Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Witam Serdecznie! Pewnego dnia przeszukując internet w celu powiększenia wiedzy duchowej natknąłem się na bardzo interesujący temat. Otóż chodzi właśnie o Spotkanie się ze swoim duchowym przewodnikiem. Brzmi niemożliwie? a jednak! Każdy może się z nim spotkać! Nawet ty! Nie jest to ciężkie :) lecz dla niektórych może się okazać problematyczne, ale pamiętajmy! Najsilniejszą bronią człowieka jest umysł, lecz nie wszyscy potrafią go dobrze wykorzystać. Myśli mają ogromną moc, więc myślenie pozytywne na pewno pomoże! :) Będzie też opisana wersja autohipnozy!

Zapraszam!

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Bardzo wiele osób, które wkraczając na swoją duchową ścieżkę, chce osiągać wysokie duchowe rezultaty w niezwykle krótkim czasie. Niecierpliwość stała się dla wielu,że tak powiem "silnikiem", napędzającym ich chęć uczestnictwa w coraz to większej ilości medytacji itp. Wielu, szukając swojej właściwej ścieżki, przechodzi przez coraz to wymyślniejsze inicjacje, mające przyśpieszyć ich rozwój i NATYCHMIAST otworzyć na moc Boga. Oczywiście, jest to zapewne jakiś sposób na znalezienie w końcu tej właściwej drogi, jednakże coraz częściej, u wielu osób, zamiast tak długo poszukiwanego spełnienia, pojawia się coraz większa niecierpliwość i rozczarowanie.

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Kim jest opiekun duchowy?

Opiekun duchowy, nie jest czymś niezwykłym w naszym życiu, a kontakt z nim bardziej możliwy, niż się wielu wydaje. Nie jest to także anioł lub istota niewiadomo, jakiego pochodzenia. Najczęściej przypisujemy mu więcej cech, niż rzeczywiście posiada. Opiekun duchowy nie jest po to, by kontrolować twoje życie lub doradzać ci na nieznane ci dotąd sposoby. Natomiast, są oni jak duchowi terapeuci w tym, że w znacznym stopniu pozwalają ci przepracowywać twoje sprawy, dając ci klejnoty wiedzy, aby prowadziły cię one do twojej wewnętrznej prawdy.

Należy również pamiętać,że nie wszyscy duchowi przewodnicy są egzotyczni. Mogą zaprezentować się jako kapłani egipscy lub rodowici Amerykanie, lecz znacznie częściej mogą być kimkolwiek. (szamani, indianie, mnisi, aztekowie itd. itp)

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Chcąc znaleźć swojego przewodnika duchowego poszukaj sobie spokojnego miejsca (dobrze jest być na dworze, stojąc plecami do drzewa, lecz możesz robić to w każdym miejscu! w domu leżąc, u brata w pokoju siedząc na kanapie, gdziekolwiek się tylko chce). Wizualizuj swoje serce jako pączek kwiatu z rozwijającymi się płatkami prawdy i mądrości. Następnie ujrzyj siebie w świętym miejscu, w ogrodzie lub w jakimkolwiek miejscu, gdzie czujesz się cudownie i jesteś bezpieczny. Kiedy będziesz siedzieć w spokoju, poproś swego przewodnika, aby ci się pokazał.

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Kiedy spotkasz się po raz pierwszy ze swoim przewodnikiem, może być tak jak w każdym związku – musi upłynąć nieco czasu, zanim się on rozwinie a komunikacja stanie się jasna. Podczas pierwszego spotkania możesz widzieć jedynie jego formę i może on stać w milczeniu. To również jest jakaś forma komunikacji, kiedy wręcza ci on/ona jakieś przedmioty, takie jak pióro lub kamyk, które mają wielką symboliczną wartość.Im dłużej ćwiczysz, tym bardziej wyrazisty staje się kontakt, aż z czasem wszystkim, co musisz zrobić, by przywołać swoich przewodników, będzie zamknięcie oczu.

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Zależnie od religii, która wyznajesz, możesz wezwać Jezusa, Buddę, Allacha lub Marię. W miarę jak prosisz ich o cokolwiek dla najwyższego dobra wszystkich zainteresowanych, może się okazać, że jesteś bardziej zainteresowany podziałami religijnymi niż oni, więc nie martw się, kiedy zechcesz wezwać np. Buddę, a nigdy nie postawiłeś stopy w jego świątyni!

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Kogokolwiek zawezwiesz – nie zapomnij podziękować za pomoc i wsparcie! To jest nie tylko grzeczność. Chodzi o to, że ta wdzięczność daje zadziwiające rezultaty, pozwala nam ujrzeć bardzo realistycznie obecność pełnych miłości wyższych mocy w naszym życiu.

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Spotkałem się również z Autohipnozą aby zobaczyć swojego Opiekuna Duchowego TZW. Przewodnik duchowy. Lecz teraz pytanie.."ale jak autohipnoza? to jest bezpieczne? jak sie przebudzić z tego, jak to działa!" Otóż, już tłumaczę.

Autohipnoza jest bezpieczna, nie wywołuje skutków ubocznych. Z Autohipnozy którą wam przedstawię wystarczy się ocknąć, nie jest to trudne :) Spróbujcie a sami zobaczycie. TUTAJ MACIE LINK

(


https://www.youtube.com/watch?v=PlJIee8ICnM&t=1s)

Jak działa? Wystarczy oddać się muzyce, całym sobą się oddać. Jest to swego rodzaju medytacja. Można się położyć, zamknąć oczy i wsłuchać się w muzykę, dać się porwać!

Wchodząc w ten tan będziemy mogli zobaczyć, wielką bramę i bardzo jasne schody, jak i wszystko w około.

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Zaprezentuję parę opinii na temat autohipnozy o której jest teraz mowa :)

 1. Czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam, łzy płynęły a ja nie chciałam wracać.Czułam taką dobroć i takie poczucie bezpieczeństwa i jasność nie do opisania,ale mój przewodnik powiedział że muszę wracać choć moja podświadomość krzyczała ... ja chcę zostać super nie wiem czy można tak często tam się wybierać?

2.Bardzo miły eksperyment. Za drzwiami spotkałam starca, który był moim przewodnikiem od narodzin do wieku gimnazjalnego. Potem był mężczyzna młody, który jest moim aktualnym przewodnikiem do wieku średniego na sam koniec była młoda kobieta, która najwidoczniej będzie ze mną od wieku średniego do samej śmierci. Gdy się ma otwartą głowę widać, że człowiek nie ma jednego a kilku przewodników przez całe swoje życie. Ja spotkałam tam przeszłość, teraźniejszość i przyszłość :)

 1. Sluchalam wczoraj w łóżku trochę się bałam bo nie wiedziałam co sie stanie. Nic nie ujrzałam trudno było mi wyobrazić sobie schody i drzwi jednak miałam dziwne uczucie jakby moje ciało był o poskręcanie we wszystkie możliwe strony ,a zarazem czułam jak przebijam sie przez łóżko w dół.Moje ciało było mega ociezale. Później czułam jak wychodzę ze swojego ciała a ręce miały dotyk innej osoby. megaaa

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Także to tyle na dzisiaj :) Mam nadzieję, że się podobało! Jeżeli tak, i chcielibyście wiecej takich wrzutek, zostawcie komentarz i Plusik. To na prawdę motywuje do pracy! Życzę wszystkim miłego i udanego dnia! Przyjemnej pracy!

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Cytat motywujący na dziś?

"Nigdy nie trać cierpliwości – to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi."

Antoine de Saint-Exupéry

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Ps. Jeżeli się nie uda za pierwszym razem, to na pewno się uda za następnym lub jeszcze następnym :) Trzeba być cierpliwym do takich rzeczy a gwarantuje, że każdy który będzie szczęśliwy... otworzy drzwi i spotka swojego przewodnika :)

   
   
7

Najlepszy komentarz:

zzbMonster Rozwój osobisty jest zajebisty. wczoraj o 12:26
0  2

Siemka, jaką książkę na temat parapsychologii polecisz?
Myślałem o "Wędrówka dusz" Michaela Newtona.
Bardzo fajny artykuł, pozdrawiam :)

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Siemanko! Dzisiaj przedstawię wam co to są częstotliwości Solfeggio. Gdyby nie Rachela :) to bym się o nich nigdy nie dowiedział (Bardzo Ci dziękuję kolejny raz). Postanowiłem więc, że i ja się z wami nimi podzielę! Więc bez przedłużania, zaczynamy!!!

Informacje zbierałem z różnych stron i połączyłem je w całość :)

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Cóż to może od początku. Częstotliwości Solfeggio? a co to jest? Otóż.. W starożytności dźwięki te były znane jako święte, doskonałe wibracje prowadzące do Jedności z Bogiem. Częstotliwości te zawierają sekrety pitagorejskiej matematyki i stanowią pogrzebaną przez 3000 lat oryginalną skalę muzyczną. Starożytne solfeggio, którego brzmienia mają stymulujący wpływ na naszą świadomość i DNA, na przestrzeni historii zostały zatajone i zniekształcone.

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Odpowiedzialne są między innymi za regenerację i transformację DNA. Jest to tzw. 9-tonowa skala czyli zestaw dźwięków, które wibrują dokładnie na częstotliwościach niezbędnych do transformacji. Te potężne częstotliwości zostały odkryte przez dr. Joseph Puleo i opisane w książce dr.Leonard Horowitz "Healing Codes for the Biological Apocalypse".

