Kodeks Życia - CZ.1
Hejka! Życie rządzi się swoimi prawami, dlatego żeby czerpać z niego jak najwięcej, warto je poznać. Bez znajomości zasad, egzystencja przypomina coś typu "zwiedzanie bez mapy" – owszem, to możliwe, ale raczej przypadki rządzą tym, co się stanie dalej. Być może natkniesz się na to, co chciałeś obejrzeć, ale jest spora szansa, że większość atrakcji Ci umknie.

Kodeks Życia - CZ.1
Zasada 1: Życie polega na doświadczaniu

W życiu chodzi o to, aby doświadczać. Wszystkie sytuacje życiowe, zarówno te dobre jak i złe to sytuacje, które trzeba poczuć. Wszystkie emocje, które im towarzyszą są niezwykle ważne i cenne! Dlatego nie odmawiaj ich sobie. Każdą sytuację uszanuj, ponieważ każdą z nich trzeba zaakceptować i przyjąć taką jaka jest. Dlatego bez względu na to jak złe i bolesne przeżywasz doświadczenie, przejdź przez nie ze spokojem – po prostu to kolejne doświadczenie do kolekcji doświadczeń, z których składa się życie.

Zasada 2: Porażki nie istnieją, są tylko próby

Kiedy skupiamy się na życiu fizycznym, bardzo łatwo spaść na niższe wibracje. Tracimy wtedy dystans i patrzymy na życie w dość osobisty sposób. Kiedy jednak pozwolimy sobie na mentalny krok w tył, okazuje się, że punkt widzenia się zmienia – i to znacznie. Szersza perspektywa umożliwia oglądanie zupełnie innego świata. I właśnie tak zwykle odbieramy porażki i błędy – traktujemy je bardzo osobiście, a wystarczy tylko przyjrzeć się im z dystansu, zaakceptować, że są, bo są częścią doświadczania (zasada 1) i potraktować jak próbę. Życie pozbawione poczucia porażki jest piękne! Pamiętaj, nie ma porażek, są tylko próby.

Kodeks Życia - CZ.1
Zasada 3: Twoje ciało to twój dom

Kiedy twoja dusza schodzi na ziemię, dostaje ciało fizyczne, w którym będzie mieszkać. To w zasadzie pewnego rodzaju hotel, środek transportu albo po prostu “ubranie”, dla duszy. Bez względu na to, czy je kochasz czy nie, jedynym momentem, w którym twoja dusza wymieni je na inne jest chwila śmierci. Możesz narzekać na swoje ciało i żywić do siebie niesmak, ale to wcale nie sprawi, że zmieni się cokolwiek. Natomiast akceptując swoje “ubranie”, okazując mu szacunek i miłość, okazuje się, że zmienia się wszystko. Ciało służy do doświadczania życia i zbierania wspomnień, nie musisz go kochać i się z nim utożsamiać. Wystarczy, że będziesz je szanować, tak jak swój dom.

Zasada 4: Lekcja powtarza się tak długo, dopóki się nie nauczysz

W pewnym momencie życia możesz zauważyć, że historia się powtarza. Może się to objawiać na każdej płaszczyźnie, choć w plebiscycie na prowadzenie wybija się zawsze temat relacji damsko-męskich. Mężczyźni/kobiety, które spotykasz na swojej drodze to kopiuj-wklej z poprzedniego związku. Wszystko zaczyna się tak samo i tak samo kończy – dochodzisz do momentu, w którym jesteś w stanie przewidzieć z niezwykłą dokładnością w którym momencie twoja nowa dziewczyna/twój nowy chłopak cię zdradzi. Jeśli zauważasz schemat w swoim życiu, oznacza to, że masz do przerobienia lekcję – zastanów się co powinieneś przerobić i na czym się skupić, aby wyrwać się ze schematu.

Zasada 5: jesteśmy lustrami

Wszystko to, co widzimy w innych, mamy w sobie. Nie jesteśmy w stanie dostrzec innych cech, niż te, które znamy z własnego doświadczenia. Nie widzimy ich, bo ich nie znamy, a więc nie rejestrujemy.

Każdy człowiek to nasze odbicie. Każda rzecz, która cię drażni w drugiej osobie to jest dokładnie to, co drażni cię w tobie. Nienawiść i miłość żywiona do poszczególnych cech, to nienawidzić i miłość żywiona do siebie. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka temu zaprzeczysz – to i tak jest w tobie, bez względu na to czy jesteś w stanie się do tego przyznać czy też nie. Warto o tym wiedzieć i zatrzymywać się na chwilę, kiedy nasze emocje zapalają pomarańczowe światło: chwila, jak mogę to przepracować?

