Jakie masz prawa podczas zatrzymania? Co mówić, a czego nie? Co zrobić i czego nie robić, aby zwiększyć szanse na umorzenie? Czy policja może przeszukać telefon? Te wszystkie zawiłości wyjaśnia Stelios Alewras, adwokat specjalizujący się w sprawach narkotykowych.


https://youtu.be/Tlvf36kHCc8

dobre
   
słabe
   
9

Najlepszy komentarz:

BogPierun tydzień temu, 05 listopada 20:14
2  0

Co pierwsze trzeba uświadomić policjantów, że sa twoimi pracownikami, kiedy Ty placisz podatki i pracują dla ciebie, i jesteś obywatelem kraju.
Druga sprawa trzeba powiedzieć, że osoba jako obywatel Narodu Polskiego dawnej Lechii, jesteś rdzennym obywatelem tego Kraju, jako współwłaściciel (beneficent i administrator Kraju nazywanym Polska). Nie życzysz, sobie by cię przesłuchiwali i co gorsza, przeszukiwali, łamią partykuła aktu konstytucji własności nieruchomości, po przez przesladowania. Ustaw jest duzo. Z odmawianiem jakiej kolwiek rozmowy.
Jeśli by cię beszczelnie porwali, masz prawo pozwać tych policjantów o uprowadzenie odo miejsca przestępczości. Prawa znecania sie psychicznego, twojej osoby, po tykalnosc osobista, naruszenie uczuc, na tle religijnym, pelno ustaw. Jest tez ustawa dla beneficenta i administratora Polski o zablokowanie wypowiedzi i decydowaniu z strony policji.

Kiedy dochodzi do rozprawy sądowej, robisz tak samo jak u gory, przedstawiasz przed sądem arbitrażowym, ich pozycje do najnizszej ragi pracowników, bo taka ich pozycja jest.
Polecam zadac pytanie sadowi czy, "czy jestes osobą wolnym czlowiekiem" ,trzeba trzy razy zadac to pytanie na ktore maja odpowiedziec tak, i w tedy skladasz wniosek formalny o usunieciu dowodów rzeczowych i za nie zgodność posoadanie z ich strony i kradzież twojego mienia. I w tym wniisku składasz wypowiedź, że usuwasz się z rozprawy sadowej na podstawie niezgodność jak powyżej łamaniem twoich praw wolnego czlowieka. I wystepujesz z rozprawy sadowej. Biezesz kopie aktu od protokolantki, radze zaplacic.

Pamietaj obywatelu że jestes wolnym czlowiekiem. Żadna firma nie może cie zmusić do lamania twoich praw wolnego człowieka.

niezly 6 dni temu, 06 listopada 17:36
0  3

@BogPierun: ziomuś, wyjdź z domu xd


Ostatnio brałem udział w bardzo ciekawym projekcie. Pomogłem Marco z kanału Coś ciekawego w jego eksperymencie w którym odurzał się on alkoholem i marihuaną. Wykonywał przy tym różne zadania i sprawdzał swoją reakcję, zręczność, równowagę, pamięć, koncentrację, koordynacje i wydolność fizyczną. Monitorował te wyniki i porównywał do siebie, aby odpowiedzieć na pytanie: co jest gorsze? Mega polecam obejrzeć, bo jak dla mnie to jest najlepszy film w jakim brałem kiedykolwiek udział.


https://youtu.be/Z2z64g0KV5w

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

Upojony Bongo Time 3 dni temu, 07 lipca 13:10
0  4

to jak porównanie co jest lepsze mięso z grilla czy sernik z piekarnika ? 2 różna substancje i nie porównujmy ich bo wyniki nijak się mają do realiów

Jeśli policja zatrzyma na posiadaniu marihuany w nieznacznej ilości na własny użytek to postępowanie może zostać umorzone zgodnie z art. 62a. Problemem może być to, że w polskim prawie nie ma definicji nieznacznej ilości. Dla wielu sędziów i prokuratorów nieznaczną ilością jest mniej niż 1-2 g marihuany. Logicznym jest, że to użytkownicy wiedzą najlepiej czym jest nieznaczna ilość, dlatego spytałem uczestników Marszu Wyzwolenia Konopi 2019 czym dla nich jest nieznaczna ilość marihuany na własny użytek! Dajcie znać w komentarzach ile dla Was to mało!


https://youtu.be/GUgHXZnZxY8

dobre
   
słabe
   
0
O mnie

www.youtube.com/wiemcoccpiem

Skąd

Warszawa

Z nami od

24 października 2017 16:48

Dodanych

38

Komentarzy

19

Karma wrzut

337

Karma komentarzy

15

Obserwowani 4

Obserwują 17