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Poszczególne frekwencje mają wpływ na okreslone sfery ograniczeń działając na energię naszych emocji uzdrawiająco i uwalniająco. Podam parę dla przykładu :)

– 396 Hz – uwalnianie od poczucia winy i strachu

– 417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie przemiany

– 528 Hz – transformacja i cuda (naprawa DNA)

– 639 Hz – połączenie, relacje międzyludzkie

– 741 Hz – budzenie intuicji

– 852 Hz – powrót do duchowości

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Częstotliwość 1122 Hz doskonale uzupełnia się z pracą uzdrawiania fantomowego na poziomie eterycznym, gdzie odnawia się komórki i narządy ciała. Dźwięki i częstotliwości solfeżowe, działają na najgłębszych, kwantowych poziomach naszej Istoty. Poziom 1122 Hz łączy nas z nadświadomością i porządkuje nasz bałagan wewnętrzny, zmęczenie, zagubienie życiowe, znosi bóle, oczyszcza chaos energetyczny, wpływa na tkanki tak jak lekarz duchowy, który rozprasza je na pra-cząstki po czym przywraca je do kompletnego uzdrowienia na poziomie komórkowym – każda wersja częstotliwość od najniższej w górę działa na określone centra energetyczne i związane z nimi blokady! Wersja 1122 Hz działa z punktu nadświadomości – jakby na całość naszej istoty – wielowymiarowo.

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
W inżynierii genetycznej, do naprawy uszkodzonych "kodów życia" ulokowanych w komórkach ludzkiego ciała, stosuje się częstotliwość DNA 528Hz. Częstotliwość ta współbrzmi z rdzeniem kręgowym, dokonując w ramach dostrajania się do zdrowej częstotliwości DNA, stosownych zmian w strukturach komórek. Częstotliwość ta odmładza, zatrzymuje procesy starzenia, otwiera na prawdziwą miłość jednostki, a nawet potrafi pomóc w przypadku chorób genetycznych i jest obecna we wszystkich pieśniach religijnych na całym świecie.

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Słuchanie tych dźwięków w formie medytacji pomaga także w:

· Pozbyciu się wewnętrznego chaosu i niepokoju.
· Poprawia się znacznie nasza pamięć i koncentracja.
· Rośnie poziom inteligencji, potrafimy twórczo i skutecznie uczyć się oraz rozwiązywać problemy.
· Wzrasta skuteczność naszej pracy.
· Wzrasta samoocena i pewność siebie.
· Poprawia się stan Twojego zdrowia.
· Skutecznie wyciszysz i zrelaksujesz się po dniu pełnym stresu.
· Szybko zregenerujesz siły.
· Oczyszcza umysł i ciało z toksycznych myśli i emocji.
· Rośnie Twoja kreatywność, pojawiają się twórcze pomysły.
· Wzrasta Twoja wrażliwość i intuicja (lepiej przewidujesz rozwój wydarzeń).

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
6 częstotliwości tj. 396-852 Hz to oryginalna skala muzyczna, w oparciu której tworzyli muzykę Mozart czy Beethoven, dlatego wywołuje na nas duży wpływ emocjonalny. Warto zaopatrzyć się w te muzyczne częstotliwości i pracować z nimi w odpowiedniej kolejności podczas medytacji, najlepiej słuchać przez słuchawki stereo.

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
CZĘSTOTLIWOŚCI SĄ NA PRAWDĘ BARDZO POTĘŻNE W DZIAŁANIU!

W przypadku komórek nowotworowych konkretne częstotliwości potrafią spowodować ich rozpad, gdyż te nie wytrzymują szybkich zmian drgań, nie potrafią się dostroić jak inne i - pękają. Ten fakt potwierdziły badania przeprowadzone przez Fabiena Mamana na Uniwersytecie Jussieu w Paryżu i w USA, na podstawie których opracowana została technika przeciwnowotworowa. Okazuje się bowiem, że przy poddaniu obserwacji komórek nowotworowych i zastosowaniu rosnącej częstotliwości dźwięków skali od C1 256 Hz do C2 512 Hz, przy 400 do 800 Hz komórki rakowe nie wytrzymują intensywności drgań i eksplodują po zaledwie paru minutach, przy czym zdrowe komórki pozostają nienaruszone. Można więc uznać to za podstawę skuteczności leczenia dźwiękiem w muzykoterapii o najszerszym działaniu, bo na poziomie komórkowym.

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Podeślę teraz pare linków do różnych częstotliwości :)

174 Hz – uwalnianie od podświadomych lęków i traum


https://www.youtube.com/watch?v=MTwSC3jMOIQ

396 Hz. UT – uwalnianie od poczucia winy i strachu


https://www.youtube.com/watch?v=y-Ez5auCJoo

417 Hz. RE – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie zmian


https://www.youtube.com/watch?v=h0wxZvie1Xg

432 Hz. – wibracja złotego podziału PHI, jednoczy właściwości światła, czasu, przestrzeni, materii , grawitacji i magnetyzmu z biologią, kodem DNA i świadomością


https://www.youtube.com/watch?v=G6DYoq0SteA

528 Hz. MI – transformacja i cuda (naprawa DNA)


https://www.youtube.com/watch?v=kKsYmYay2KY

639 Hz. FA – połączenie, relacje międzyludzkie


https://www.youtube.com/watch?v=U_wmuzo5-P0

741 Hz. SOL – budzenie intuicji


https://www.youtube.com/watch?v=xyckjEwUsLs

852 Hz. LA – powrót do duchowości


https://www.youtube.com/watch?v=gsprduYR7os

936 Hz lub 963 Hz – aktywator szyszynki (jasnowidzenie)


https://www.youtube.com/watch?v=VXUAojGr2LA

1122 Hz – wyciszanie


https://www.youtube.com/watch?v=jGCbfeft3z4

Kombinacja dziewięciu częstotliwości


https://www.youtube.com/watch?v=aF7lHxmbIbA

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Dziękuję, że dotrwaliście do końca :) mam nadzieję, ze się podobało. Jeżeli byście chcieli więcej tego typu wrzutek to napiszcie w komentarzach! Dobrej nocy!

   
   
26

Najlepszy komentarz:

mihoo1983 5 dni temu, 04 maja 07:13
0  3

Nooo Panie extra wrzutka!! Nie slyszalem o tym wczesniej - bede testowal :D

Zapamiętywanie snów - dziennik snów (cz.1)
Witam wszystkich serdecznie :) dawno mnie tutaj nie było bo aż pare miesięcy, ale spokojnie wszystko nadrobimy. Zatem dziś porozmawiamy na temat zapamiętywania snów. (informacje czerpane z różnych stron i złączone w jedno). Cóż.. może jak zwykle troszkę na początek o zapamiętywaniu snów jak i o dzienniku. Zapraszam :)

Zapamiętywanie snów - dziennik snów (cz.1)
Hej! w części pierwszej będzie jak stworzyć dziennik snów do czego on nam posłuży itp. no więc zaczynamy.

Jeśli chcemy świadomie zwiedzać senną rzeczywistość, musimy zdobyć podstawową umiejętność.. a jaką zapytacie? Jest to zapamiętywanie snów. Bez tego, wszelkie nasze wysiłki mogą okazać się zupełnie bezwartościowe. Wiele osób błędnie myśli, że często nic im się nie śni. Lecz każdej nocy człowiek doświadcza kilka faz REM , co przekłada się na parę snów. Ich ilość zależy od długości całego snu. Niestety, większości z nich nie pamiętamy. Właśnie z tego powodu stworzono pomysł na prowadzenie dziennika snów.

Zapamiętywanie snów - dziennik snów (cz.1)
Pierwsze pytanie które możliwe, że przyszło Ci na myśl jest, Jakie są korzyści z prowadzenia dziennika snów ? Otóż:

 • Lepsza pamięć snów.
 • Większa skuteczność technik t.j. MILD.
 • Odnalezienie znaku sennego.
 • Rozwikłanie zagadki dotyczącej treści snów.
 • Po jakimś czasie możliwość przeczytania wszystkich snów.
 • Uczucie większej realności snów.

Zapamiętywanie snów - dziennik snów (cz.1)
Drugie pytanie można sobie zadać: Po jakim czasie następują efekty?

Czas, po jakim polepszy się ilość i jakość zapamiętywanych snów, jest naprawdę zróżnicowany. Jeśli przyłożysz się do zadania, zwykle po tygodniu będziesz w stanie zapamiętać kilka snów. Na prawdę szybko prawda? :)

(W części drugiej będzie o metodach zapamiętywania snów, tutaj także przetoczę pare na potrzeby wrzutki)

Zapamiętywanie snów - dziennik snów (cz.1)
No dobrze troche teorii było więc czasz na praktykę! Zaczynajmy!
Opiszę to może najlepiej w 4 punktach :)

Zapamiętywanie snów - dziennik snów (cz.1)
1.PRZYGOTOWANIE

 • Wystarczy przeznaczyć jeden solidny zeszyt, bądź notes do jednego celu – zapisywania snów. Nie notuj w nim niczego innego i postaraj się, aby często go nie zmieniać. Walory estetyczne są w tym przypadku mało ważne, jeśli jego jedynym czytelnikiem będziesz Ty. Treść snów nie jest zawsze, że tak powiem "moralna", więc znajdź miejsce, w którym będziesz go chować. Chyba nie chcesz, żeby ktoś dowiedział się o sekretach na poziomie prywatnego pamiętnika? :) Kolejnym „wydatkiem” będzie zwykły długopis, ołówek lub piórko. Każdego wieczora kładź je niedaleko łóżka - na stoliczku, a nawet pod poduszką.

