Najlepszy komentarz:

monkey 03 października 2016 12:57
1  2

Przykład totalnego skundlenia tzw "ludzi mediów", moralne i intelektualne dno. Pokrzywdzonym powinien pomóc jakiś prawnik ew kancelaria,by wydymać performera na gruby hajs. Może by chociaż jego, ten "performance" czegoś nauczył,się wk****łem!

[Komentarz skasowany]
monkey 03 października 2016 16:15
1  4

@Fryzo: Przede wszystkim odkrył siebie samego,taką właśnie ludzką kwe.
P.S. Masz rodzinę na utrzymaniu? Stałeś kiedyś przyparty do muru mając do wyboru kupić dzieciom buty na zimę (w ch*j drogia jest dziecięca odzież) czy mieć pieniądze by je wyżywić? Czy przyparty do muru,mając na uwadze ich dobro naprawdę nie starałbyś się zrobić wszystko co w Twojej mocy,by im zapewnić byt i bezpieczeństwo,nawet kosztem swojego honoru i dumy? Ktoś kto się bawi (bo to był performance sic!) ludzką krzywdą zasługuje wdł mnie na wydalenie ze społeczeństwa,żeby naród był wspaniały,bez k
ew.

Gwałt - czy ona jest winna? Do kiedy może powiedieć "nie"? Link w opisie:
Do posłuchania tutaj:

?in=medium-publiczne/sets/ma-ecki-okiem-rozumu

dobre
   
słabe
   
19

Najlepszy komentarz:

Marla 06 lipca 2016 15:23
1  2

to jest tak na poważnie?

[Komentarz skasowany]
Howard 07 lipca 2016 00:01
1  2

@Fryzo: Jeszcze dojdzie do tego, że będziesz musiał brać od laski pisemną zgodę, co by później się nie namyśliła, że ją jednak zgwałciłeś :D
Dobierasz się do kobiety leży już gotowa, a Ty jej wyjeżdżasz z zgodą "słuchaj bo mam tutaj do podpisania zgodę dzięki której..." :D

Marla 07 lipca 2016 04:45
0  8

@Fryzo: ja jestem po prostu zniesmaczona tym, że nie tylko komuś w ogóle takie pytanie przyszło do głowy (kiedy zaczyna się "nie" na poważnie?... ja pierdole), ale że jeszcze kto inny chciał na ten temat dyskutować. Jeżeli ktoś ma problem z ocenieniem, czym jest gwałt, albo czego nie powinien, to powinien się albo leczyć psychiatrycznie, albo najzwyczajniej w świecie pierdolnąć się w łeb.

Brzydzę się takimi ludźmi. Kilka tygodni temu miałam bardzo nieprzyjemną sytuację z najebanym "kolegą". Zmiany w mózgu od wódki pozwoliły mu użyć sobie na mnie siły fizycznej, ot tak. i rozwieje wątpliwości, nie byłam w żaden sposób prowokatorem, zostałam wywabiona z domu pod pretekstem hipotetycznej ważnej rozmowy (myślałam, że chodzi o jego pracę i nie załapałam przy rozmowie telefonicznej, że jest już tak bardzo pijany) i skończyło się wszystko bardzo niefajnie. Zostały siniaki i trauma. Do tego momentu miałam bardzo dobre zdanie o mężczyznach, teraz nie jest już takie dobre. Więc z tego miejsca przy okazji dwa słowa do damskich bokserów, których chyba bawi to, że są chwile silni przy kimś bezbronnym: CHUJ WAM W DUPE SKURWYSYNY! I wszystkiego co najgorsze!
Dziękuję, amen.

dobre
   
słabe
   
26

Najlepszy komentarz:

blues 13 maja 2016 12:43
0  2

Nic nowego nie mowia. Ale tez co nowego mozna tu wykoncypowac? Tylko fantastyczna tworczosc Macierewicza nie zawodzi.

Goscie mowia z sensem. Byli w Smolensku... a Antkowi spece nie.

Mistrz ciętej riposty
Nie ma to jak sprowadzić agresora do żartu.