Kodeks Życia - CZ.1
Zasada 6: Zawsze masz to, czego potrzebujesz

Życie jest niesamowite bo dostarcza nam zawsze wszystkich potrzebnych narzędzi i podpowiedzi, aby poradzić sobie z sytuacją życiową, w której się znajdujemy. Problem polega na tym, że czasem ciężko dostrzec możliwości i wyjścia awaryjne. Kiedy pozwalasz się opleść bezsilności, włada tobą strach i rozpacz, to nie ma opcji żebyś znalazł rozwiązanie – zamykasz się na wszystkie sygnały od losu. Kiedy jednak odetchniesz ze spokojem i rozejrzysz się, okazuje się, że rozwiązanie jest całkiem blisko. Bez paniki! Tylko spokój może nas uratować. Dodam jeszcze, że w parze z dystansem.

Zasada 7: Żeby otrzymać prawdziwą miłość, musisz mieć miłość w sobie

Jeśli nie masz miłości w sobie, to nie będziesz wiedzieć jak o nią dbać, i jak ją okazywać. Prawdziwa miłość potrzebuje fundamentu, na który składa się miłość własna i miłość do świata. Jeśli nie pokochasz siebie, nie poczujesz w sobie miłości i nie pokochasz życia, to prawdziwa miłość przejdzie obojętnie – poczeka na moment, aż odkryjesz o co chodzi w miłości.

Kodeks Życia - CZ.1
Zasada 8: Przejmuj się tylko tymi rzeczami, na które masz wpływ

Tymi, na które wpływu nie masz – przejmować się nie warto! Głównie dlatego, że i tak nic z tym nie zrobisz, a jedynie tracisz energię, którą mógłbyś nakierować na coś zupełnie innego. Z przejmowaniem się rzeczami, na które wpływ masz też uważaj – narzekanie, marudzenie i rozpacz, to najgorsze na co możesz spożytkować swoje zapasy energii. Ukierunkuj ją na działanie i rozwiązanie problemu.

Zasada 9: Wolna wola

Mamy wolną wolę, a mimo tego sami wchodzimy do "złotych klatek", które szykują na nas systemy, inni ludzie, oczekiwania społeczne albo ograniczenia w naszej głowie. Kiedy uświadomimy sobie tą podstawową zasadę życia na ziemi, okazuje się, że na wiele niewygodnych kwestii, do których przywykliśmy, możemy się po prostu nie godzić. Ograniczenie wolności własnej albo wolności drugiego człowieka, to łamanie zasad tej gry.

Kodeks Życia - CZ.1
Zasada 10: Przeznaczenie

Przed zejściem na ziemię, Dusza ułożyła sobie konkretny plan rozwoju duchowego, który chce zrealizować w tym życiu. Znając jej przebiegłość, oprócz szczegółowego planu powstał też plan awaryjny i plan minimum, na wypadek, gdyby ambitność planu przerosła jego autora. Lubimy mówić na to przeznaczenie, a przeznaczenie objawia się tym, że pojawiają się w naszym życiu ludzie (z którymi, tak swoją drogą, umówiliśmy się na ćwiczenia w tym życiu) oraz sytuacje, a często nawet serie zbiegów okoliczności i niefortunnych wydarzeń, które stawiają nas w takim, a nie innym miejscu. Dzięki temu możemy doświadczać różnych emocji, przerabiać lekcje i wyrównywać energię, której dług zaciągnęliśmy w poprzednim wcieleniu. Przeznaczenie to mapa, którą dostajesz do ręki, a wraz z nią możliwości i talenty (tak zwane narzędzia). Od ciebie zależy, czy dasz się porwać przygodzie, czy pójdziesz wyznaczonym szlakiem, czy może zbijesz mapę w twardą kulkę i rzucisz za siebie. Cóż… masz przecież wolną wolę :) i tym miłym akcentem kończymy wrzutkę. Kolejna część pojawi się po godzinie 22 :) pozdrawiam!

Dziękuję za uwagę :) Dobrej nocy!

Źródło: https://www.facebook.com/%C5%9Awiadomo%C5%9B%C4%87-730919510306899/

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

Gwyhyr przedwczoraj o 14:29
0  1

Dobre mocno psychodeliczne rozkminy trudno się nie zgodzić. Plus więcej takich wrzut!


