Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
  • 5 masterick Masterick Mikroblog    link    05 grudnia 2013 01:39

Dziękuję. Dziękuję za "ujarani.pl". Dziękuję administracji, która ten serwis stworzyła (do tej pory nie wiem, mimo wielu miesięcy spędzonych tutaj, kim na tej stronie jest ozzie), a przede wszystkim dziękuję użytkownikom, którzy wrzucali tutaj naprawdę rewelacyjne rzeczy. Nie będę wymieniał nicków, ponieważ jest ich zbyt wielu, jednak w pewnym stopniu zmieniliście moje życie przez to, jakie rzeczy udostępnialiście, oraz jakie komentarze pisaliście. Najbardziej zapamiętam Rachel i Bluesa, jako osoby które najbardziej rozumiałem, i z których komentarzy zazwyczaj wyciągałem jakieś wnioski. Dziękuję, ponieważ ta strona zmieniła w pewnym stopniu mój pogląd na świat :)

Piszę to w ramach pożegnania, choć nie mam się tutaj z kim żegnać. Piszę to, ponieważ czuję, że od pewnego czasu nie jestem "wśród swoich". Piszę to, dlatego, że tematyka się zmieniła, zmieniły się osoby zarówno przeglądające, jak i udostępniające wrzuty na tej stronie. Od kilku tygodni mam wrażenie, że "ujarani" stali się jednak jedną z większości stron, na której dominuje dziwny patriotyzm (dziwny, znaczy taki, że zdecydowanej większości tych "patriotów" wystarczy nienawidzić TVN, żydów, PO i czarnych, żeby uważać się za patriotów), tematy ogólnopolityczne oraz dziwna muzyka. Pozbawiono tej strony jednak swojej unikalności, tego, czego nie miały inne "kwejki". Nie wiem co to było, jednak teraz już tego nie ma.

Może jestem nie do końca trzeźwy, ale wydaje mi się, że coś w tym tekście da się zrozumieć.

Dziękuję, "pozdrawiam". Fajnie było. :) Trzymajcie się :)

dobre
   
słabe
   
1

Pani na poczcie zobaczyła jak Jasiu wrzucał list bez znaczka do Św. Mikołaja. Jako, że list bez znaczka nie miał szansy dojść nigdzie, więc z koleżankami stwierdziły, że przeczytają. Jak postanowiły tak zrobiły, no i czytają:
Drogi Święty Mikołaju.
Piszę do Ciebie ten list, ale pewnie i tak nie dojdzie, bo nie stać mnie nawet na znaczek. Pochodzę z bardzo biednej rodziny i nie stać nas nawet na jedzenie. Ale zawsze marzyłem Św. Mikołaju, żeby dostać pod choinkę narty, łyżwy i kombinezon narciarski, i piszę ten list bo może tym razem stanie się cud i spełnią się moje marzenia.
Panie z poczty przeczytały, wzruszyły się losem Jasia, i postanowiły zrobić mu niespodziankę, i kupić mu prezenty pod choinkę. Jak postanowiły, tak zrobiły. Uzbierały trochę pieniędzy i kupiły Jasiowi narty i łyżwy, ale brakło im pieniędzy na kombinezon narciarski. Trudno, wysłały Jasiowi taki prezent jaki miały. Za jakiś czas ta sama pani z poczty patrzy a Jasiu znowu idzie z listem bez znaczka, do Św. Mikołaja, więc znowu wzięła list i z koleżankami czyta:
"Drogi Święty Mikołaju.
Dziękuję Ci bardzo za wspaniałe prezenty. Dziękuję za narty, łyżwy i ten kombinezon, którego nie dostałem, ale który na pewno wysłałeś. Nie przejmuj się Św. Mikołaju, to nie Twoja wina. To na pewno te kurwy z poczty go wzięły..."

dobre
   
słabe
   
0

dobre
   
słabe
   
0

dobre
   
słabe
   
1
Skąd

Z tont i owont.

Z nami od

05 stycznia 2012 23:49

Dodanych

87

Komentarzy

365

Karma wrzut

1964

Karma komentarzy

461

Obserwowani 3

Obserwują 2