W poprzednich filmach z serii “Sekrety waporyzacji” odkryliśmy czym jest waporyzacja oraz jak wybrać waporyzator. Przez ten czas napisaliście sporo komentarzy na ten temat oraz wysyłaliście do mnie wiadomości z pytaniami. W tym filmie wyjaśnię, jakie są najpopularniejsze fakty i mity na temat waporyzacji.


https://youtu.be/vNn76z5GLAA

dobre
   
słabe
   
0


Jakie są wyniki ponad 10 000 badań na temat wpływu marihuany na zdrowie? Jakie wnioski płyną z raportu amerykańskiej Narodowej Akademii Nauk, Inżynierii i Medycyny? Jaki wpływ marihuana ma na układ oddechowy, krążenia, odpornościowy? Czy powoduje ona raka? Co z chorobami psychicznymi, pamięcią i uzależnieniem? W sytuacji kiedy coraz więcej krajów legalizuje marihuanę nie tylko jako lek, ale też jako używkę, warto przyjrzeć się co mówi nauka na temat zdrowotnych skutków jej używania.


https://youtu.be/96Qf3vVfqGY

dobre
   
słabe
   
5

Zapytaliśmy ludzi co jest bardziej niebezpieczne: grzybki, alkohol, marihuana, heroina, LSD, tytoń czy kokaina... Jak myślisz, który z nich wyrządza najwięcej szkód jednostce i społeczeństwu? Na którym miejscu jest marihuana? Napisz w komentarzu zanim obejrzysz całość!


https://youtu.be/_9jWMe0YAbw

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

Marla 27 czerwca 2018 17:51
0  4

Zgadzam się z tym panem 4:32 (tak mniej więcej),ja to bym wybrała (jako najlepsze) marihuana i psychodeliki, bo w mojej opinii mądry człowiek sobie tym krzywdzi nie zrobi (może się kiedyś uda rzucić zamiłowanie do zbyt dużych ilości winka i pochodnych kiedyś i tytoniu, czego sobie życzę)

Dysponujemy już konkretnymi danymi na temat skutków legalizacji marihuany w USA. Jakie są pierwsze efekty legalizacji i dlaczego legalizację marihuany do celów rekreacyjnych popiera 64% amerykanów? Czy Polska może zostać europejskim liderem zielonej rewolucji? To i wiele więcej w kolejnym odcinku z serii "4:20". Miłego oglądania! :)


https://www.youtube.com/watch?v=QFk_US32-qw

dobre
   
słabe
   
2

Czym różnią się waporyzatory od siebie i jak wybrać najlepszy waporyzator dostosowany do naszych potrzeb? Czy lepszy jest stacjonarny czy przenośny? Czym jest waporyzator sesyjny, on-demand, kondukcyjny, konwekcyjny czy hybrydowy? To i wiele więcej w nowym odcinku "Sekretów waporyzacji"!


https://youtu.be/-AO-Lu7LXgw

dobre
   
słabe
   
1

Czy wiecie co to waporyzacja, waporyzator czy vaporizer? Mimo, iż waporyzacja jest bardzo popularna w USA to w Polsce nadal niewiele osób z niej korzysta. Uważam, że zmiana palenia na waporyzację niesie ze sobą 3 ważne korzyści, które przedstawiam w tym filmie. Dzięki niej jesteśmy w stanie wyeliminować szkody zdrowotne jakie wynikają z palenia marihuany. Jest też bardziej oszczędna, co jest ważne dla pacjentów korzystających z legalnej medycznej marihuany oraz dużo bardziej dyskretna niż tradycyjne palenie.


https://youtu.be/tiXLHo0kdZQ

dobre
   
słabe
   
10

Najlepszy komentarz:

JahLanPuff 13 lutego 2018 19:21
0  2

Ale że Ciebie tu spotkam to się nie spodziewałem :]

Czy mamy dowody, że marihuana leczy raka? Czy może być przydatna w leczeniu onkologicznym? Dzisiaj będzie trochę poważniej, gdyż 4 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Rakiem. Zachorowalność na nowotwory, w czasie ostatnich 30 lat, zwiększyła się blisko dwukrotnie i są one obecnie drugą najczęstszą przyczyną zgonów w naszym kraju. W mediach czy w Internecie jest wiele sprzecznych informacji o roli marihuany w walce z nowotworami. Jak jest naprawdę?


https://youtu.be/soKjQjzJj6E

#własne #wiemcoćpiem #mestosław

dobre
   
słabe
   
6
O mnie

www.youtube.com/wiemcoccpiem

Skąd

Warszawa

Z nami od

24 października 2017 16:48

Dodanych

16

Komentarzy

15

Karma wrzut

155

Karma komentarzy

11

Obserwowani 4

Obserwują 13