 • Kolejnym sposobem jest zapisywanie snów w formie bardziej unowocześnionej. Każdy posiadacz komputera, laptopa lub iPoda i przeróżnych innych urządzeń, może założyć elektroniczny dziennik snów. Wystarczy założyć folder, w którym będziemy umieszczać wszystkie notatki snów. Jeżeli z komputera korzysta ktoś inny, a obawiasz się, iż przeczyta Twoje prywatne sny, załóż hasło w tym folderze.

Osobiście preferuje dzienniczek bądź notes :)

Zapamiętywanie snów - dziennik snów (cz.1)
2.CHĘĆ

Przede wszystkim należy chcieć pamiętać sny. Nie przypominasz ich sobie dlatego, że nie masz czasu myśleć na ten temat w swoim zabieganym życiu, niewiele uwagi poświęcasz temu tematowi lub po prostu nie chcesz ich pamiętać. Pozytywnie nastaw się do tego eksperymentu. Uświadom sobie, że za jakiś czas będziesz w tym mistrzem – 3-4 sny zapamiętasz bez żadnego problemu, życzę powodzenia z góry :)

Zapamiętywanie snów - dziennik snów (cz.1)
3.PRZED ZAŚNIĘCIEM

Każdej nocy w ramach autosugestii powtarzaj przed zaśnięciem:

„Będę pamiętać sny.”
„Dzisiejszej nocy zapamiętam sen.”
„Po obudzeniu będę pamiętać wszystkie dzisiejsze sny.”

Nadaj tym słowom sens! i jak najlepiej przekonaj do nich swój umysł.

Osoby podatne na autohipnozę oraz hipnozę lepiej przyswajają jakiekolwiek sugestie, jednak nawet jeśli nie jesteś tym przypadkiem, dlaczego choć w małym stopniu nie podwyższyć swoich szans? Zobaczysz, iż rezultaty będą naprawdę zadowalające.

Zapamiętywanie snów - dziennik snów (cz.1)
Dodatkowe lecz nie obowiązkowe

Duchowy zegar

Zamknij oczy i zacznij wizualizować. Wyobraź sobie duży zegar ze wskazówkami, który budzi Cię o ustalonej przez Ciebie porze. Powtarzaj w myślach do zaśnięcia, iż chcesz, obudzić się o godzinie X. Zwykle nasz zegar biologiczny mija się z celem, jednak różnica nie będzie wielka. Jeśli za pierwszym razem obawiasz się, że spóźnisz się do pracy, bądź szkoły, poza duchowym zegarem nastaw zwykły.

Zapamiętywanie snów - dziennik snów (cz.1)
No i dotarliśmy do ostatniego punktu.

3.PO OBUDZENIU

Obudzenie jest najważniejszym momentem w całym etapie zapamiętywania snów. Zaraz po otwarciu oczu i pełnym uświadomieniu, zaniechaj dalszych porannych działań i skup się na swoim celu. Ważne jest, aby nie patrzyć w światło, nie wiercić się ani tym bardziej nie wstawać! Spowoduje to, że kompletnie zapomnisz, co czym śniłeś. Nie myśl o niczym innym i krok po kroku staraj się przypomnieć sny. Być może zaraz po obudzeniu się będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.

Super! Zatem przejdź do zapisywania snu. Zaobserwowałem, że gdy notujesz sen, automatycznie może Ci się przypomnieć kolejny :)

Zapamiętywanie snów - dziennik snów (cz.1)
I tak własnie skończyliśmy notkę na temat Dziennika snów. Przypominam, że dziennik snów bardzo pomaga w wywoływaniu Świadomych snów :) o czym również pisałem.

Dziękuję z całego serca wytrwałym i mam nadzieje, że lektura sie podobała i do następnego! Na razie! :)

   
   
3

Najlepszy komentarz:

ZielonyKrzaczek Robię to co chcę. 18 marca 2017 18:19
0  1

Plusik, sam myślę prowadzić taki dzienniczek, bo często mam jakieś chore sny, które chciałbym narysować, ale zwykle parę minut po obudzeniu zapominam co tam było, jedynie czasem jakieś urywki pamiętam. Dawniej z tym problemu nie miałem, każdy sen był dla mnie przygodą, którą pamiętam do dziś. Muszę się tylko zmobilizować, bo ciężko mi za cokolwiek się brać rano... :P

Witam, z tej strony ja ^_^ Chciałbym wam pokazać kawałek autorstwa mojego i moich kolegów. Staraliśmy się robić go by działał na wyobraźnie i na bombe ;)

Tak więc stworzyliśmy ten o to kawałek. Idealnie siada gdy jest się najaranym. Sprawdzone i ocena 10/10. Proszę zobaczcie i dajcie znać co o nim myślicie. To nas 1 kawałek więc proszę o wyrozumiałość :) dziękuję i miłego wieczorku


https://www.youtube.com/watch?v=HVdjmqZTK5M

   
   
15

Najlepszy komentarz:

Marla 2 dni temu, 02 listopada 20:17
0  7

Eeeeee,gooood!


https://www.youtube.com/watch?v=bIYMAuPEiE8

Nie ma co ;) Zawsze od tego kawałka przechodzą mnie dreszcze. Najlepsza gra strategiczna jaka kiedykolwiek wyszła. Pozdrawiam. Alen :)

   
   
10

Najlepszy komentarz:

Zezol ponad tydzień temu, 23 czerwca 14:52
1  6

"Najlepsza gra strategiczna jaka kiedykolwiek wyszła." Popraw na "najlepsza gra jaka kiedykolwiek wyszła" :D

Czakra Podstawy. Kolor czerwony. Jak współpracować?
Witam. Ów temat dedykuję użytkownikowi o nazwie Mokosz. :) Temat będzie poświęcony czakrze podstawy. :) Zapraszam.

Może na początku jakie cechy mają osoby które mają relacje harmonijne a jak wyglądają u człowieka z zaburzeniami tej czakry.

Czakra Podstawy. Kolor czerwony. Jak współpracować?
Osoby, które mają harmonijnie pracującą czakrę podstawy :

-Czują głęboki kontakt z ziemią.
-Odbierają życie jako coś dobrego i wspaniałego.
-Osiągają materialne sukcesy.
-Odczuwają spokój i są przeświadczeni, że wszystko co potrzebne do przetrwania będzie im zapewnione .
-Mają wysoki poziom witalności.
-Realizują swoje cele bez większych problemów.
-Czują się bezpieczni i wspierani w tym fizycznym świecie.
-Czują, że ziemia ich wspiera i daje wszystko czego potrzebują.
-Czują się pewnie, bezpiecznie, stabilnie.
-Mają mnóstwo energii do realizacji tego co sobie zamierzą.

Czakra Podstawy. Kolor czerwony. Jak współpracować?
Osoby, których przepływ energii przez czakrę podstawy jest zaburzony :

-Czują strach przed życiem.
-Nie czują się bezpieczni w fizycznym świecie.
-Uważają, że życie to męka i koszmar.
-Mają problemy w zwykłym, ziemskim życiu.
-Nie osiągają sukcesów, nie otrzymują od życia zbyt wiele.
-Czują ciągłą walkę o przetrwanie.
-Mają wrażenie wiecznej szarpaniny o wszystko.
-Odczuwają bezsilność i niechęć do działania
-Źle im się układa w aspekcie materialnym.
-Nie odczuwają dobrego prosperowania.
-Nie mają na nic siły, “żyć im się nie chce”.
-Mają w sobie dużo obaw i nieuzasadnionego strachu.
-Cały czas mają problemy zdrowotne.

Czakra Podstawy. Kolor czerwony. Jak współpracować?
Do rzeczy. Najpierw zajmiemy się oczyszczeniem czakry z negatywnej,że tak to ujmę "energii". Źródło: Nie wiem jak się książka nazywa ale mam ją obok siebie i tytuł jest wydarty i autora nie ma bo wyrwane. Tak więc...

Uspokój się, zrelaksuj, odpręż..to jest najważniejsze.

Wyobraź sobie, że swoimi „mentalnymi” rękoma oczyszczasz swoją czakrę podstawy np. zgarniasz cały brud do rąk i wyrzucasz zanieczyszczenia, jakie w ten sposób zebrałeś, do zielonej kuli energii, która oczyszcza tą negatywną energię w pozytywną, czystą.

Cicho szepraj przy tym ” Moja czakra podstawy, zostaje oczyszczona i napełnia się czystą, nieskazitelną, energią ziemi, która rozchodzi się po całym moim ciele” Lecz nie jest to koniecznie aczkolwiek trochę bardziej pomaga.

Czakra Podstawy. Kolor czerwony. Jak współpracować?
** Jak wprowadzić harmonię w czakrze podstawy?**

Jako, że tej czakrze odpowiada kolor czerwony.. pobudzamy ją właśnie tym kolorem:

1.Miej w zasięgu swojego wzroku coś intensywnie czerwonego.
2.Niechaj element twojego ubrania będzie w tym kolorze.
3.Pal świeczki w tym kolorze, bądź wkładaj świeczki do czerwonego świecznika.
4.Jedzenie w kolorze czerwonym, także wpłynie na twoją czakrę podstawy.
5.Wspomnienie czegoś w kolorze czerwonym także, pobudzi twoją czakrę np. czerwona róża.

Medytacja czakry korzenia Dotyczy wszystkiego co związane jest z ziemią :)

Tak więc możemy wizualizować sobie chodzenie bosymi stopami po trawie, spacer po polanach, lesie, NA ŁONIE NATURY. Oddychanie zapachem ziemi. Przywoływanie obrazu potężnego, czerwonego słońca, wschodzącego znad horyzontu - poczuj więź z ziemią.

Czakra Podstawy. Kolor czerwony. Jak współpracować?
** Technika ukorzeniania tzw. KORZENIE**.