2 Przedmioty których powinno się uczyć w szkole by Świat był lepszy.
Witam :) Dziś bez wstępu więc nie przedłużając zaczynamy!!! Miłej lektury.

Gdyby każdego ośmiolatka na tej planecie nauczono medytacji, wyeliminowallibyśmy przemoc na świecie w ciągu jednego pokolenia. – Dalaj Lama

2 Przedmioty których powinno się uczyć w szkole by Świat był lepszy.
Nie można zaprzeczyć, że dzieci nabywają w szkole wiele potrzebnej wiedzy oraz umiejętności (przede wszystkim! szkoła uczy żyć z ludźmi i radzić sobie z problemami). Jednak bywają też ograniczane, zastraszane oraz poddawane bardzo stresującym wymaganiom i rygorom jakie narzuca szkoła. Ich zdane testy, sprawdziany czy egzaminy często okupione są złym samopoczuciem oraz szeroko pojętym zdrowiem, fizycznym i psychicznym. Współczesna edukacja szkolna... (choć czynione są takie próby) nie potrafi w pełni rozwinąć młodych umysłów, ponieważ kładzie nacisk na rutynę, dyscyplinę i kontrolę, a nie na autentyczne zgłębianie, ciekawość, współczucie czy innowacyjne myślenie. Równie dobrze niszczą młodych geniuszy wpajając im iż są "kretynami czy debilami). Chodzi mi głównie o to, że np: Mamy Marcina. Marcin ma 14 lat i pięknie maluje. Chciałby zostać znanym malarzem lecz jest słaby z matematyki i w szkole ze sprawdzianów dostaje jedynki. Jest poniżany, wyśmiewany, wyzywany... W takiej sytuacji Marcin załamuje sie psychicznie i myśli, ze jest bezużyteczny, że jest do kitu i nikomu do niczego się nie przyda. Tym samym niszczy swoje marzenia i uważa, że nie będzie tym kim chce być, ponieważ ludzie uważają go za idiotę.

2 Przedmioty których powinno się uczyć w szkole by Świat był lepszy.
Inny problem w dzisiejszym systemie szkolnym polega na tym, że nie uczy się dzieci tego, co naprawdę muszą wiedzieć, aby ich życie było spełnione i radosne. Tyle samo czasu ile poświęca się na naukę podstaw matematyki, przedmiotów ścisłych, czytania czy pisania, które mają pomóc radzić sobie w świecie dorosłych, powinno być przeznaczone na rzeczy, które wzbogacą życie na innych poziomach – jak radzić sobie z emocjami i myślami, jak prawidłowo dbać o ciało, jak zdrowo komunikować się z innymi, jak nie ulegać zgubnym frustracjom.

2 Przedmioty których powinno się uczyć w szkole by Świat był lepszy.
Wystarczy niewiele zmian, abyśmy mogli skutecznie poprawić edukację! Dodając kilka nowych przedmiotów nakierowanych na to, aby pomóc dzieciom wyrosnąć na zdrowych i odnoszących sukcesy dorosłych. Ucząc tego, co prawdziwie przynosi korzyści, możemy zacząć zmieniać system szkolnictwa (i świat!) w pozytywny sposób.

Oto dwa przedmioty, których nauczanie w szkole mogłoby ulepszyć świat. ZAPRASZAM :)

2 Przedmioty których powinno się uczyć w szkole by Świat był lepszy.
1. MEDYTACJA

Medytacja jest wspaniałą praktyką, o której wielu ludzi nie wie absolutnie nic. Medytacja oczyszcza niespokojne myśli, pomaga się skupić i polepszyć zdrowie, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Pozytywne efekty medytacji są dobrze zbadane i opisane naukowo.

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby każdego ranka uczniowie zaczynali szkolny dzień od 10 minut świadomej medytacji ? Wchodziliby w dzień skupieni i spokojni, a nie w pośpiechu i rozproszeniu. Z pewnością miałoby to ogromny, pozytywny skutek widoczny nie tylko w ich postępach w nauce, ale także w zachowaniu. Poza tym, bardzo łatwo byłoby zastosować na lekcji taką 10-minutową medytację. Większość nauczycieli potrzebuje kilku minut na początku zajęć, żeby wprowadzić uważność, wielu z nich już daje uczniom na początek jakieś ciche zajęcie, aby się uspokoili i przygotowali do rozpoczęcia lekcji. Zastąpienie tego medytacją byłoby szybkim i łatwym sposobem na poprawę koncentracji i zwiększenie chłonności uczniów.

