Te oczy!
Kotka przybłęda, który przyszła do nas żebrać o jedzonko :) jakby ktoś chciał ją zobaczyć to trzeba jechać do Vatra Dornei na camping autoturist.
Przepiękna jest!

dobre
   
słabe
   
1


Przełęcz Prislop. 47km remontów dróg wykańcza
#własne
Na początku zapowiadało się pięknie, potem jazda max 10km/h i ruch wahadłowy, gdzie sta ia na światłach było po 5 minut. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie wykończyła nas temperatura, 34st w cieniu.
A Wy gdzie byliście na wakacjach?

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

Mieczyslaw 10 września 2017 10:15
0  1

@0makumaku Ja jeszcze w Chorwacji nie byłem :( Przyszły rok u mnie wciąż pod znakiem zapytania. Nie mam ekipy do jazdy, wszyscy się wyłamują jak trzeba decydować czy w końcu jadą (bo za daleko, bo się boją itd).
Jak na razie są w sumie 3 kierunki: jeden to Odessa. Drugi to Bałkany: Albania, Serbia i Czarnogóra.
Trzeci to Alpy i Austria. Ale ten 3 ogranicza u mnie kasa.

No i moje marzenie to Norwegia i pojechałbym na Nordcapp (mimo tego, że przereklamowany podobno). Ale pod względem kosztów Norwegia go już w ogóle kosmos. Na razie pozostaje mi grać w lotto :D

Wolność
#własne Na zdjęciu Rumunia pełną gębą :)

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

BalkanskiRaj 06 września 2017 16:54
0  1

Arbuzowo :D..Nie ma w swiecie tyle arbuzow... co przy drogach w Rumunii..Bylem kilka razy w Krajowej i Bechet..Calkiem ladna architekture tam maja..i tu nie mowa o cyganskich palacach :D

Geamana - zatopiona wioska w Rumunii.
Znowu dawno mnie tu nie było :D do rzeczy;
Geamana - ciekawe miejsce, choć dojazd tam to niezły wyczyn, przynajmniej tak jak my byliśmy zapakowani i na gładkich oponach. Do tego deszcz, błoto i tłuczeń z kamieni. Ale zobaczenie tego "jeziora" jest tego warte :)
To na wierzchu to szlam, można wbić w to patyk i stoi :) Poziom wody z roku na rok się podnosi i niedługo wieża kościoła zniknie.

Tuż na brzegiem czuć metaliczny smród. Całe to jezioro i ten szlam pochodzą z odkrywkowej kopalni miedzi Rosia Poieni. Widzieliśmy ją. Pod względem rozmiarów jest to druga w Europie taka kopalnia. Dosłownie wydrążona góra, przeogromna. Nie mogliśmy niestety zrobić zdjęć, szkoda bo widok jest nie do opisania :) zobaczcie w necie :)
#wlasne

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

Outh9X 02 września 2017 12:32
0  2

A pierwsze pod względem wielkości takie jezioro jest w Polsce i nazywa sie Żelazny Most ;) A i też zalało 3 wioski ;)


https://youtu.be/CmnhlCex4Tw

Krótki film z wyjazdu. Inne filmiki na kanale, nie będę tu ich wrzucał, żeby Wam nie zaśmiecać. Dajcie znać jak się podoba :)

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

waffen99 21 marca 2017 08:12
0  1

Mnie się podobało :) +

Transalpina
Widok zapierający dech :D

dobre
   
słabe
   
2

Takie widoki z rana...
Czołem! Dawno mnie nie było, bo po zmianie kompa zapomniałem passy do konta :( Ale znalazłem kartkę i wracam :D Taki widok z rana to coś cudownego.. ukochana kobieta, piękny widok i motocykl!
Kolejne zdjęcie z A.D 2016. Rumunia, widok na góry fogarskie.
W tym roku jedziemy jeszcze raz, tym razem w północną część.
No i w międzyczasie zmieniłem maszynę :) Moja poczciwa Deauville poszła do nowego właściciela. Teraz jest coś bardziej uniwersalnego.
Pozdro dla reszty ujaranych! Dobrze jest wrócić!

dobre
   
słabe
   
2

Nasza dzisiejsza miejscówa na nocleg.
16 km przed Targu Jiu. Jechaliśmy z Timisoary.

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

Dran77 03 sierpnia 2016 21:27
0  1

W 2001 roku pojechałem z kumplem do Rumunii. Piękny kraj, a frajda z jazdy jeszcze większa. Mieszany transport przez Słowację, Węgry. Pierwsze pytanie od pogranicznika w pociągu do Oradei? Coś przemycacie, narkotyki, granaty(!), broń? :D
No i sama przechadzka po Górach Fogaraskich... rewelacja. Potem Braszów, Rasnow. A jak znudziły się nam transylwańskie klimaty, to pojechaliśmy nad Morze Czarne do Costinesti.
Także zazdroszczę wyprawy :) Pewnie kiedyś tam wrócę.
O mnie

Pozytywnie zakręcony gość, pracuje z młodzieża, stąd też takie a nie inne uosobienie. Motocyklista, kajakarz, piechur, tancerz z ogniemninwiele innych :)

Skąd

Mazowsze

Z nami od

11 września 2015 15:38

Dodanych

28

Komentarzy

117

Karma wrzut

472

Karma komentarzy

46

Obserwowani 1

Obserwują 4