Lans na dzielni...
Ziomy z innych dzielnic Unii Europejskiej mogą nam zazdrościć trzech pasków na nowych 5-groszówkach ;)

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

Powodziowy 30 lipca 2014 11:33
0  1

Tylko w polsce jest możliwe to aby produkować pieniądze z materiału, który po przetworzeniu na monete jest wart więcej niż nominał na niej się znajdujący :)

Nowy materiał do polerowania
Odkryłem go w szopce, leżał sobie taki biedny i odrzucony przez społeczeństwo: klocek z korka. Audycja zawierała lokowanie produktu :)

dobre
   
słabe
   
9

Najlepszy komentarz:

rapeqq 13 października 2013 20:29
0  1

pomylilo mi sie z gruda

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

Pinky 09 października 2013 11:50
0  5

Jeszcze sporo nauki przed ludźmi w dziedzinie psychologii. Dzisiaj jesteś chory jak wyróżniasz się od reszty, co jest kurwa na prawde pojebane samo w sobie. Aby stłamsić wszelką oryginalność. Widać jaki świat jest 'normalny', skoro media pompują w ciebie takie dawki popierdolonego gówna dzień w dzień, to wyobraź sobie co psychologowie mogą z tobą zrobić, wmówią Ci każdą 'chorobę' a ty polecisz wydawać pieniążki na leki uspokajające albo chuj wie co. Zarobek to zarobek, jak bardzo się mylisz jeżeli myślisz, że na prawde zależy im na twoim zdrowiu. Ciekawe też, że ludzie którzy zgłębiali wschodnią filozofię twierdzą, że "Ciebie" nie ma w ogóle, że to halun bazujący na myślach które nie mają żadnego poparcia w rzeczywistości i odkryli oni najważniejszą prawdę na świecie - świadomość to jedyne co jest, ale nie, schozofrenia jak chuj...
O mnie

Metaloplastyk

Skąd

Małopolska

Z nami od

20 stycznia 2012 17:28

Dodanych

135

Komentarzy

2613

Karma wrzut

2644

Karma komentarzy

2493

Obserwowani 0

Obserwują 4