 1. Usiądź lub stań tak, aby kręgosłup był prosty, a twoje stopy ustawione były równolegle do siebie.
 2. Skieruj swoją uwagę na stopy.
 3. Poczuj, jak podeszwy dobrze przylegają do ziemi.
 4. Ciężar ciała rozchodzi się równomiernie na obie nogi i obie stopy. Poczuj, że twoje stopy przyklejają się do ziemi, zupełnie tak, jakby były przez nią przyciągane.
 5. Wyobraź sobie, że ze środka twoich stóp wypuszczasz korzenie w kolorze ciemnoczerwonym.
 6. Zobacz i poczuj, jak wnikają głęboko w ziemię, przechodzą różne jej warstwy, dochodząc do pomarańczowo-czerwonej lawy, energii życia.
 7. Niech twoje korzenie pobierają ją i przenoszą do podstawy kręgosłupa.
 8. Teraz skup uwagę właśnie na tym miejscu i zobacz tam kulę czerwonego światła.
 9. Z każdym twoim oddechem kula staje się coraz bardziej żywa i większa.
 10. Poczuj, jak energia życia pulsuje u podstawy kręgosłupa i rozchodzi się po całym twoim ciele. Z każdym oddechem poziom twojej energii witalnej wzrasta.

Czas trwania ćwiczenia: 10–15 minut. Powtarzaj technikę, kiedy poczujesz spadek energii witalnej.

Czakra Podstawy. Kolor czerwony. Jak współpracować?
W harmonizowaniu czakry korzenia bardzo istotny jest KONTAKT Z PRZYRODĄ.

Staraj się często spacerować w parku lub lesie. Podchodź do drzew, dotykaj ich kory, przytulaj się do nich. Szczególnie dużo czerwonej energii wytwarzają dęby.

Jeśli nie masz w pobliżu żadnego parku bądź lasu, możesz kupić do domu kilka kwiatów, obserwować, jak rosną, pielęgnować je, cieszyć się ich pięknem.

Możesz usiąść na ziemi, na łonie natury i poczuć kontakt z ziemią. Możesz wizualizować wtedy energię, jaka płynie z ziemi i ogrzewa cię, daje uczucie bezpieczeństwa i stabilności.

Chodzenie boso po ziemi, po trawie również jest miłe dla człowieka. To wszystko działa bardzo pozytywnie na czakrę podstawy. Sprawia, że człowiek zaczyna czuć się ugruntowany, zaczyna czuć połączenie z ziemią. :)

Wyobrażaj sobie także ciepłe, intensywne, czyste, czerwone światło, wpływające przez czakrę podstawy które daje ci POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA.

Czakra Podstawy. Kolor czerwony. Jak współpracować?
Słuchaj dźwięków, które zsynchronizują twoją czakrę podstawy!!! 2 najlepsze moim zdaniem.


http://www.youtube.com/watch?v=a15gPXGumgo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=GaNsjE6yFLw

Chcąc wyrównać energię czakry korzenia powtarzajmy na wydechu samogłoskę U

Możemy więc w wolnych chwilach mantrować „U”, a odpowiednie wibracje spowodują jej zrównoważenie energetyczne.

Jeśli chodzi o muzykę świetne będą wszelkie odgłosy natury (bardzo polecam np.


https://www.youtube.com/watch?v=NxSko6vvWGc) jak również muzyka etniczna np z afrykańskimi bębnami.

Poczuj jak nawiązuje się twój kontakt z ziemią! :)

PS.
Wszelka fizyczna aktywność także wpływa harmonizująco(?) na czakrę podstawy.

Czakra Podstawy. Kolor czerwony. Jak współpracować?
To tyle w tym temacie :) Mam nadzieję, że się podobało. Jeżeli tak zostawcie komentarz. Napiszcie mi najlepiej na priv co tym sądzicie a ja udzielę wam odpowiedzi :) Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :) miłego wieczoru.

PS. Proszę ludzi piszących bez sensowne komentarze które nic nie wnoszą o zaprzestanie. Dziękuję :(

   
   
15

Najlepszy komentarz:

Toby21 20 czerwca 2016 14:43
4  3

Pseudonauka – rodzaj nieakceptowanego powszechnie przez środowisko naukowe zbioru twierdzeń, które aspirują do miana nauki, lecz nie spełniają jej podstawowych reguł, a w szczególności nie są oparte na metodzie naukowej i nie są intersubiektywnie weryfikowalne (nie mają oparcia w sprawdzalnych i możliwych do powtórzenia doświadczeniach).

Pseudonauka posługuje się językiem naukowym, jednak uzasadniane nim teorie i twierdzenia naukowe nie znajdują potwierdzenia w badaniach naukowych. W skrajnej sytuacji stoją nawet w sprzeczności z teoriami sprawdzonymi naukowo.

Murzyn97 20 czerwca 2016 15:30
0  0

@Toby21: Żegnamy Pana.

Murzyn97 20 czerwca 2016 15:31
1  0

@Toby21: Masz na prawdę nudne życie. Na prawde... a dlaczego sam wywnioskuj.

hatameni 20 czerwca 2016 15:32
0  3

@Toby21: ale się uczepiłeś. Gościu radzi przede wszystkim, żeby się zjednoczyć z naturą i być w zgodzie z samym sobą, co w tym złego? Nic nie narzuca, sama nigdy się tym szczególnie nie interesowałam, w życiu nie medytowalam (nawet nie wiem czy to możliwe) potraktuj to jako ciekawostkę i tyle. Miłego dnia :-)

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
Cześć i czołem! wybaczcie, ze nie wrzucałem przez jakiś czas wrzutek ale po ostatniej i po komentarzach pod nią jakoś mi się odechciało... eh.. no nic. Na wstępie chciałbym powiedzieć, że jeżeli temat cię nie interesuje, zlewasz go, masz go w poważaniu, i nie wierzysz w nic odnośnie tematu to proszę nie komentuj. Zachowaj zdanie na ten temat dla siebie. Lecz jeżeli cię to interesuje :) i lubisz takie klimaty. To serdecznie zapraszam na lekturę.

Dziś krótko na temat Czakry i jej rodzai. Zapraszam :D.

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
Cóż to może na początek tradycyjnie teoria :)

Co to jest czakra ?

Czakry-Czakry sa to główne centra energetyczne w organizmie człowieka, które jednocześnie są odbiornikami, przetwornikami i przekaźnikami energii.

Mamy 7 rodzai czakr. Każda z 7 głównych czakr pokazuje życie i daną sytuację z innej strony.

Ta sama sprawa doświadczana na różnych poziomach świadomości przybiera zupełnie nowe znaczenia.

Można porównać to do windy. Kiedy wznosimy się z jednego piętra świadomości na kolejne, poszerza się nasza perspektywa.

PS. Żartowałem nie będzie krótki temat ^^.

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
Czakry decydują o tym, jak wykorzystujemy energię. Są bateriami dla różnych poziomów życiowej energii. Pobierają, przechowują i nadają kształt energii poprzez łączność z kosmiczną siłą życiową. Swobodny przepływ energii pomiędzy nami a Wszechświatem jest bezpośrednio uzależniony od naszego ogólnego zdrowia i zadowolenia.

Wszelkie zablokowania i ograniczenia w pobieraniu i manifestowaniu się energii życiowej powodują zaburzenia w pracy całego organizmu, co objawia się chorobą, złym samopoczuciem, brakiem energii, lękiem lub zachwianiem równowagi emocjonalnej.
Wiedząc, jak powinien działać system czakr, możemy wykryć własne zablokowania i ograniczenia oraz zastosować odpowiednie techniki, aby je wyeliminować. To, co nazywamy blokadami, to właściwie nieco większe ograniczenia, gdyż całkowite zablokowanie przepływu energii oznacza odłączenie się od kosmicznej siły życiowej, a więc fizyczną śmierć.

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
Każdy jest wyposażony w czakry i wszystkie one funkcjonują. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości! Jeśli żyjesz, musisz mieć czakry! Bardzo wiele osób tkwi w błędnym przekonaniu, że nie wszystkie ich czakry funkcjonują. Funkcjonują wszystkie, a jedynie ich wydajność jest różna u poszczególnych jednostek i na rozmaitych etapach ich życia.

Pierwszy krok do zrozumienia czakr polega na dostrzeżeniu ich działania w naszym życiu w formie przepływu energii. Płynie przez nas ta sama siła życiowa co przez rośliny, zwierzęta, chmury, rzeki i góry. Płynie poprzez układ czakr, w sposób zorganizowany i dostrzegalny. Można ją obserwować i odczuwać, lecz w tym celu trzeba osiągnąć perspektywę obserwatora.

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
Osoby obdarzone wrażliwością, która pozwala widzieć czakry, określają je jako wiry energii, obracające się jak świetliste koła i emanujące każdy własną barwą.
Im szybciej wirują, tym więcej energii mogą pobrać i przekazać.
Zawsze jednak najniższą częstotliwość energii wykazuje czakra korzenia (emanująca kolorem czerwonym), a coraz wyższą każda kolejna w stronę czakry korony głowy – analogicznie do coraz wyższych nut w gamie i kolorów tęczy od czerwieni do fioletu.

Ale już do rzeczy. Teraz czas na Czakry, opisy i funkcje.

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
Rodzaje czakr i ich funkcje

Pierwsza czakra : CZAKRA PODSTAWY. Odpowiada za twoje ziemskie sukcesy.

- Jeżeli energia płynie swobodnie przez tą czakrę.

Czujesz, że życie jest dla ciebie dobre. Odnosisz materialne sukcesy. Żyje ci się dobrze. Z łatwością zarabiasz pieniądze. Masz mnóstwo sił witalnych.

