I tak wszyscy umrzemy...

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

brulgh 42 minuty temu
0  1

to pocieszające.


  • Pirografia

    13 monkey monkey Polityka    link    11 lutego 2019 23:13     7813

Pirografia

dobre
   
słabe
   
0

Nowa partia...
kto dał szmal na konwencję, przyznać się ;)

dobre
   
słabe
   
9

Najlepszy komentarz:

Adamo ponad tydzień temu, 08 lutego 07:57
0  6

Winston Churchill napisał o Polakach: "Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród [Polacy] gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych."

"partia nowa, tylko mordy te same"
Powrót Biedronia, powrót Tuska....
Od trzech dekad polityka w Polsce wygląda tak samo. Ludzie chodzą głosować nie za a częściej przeciw. Mają krótką pamięć, więc co cztery lata dosyć łatwo ich gniew przepływa z jednej na drugą stronę. Wystarczy tylko podsycać nienawiść, pobudzać do walki dzieląc zwykłych ludzi.
Panowie politycy też walczą i uwierzcie mi nie o idee, a o władzę! Bo ta daje i profity i uzależnienie. Zaszczyty i poczucie wartości. Możność promowania swoich i niszczenia tych z drugiej strony.
Jeśli jak zapisano w starej księdzę, że po owocach ich poznacie, to też to wszystko blado wypada, ale jak sami wiecie, ludzie mają krótką pamięć. Kto pamięta obietnice z poprzednich wyborów i działania na poprzednich stanowiskach? Po co myśleć, skoro łatwiej nienawidzieć tych innych tych winnych, tych złych tych z drugiej strony?
Ludzie chcą słuchać miłych rzeczy o tym jak będzie dobrze i mówi się im obietnice o tym jak będzie dobrze. Chcą wierzyć i wierzą.

Taki dokument

dobre
   
słabe
   
2
O mnie

koneser odmiennych stanów świadomości :)

Z nami od

12 grudnia 2013 21:30

Dodanych

8572

Komentarzy

7649

Karma wrzut

203043

Karma komentarzy

11312

Obserwowani 58

Obserwują 49