Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO
 • 6 monkey monkey Mikroblog    link    07 września 2019 06:25     3312

#HIMALAJE HIPOKRYZJI

Wczoraj podano ,że władze Warszawy ukrywały przed opinią publiczną i instytucjami kontrolnymi ,że ma podpisaną umowę o utylizacji ścieków na lewobrzeżnej Warszawie z ponad 100 !!! zakładami przemysłowymi.
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,rurociag-powinien-zaczac-funkcjonowac-w-piatek,298627.html
W umowach z tymi zakładami są informacje o całej gamie niebezpiecznych związków chemicznych łącznie z najbardziej groźnymi jak rtęć czy kadm.
Jakim zakłamanym kutasiarzem trzeba być,by twierdzić ,że po zrzucie tego typu ścieków przemysłowych do Wisły, rzeka się po roku sama oczyści (doktor Mikulski)
Myślałem naiwnie do tej pory,że ekologią w naszym kraju zajmują się ludzie wykształceni,że bycie ekologiem potwierdza odpowiedni dyplom wyższej uczelni.Specjaliści, bo ekologia i ochrona naszego środowiska to przecież poważny temat. Nic bardziej mylnego. Kim są np.Zieloni? To głównie feministki i homoseksualiści, działacze związkowi; dziennikarze lewicowych czasopism („Krytyki Politycznej”, „Przekroju”, „Gazety Wyborczej”); inżynierki genderowe; działacze lewicowi; transseksualiści; działacze ruchu wolnych konopii; działacze proimigracyjni; działacze praw człowieka; itd. Ich poglądy to lewicowość. A jaką wiedzę mają w temacie ekologii? Co maja wspólnego z ekologią? Tutaj wybrane nazwiska kilkunastu członków i aktywistów Partii Zieloni: Kazimiera Szczuka-feministka; Magdalena Środa-feministka; Piotr Szumlewicz-lewak; Michał Piróg-gej; Krzysztof Śmiszek-gej, partner Biedronia; Wanda Nowicka-lewaczka; Dariusz Szwed-gej; Daniel Michalski vel Charlotte-drag queen, działacz lgbtq Szymielewicz Katarzyna-feministka; Jej perfekcyjność- (Mariusz Drozdowski ; sam o sobie mówi, ze nie wie jaką ma płeć i jaką ma orientację seksualną); Nowak Maciej-gej; Anna Grodzka-transseksualistka; Legierski Krystian-gej; Yga Kostrzewa-lesbijka; Agnieszka Grzybek-lesbijka,feministka; Agnieszka Graff-feministka; Kinga Dunin-feministka; Iza Desperak-feministka; Ewa Charkewicz-feministka;Adam Ostolski (20 nazwisk, w tym: 9 feministek; 7 gejów i lesbijek; 3 transseksualistów);
http://zielonewiadomosci.pl/autorzy/
To nie są żadni ekolodzy. Czy naprawdę dobro naszej przyrody jest dla nich ważne? To moim zdaniem sprzedajne k**wy do wynajęcia w celach politycznych. A tu dwa przykłady ich hipokryzji
https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/604696,marek-kossakowski-zieloni-po-opozycja-energia-atomowa.html
https://www.tysol.pl/a35594--Cisza-to-nie-odpowiedz-Robert-Mazurek-w-wywiadzie-masakruje-szefa-Zielonych-Kudlatego-z-KOD-
Rozumiem już, dlaczego trzeba protestować przeciwko np przekopowi Mierzei wiślanej a na temat wpuszczanych ścieków do Wisły trzeba kłamać...

dobre
   
słabe
   
5

 • 10 three6madzia three6madzia Mikroblog    link    23 sierpnia 2019 22:47     4309

"Skąd mam wiedzieć jak powinna zachowywać się kobieta w moim wieku? Nigdy wcześniej nie byłam w takim wieku."

dobre
   
słabe
   
2

 • -1 rettor Rettor Mikroblog    link    08 sierpnia 2019 10:36     3219

Witam!

Na wstępie chciałem przeprosić bo nie wiem czy trafiłem w dobre miejsce na tego typu pytania.

Proszę o nie zwracanie uwagi na moją interpunkcję i ortografię to nie matura.

Dziękuje a teraz to puenty.

Dostałem od znajomego 10 nasion powoju hawajskiego.
Nigdy nie miałem do czynienia z niczym poza traffką (świeżak!).

W internecie ciężko mi było znaleźć informacje dla konsumenta, dlatego zwracam się do waszego zacnego grona.

Pytań mam kilka:

 1. Czy dam rade sam?
  Mieszkam sam, nie chciałbym też angażować kogokolwiek w to jeśli nie będzie taka potrzeba (ja wiem, że bezpieczniej, ostrożniej ale jeśli będę w stanie się sam ogarniać nie widzę potrzeby obecności ludzi która mogła by mnie przytłaczać)

 2. Ile wziąć?
  Dostałem jak już wcześniej wspomniałem całe 10 nasionek, w internetach czytałem, że koleś na początek wziął 7 ale był doświadczony i zadufany w sobie (nie oceniam). Ale ja jako, że nigdy nie miałem czynności z czymkolwiek podobnym trochę się obawiam. Do tego nasiona gościa z internetu to ponoć jakaś silna odmiana, nie wiem jaką ja posiadam.