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

petro 18 marca 2016 12:08
1  0

Test na sort
Wstaw brakującą literę:
ANDRZEJ DU_A
:-D

tobi 18 marca 2016 22:29
0  0

Timmy 21 marca 2016 13:35
0  1

Andrzej Tupac, joł

Dziennikarze i ludzie kultury przeciwko tandecie dziennikarskiej. Przeczytajcie opis!

To co się działo dzisiaj 19.09.2015 w radiowej jedynce około 10:30 zniszczyło mnie kompletnie.
Czułem fizyczny ból.
Audycję włączyłem w połowie nie wiem więc kto brał w niej udział. Była jednak tam pewna pani "profesor". Pani profesor robiła bydło. Przerywała wszystkim w pół zdania. Zakrzykiwała. Mówiła non stop nieprzerwanie. I oczywiście pluła ksenofobicznym jadem. Na początku nieco zracjonalizowanym, ale potem, jak się podnieciła...
Jej poziom wypowiedzi nie tylko był ohydny i ksenofobiczny, ale też kompletnie nielogiczny. Błąd na błędzie. Można by zrobić semestr zajęć z logiki tylko na podstawie tej jednej audycji.
Co było najgorsze?
Poziom przyzwolenia. Zezwolenia na robienie bydła, nieprofesjonalizmu prowadzącego, brak jakiejkolwiek kontroli. Nie mówię, że sz. pani nie ma prawa wypowiedzieć swoich lęków. Ale w tej audycji nawet nie było wiadomo ilu jest pozostałych dyskutantów tak zawłaszczyła czas antenowy. Pewien pan (chyba redaktor) dał radę powiedzieć kilka równoważników zdań. Nikt nie reagował. Nikt nie dał szansy zdyskontować jej tragicznie szkodliwych tez. I potem ludzie się boją. Potem mamy taki poziom strachu w społeczeństwie. Potem mamy Polskę podzieloną na dwa obozy. Bo po takiej audycji każdemu mniej wykształconemu człowiekowi zacznie się wydawać że jedynie pani "profesor" miała rację.
To zjawisko narastało od lat. Mówię tu o upadku roli dziennikarza. O kompletnym wypraniu z profesjonalizmu. O nastawieniu na gównoburzę.
Ja mówię nie!
O dawna mnie szlag trafiał i pomroczność jasna na takie bydło i na taki brak jego kontroli ze strony prowadzących audycje, ale w przypadku tak ważnego, angażującego emocjonalnie, dzielącego polaków i przede wszystkim wypełnionego fałszywymi tezami problemu jak uchodźcy, poziom szkodliwości tego zjawiska przekroczył już wszelkie dopuszczalne normy.
ps. Pisałem do jedynki dwa razy, ale nikt nie odpowiedział.

Co możemy zrobić?
Ogólnopolską akcję.
Sprzeciw ludzi myślących logicznie i mających elementarne zasoby tolerancji.
Proponuję list otwarty "Dziennikarze i ludzie kultury przeciwko tandecie dziennikarskiej"
Jeśli w tej chwili się śmiejecie to znaczy, że albo jestem naiwnym kretynem albo nie dotarliście jeszcze do takiego poziomu frustracji jak ja. Mimo to proszę: pomóżcie.
Ja mogę to ruszyć ale musicie mi pomóc.
Piszcie do mnie na PW jeśli chcecie pomóc.
Uruchomcie swoje kontakty. Napiszcie do znajomych dziennikarzy (ja to zrobiłem). Napiszcie do ludzi kultury, do organizacji charytatywnych. Do tych, którzy opracowywali rzetelne materiały na temat uchodźców... To was bardzo mało kosztuje.
Skrzyknijmy się. Zróbmy coś z tym. Sami nie damy rady, ale razem mamy siłę!
Udostępniajcie tą wiadomość - może inni zechcą się zaangażować.
Zróbmy coś z tym.
Media muszą być 4tą władzą, a nie wielką tubą do powielania i nagłaśniania kloacznych brudów.

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

bacus 21 września 2015 10:09
0  1

a jakieś konkrety na temat tego ksenofobicznego jadu? może w audycji jedynie ta "pani" była niezakłamana?
Z nami od

30 października 2013 12:51

Dodanych

29

Komentarzy

614

Karma wrzut

-42

Karma komentarzy

-25

Obserwowani 0

Obserwują 1