą: "Wolność Twojej pięści kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność mojego nosa." jeśli możesz się zaszczepić, a tego nie robisz to zwyczajnie jesteś #człowiekskurwiel

Bravo 2006

dobre
   
słabe
   
27

Najlepszy komentarz:

dlnew 6 dni temu, 05 grudnia 15:18
2  1

Wszystkie substancje psychoaktywne są szkodliwe! Bez względu na to jak dobrze ci po nim jest skutek pojawi się z czasem.

Ruka 6 dni temu, 05 grudnia 17:28
2  9

@dlnew: odstaw więc kawę, herbatę, papierosy, alkohol... te produkty również maja w sobie substancje psychoaktywne.
Swoją droga to ponoć dzieki grzybkom halucynogennymi ludzie wykształcili mowę i w całe by mnie to nie zdziwiło.
Dzieki substancjom psychoaktywnym ten świat zainspirował artystów do wspaniałych dzieł (nie tylko obrazów, muzyki, dzieł pisanych, ale i architektury, która do dziś możemy podziwiać), a innych wyprowadził, bądż pomagał żyć z chorobami psychicznymi (pewien koleś ze schizofrenią zachwalał działanie psylocybiny, która przypomniała mu jakie to uczucie być szczęśliwym, czego od lat nie odczuwał, poprawiły mu się też relacje z ludźmi i poznał dzięki nim dziewczynę, a nie miał jej 20 lat), albo ibogaina, która wyprowadziła już niejednego z nałogu i można tak naprawdę długo. Sam również zawdzięczam wiele dobrego zażywaniu LSD. Ludzie twierdzili, że powinienem wziąć się za rysowanie po tym jak namalowałem abstrakcyjne obrazy. Nie wiem której sytuacji ten stan zawdzięczam (było ich wiele), ale kiedyś byłem książkowym przykładem osoby z fobią społeczna, która nadodatek nigdy nie miała energii. Stan ten trwał całe moje życie, wiec nigdy nie wiedziałem jak to jest żyć inaczej. Dziś mam ogromne pokłady energii (w początkach mojej przemiany ludzie myśleli że się fety nawciagałem, bo na serio miałem jej aż za dużo) nie wiem skąd. I chodź wciąż lepiej czuje się jednak sam ze sobą, to nie mam już problemu nawiązywać znajomosci, czy wytrzymać z kimś dłużej niż 3h. Nie brałem nic od kilku miesięcy, ale ludzie cały czas mi mówią że jestem inny i mnie niepoznają w tym pozytywnym sensie. Jeśli to maja być te trwałe skutki to dla mnie bomba :D. Propo jeszcze substancji jak LSD i jej podobnym - nie można ich przedawkować, bo szybko wyrabia się na nie tolerancja, a w skali szkodliwości są prawie na samym końcu (grzybki jeszcze niżej), złego alko (jest blisko Hery) czy papierosy mogą pozazdrościć. Do powiedzenia najwiecej maja ci którzy nie mieli z nimi styczności.

Przyznam jednak, że są na świecie (wcale nierzadkie) grupy niedojrzałych osób, które nigdy nie powinny ich brać. Ale ameby umysłowe, nie powinny być pretekstem, by zakazywać substancji które pomagą odpowiedzialnym psychonautom poznać siebie i tworzyć lepszy świat (ameby go i tak nie tworzą, a ten świat już i tak jest wystarczająco smutnym miejscem).
Jasne że szkodzą jak się przesadza, ale są one przeznaczone ludziom odpowiedzialnym, a dzisiejszy świat nam to ułatwia dzieki np. Neurogroove możemy się odpowiednio do nich przygotować, czy dzieki Hyperreal możemy poznać dalej idące skutki zażywania i możemy się przedstrzeć przed problemami.

Coś w tym jest :D

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

Ruka wczoraj o 12:02
0  7

Gdyby nie „zdrowe” to by coś w tym było.

  • Zapytanko

    1 marla Marla SFW    link    26 listopada 2018 17:36     50368

Pozwolę sobie tradycyjnie w sfw, żeby dotrzeć do większej ilości osób.

Poszukuję do wynajęcia mieszkanka w Katowicach i okolicach (przez Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Siemianowice itp, byleby w obrębie Śląska) pomiędzy mniej więcej 15.12. a 07.01.2019, Przejrzałam już airbnb, olxy itp,, jednak nie szukam apartamentu za dwie stówy za dobę, tylko zwykłego mieszkania, więc tu w grę wchodzą jakieś lokacje jak mieszkania osób, które wyjechały za granicę, czy po prostu mieszkania o niskim standardzie (chociaż w sumie moim jedynym wymogiem to pralka i piec, ale i z tym jakoś można sobie poradzić :D).

W mieszkaniu przebywałabym ja i jeszcze jedna osoba, może nie jesteśmy jacyś najgrzeczniejsi, ale szanujemy czyjąś własność, ale i tak preferowałabym umowę na ten okres + zrobienie fotek, jak wszystko wyglądało. To są już takie techniczne szczegóły, bo w sumie to nie mam zbyt wielkich nadziei na znalezienie takiego lokum.

Ktoś mógłby zapytać, Marla, czemu nie hotel? Czemu nie hostel? No bo nie lubię hoteli, nie lubię czuć się niekomfortowo, zawsze na wyjazdy wybierałam mieszkania wynajmowane na doby właśnie, poza tym uciekamy przed świętami, chcę trochę w końcu pochillować, odpocząć, nabrać sił, poczuć się nieco domowo, na ile to możliwe w czasie takiego pobytu :D).

Gdyby ktoś coś zapraszam na priv, piszcie śmiało, wszystko jest do dogadania :D kotki dla atencji :D

dobre
   
słabe
   
17

Najlepszy komentarz:

elba wczoraj o 19:39
0  1

ja też będę w Katowicach od 16 do 21 grudnia,jadę na szkolenie do Spekomu :)