  1. Jak wziąć?
   Powiedziano mi, że muszę je rzuć przez 30/40 minut a potem połknąć i nie obawiam się ewentualnych rewolucji żołądkowych bo mój organizm będzie się chciał ich pozbyć.

  2. Gdzie wziąć?
   Jak już wspomniałem wcześniej mieszkam sam, do tego w bloku. Czy lepiej mi wyjść gdzieś czy jednak pozostać u siebie?

  3. Jakieś przygotowanie mentalne/fizyczne?
   Od razu na wstępie powiem, że jestem trochę tym podjarany i jednocześnie obawiam się tego czy to nie spowoduje że moje przeżyć ciężkiego tripa?
   Jestem również przeziębiony, lepiej przeczekać i wyzdrowieć?
   Czy mam sobie też zrobić kilka dni detoksu od trawy żeby nie mieszać jednego z drugim? (gościu w necie łączył i w sumie wyszło mu to na dobre - ale on był profesjonalistą)

  4. Jakieś jeszcze rady, spostrzeżenia, informacje - coś o czym dobrze by było żebym
   wiedział?

Z góry dziękuję za każdą pomoc i rade.

Pozdrawiam Rettor

dobre
   
słabe
   
0

 • 8 glo8trott3r glo8trott3r Mikroblog    link    26 lipca 2019 12:45     5387

"Jeśli daliście się wciągnąć w tę medialną sraczkę na temat białostockiego marszu, to współczuję. Prawda jest taka, że wszyscy dostali to, co chcieli. To czysta polityka. Teraz przerzucają się odpowiedzialnością za pobicia. A trzeba przyznać, że nie ma nikogo bardziej odpowiedzialnego za tę sytuację, niż prezydent Truskolaski. Mając całkowity przegląd sytuacji i wiedząc, co będzie się działo - postanowił wypuścić tę garstkę elgiebetowców przeciwko kibicom. Po co? Celowo.

Tak jak pisałem przed marszem - poszkodowani będą wyłącznie mieszkańcy miasta. I co? Nie miałem racji?

No to jeszcze coś Wam napiszę.

Ta zadyma jest na rękę wszystkim stronom politycznym. Koalicyjnej Lewicy - bo będzie pokazywała obrazki ludzi z marszu równości, którzy wyrwali w ryło. Platformie Obywatelskiej - bo będzie pokazywać, że "za PiS". PiS-owi - bo powie, że to elektorat Konfederacji i jak nie zagłosujecie na PiS, to czeka Was regularny wpiol, a "my jesteśmy tacy w miarę normalni". I Konfederacji - bo będzie pokazywała, że "PiS pieprzy się w tańcu z tymi elgiebetowcami, a tu trzeba spuścić wpol" i idę w zakład, że marsz równości będzie jednak omijał ulice stolicy Podlasia.

A Wy się dalej ekscytujcie. Wybory idą. Gównoburza polityczna, zwłaszcza w temacie wygodnym dla wszystkich stron - jest im potrzebna. A nie było tam przypadkiem bójki między pracownikami ZUS a płatnikami? :v

PS. I jeszcze raz powtarzam. Zorganizować Marsze Równości we wszystkich miastach w Polsce jednocześnie. Niech w końcu przestaną robić sztuczny tłum i prowokacje."
~Lemingopedia

@monkey, to jak, wyprzedzamy fakty? :D

dobre
   
słabe
   
4

 • -1 dziobek Dziobek Mikroblog    link    25 lipca 2019 15:53     3839

Siemankooo, mi się to pytanie wydaje oczywiste ale mogę się mylić. Więc zapytam.
Udało się komuś kiedyś wyhodować jakiś indoor bez oświetlenia? Na przykład róg pokoju, odsłonięte okna, będzie coś z tego?

dobre
   
słabe
   
0

 • 4 ozzie ozzie Mikroblog    link    13 lipca 2019 15:32     7573

dobre
   
słabe
   
0

 • 8 marla Marla Mikroblog    link    25 czerwca 2019 16:53     6518

Dawno nic własnego :D nie wrzucałam, a dziś mnie tak natknelo, bo mam stresujące tydzień i się relaksuje przy blancie i rysowaniu :D

dobre
   
słabe
   
4

 • -2 ozzie ozzie Mikroblog    link    18 czerwca 2019 22:22     6616

dobre
   
słabe
   
0

 • 2 ozzie ozzie Mikroblog    link    18 czerwca 2019 17:53     6651

Bochater #ubogihumor

dobre
   
słabe
   
0

 • 10 orson5258 orson5258 Mikroblog    link    17 czerwca 2019 17:06     6205

Strata przyjaciela czy to człowieka, czy zwierzęcia jest bardzo bolesna. Jednak życie płynie dalej i choć nie ma go obok to miłe wspomnienia zostaną. Żegnaj maluchu, kiedyś się znów spotkamy.

dobre
   
słabe
   
0