PIS : Tust - 1 : 27

Polska : Europa + Węgry
1 : 27

   
   
25

Najlepszy komentarz:

bdnu 10 marca 2017 08:02
3  2

Wstyd. Ja też nie lubię PO ale w takiej sytuacji powinni jako pierwsi go wspierać. Międzynarodowe pośmiewisko. 99% sejmu do wymiany a co gorsze nie wiem kto z tego 1% miałby zostać.

lobo 10 marca 2017 08:46
2  2

@bdnu: a Ty byś wspierał zdrajcę narodu polskiego ?

minime 10 marca 2017 09:04
0  4

@lobo: "zdrajcę narodu polskiego"?

Curry-Finger-Food

Smacznego!

reklama Netflix w Berlinie

   
   
1

Najlepszy komentarz:

0makumaku przed chwilą
0  0

Lubię paluszki...

Jak bardzo zrozpaczony musi być Korwin-Mikke ze jego prowokacje ludzi śmieszą a nie denerwują!


https://www.youtube.com/watch?v=eMdadrVpPL0

Trochę trudny do zrozumienia, ale za to wspaniały. JKM YMMD!

   
   
6

Najlepszy komentarz:

petro 6 dni temu, 02 marca 20:11
0  2

Czyli bycie mistrzem szachowym ma być wyznacznikiem inteligencji? LOL :D Nie zdziwiłbym się, jakby się okazało, że pan Janusz wierzy w istnienie Anorexia scholastica.
Ktoś powinien panu Korwinowi przypomnieć, że urodziła go, karmiła piersią i przewijała mu pieluchy w pierwszych latach życia kobieta. Inna kobieta (właściwie kobiety) urodziła mu dzieci, a także że troje jego ośmiorga dzieci to kobiety.

Osoby propagujące mit o tym, że kobiety są mniej inteligentne zapominają, że w naszej kulturze do niedawna standardem było, że to kobieta zajmuje się domem i dziećmi, a mąż robieniem kariery. I presja społeczna na taki model była tak silna, że kobieta, która chciała się rozwijać i robić karierę spotykała się ostracyzmem, a czasami wręcz wrogością. Więc taka kobieta, aby coś osiągnąć musiała wkładać energię nie tylko w swój rozwój i edukację, ale też w walkę z uprzedzeniami i nierzadko w usuwanie kłód rzucanych jej pod nogi przez konserwatywną część różnych środowisk. Aby nie być gołosłownym oto kilka przykładów:
- Jacqueline Felice de Almania – włoska lekarka praktykująca medycynę w Paryżu w XIV wieku, której sąd zakazał leczenia ludzi ze względu na jej płeć, choć dowody wskazywały na to, że jest jedną z najlepszych lekarzy w całym mieście.
- Rosalind Franklin, wiele współczesnych podręczników pomija jej zasługi w odkryciu helikalnej struktury DNA (nie dostała ona nagrody Nobla, gdyż zmarła 4 lata przed jej wręczeniem Crickowi i Watsonowi).
- Mary Whiton Calkins, Uniwersytet Harvarda odmówił nadania jej tytułu doktora, mimo że spełniała wszystkie ku temu warunki.
- Karen Horney została wyrzucona z Nowojorskiego Instytutu Psychoanalizy, gdyż sprzeciwiała się sposobowi, w jaki psychoanaliza dyskryminowała kobiety, sprowadzając ich role społeczne do pracy w domu.
- Cecilia Payne-Gaposchkin na podstawie własnych obserwacji ustaliła, że głównym pierwiastkiem wchodzącym w skład gwiazd jest wodór. Twierdzenie to odrzucano do roku 1929, gdy mężczyzna opublikował pracę na ten temat.

Niemiecka tandeta...

Dlaczego członkowie polskiego rządu jeżdżą taką tandetą made in germany? Jeżeli tak wygląda Audi po zderzeniu przy prędkości 50km/h to może lepiej poloneza kupić? A może to było ciut więcej niż oficjalne 50km/h? Kto wie? A może Szydło wie?

   
   
13

Najlepszy komentarz:

Aqualinespirit Semantyczny Psychopata 2 dni temu, 13 lutego 12:41
1  6

Mają w dupie nas i mają w dupie prawo i przepisy. I pretensje nie do nich, bo jak ktoś ma ludzi w dupie, a potem Ci ludzie go wybierają na swojego przywódcę, to skargi i zażalenia do kogo?

Headshot...

Dzisiaj w pracy...

   
   
1

Najlepszy komentarz:

0makumaku 3 minuty temu
0  0

dla mnie git..

Najlepszy komentarz:

minime 3 minuty temu
0  0

Zrób to sam Donald

Pozdrowienia od Ikeai.

   
   
1

Najlepszy komentarz:

0makumaku 2 godziny temu
0  2

Walli mnie to..

If You Like...

Last days - realy?

   
   
0
Z nami od

24 czerwca 2016 11:21

Dodanych

13

Komentarzy

223

Karma wrzut

0

Karma komentarzy

203

Obserwowani 0

Obserwują 1