O czym jest utwór "Doskozzza" Stachursky'ego? Jaki przekaz ma dla nas Wysłannik Istot galaktyki Światła? Czy ludzkość jest gotowa Wszechopotężnego Etyzera? Czy doskozzza i wixozzza przejmą Polskę? Wydaje się, że "Doskozzza" to tylko początek i Stachursky 19 września 2019 r. objawi nam wieczną niekończącą się meandryczną Monaterkę.


https://youtu.be/gx8sS5uul9Q

dobre
   
słabe
   
10

Najlepszy komentarz:

Marla ponad tydzień temu, 07 kwietnia 12:21
0  1

Postmuzyka, której potrzebujemy i na którą nie zasługujemy:D Doskozzza jest czymś wiecej niż można bylo sie spodziewać :D od lat tu wrzucam co jakis czas wiksiarskie kawałki Mistrza :D

elhash ponad tydzień temu, 08 kwietnia 07:01
0  1

@Marla: Wiemy i czuwamy :P

Marla ponad tydzień temu, 08 kwietnia 07:04
0  1

@elhash: no tak :D jesteś moim ulubionym minusiarzem wrzut ze Stachurskim :D

elhash ponad tydzień temu, 08 kwietnia 07:06
0  1

@Marla: Dziękuje naprawdę. Pochlebiasz mi ;) Jednak musze przyznać, że się opuściłem. Doskozzzy jeszcze nie zminusowałem :)

Marla ponad tydzień temu, 08 kwietnia 07:08
0  2

@elhash: w imię naszej długoletniej internetowej znajomości: odpuść chociaż Doskozzzie :D to wielki kawałek muzyki, ogromna moja miłość i szczęście :D

W najnowszym sondażu 58,4% Polaków opowiedziało się za legalizacją marihuany. Czy ten sondaż jest legitny? Czy możliwe jest że tak wiele osób w Polsce popiera legalizację? Jak to wygląda w porównaniu do innych państw? Tego wszystkiego dowiesz się z tego odcinka!


https://youtu.be/hj_RSh1Ohsw

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

Snowman 2 dni temu, 27 marca 16:47
0  3

Co nam po sondażach jak kot prezesa się nie zgodzi

Przed Wami ranking najlepszych sposobów przyjmowania marihuany! Na jakim miejscu są jointy, lufka, wiadro czy bongo? Jedno jest tylko pewne, jak się zapewne wszyscy domyślają na pierwszym miejscu będzie wstrzykiwanie bo wiadomo, że to ulubiona forma przyjmowania marihunaen wśród wszystkich Polaków.


https://www.youtube.com/watch?v=3ypwCxU9ZWo

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

ojtamojtam420 przedwczoraj o 06:44
0  1

volcano digital xD

O wielu istotnych kwestiach dla użytkowników konopi rozmawiam z Jakubem Gajewskim, wiceprezesem Wolnych Konopi, który w październiku został skazany na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat za sprowadzanie oleju RSO dla chorych. Wyrok zapadł w momencie, kiedy medyczna marihuana jest już w Polsce legalna.

Coraz więcej państw na świecie legalizuje marihuanę rekreacyjną i mamy też pierwszą deklaracje rządu państwa Unii Europejskiej, że chce zalegalizować marihuanę rekreacyjną. Jeżeli legalizacja w Luksemburgu stanie się faktem, będzie to miało olbrzymi wpływ na zmiany prawne w pozostałych państwach Unii. Czy Polacy nadal będą karani więzieniem za posiadanie marihuany? Jakie jest poparcie polityków dla projektu wprowadzenia mandatu za posiadanie? Czy jest szansa na zmianę prawa i kiedy nowe prawo może wejść w życie? Jaką rolę może w tym odegrać Partia Wolne Konopie?


https://youtu.be/9w3tT9kK49o

dobre
   
słabe
   
1

To może być prawdziwy przełom! :) Niezwykle istotne dla nas i dla całej UE jest to, jakie przyjmą oni rozwiązania i czy obywatele innych państw UE będę mogli również swobodnie kupować marihuanę na ich terytorium!


https://youtu.be/bvpW5nyL9cw

dobre
   
słabe
   
8

Najlepszy komentarz:

monkey wczoraj o 16:30
0  1

Istotnym jest,że decyzja o legalizacji marihuany została podjęta po wpłynięciu społecznej petycji. Noż k**wa mać to ZAJEBISTA wiadomość :)

Najlepszy unboxing jaki robiłem w życiu! Takiego zestawu fajnych i praktycznych rzeczy jeszcze nigdy nie dostałem. Mam nadzieję, że ten film będzie dla Was też ciekawą inspiracją na prezenty świąteczne.


https://youtu.be/wwKDtNd3d-I

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

ojtamojtam420 wczoraj o 15:12
0  6

fajnie fajnie, rob to co robisz, bedzie podklad dobry pod legala kiedys. nie wiem skad minusy. pewnie plebs dupa boli. jebac ich

Słyszeliście, że PiS zgodził się wprowadzić mandat za marihuanę do końca roku, w Polsce legalne są uprawy medycznej marihuany, a Unia Europejska zalegalizuje marihuanę rekreacyjną w ciągu najbliższych 10 lat? Pewnie ciągle wyskakiwały Wam te tematy z przeróżnych mediów konopnych czy od Waszych znajomych na Facebooku. Sprawdź film, aby dowiedzieć się jak jest naprawdę!


https://youtu.be/fKVDFThLZcc

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

karl9 wczoraj o 22:46
0  1

Brzmi świetnie. Ciekawe jak sprawa się rozwinie
O mnie

www.youtube.com/wiemcoccpiem

Skąd

Warszawa

Z nami od

24 października 2017 16:48

Dodanych

28

Komentarzy

19

Karma wrzut

268

Karma komentarzy

15

Obserwowani 4

Obserwują 16