Jeśli policja zatrzyma na posiadaniu marihuany w nieznacznej ilości na własny użytek to postępowanie może zostać umorzone zgodnie z art. 62a. Problemem może być to, że w polskim prawie nie ma definicji nieznacznej ilości. Dla wielu sędziów i prokuratorów nieznaczną ilością jest mniej niż 1-2 g marihuany. Logicznym jest, że to użytkownicy wiedzą najlepiej czym jest nieznaczna ilość, dlatego spytałem uczestników Marszu Wyzwolenia Konopi 2019 czym dla nich jest nieznaczna ilość marihuany na własny użytek! Dajcie znać w komentarzach ile dla Was to mało!


https://youtu.be/GUgHXZnZxY8

dobre
   
słabe
   
0

O czym jest utwór "Doskozzza" Stachursky'ego? Jaki przekaz ma dla nas Wysłannik Istot galaktyki Światła? Czy ludzkość jest gotowa Wszechopotężnego Etyzera? Czy doskozzza i wixozzza przejmą Polskę? Wydaje się, że "Doskozzza" to tylko początek i Stachursky 19 września 2019 r. objawi nam wieczną niekończącą się meandryczną Monaterkę.


https://youtu.be/gx8sS5uul9Q

dobre
   
słabe
   
10

Najlepszy komentarz:

Marla ponad tydzień temu, 07 kwietnia 12:21
0  1

Postmuzyka, której potrzebujemy i na którą nie zasługujemy:D Doskozzza jest czymś wiecej niż można bylo sie spodziewać :D od lat tu wrzucam co jakis czas wiksiarskie kawałki Mistrza :D

elhash ponad tydzień temu, 08 kwietnia 07:01
0  1

@Marla: Wiemy i czuwamy :P

Marla ponad tydzień temu, 08 kwietnia 07:04
0  1

@elhash: no tak :D jesteś moim ulubionym minusiarzem wrzut ze Stachurskim :D

elhash ponad tydzień temu, 08 kwietnia 07:06
0  1

@Marla: Dziękuje naprawdę. Pochlebiasz mi ;) Jednak musze przyznać, że się opuściłem. Doskozzzy jeszcze nie zminusowałem :)

Marla ponad tydzień temu, 08 kwietnia 07:08
0  2

@elhash: w imię naszej długoletniej internetowej znajomości: odpuść chociaż Doskozzzie :D to wielki kawałek muzyki, ogromna moja miłość i szczęście :D

W najnowszym sondażu 58,4% Polaków opowiedziało się za legalizacją marihuany. Czy ten sondaż jest legitny? Czy możliwe jest że tak wiele osób w Polsce popiera legalizację? Jak to wygląda w porównaniu do innych państw? Tego wszystkiego dowiesz się z tego odcinka!


https://youtu.be/hj_RSh1Ohsw

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

Snowman 2 dni temu, 27 marca 16:47
0  3

Co nam po sondażach jak kot prezesa się nie zgodzi

Przed Wami ranking najlepszych sposobów przyjmowania marihuany! Na jakim miejscu są jointy, lufka, wiadro czy bongo? Jedno jest tylko pewne, jak się zapewne wszyscy domyślają na pierwszym miejscu będzie wstrzykiwanie bo wiadomo, że to ulubiona forma przyjmowania marihunaen wśród wszystkich Polaków.


https://www.youtube.com/watch?v=3ypwCxU9ZWo

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

ojtamojtam420 przedwczoraj o 06:44
0  1

volcano digital xD

O wielu istotnych kwestiach dla użytkowników konopi rozmawiam z Jakubem Gajewskim, wiceprezesem Wolnych Konopi, który w październiku został skazany na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat za sprowadzanie oleju RSO dla chorych. Wyrok zapadł w momencie, kiedy medyczna marihuana jest już w Polsce legalna.

Coraz więcej państw na świecie legalizuje marihuanę rekreacyjną i mamy też pierwszą deklaracje rządu państwa Unii Europejskiej, że chce zalegalizować marihuanę rekreacyjną. Jeżeli legalizacja w Luksemburgu stanie się faktem, będzie to miało olbrzymi wpływ na zmiany prawne w pozostałych państwach Unii. Czy Polacy nadal będą karani więzieniem za posiadanie marihuany? Jakie jest poparcie polityków dla projektu wprowadzenia mandatu za posiadanie? Czy jest szansa na zmianę prawa i kiedy nowe prawo może wejść w życie? Jaką rolę może w tym odegrać Partia Wolne Konopie?


https://youtu.be/9w3tT9kK49o

dobre
   
słabe
   
1
O mnie

www.youtube.com/wiemcoccpiem

Skąd

Warszawa

Z nami od

24 października 2017 16:48

Dodanych

32

Komentarzy

19

Karma wrzut

287

Karma komentarzy

15

Obserwowani 4

Obserwują 16