-Jeżeli ta czakra jest zablokowana.

Czujesz strach przed życiem. W aspekcie materialnym wciąż odczuwasz zastój, okoliczności do zarobienia pieniędzy nie pojawiają się. Nie otrzymujesz od życia zbyt wiele. Masz w sobie dużo obaw i nieuzasadnionego strachu. Często zdarza ci się chorować.

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
Druga czakra : CZAKRA SAKRALNA
Odpowiada za twoją kreatywność, seksualność i radość życia.

-Jeżeli energia płynie swobodnie przez tą czakrę.

Masz udane życie seksualne. Czujesz się atrakcyjna/y. Twoje stosunki z płcią przeciwną sprawiają ci mnóstwo radości. Jesteś twórcza/y i kreatywna/y. Odczuwasz przyjemność z doświadczania życia.

-Jeżeli ta czakra jest zablokowana.

Odczuwasz życie jako szare i monotonne. Nie czujesz przyjemności w zbliżeniach. Czujesz brak pewności wobec płci przeciwnej. Brak ci kreatywności i pasji. Twoje ciało nie jest przepełnione zmysłowością.

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
Trzecia czakra : CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO.
Odpowiada za twoją emocjonalność, poczucie własnej wartości oraz za to jak realizujesz się w materialnym świecie.

-Jeżeli energia płynie swobodnie przez tą czakrę.

Masz mnóstwo wewnętrznej siły woli. Jesteś spontaniczna/y i zadowolona/y z życia. Czujesz się godna/y i wartościowa/y doświadczania wspaniałych rzeczy. Twoje uczucia są harmonijne. Jesteś radosna/y i pełna/y pasji do życia.

-Jeżeli ta czakra jest zablokowana.

Odczuwasz brak równowagi emocjonalnej. Masz niską samoocenę i ciągłą potrzebę dowartościowywania się. Nie potrafisz odnaleźć harmonii i równowagi w życiu. Nie czujesz się spełniona/y.

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
Czwarta czakra : CZAKRA SERCA
Odpowiada za poczucie twojego sensu istnienia.

-Jeżeli energia płynie swobodnie przez tą czakrę.

Czujesz miłość do siebie, ludzi, matki natury. Jesteś szczera/y i ciepła/y.
Jesteś otwarta/y na miłość i emanujesz miłością. Jesteś wrażliwa/y na piękno otaczającego cię świata.

-Jeżeli ta czakra jest zablokowana.

Masz w sobie przekonanie, iż nie zasługujesz na miłość. Nie potrafisz kochać. Masz ciągłe wahania emocjonalne. Trzymasz urazy w swoim sercu.

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
Piąta czakra : CZAKRA GARDŁA
Odpowiada za umiejętność wyrażania siebie jak i za słuchanie innych.

-Jeżeli energia płynie swobodnie przez tą czakrę:

Z łatwością komunikujesz się z innymi. Jesteś pewna/y siebie. Masz swoje zdanie i szanujesz zdanie innych ludzi.

-Jeżeli ta czakra jest zablokowana.

Masz problem z wyrażaniem swoich myśli i uczuć. Nie potrafisz mówić o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Boisz się opinii innych ludzi o tobie. Odczuwasz brak satysfakcji z wykonywanych zadań.

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
Szósta czakra : CZAKRA TRZECIEGO OKA.
Odpowiada za dostęp do wewnętrznego prowadzenia, intuicji.

-Jeżeli energia płynie swobodnie przez tą czakrę.

Masz doskonale rozbudzoną intuicję. Wiesz co jest twoją drogą życiową.
Często doznajesz natchnień, inspiracji. Masz rozwiniętą wyobraźnię.
Snujesz refleksje na temat siebie oraz życia.

-Jeżeli ta czakra jest zablokowana.

Dopuszczasz do siebie tylko to co możesz sprawdzić i udowodnić metodami naukowymi. Odrzucasz prawdy duchowe. Twoje życie skupia się wyłącznie na zaspokajaniu potrzeb materialnych, nie rozwijasz się duchowo.

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
Siódma czakra : CZAKRA KORONY
Odpowiada za odczuwanie jedności ze Wszechświatem oraz za odczuwanie rzeczywistości w głęboki, duchowy sposób.

-Jeżeli energia płynie swobodnie przez tą czakrę.

Odczuwasz jedność z wszechświatem. W swoim życiu czujesz, że jesteś pod opieką sił wyższych. Twoje życie przepełniają doświadczenia duchowe. Jesteś chodzącą miłością. Rozumiesz rzeczywistość w głęboki duchowy sposób.

Jeżeli ta czakra jest zablokowana.

Odczuwasz wewnętrzne rozbicie. Nie czujesz sensu życia. Nie jesteś zainteresowana/y rozwojem duchowym. Nie wierzysz w istnienie boskich energii, które wpływają na świat materialny. Czujesz się ogromnie samotna/y w tym fizycznym świecie

Czakra. Co to są czakry i jakie są rodzaje.
No to cóż, na dzisiaj to tyle. Następne wrzuty będą jak współpracować z nimi, jak je pogłębiać, wzbogacać i otwierać bardziej. Każdego dnia jedna wrzutka lub nawet 2. Na temat danej czakry. Ja tym czasem żegnam się z wami. Mam nadzieję, że się podobało i będziecie zadowoleni :) Miłej nocy.

   
   
19

Najlepszy komentarz:

Zielen 19 czerwca 2016 01:12
0  3

Dobre autorskie wrzuty :)

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Witam wszystkich, dziś temat mamy "jak dostrzec swoją aurę" Jest to nieco skomplikowany proces ale na pewno dacie radę :) Przecież dla chcącego nic trudnego!!! (tak z innej beczki czasami to przysłowie się wcale nie zgadza xd) no ale do rzeczy! Zaczynamy temat!

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Człowiek jeżeli jest skupiony potrafi określić kolor swojej aury,tylko ją wyczuwając. To bardzo fajne jak i fascynujące zjawisko przywodzi na myśl jasnowidzów, którzy intuicyjnie wyczuwają kolory, nie widząc ich. Jednak choćbyś stwierdził/a, że masz tę zdolność, wykonuj zawarte w tej wrzutce ćwiczenia, ponieważ warto widzieć aurę w całej swojej okazałości. Wielu znawców uważa, że kolory aury postrzegamy trzecim okiem. Trudno to potwierdzić, chociaż czasami czujemy, że dostrzegamy kolory intuicyjnie, nie za pomocą oczu.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Usiądź wygodnie i wykonaj ćwiczenia relaksacyjne. Gdy poczujesz, że jesteś wystarczająco odprężony, zarówno psychicznie, jak i fizycznie, otwórz oczy i wykonaj pierwsze doświadczenie.Światło w pokoju powinno być łagodne, ale nie przyćmione. Usiądź tak, by wszelkie źródła ostrego światła znajdowały się za twoimi plecami. Niepotrzebne ci są promienie świecące prosto w oczy.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
No to zaczynamy z ćwiczeniami :)

Złącz palce wskazujące i przyglądaj się im przez około 10 sekund, a następnie powoli odsuń je. Zauważysz cienką, niemal niewidoczną nić energii, która się rozciąga i łączy palce, chociaż powoli się od siebie oddalają. Gdy będziesz wykonywać to ćwiczenie po raz pierwszy, wyda ci się, że nić łącząca oba palce znika po osiągnięciu zaledwie centymetra długości. W miarę nabywania wprawy zobaczysz, że się nie zmienia, choćby przestrzeń między palcami wynosiła 10, a nawet 12 centymetrów. ;)

Jeśli jest ci trudno dostrzec tę linię energii, spróbuj przyciemnić światło, a palce umieść nad powierzchnią o jasnej barwie. Większości ludzi odpowiada kartka białego papieru z bloku, chociaż niektórzy wolą ciemniejsze tło, ponieważ postrzegają ten strumień energii jako niemal białą nić.

Gdy już raz dostrzeżesz tę nić energii, będziesz mógł ją zobaczyć w każdej chwili i okolicznościach.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Jeśli twój partner lub partnerka wykonuje to ćwiczenie równocześnie z tobą, spróbuj dostrzec strumienie energii łączące jego lub jej palce. To ekscytujące zauważyć czyjąś aurę po raz pierwszy :) Bardzo polecam kochającym się parom :)

Teraz możesz spróbować czegoś niezwykle ciekawego. Palcami jednej ręki dotknij palców swego przyjaciela,dziewczyny lub chłopaka, a potem powoli je odsuń. Zobaczysz strumień czystej energii łączący wasze palce. A jak sądzisz, co by się zdarzyło, gdybyś ćwiczenie to wykonał z nie lubianą osobą ;) ? Jeżeli możesz, przeprowadź ten eksperyment z jak największą liczbą osób!

Dobrym sposobem jest wykonanie tego ćwiczenia na spotkaniu towarzyskim ze znajomymi. Najlepszy do tego celu będzie okrągły stół z ciemnego drewna, ale może być również inny. Poproś gości, by usiedli wokół niego i położyli ręce na blacie z palcami skierowanymi ku środkowi. Przyciemnij światło. Gdy wszyscy się rozluźnią, spróbuj dostrzec cienką siatkę linii przecinających się na stole i łączących palce siedzących przy nim osób.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Może upłynąć nawet pięć minut, zanim goście w ogóle coś zobaczą, ale wystarczy, że jedna osoba dojrzy to zjawisko, by nagle wszyscy inni także je dostrzegli. To wspaniały widok, przeplatające się na blacie stołu pasma energii. Po zakończeniu doświadczenia wszyscy będą zadawali pytania i chcieli przeprowadzić z tobą próbę dotykania palców.

Zobaczysz, że strumienie energii rozciągają się dużo dalej, gdy wykonujesz ćwiczenie z pewnymi osobami. Jest tak dlatego, że twoja aura obejmuje aurę lubianych przez ciebie ludzi, natomiast może zachowywać się całkiem inaczej w stosunku do osób, których towarzystwo nie sprawia ci przyjemności.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Teraz jesteś gotów wyraźniej zobaczyć własną aurę. Potrzebny będzie pokój o ścianach pomalowanych na jednolity kolor – najlepiej biały lub kremowy. Przygaś światło i stań kilka kroków od ściany, zwrócony do niej twarzą. Wyciągnij prawą rękę przed siebie i unieś dłoń, by palce wskazywały sufit. Patrz na ścianę przez palce tej ręki. Skoncentruj się na ścianie, nie na dłoni. Po kilku chwilach zauważysz, że twoją dłoń otacza Wyraźne, szarawe, niemal pozbawione koloru halo.

Gdy już je dostrzeżesz, skoncentruj uwagę właśnie na nim, nie na ścianie. Gdy będziesz to robił, aura może zniknąć. W takim razie po prostu spójrz znowu na ścianę, aż halo ponownie się pojawi. Kiedy zobaczysz aurę wyraźnie, spójrz na palce. Być może zobaczysz, jak promieniują z nich cienkie strumyczki energii. Przyjrzyj się uważnie aurze, która otacza twoje palce, a zobaczysz, że jest ona w ciągłym ruchu.

Niektórzy odczuwają rozczarowanie, widząc po raz pierwszy swoją aurę, ponieważ jest ona niemal bezbarwna. Nie martw się, jeśli tak jest z tobą. Kolory zaczną się pojawiać później, gdy przyzwyczaisz się do widzenia aury.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Zrób to samo ćwiczenie z drugą ręką, a potem spróbuj przeprowadzić test w innych warunkach. Podczas nauki przyciemniona lampa jest najlepsza, ale z czasem powinieneś móc zobaczyć aurę w każdym świetle. Spróbuj także obserwować inne części swojego ciała. Gdy już zobaczysz aurę wokół dłoni, będzie ci łatwo zobaczyć ją także wokół każdej innej części ciała. Ubranie ogranicza i zawęża widzenie aury, możesz więc się zdecydować na wykonywanie ćwiczeń nago lub niekompletnie odziany. Niestety, większość ludzi nie potrafi zobaczyć aury w lustrze, które z jakiegoś powodu nie odbija jej dość dobrze. Niektórym się to jednak udaje, może więc wypróbuj swoje lustro w łazience.

Teraz ponownie przeprowadź doświadczenie wraz ze swoim partnerem. Poproś go, by stanął na tle jednokolorowej ściany. Cofnij się kilka kroków i patrz w jego kierunku, koncentrując się na ścianie za jego plecami. Stan idealny zbliżony jest do marzenia sennego, gdy masz oczy otwarte, ale naprawdę nic nie widzisz. W tym wypadku jednak rozluźniasz się i koncentrujesz w tym samym czasie. Być może pomocne będzie przypomnienie sobie chwili, gdy byłeś naprawdę zmęczony, a twoje oczy same się zamykały. Oczywiście nie chcesz, by zamknęły się właśnie teraz, ale przywołanie tego obrazu będzie pomocne, ponieważ twój wzrok powinien być ciężki i niemal błędny.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Na początku może się to wydawać dziwne, ale nagle dostrzeżesz niewyraźną aurę otaczającą twojego przyjaciela. Zobaczysz ją za pomocą widzenia obwodowego.
Prawdopodobnie zauważysz, że otacza ona tylko jego głowę i szyję. Jest tak dlatego, że ubranie przysłania aurę i czyni ją dużo trudniej widoczną. Ponadto silna psychiczna energia emanująca od głowy powoduje, że łatwiej zauważyć aurę otaczającą właśnie tę część ciała.
Postaraj się skoncentrować na zauważonym zjawisku. Najprawdopodobniej na początku aura będzie znikać, ale nie rezygnuj, a kiedy będziesz ją mieć w polu widzenia, przyjrzyj się jej dokładnie. Zobaczysz, że nieustannie się porusza. Zauważysz również, że gdy mrugasz, znika na chwilę.
Podejdź i spróbuj jej dotknąć. Będziesz musiał dokonać kilku prób, zanim uda ci się jednocześnie dotknąć ją i zobaczyć. Większość ludzi stwierdza, że aura znika w chwili, gdy się do niej zbliżają. Przyczyną jest zmiana ogniskowej oczu w miarę posuwania się do przodu. W tej sytuacji wystarczy cofnąć się do miejsca, w którym uprzednio stałeś, i zacząć od nowa. Aura powinna się pojawić ponownie w ciągu kilku sekund.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Dotknięcie aury dostarczy ci takich samych wrażeń jak wtedy, gdy wykonywałeś ćwiczenia z poprzedniego rozdziału, ale teraz będziesz ją jeszcze widzieć. Zwróć uwagę, że na początku będzie ci się wymykać spod palców, a następnie pozwoli ci je w sobie zanurzyć. Przypomina to trochę naciskanie balonu, z tą różnicą, że możesz przebić się przez powierzchnię i sięgnąć do wnętrza.
Poczuj aurę otaczającą różne części ciała twego partnera. Zwróć szczególną uwagę na czakry, nad którymi aura wiruje.
Teraz cofnij się tam, gdzie stałeś najpierw, nadal patrząc na aurę partnera, a następnie poproś go, by pomyślał o czymś, co go gniewa. Obserwuj, jak aura się zmienia. Może się nieco skurczyć i zmienić kolor. Gniew objawia się jako barwa brudnoczerwona.
Powiedz przyjacielowi, by wziął kilka głębokich oddechów, a potem pomyślał o czymś, co go uszczęśliwia. Przyjrzyj się, jak jego aura się rozszerza i rozwija.
Poproś go, by myślał o rzeczach obojętnych, ani smutnych, ani wesołych; aura wróci do normalnych rozmiarów.
Niech na koniec twój partner pomyśli o czymś smutnym, czymś, co go złości, uszczęśliwia lub nie wywołuje żadnych emocji. Z samej obserwacji aury powinieneś określić, o jakim przeżyciu myśli.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Powtórz te ćwiczenia poza domem, pamiętając, by słońce mieć za plecami. Najlepiej przeprowadzać je wczesnym rankiem lub późnym popołudniem. Zaobserwujesz, że aura drugiej osoby rozszerza się na świeżym powietrzu.

Jest wiele innych metod widzenia aury. Można patrzeć na czoło partnera (a nie na ścianę, jak to czyniliśmy przedtem). Skoncentruj się na tej części ciała, a potem stopniowo poszerzaj swe widzenie obwodowe, najpierw w lewo i prawo, potem w górę i w dół. Okaże się, że gdy obejmie ono wszystkie kierunki, ogniskowa twoich oczu lekko się przesunie, a nad głową partnera pojawi się delikatna poświata, która zmieni się w aurę. W czasie pierwszej próby zniknie, gdy tylko spróbujesz się na niej skoncentrować. Powtarzaj to ćwiczenie, aż zobaczysz aurę wyraźnie.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Trzecia metoda jest połączeniem dwóch poprzednich. Partner musi stanąć lub usiąść na tle jedno-barwnej ściany. Stań kilka kroków dalej i patrz na jego nos. Zobacz, jak daleko nad jego głową i w lewo od niego sięga twoje widzenie obwodowe. Zaznacz te miejsca na ścianie. Wróć na dawne miejsce i powtórz to samo ćwiczenie, tym razem biorąc pod uwagę miejsce poniżej i w prawo. Znowu zaznacz je na ścianie. Powtórz próbę jeszcze dwa razy, by oznaczyć miejsca poniżej oraz na lewo i prawo od nosa twego partnera. Zacznij, patrząc na znak, który zrobiłeś nad jego głową i na prawo od niego. Po kilku sekundach szybko spójrz na znak znajdujący się na lewo i poniżej. Patrz na niego przez kilka sekund, a potem przenieś wzrok na znak poniżej i na prawo. Na koniec przyjrzyj się znakowi powyżej i na prawo. Po kilku sekundach przyglądania się pozwól, by twoje widzenie obwodowe stopniowo się rozszerzyło, tak byś mógł objąć wzrokiem pozostałe trzy pozycje, a wtedy pojawi się aura twego partnera. Tak jak przy innych metodach, będziesz musiał wykonać to ćwiczenie wiele razy, zanim zdołasz się skoncentrować bezpośrednio na aurze.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Nadszedł czas na uczczenie twoich dotychczasowych sukcesów. Pójdź z przyjacielem do supermarketu lub innego równie ruchliwego miejsca. Idź kilka kroków za nim i sprawdź, czy zobaczysz jego aurę w tym utrudniającym skupienie otoczeniu.

Nie bądź rozczarowany, jeśli ci się nie uda. Ruchliwy supermarket różni się zasadniczo od zatopionego w półmroku, spokojnego pokoju. Zamieńcie się rolami i niech twój partner sprawdzi, czy może zobaczyć twoją aurę.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Poszukaj również aury innych obecnych tam ludzi. Nie musisz się na nikogo gapić, by tego dokonać. Po prostu skoncentruj wzrok kilka centymetrów w bok od nich i spróbuj dostrzec ich aurę za pomocą widzenia obwodowego. Łatwiej ci będzie z ludźmi stojącymi na jasnym tle. Na ogół najwyraźniejsza będzie aura wokół ich głów. Jednak latem, gdy wszyscy są skąpo odziani, zobaczysz aurę wokół większej części ciała. To niesłychane wrażenie nagle dostrzec aurę wokół wszystkich ludzi. Na to jednak potrzeba trochę czasu. Na szczęście ćwiczyć możesz wszędzie.

Techniki widzenia naszej własnej aury.
Dziękuję serdecznie za uwagę, mam nadzieję że się podobało i spróbujecie to ćwiczenie bądź ćwiczenia :) Pozdrawiam i dziękuję.

   
   
26

Najlepszy komentarz:

Toby21 3 dni temu, 16 czerwca 07:50
4  2

Ma to jakiś cel? Jestem bardzo sceptyczny względem takich tematów. Ktoś mnie oświeci? Na początku odpaliło mi się myślenie typu "kolejne gówno typu wibracje ego, zaśmiecanie takiej fajnej strony jak ujarani" Może się myle? Dam szanse, pomimo że nie wierze że coś takiego działa. Ale jak to śpiewał Łona, " Miej wątpliwości"

Murzyn97 3 dni temu, 16 czerwca 10:15
0  0

@Toby21: Widzę, że nie jesteś w ogóle ogarnięty w tych tematach więc nie powinieneś wnosić tego typu komentarzy. Są ludzie których to interesuje, interesują ich takie tematy. Bez sensu by mi nie pisali bym robił tego rodzaju wrzutki ;) I Ujarani to jedyna strona z unikatowym klimatem a nie besty czy kwejk, jeżeli ci to nie odpowiada (takie wrzutki to daj minusa, idz na kwejka i nie marudz) Nie jesteś nawet na początku wtajemniczenia duchowego więc ziomuś, słabo. Pozdrawiam. Nie wierzysz to nic nie osiągniesz, a jakbyś spróbował i by ci się udało zmienił byś zdanie ;) nie spróbowałeś a takie coś piszesz ehhh... Miłego Dnia

petro 3 dni temu, 16 czerwca 10:54
0  5

@Toby21: Widzę, że łatwiej dać minusa i wysłać Cię na kwejka niż wyjaśnić o co w tym chodzi.
Pamiętam czasy, że jak ktoś tu zadawał pytania to mu tłumaczono i wyjaśniano, dawano linki do stron, aby mógł zgłębić jakąś tematykę, czasem nawet jakąś pozycję książkową polecano z danego tematu. A dziś "minus, spadaj na kwejka i nie marudź". Coś się faktycznie ostatnio z Ujaranymi stało, zaszła tu jakaś nie najlepsza zmiana.

woolus 3 dni temu, 16 czerwca 11:48
0  1

@petro: głupoty gadzasz petro, od jesieni same dobre zmiany :D Ujaranych też widocznie dopadło :P

TamTeo 3 dni temu, 16 czerwca 12:31
0  1

@petro: zajmując się takimi tematami często spotykasz się z krytyką a nawet obelgami ze strony innych ludzi. Czasami masz po prostu dosyć. Starasz się tłumaczyć coś, starasz się poszerzać horyzonty i podzielić swoją wiedzą a spotykasz się z krytyką i głupimi tekstami. Czasami po prostu łatwiej powiedzieć: "jak nie chcesz, to nie, czytaj" "Jak Ci się nie podoba to daj minusa i scroluj dalej". Łatwiej tak jest, niż starać się mówić do kogoś kto nie chce słuchać.

Btw. Petro ma rację, powinno się tłumaczyć nawet jeśli ktoś nie chce Cie słuchać.

Toby21 3 dni temu, 16 czerwca 14:29
0  6

@petro: Myśle że wyraziłem się jasno, nie wierze w takie rzeczy... Pomimo tego chciałem sie dowiedzieć jak ogólnikowo to funkcjonuje i dlaczego. Cóż, chyba się nie dowiem. No bo kto by mi lepiej odpowiedział niż sam autor tekstu? A tu proszę, nie znasz się to się nie pytaj, są ludzie co wiedzą... aha. Skoro macie taką "aurę" to może i lepiej że nie jestem nawet na poczatku wtajemniczenia duchowego. No nic tu po mnie. Idę burzyć kościoły :D

Voodoo. Co to jest? Jak działa? Skąd pochodzi?
Witam :) Dziś tematem jest Voodoo. Czyli co to jest Voodoo? skąd pochodzi? Jak działa? i co jest potrzebne? a także co to jest Laleczka Voodoo i jak ona działa. Zapraszam.

Voodoo. Co to jest? Jak działa? Skąd pochodzi?
** Co to jest Voodoo**

Myśląc o voodoo przed oczami zwykle pojawia się nam lalka z ikasmi zamiast oczu, z przyszytym uśmiechem lub smutną miną... w którą wbija się igły, aby pognębić swego wroga. Tymczasem ta afroamerykańska religia jest dużo bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. Rzucanie klątw to tylko jej niewielka część!!!

Rytuały voodoo mogą być bardzo widowiskowe i skomplikowane. Podczas nich duchy mają kontaktować się ze swoimi wyznawcami i przemawiać przez ich usta. Tak to prawda. Mogą manipulować organizmem innego człowieka zarówno dla jego dobra, jak również dla jego szkody. Warto również wspomnieć, że voodoo zależy wyłącznie od jednego, jedynego składnika - _od wiary*. Jeśli jej nie ma, magia nie zadziała. Jeżeli jest wszystko pójdzie jak po maśle. Aczkolwiek duży wpływ też ma podświadomość. Jeżeli będziemy sobie wmawiać, że działa a będziemy podświadomie myśleli, że wręcz przeciwnie to nie zadziała. Największą rolę tutaj odgrywa mózg, nastawienie i myśli.

Voodoo. Co to jest? Jak działa? Skąd pochodzi?
CIEKAWOSTKA

Wywołanie depresji, ogólnego osłabienia, czy bólu itp… Choć voodoo może działać pozytywnie (mało osób o tym wie), większość ludzi postrzega ją przez pryzmat wywoływania złych stanów i emocji. Poza tym magia związana z tą religią na całym świecie zyskała sławę niezwykle skutecznej i mrocznej.

Skąd się wzięła

O samym pochodzeniu voodoo trudno powiedzieć cokolwiek konkretnego... Na temat początków wierzeń podzieleni są nawet naukowcy zajmujący się badaniem praktyk w ich stosowaniu. Wiadomo, że rytuały związane z voodoo związane są z pogańskimi religiami afrykańskimi. W Afryce do dziś nie brakuje krajów, w których nadal jest w użyciu owiany złą sławą kult. Zresztą magiczne wierzenia i zachowania przybyły do Ameryki Północnej wraz z przodkami dzisiejszych Afroamerykanów - częściowo wprost z Afryki, a częściowo także z Haiti.

Voodoo. Co to jest? Jak działa? Skąd pochodzi?
** Czy Voodoo to religia? czy Szamanizm? **

Voodoo nie jest religią z bóstwami, kapłanami, obrzędami i ceremoniami. Jest to raczej luźny zbiór praktyk służących głównie magicznej manipulacji ludźmi i rzeczami. To rodzaj szamanizmu, do którego wykorzystuje się na przykład zioła, kadzidłą czy różne przedmioty Ale przede wszystkim zioła. Poza tradycyjną białą szałwią używany jest piołun czy adjna - są to zioła, które w odpowiednich ilościach wspomagają wejście w trans **jest opisane ich działanie we wrzutce o ziołach etnobotanicznych :) ** . Najbardziej popularne są obrzędy odprawione przez kapłanów prawą ręką, czyli takie, które przywołują duchy łagodne i pokojowo nastawione. Nie brakuje też ceremonii bardziej mrocznych, odprawianych lewą ręką , podczas których wzywa się duchy złośliwe i okrutne.

Voodoo. Co to jest? Jak działa? Skąd pochodzi?
Laleczka Voodoo, co to jest i jak działa

Laleczka Voodoo- Laleczka voodoo....jest to figurka o ludzkich kształtach, mająca na celu przynieść nieszczęście lub "szczęście" dalej osobie.

Laleczka wykorzystywana jest także w dobrych, szlachetnych celach, choć bardziej popularna jest jej negatywna strona jak pisałem wcześniej. Istnieje wiele sposobów przygotowywania owej laleczki voodoo. Jednak najstarszym i najbardziej znanym jest sposób afrykańskich czarowników: wnętrze lalki wypełnia się słomą lub watą, mieszając np. paznokcie, włosy, krew, a nawet mocz ofiary, w intencji której lalka jest wykonywana. A powstać ona może jedynie z rąk "czarownika". By okryć watę bądź słomę wymieszaną ze substancjami organicznymi pochodzącymi od przeciwnika należy wybrać dowolną tkaninę. Konieczne jest zaszycie tkaniny bawełnianą białą nitką. Kiedy przedmiot jest gotowy, wówczas nadaje się mu "moc", czyli "czarownik" intensywnie koncentruje się na przyszłej ofierze. Lalka voodoo ma 9 punktów na ciele, w które wbija się gwoździe lub po prostu szpilki. Te miejsca to - czaszka, serce , stawy ramion, kolana, ręce i brzuch . Myśląc o swojej ofierze możemy także zawiązać czarną niteczkę wokół szyi lalki. Musi być czarna. Ofiara ma odczuwać bóle w miejscach, w których tkwi wbita szpilka lub gwóźdź. Trzeba być ostrożnym, gdyż urok może się odwrócić.

Podsumowanie

Lalka musi być wykonana z naturalnych materiałów!!!!, (płótna i słomy) Musi też zawierać elementy pochodzące bezpośrednio od „ofiary”. Zwykle są to pukle włosów, fragmenty paznokci, kawałek garderoby lub ciecz ofiary. Jeden z tych elementów powinien znaleźć się we wnętrzu lalki a cieczą materiał na lalce. Jej działanie wzmacnia nastawienie do tego obrzędu.