2 Przedmioty których powinno się uczyć w szkole by Świat był lepszy.
2. SIŁA PRZYCIĄGANIA

Od najmłodszych lat wbijano nam do głowy, że są zasady, których musimy przestrzegać i trzeba podążać bardzo określoną drogą, jeśli chcemy odnosić sukcesy.

Wielu z nas przystało na model, że należy iść na studia (zwykle biorąc wielki kredyt), zdobyć poważany zawód ( zostać lekarzem, księgowym, prawnikiem czy architektem :) ), jeżeli zależy nam na sukcesie w życiu. Ten sztywny sposób myślenia, przeszkadza wielu młodym ludziom odkrywać ich prawdziwe pasje i powołanie. ( Pozdrawiam Alicję z całego serduszka)

Gdybyśmy uczyli młodych ludzi, że każdy potrafi i może korzystać z Prawa Przyciągania, żeby stworzyć wspaniałą karierę na bazie swojej prawdziwej pasji, nasz świat byłby dużo lepszy. Pojawiły by się nowe możliwości kariery i zawodów, oraz powstało by miejsce na wiele innowacji. Co więcej, ludzie byliby szczęśliwsi, ponieważ robiliby to, co naprawdę kochają robić, zamiast marnować życie na wykonywanie pracy, która ich nie inspiruje.
Nauczanie dzieci o Prawie Przyciągania dałoby im narzędzia potrzebne do realizowania ich wielkich marzeń i przeżywania spełnionego życia. Prawo Przyciągania to nie żadne New Age. To proste ćwiczenie wiary w siebie, oraz zestrajania swoich myśli, emocji i przekonań z rezultatami, które chcemy otrzymać.

2 Przedmioty których powinno się uczyć w szkole by Świat był lepszy.
Aby być sprawiedliwym, wierzę, że wykształcenie spełnia ważną rolę i mamy szczęście, że większość ludzi w dzisiejszym świecie uczy się czytania, pisania, umiejętności matematycznych, nauk ścisłych i społecznych (oraz wielu innych zagadnień). Jednak, to bardzo wąski zakres tego, czego moglibyśmy uczyć w szkołach i jestem przekonany, że nie trafia w to, co młodzież naprawdę potrzebują wiedzieć, aby stać się szczęśliwymi, odnoszącymi sukcesy dorosłymi. Ucząc dzieciaki jak medytować i korzystać z Prawa Przyciągania, dalibyśmy im narzędzia, których potrzebują nie tylko po to, żeby mieć wiedzę, ale żeby się rozwijać i dobrze sobie radzić. Poprawilibyśmy stan zdrowia (zarówno fizycznego jak i psychicznego) oraz doprowadzilibyśmy do zdrowego rozwoju ekonomicznego, ponieważ coraz więcej ludzi uprawiałoby twórcze zawody zgodne z ich pasją. Coraz więcej szczęśliwych, zdrowych i dobrze prosperujących ludzi.

2 Przedmioty których powinno się uczyć w szkole by Świat był lepszy.
Dziękuję za uwagę. Mam nadzieję, że lektura się podobała :) a wy jak sądzicie? co pomogłoby ludziom na ziemi? Jakie sposoby macie? Może zdrowie odżywianie? aby ludziom żyło się lepiej? Piszcie w komentarzach :) Pozdrawiam. Miłego wieczoru.

Ps. Alu...Pamiętaj.. idź tam gdzie prowadzi cię serce a nie czyjś mózg i czyjaś wola. Rób to co kochasz a nie to co ktoś Ci każe robić. Ucz się i studiuj to co chcesz a nie to co ktoś chce abyś studiowała..Do zobaczenia.

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

Marla dzisiaj o 10:38
0  2

ja też popieram i cieszą mnie takie inicjatywy, jak ta tutaj np.: http://ciekawe.org/2016/10/05/szkola-w-ktorej-dzieci-zamiast-kar-cwicza-medytacje/

Religia.

dobre
   
słabe
   
0

O czym świadczy kolor oczu? Cechy charakteru.
Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. W istocie jest to prawda. Z oczu wyczytać też można ogólne zdrowie człowieka, lecz potrzeba do tego sprzętu okulistycznego. Wróćmy do spraw mentalnych. Kolor oczu może wskazywać na pewne cechy człowieka.

Patrząc komuś w oczy możemy rozpoznać jego emocje lub samopoczucie. Każda osoba jest obrażona wyjątkowymi oczami. Nie znajdziesz identycznej osoby. Niekiedy kolor oczu jest obiektem westchnień i pragnień – nie podobają nam się swoje, więc chcemy je zmienić. Jednak pamiętajmy, że natura obdarzyła Ciebie takim ciałem, jakiego najbardziej potrzebujesz i nie należy się kłócić z mocami o wiele większymi niż nasz umysł

Kolor oczu nie jest tylko obiektem atrakcyjności, ale również może wskazywać na cechy charakteru. Wiedzieliście o tym? W tej wrzutce opiszę z grubsza wszystkie.

O czym świadczy kolor oczu? Cechy charakteru.
CZARNY KOLOR OCZU

Jedną z najbardziej zaskakujących rzeczy o czarnookich ludziach jest to, że są bardzo rzadkie. To czym nazywamy czarny kolor oczu jest najczęściej bardzo ciemnym brązowym. Ludzie o ciemnobrązowych lub czarnych oczach są często związani z nocą, tajemnicą i intuicją. Cechuje ich wiarygodność i odpowiedzialność. Można im zaufać. Są tajemniczy, ale nigdy nikomu nie wyjawią twoich sekretów. Niekiedy przez swoją nieufność może być im ciężko nawiązać nową znajomość lub się zakochać. Natomiast kiedy to się stanie, można liczyć na ich lojalność do samego końca. Ponadto ciemnoocy się niesamowicie pracowici, praktyczni i zawsze dają z siebie wszystko, czymkolwiek się zajmują. Mówi się o ich duchowości, pasji i optymizmie. Zawsze wiedzą, jak pokazać swoją wartość innym.

O czym świadczy kolor oczu? Cechy charakteru.
BRĄZOWY I PIWNY KOLOR OCZU

Najbardziej popularne zabarwienie tęczówki oka na świecie. Mowa o odcieniach od jasnego do średnio-brązowego, natomiast nie bardzo ciemnego. Brązowoocy są atrakcyjni i pewni siebie. Mocny i głęboki kolor wiąże się z ziemią, dlatego prostota, kreatywność i pozytywność to cechy, które możesz niemal zawsze spotkać u osób z brązowymi oczami. Są niezależni, uprzejmi, troskliwi, uwielbiają poznawać nowych znajomych i bardzo lubią próbować nowych rzeczy w życiu. Podobnie cechuje ich praktyczność, ale jeżeli chodzi o ludzi, na którym im zależy, praktyczność schodzi na bok, gdyż miłość i troskliwość biorą górę. Kochają beztroskę i są ludźmi, którzy nie przejmują się zanadto przyziemnymi sprawami i posiadaniem, a wybierają bliski kontakt z naturą i wszystko, co z tym związane. Pomimo pewności siebie i determinacji, czasami może być im trudno wyrazić siebie przed innymi ludźmi. Świetni kochankowie i możliwie godni zaufania. To do nich możesz pójść o pomoc z czymkolwiek wiedząc, że odłożą swoje na bok by sprawić, abyś był zadowolony i usatysfakcjonowany

O czym świadczy kolor oczu? Cechy charakteru.
BRĄZOWO–ZIELONY KOLOR OCZU

Chodzi o niesamowite połączenie kolorów zielonego i brązowego często zapiera dech w piersiach. Elegancja to pierwsza cecha, którą należy z nimi powiązać. Są bardzo spontaniczni i zawsze gotowi na przygodę. Uwielbiają zabawę. Płynięcie z prądem i łatwa adaptacja do każdych warunków są zdecydowanie ich mocną stroną. Odważni i śmiali wprowadzają różnorodność i mają skłonność do łatwego popadania w znudzenie. Kochają próbować nowych rzeczy. Ich piękno często przyciąga wielu ludzi. Jednak związki mogą trwać krótko. Chyba, że jest się tym jedynym. Równo złośliwi i sensualni, niesamowite osobowości. Jedną rzeczą, której trzeba być świadomym jest ich temperament. Jeśli jesteś w stanie to ogarnąć to czeka cię z nimi przyjemna przygoda.

O czym świadczy kolor oczu? Cechy charakteru.
SZARY KOLOR OCZU

Szary jest kolorem, który znaczy wiele w naszym życiu. Mówi się, że nic nie jest czarne lub białe, ale właśnie przybiera różne odcienie szarości. Podobnie jest z ludźmi o szarym kolorze oczu – urodzeni do dominacji i przywództwa. Silni z natury, mądrzy i łagodni to ich najbardziej istotne cechy. Każdy musi wiedzieć, że są oni bardzo łagodni. W zasadzie, szaroocy są najmniej agresywni spośród wszystkich ludzi. We wszystko co robią wkładają mnóstwo pasji, obojętnie czy to sfera prywatna czy zawodowa. Miłość i romans traktują bardzo poważnie. Nie spotkasz ich jako miejskich podrywaczy lub podlotków. Są kreatywni i obdarzeni wyjątkową wyobraźnią. Dodając do tego ich elastyczność – wychodzi z tego świetny przywódca. Wewnętrzna siła, analityczne myślenie i racjonalność dają im doskonałą możliwość do kierowania i bycia liderem w wielu sytuacjach. Czujemy się fajnie, kiedy są w pobliżu, a ich towarzystwo zawsze wpływa na ciebie pozytywnie.

O czym świadczy kolor oczu? Cechy charakteru.
ZIELONY KOLOR OCZU

Zielony i zieleń są zawsze powiewem świeżego powietrza i ożywienia. Oczywiście, zgodnie z tym zielonoocy emanują siłą i świeżością. Wokół nich rozpościera się nutka tajemniczości i zagadkowości, a przez spojrzenie im w oczy możesz się pogubić w kilka sekund. Inteligentni i zawsze z ciekawością interesują się nowościami. Mają wspaniały zapał do życia i kochają je w całości. Pasjonują się wieloma rzeczami. Ze względu na kolor oczu są rzecz jasna bardzo atrakcyjni i ładni. Jedyny negatywny aspekt ich osobowości to łatwa tendencja do zazdrości. Nie mniej jednak, ogólnie pozytywy przebijają inne strony. Bije od nich młodość, a ich zrozumienie i współczucie jest wręcz zaraźliwe, gdziekolwiek pójdą.

O czym świadczy kolor oczu? Cechy charakteru.
NIEBIESKI

Czy najlepsze zostawiliśmy na koniec? Jest coś z niebieskim kolorem, który jest świeży i żywotny. Dlatego ludzie często pożądają tego koloru i są nim bardzo zainteresowani. Nie można się więc dziwić, że niebieski kolor oczu jest najbardziej pożądanym spośród całej palety. Spokojni, mądrzy, uprzejmi oraz pełni młodości i życia niebieskoocy mają zwykle długie związki i są niezwykle żywiołowi. Jednak najbardziej wyraźną cechą jest ich pragnienie sprawiania by inni ludzie byli szczęśliwi. Niebieskoocy z niezwykłą uprzejmością i szacunkiem pójdą dodatkowe kilometry, aby upewnić się, że jesteś zadowolony. To rzadkie zjawisko powoduje, że ich lubimy. Potrafią dobrze obserwować różne rzeczy. Są beztroskimi ekstrawertykami. Osoba o niebieskich oczach chce długoterminowego, w pełni zaangażowanego i oddanego partnera. Jeżeli są w takim związku, zrobią wszystko pod słońcem, aby uszczęśliwić swojego wybranka. Wszyscy lubimy mieć osobę o niebieskich oczach w naszym życiu, prawda? :)

Na dziś to tyle. Mam nadzieję, że się podobało ^_^ Jeżeli tak, zostaw plusika lub komentarz. Dziękuję za uwage, miłego dnia!

dobre
   
słabe
   
10

Najlepszy komentarz:

terence wczoraj o 13:13
0  7

no nieeee o cechach charakteru decydują gwiazdy i znaki zodiaku
każdy astrolog i wróżka to wie
;)

Czakra Trzeciego Oka - Rozbudzona intuicja.
Witam serdecznie :) Dziś na temat Czakry Trzeciego Oka.

936hz- Jest to częstotliwość stymulująca daną czakrę. Pisałem o tym również w Temacie " Częstotliwości Solfeggio " który znajdziecie tutaj : https://ujarani.com/377399 .

Zaczynając, Gdzie znajduje się dana czakra.

Szósta czakra znajduje się nieco ponad linią brwi. Odpowiada jej kolor: głęboki niebieski, wpadający w granat (indygo), szafirowy Odnosi się do zmysłu wzroku.

Czakra Trzeciego Oka - Rozbudzona intuicja.
Ciało Fizyczne

Czakra ta związana jest z centralnym układem nerwowym, a więc z mózgiem, móżdżkiem, rdzeniem kręgowym. