To może być prawdziwy przełom! :) Niezwykle istotne dla nas i dla całej UE jest to, jakie przyjmą oni rozwiązania i czy obywatele innych państw UE będę mogli również swobodnie kupować marihuanę na ich terytorium!


https://youtu.be/bvpW5nyL9cw

dobre
   
słabe
   
8

Najlepszy komentarz:

monkey wczoraj o 16:30
0  1

Istotnym jest,że decyzja o legalizacji marihuany została podjęta po wpłynięciu społecznej petycji. Noż k**wa mać to ZAJEBISTA wiadomość :)

Najlepszy unboxing jaki robiłem w życiu! Takiego zestawu fajnych i praktycznych rzeczy jeszcze nigdy nie dostałem. Mam nadzieję, że ten film będzie dla Was też ciekawą inspiracją na prezenty świąteczne.


https://youtu.be/wwKDtNd3d-I

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

ojtamojtam420 wczoraj o 15:12
0  6

fajnie fajnie, rob to co robisz, bedzie podklad dobry pod legala kiedys. nie wiem skad minusy. pewnie plebs dupa boli. jebac ich

Słyszeliście, że PiS zgodził się wprowadzić mandat za marihuanę do końca roku, w Polsce legalne są uprawy medycznej marihuany, a Unia Europejska zalegalizuje marihuanę rekreacyjną w ciągu najbliższych 10 lat? Pewnie ciągle wyskakiwały Wam te tematy z przeróżnych mediów konopnych czy od Waszych znajomych na Facebooku. Sprawdź film, aby dowiedzieć się jak jest naprawdę!


https://youtu.be/fKVDFThLZcc

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

karl9 wczoraj o 22:46
0  1

Brzmi świetnie. Ciekawe jak sprawa się rozwinie

W poprzednich filmach z serii “Sekrety waporyzacji” odkryliśmy czym jest waporyzacja oraz jak wybrać waporyzator. Przez ten czas napisaliście sporo komentarzy na ten temat oraz wysyłaliście do mnie wiadomości z pytaniami. W tym filmie wyjaśnię, jakie są najpopularniejsze fakty i mity na temat waporyzacji.


https://youtu.be/vNn76z5GLAA

dobre
   
słabe
   
0

Jakie są wyniki ponad 10 000 badań na temat wpływu marihuany na zdrowie? Jakie wnioski płyną z raportu amerykańskiej Narodowej Akademii Nauk, Inżynierii i Medycyny? Jaki wpływ marihuana ma na układ oddechowy, krążenia, odpornościowy? Czy powoduje ona raka? Co z chorobami psychicznymi, pamięcią i uzależnieniem? W sytuacji kiedy coraz więcej krajów legalizuje marihuanę nie tylko jako lek, ale też jako używkę, warto przyjrzeć się co mówi nauka na temat zdrowotnych skutków jej używania.


https://youtu.be/96Qf3vVfqGY

dobre
   
słabe
   
5

Zapytaliśmy ludzi co jest bardziej niebezpieczne: grzybki, alkohol, marihuana, heroina, LSD, tytoń czy kokaina... Jak myślisz, który z nich wyrządza najwięcej szkód jednostce i społeczeństwu? Na którym miejscu jest marihuana? Napisz w komentarzu zanim obejrzysz całość!


https://youtu.be/_9jWMe0YAbw

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

Marla 27 czerwca 2018 17:51
0  4

Zgadzam się z tym panem 4:32 (tak mniej więcej),ja to bym wybrała (jako najlepsze) marihuana i psychodeliki, bo w mojej opinii mądry człowiek sobie tym krzywdzi nie zrobi (może się kiedyś uda rzucić zamiłowanie do zbyt dużych ilości winka i pochodnych kiedyś i tytoniu, czego sobie życzę)
O mnie

www.youtube.com/wiemcoccpiem

Skąd

Warszawa

Z nami od

24 października 2017 16:48

Dodanych

23

Komentarzy

18

Karma wrzut

227

Karma komentarzy

15

Obserwowani 4

Obserwują 16