Czy wiecie co to waporyzacja, waporyzator czy vaporizer? Mimo, iż waporyzacja jest bardzo popularna w USA to w Polsce nadal niewiele osób z niej korzysta. Uważam, że zmiana palenia na waporyzację niesie ze sobą 3 ważne korzyści, które przedstawiam w tym filmie. Dzięki niej jesteśmy w stanie wyeliminować szkody zdrowotne jakie wynikają z palenia marihuany. Jest też bardziej oszczędna, co jest ważne dla pacjentów korzystających z legalnej medycznej marihuany oraz dużo bardziej dyskretna niż tradycyjne palenie.


https://youtu.be/tiXLHo0kdZQ

dobre
   
słabe
   
10

Najlepszy komentarz:

JahLanPuff wczoraj o 19:21
0  2

Ale że Ciebie tu spotkam to się nie spodziewałem :]


Czy mamy dowody, że marihuana leczy raka? Czy może być przydatna w leczeniu onkologicznym? Dzisiaj będzie trochę poważniej, gdyż 4 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Rakiem. Zachorowalność na nowotwory, w czasie ostatnich 30 lat, zwiększyła się blisko dwukrotnie i są one obecnie drugą najczęstszą przyczyną zgonów w naszym kraju. W mediach czy w Internecie jest wiele sprzecznych informacji o roli marihuany w walce z nowotworami. Jak jest naprawdę?


https://youtu.be/soKjQjzJj6E

#własne #wiemcoćpiem #mestosław

dobre
   
słabe
   
6

Żeby nie brać życia tak bardzo serio i udowodnić, że w gimnazjum Pani od techniki nie pomyliła się stawiając mi 6 na koniec roku, rozpoczynam nową serię DIY - zrób to sam. W tym odcinku pokażę Wam jak zrobić Dymiącego Mikołaja. Czy z takiego bonga da się palić? Wesołych Świąt! :)


https://youtu.be/2xYcrWj00sw

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

Marla dzisiaj o 12:28
0  1

o Stary... chyba zacznę kopać anginę, żeby już wyzdrowieć i tego mikołajka stestować!

Firma Briteside dostarcza marihuanę swoim klientom prosto do domu. Jak wygląda obecnie rynek marihuany w USA i dlaczego tak bardzo różni się od polskiego? Czy doczekamy się kiedyś na legalizację marihuany i dostawy zioła w 90 minut?


https://youtu.be/5NfVfBx4V68

dobre
   
słabe
   
1

Medyczna marihuana jest wreszcie legalna w Polsce. Czy pacjenci będą mieli do niej łatwy dostęp? Jaka będzie jej cena i kiedy tak naprawdę będzie dostępna w aptekach? Czy to rewolucja czy mydlenie oczu?


https://youtu.be/etO8jiZTf78

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

MartinXX wczoraj o 18:28
0  2

Ooo Dobrze Cię tu widzieć !

Obalamy najbardziej popularne mity o marihuanie... Czy konopie są zakazane bo są niebezpieczne? Czy marihuana jest furtką do innych narkotyków? Czy palacze trawy są leniwi? Co o nich myślicie?


https://youtu.be/I5y2e3-fonU

dobre
   
słabe
   
11

Najlepszy komentarz:

ojtamojtam420 4 dni temu, 28 października 18:46
2  5

odradzam marychuane, najgorsze scierwo i zero zastosowania medycznego
O mnie

www.youtube.com/wiemcoccpiem

Skąd

Warszawa

Z nami od

24 października 2017 16:48

Dodanych

8

Komentarzy

11

Karma wrzut

90

Karma komentarzy

10

Obserwowani 4

Obserwują 12