Ostatnio brałem udział w bardzo ciekawym projekcie. Pomogłem Marco z kanału Coś ciekawego w jego eksperymencie w którym odurzał się on alkoholem i marihuaną. Wykonywał przy tym różne zadania i sprawdzał swoją reakcję, zręczność, równowagę, pamięć, koncentrację, koordynacje i wydolność fizyczną. Monitorował te wyniki i porównywał do siebie, aby odpowiedzieć na pytanie: co jest gorsze? Mega polecam obejrzeć, bo jak dla mnie to jest najlepszy film w jakim brałem kiedykolwiek udział.


https://youtu.be/Z2z64g0KV5w

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

Upojony Bongo Time 3 dni temu, 07 lipca 13:10
0  4

to jak porównanie co jest lepsze mięso z grilla czy sernik z piekarnika ? 2 różna substancje i nie porównujmy ich bo wyniki nijak się mają do realiów

Jeśli policja zatrzyma na posiadaniu marihuany w nieznacznej ilości na własny użytek to postępowanie może zostać umorzone zgodnie z art. 62a. Problemem może być to, że w polskim prawie nie ma definicji nieznacznej ilości. Dla wielu sędziów i prokuratorów nieznaczną ilością jest mniej niż 1-2 g marihuany. Logicznym jest, że to użytkownicy wiedzą najlepiej czym jest nieznaczna ilość, dlatego spytałem uczestników Marszu Wyzwolenia Konopi 2019 czym dla nich jest nieznaczna ilość marihuany na własny użytek! Dajcie znać w komentarzach ile dla Was to mało!


https://youtu.be/GUgHXZnZxY8

dobre
   
słabe
   
0
O mnie

www.youtube.com/wiemcoccpiem

Skąd

Warszawa

Z nami od

24 października 2017 16:48

Dodanych

37

Komentarzy

19

Karma wrzut

311

Karma komentarzy

15

Obserwowani 4

Obserwują 17