Co powiedziała Alina Kabajewa (partnerka Putina) gdy rozmawiali o prezentach na (czerwoną) gwiazdkę?

Tylko się znowu nie pomyl Wolodja! Krem chcę, nie Krym!

dobre
   
słabe
   
1


UK exports in 2016: ($bn):

  • India 4.5
  • Australia 5.4
  • Japan 6.6
  • Canada 6.3
  • China 18.3
  • US 62.3
  • EU 203.2

Spot the problem.

dobre
   
słabe
   
0

Reklama...

Torba na brzuch dla prawdziwych mężczyzn!

Reklama...

Wybierz twój Model!

Reklama...

Już za niedługo tutaj: http://thedadbag.com/index.html

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

monkey 21 września 2017 10:44
0  7

I do tego plecaczek :D

Własne... zdjęcie, nie balls!

(Coś przy pierwszym razie nie wyszło. Zdjęcie nie było widoczne.)

dobre
   
słabe
   
0

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

Mezamir 08 lipca 2017 00:13
0  1

Agata Duda pokazała, że o wiele lepiej zna się na zasadach dyplomacji niż prezydent Stanów Zjednoczonych. Podczas gdy Andrzej Duda podawał rękę Donaldowi Trumpowi, obie panie stały z boku. Kiedy nadeszła ich kolej do akcji wkroczył Donald Trump, który wyciągnął rękę do Agaty Dudy. Pierwsza dama zignorowała jednak dłoń prezydenta USA i - zgodnie z protokołem dyplomatycznym - przywitała się z Melanią Trump.

PIS : Tust - 1 : 27
Polska : Europa + Węgry
1 : 27

dobre
   
słabe
   
26

Najlepszy komentarz:

bdnu 10 marca 2017 08:02
3  2

Wstyd. Ja też nie lubię PO ale w takiej sytuacji powinni jako pierwsi go wspierać. Międzynarodowe pośmiewisko. 99% sejmu do wymiany a co gorsze nie wiem kto z tego 1% miałby zostać.

lobo 10 marca 2017 08:46
2  2

@bdnu: a Ty byś wspierał zdrajcę narodu polskiego ?
image

minime 10 marca 2017 09:04
2  4

@lobo: "zdrajcę narodu polskiego"?

nagaath 10 marca 2017 11:38
0  1

@lobo: a weź wyjdź.To nie jest kwestia preferencji ani animozji- to kwestia reprezentowania naszego narodu na arenie światowej, smaku, wychowania, logicznego myślenia.

pasha 10 marca 2017 21:20
0  4

@lobo: Tusk to leszcz jak potrzebuje dwie kadencje. To Kaczyński jest przykładem, że można rozjebać polską dyplomację i stosunki międzynarodowe w 1/4 kadencji.

Curry-Finger-Food
Smacznego!

reklama Netflix w Berlinie

dobre
   
słabe
   
1

Jak bardzo zrozpaczony musi być Korwin-Mikke ze jego prowokacje ludzi śmieszą a nie denerwują!


https://www.youtube.com/watch?v=eMdadrVpPL0

Trochę trudny do zrozumienia, ale za to wspaniały. JKM YMMD!

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

petro 02 marca 2017 20:11
0  2

Czyli bycie mistrzem szachowym ma być wyznacznikiem inteligencji? LOL :D Nie zdziwiłbym się, jakby się okazało, że pan Janusz wierzy w istnienie Anorexia scholastica.
Ktoś powinien panu Korwinowi przypomnieć, że urodziła go, karmiła piersią i przewijała mu pieluchy w pierwszych latach życia kobieta. Inna kobieta (właściwie kobiety) urodziła mu dzieci, a także że troje jego ośmiorga dzieci to kobiety.

Osoby propagujące mit o tym, że kobiety są mniej inteligentne zapominają, że w naszej kulturze do niedawna standardem było, że to kobieta zajmuje się domem i dziećmi, a mąż robieniem kariery. I presja społeczna na taki model była tak silna, że kobieta, która chciała się rozwijać i robić karierę spotykała się ostracyzmem, a czasami wręcz wrogością. Więc taka kobieta, aby coś osiągnąć musiała wkładać energię nie tylko w swój rozwój i edukację, ale też w walkę z uprzedzeniami i nierzadko w usuwanie kłód rzucanych jej pod nogi przez konserwatywną część różnych środowisk. Aby nie być gołosłownym oto kilka przykładów:
- Jacqueline Felice de Almania – włoska lekarka praktykująca medycynę w Paryżu w XIV wieku, której sąd zakazał leczenia ludzi ze względu na jej płeć, choć dowody wskazywały na to, że jest jedną z najlepszych lekarzy w całym mieście.
- Rosalind Franklin, wiele współczesnych podręczników pomija jej zasługi w odkryciu helikalnej struktury DNA (nie dostała ona nagrody Nobla, gdyż zmarła 4 lata przed jej wręczeniem Crickowi i Watsonowi).
- Mary Whiton Calkins, Uniwersytet Harvarda odmówił nadania jej tytułu doktora, mimo że spełniała wszystkie ku temu warunki.
- Karen Horney została wyrzucona z Nowojorskiego Instytutu Psychoanalizy, gdyż sprzeciwiała się sposobowi, w jaki psychoanaliza dyskryminowała kobiety, sprowadzając ich role społeczne do pracy w domu.
- Cecilia Payne-Gaposchkin na podstawie własnych obserwacji ustaliła, że głównym pierwiastkiem wchodzącym w skład gwiazd jest wodór. Twierdzenie to odrzucano do roku 1929, gdy mężczyzna opublikował pracę na ten temat.
Z nami od

24 czerwca 2016 11:21

Dodanych

20

Komentarzy

527

Karma wrzut

11

Karma komentarzy

-67

Obserwowani 0

Obserwują 0