Voodoo. Co to jest? Jak działa? Skąd pochodzi?
No to na tyle :D dziękuję serdecznie za uwagę! Mam nadzieję, że się podobało :) Pomysł na wrzutkę posunął mi @Zielen za co bardzo mu dziękuję. Tak więc tyle ! Jutro będzie wrzutka na temat marzeń czyli jak dojść do celu :) (dla ateistów jak i dla wierzących, nie będzie nic przeczące religii bądź stawianie jej w złym świetle) Pozdrawiam i Miłego wieczoru :)

   
   
3

Najlepszy komentarz:

terence 3 dni temu, 14 czerwca 20:24
0  4

tak mi się przypomniało


https://www.youtube.com/watch?v=g_59IoosY2g

Przy okazji a coś o specyfiku zamienijącym ludzi w posłuszne zombie? to podobno kapłani voodo potrafili, jakas mieszanka soków roślinnych powoduje stan bliski śmierci (gdzie nie wyczuwa się pulsu, a serce ledwo bije) potem taki delikwent wstaje z grobu i jest posłusznym zombie (ale żyje tylko ma pustkę w głowie i jest posłuszny). Prawda to?

Jak uwolnić energię schowaną z głębi nas?
Witam, jak obiecałem postaram się codziennie robić wrzutki, przynajmniej przez ten tydzień.

No ale mniejsza, nie o to tutaj chodzi :) Dziś porozmawiamy sobie na temat energii nas samych, energii która jest ukryta głęboko w nas w sferze duchowej. Nauczymy się Bardzo odprężać oraz wyciszyć jak i uspokoić.Będą 3 ćwiczenia, nie są one skomplikowane. Uwaga! Zalecam robienie tego 2 razy dziennie. Nie więcej. dla początkujących można nawet raz :) no to co? zaczynamy!

Jak uwolnić energię schowaną z głębi nas?
Wykonanie tych ćwiczeń daje natychmiast odczuwalne, dobroczynne, równoważące cały organizm działanie. W czasie ćwiczeń najlepiej jest położyć się płasko na podłodze lub usiąść z wyprostowanym kręgosłupem w pozycji lotosu lub na piętach. Zamykamy oczy i wchodzimy w stan spokoju. Nasz oddech jest spokojny i odprężony(medytacja oddechu , jak to osiągnąć pisałem w jednej ze wrzutek, ale można i bez niej choć lepsze skutki są z nią :) ) . Niektórzy ćwiczący liczą teraz bardzo powoli w tył od dziesięciu do zera, zanurzając się przy każdej cyfrze coraz głębiej i głębiej w doskonałe odprężenie.

Jak uwolnić energię schowaną z głębi nas?
Ćwiczenie 1. Ściągnięcie centrum korzenia

Wykonujemy spokojny wydech i wciągamy podbrzusze i dno miednicy możliwie sunie do środka. Najpierw zaciskamy zwieracz odbytu i wciągamy go do środka tak, jak gdybyśmy chcieli zatrzymać wypróżnienie (możecie zacząć się śmiać) . Potem ściągamy organy płciowe tak mocno, jak to możliwe. W końcu próbujemy jeszcze wciągnąć podbrzusze w okolicy pępka do środka, w kierunku kręgosłupa. Ta ostatnia faza ćwiczenia wspiera oba poprzedzające napięcia, ponieważ w jej trakcie odbytnica i organy płciowe są podciągnięte do tylu i w górę.

Osiągnęliśmy teraz stan maksymalnego napięcia podbrzusza, który próbujemy utrzymać przez kilka sekund, po czym zwalniamy je zupełnie i powracamy do odprężonej sytuacji wyjściowej. Po kilku sekundach odpoczynku przeprowadzamy całe ćwiczenie w jego trzech stopniach jeszcze raz. Utrzymujemy znów przez kilka sekund ściągnięcie całego obszaru miednicy, po czym zwalniamy je i odprężamy się.
Powtarzamy ćwiczenie po raz trzeci. Potem odpoczywamy kilka minut (5 najlepiej) skupiając się na obszarze, który wykonywał ćwiczenie. To ćwiczenie likwiduje przede wszystkim blokady w pierwszej i drugiej czakrze oraz pobudza siłę Kundalini. Następujące po nim uczucie energii i ciepła jest zupełnie normalne i pożądane. :) Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale?

Jak uwolnić energię schowaną z głębi nas?
Ćwiczenie 2 Napinanie przepony

Przedszkolakami nie jesteśmy prawda? :D więc nie będę tłumaczył co to jest przepona i jak ona działa :p ale do rzeczy. Znajdujemy się nadal w stanie odprężenia, wewnętrznego spokoju i opanowania. Oddech jest spokojny i regularny. Wraz z wydechem próbujemy teraz wciągnąć przeponę ku górze, tak, że unosi się ona w kierunku klatki piersiowej. Jednocześnie organy górnej części brzucha są przesuwane do tyłu w kierunku kręgosłupa. Próbujemy utrzymać to silne ściągnięcie przez kilka sekund, po czym odprężamy się w pełni uwalniając napięcie i powtarzamy ćwiczenie jeszcze dwa razy. W następującej teraz przerwie skupiamy znów swą uwagę na “miejscu wydarzeń”. Z reguły czujemy tam silne łaskotanie lub czasem wibrowanie. Niektórzy czują także ciepło lub NAWET uczucie gorąca. Część energii wyzwolonej w tym ćwiczeniu wznosi się do czakry serca, która poprzez to ćwiczenie jest również pobudzana. Rozprzestrzenia się uczucie głębokiego wewnętrznego zadowolenia. Pozostajemy w pełni odprężeni i jesteśmy “świadkami zdarzeń”. Po paru minutach głębokiego spokoju przechodzimy do trzeciego ćwiczenia!!!

Jak uwolnić energię schowaną z głębi nas?
Ćwiczenie 3 Ściągnięcie karku

W czasie tego ćwiczenia oddychamy przez nos Próbujemy ze stanu odprężenia wciągnąć równocześnie kark i brodę w kierunku ciała. Podciągamy przy tym ramiona ku górze, tak że szyja staje się coraz krótsza. To napięcie utrzymujemy znowu kilka sekund, koncentrując swą uwagę na karku. Potem w pełni się odprężamy, rozluźniamy napięcie. Po kilku sekundach powtarzamy ćwiczenie i odprężamy się po nim znowu. I to samo po raz trzeci — kilka sekund napięcia i rozluźnienie.

Ćwiczenie trzecie likwiduje spiętrzenie energii w czakrze gardła i oczyszcza ten ważny kanał Sączący głowę i serce. Kiedy strumień energii płynie tu znów swobodnie, czujemy silny “żar” w karku i obszarze ramion, z którym pojawia się uczucie wewnętrznej siły, otwartości i zaufania do samego siebie.

Jak uwolnić energię schowaną z głębi nas?
PODSUMOWANIE

Po wykonaniu kolejno trzech opisanych ćwiczeń będziesz mógł stwierdzić natychmiast wyraźne polepszenie twojego ogólnego samopoczucia. Radzę Ci jednak abyś nie przesadzał z tym ćwiczeniem. Wykonanie go dwa razy w ciągu dnia, rano i wieczorem, jest na początku zupełnie wystarczające.

Ten, kto ma trochę doświadczenia w medytacji, może wykonywać te trzy ćwiczenia w podanej kolejności w kilku seriach, jedną po drugiej. Należy jednak przy tym stale uważać, by nasze samopoczucie było dobre. Nie powinniśmy nigdy przekraczać naszych naturalnych, wewnętrznych ograniczeń, które jasno pokazują nam, kiedy należy skończyć ćwiczenie, ponieważ jak przesadzimy... to zamiast dobrego uczucia będziemy mieli uczucie przygnębienia, smutku, rozpaczy, złego samopoczucia. Więc ostrożnie proszę.

Robiąc te 3 ćwiczenia zyskamy na prawdę zadziwiająco dużo. Nie wiedza jest jednak tym czynnikiem, któremu zawdzięczamy postęp, lecz codzienna praktyka tych ćwiczeń.

Jak uwolnić energię schowaną z głębi nas?
Dziękuję za uwagę :) mam nadzieję, że wrzutka się podobała. Jeżeli chcielibyście więcej tego typu rzeczy proszę napiszcie mi to w komentarzu. Jeżeli macie jakieś pytania, proszę pytać na prywatnej wiadomości :) Pozdrawiam wszystkich i miłego wieczorku.

   
   
7

Najlepszy komentarz:

Adi2010 13 czerwca 2016 20:20
6  3

Ja pierdolę "Kaszpirowski" normalnie. Dzięki już jestem zdrowy bogaty i nie muszę zapierdalać do roboty.

Murzyn97 13 czerwca 2016 20:26
1  4

@Adi2010: Dziękuję. Polecam się na przyszłość :) a co do "bogactwa" możesz wszystko osiągnąć co tylko chcesz i musisz w to wierzyć bo wszystko jest do osiągnięcia, ale to dłuższa rozkminka ;)

Zielen 14 czerwca 2016 00:34
1  5

@Adi2010: to nie czytaj jak sie nie podoba, komu mają pomóc te informacje to mu pomogą..
O mnie

Świat sfery duchowej. Zapraszam.

Skąd

Zachodniopomorskie.

Z nami od

26 sierpnia 2013 12:36

Dodanych

36

Komentarzy

131

Karma wrzut

968

Karma komentarzy

80

Obserwowani 0

Obserwują 31