"Hard Candy" (2005)
http://www.cda.pl/video/151492eb/Pulapka---Hard-Candy-2005-Lektor

Obejrzałem film, gdy jeszcze świtało i muszę powiedzieć, że zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Ten plakat jest zdecydowanie najlepszy, ale dopiero po obejrzeniu filmu można się ze mną zgodzić (lub nie, ale to raczej nielogiczne).
Ellen Page i Patrick Wilson, jakich do tej pory nie znałem. 14-letnia Hayley umawia się z poznanym na czacie fotografem, gdy dochodzi do spotkania - każde z nich wyniesie zeń bardzo ważne dla siebie doświadczenie.

Polecam: 9/10

dobre
   
słabe
   
1

Z cyklu: polecam film - "Grave encounters"
Film z gatunku found footage,czyli takie, jak "Rec", "Blairwitch project" itp. Efekty specjalne nie powalają, ale zastosowanie screamerów dodaje lekkiego smaczku dla osób, które choćby grały w "zaczarowany labirynt" ;). Internauci docenią klasyczny charakter pewnych rozwiązań. Fabuła jest dwupoziomowa, tzw. metafabuła: grupa młodych ludzi kręci materiały do swojego programu, a z tych materiałów żądny zysku producent montuje film. Młodzi zamykają się na noc w nieczynnym już szpitalu dla wariatów i rozstawiają swój sprzęt - drzwi zamknięte zostają od zewnątrz. Kustosz obiecał wrócić po wchodzie słońca i wypuścić grupę "walczących z grobami", lecz świt nie nadchodzi, a dawny szpital uknuł plan, by strzec własnych sekretów i w specyficzny sposób pozbyć się intruzów.

dobre
   
słabe
   
0
O mnie

Metaloplastyk

Skąd

Małopolska

Z nami od

20 stycznia 2012 17:28

Dodanych

135

Komentarzy

2605

Karma wrzut

2645

Karma komentarzy

2481

Obserwowani 0

Obserwują 4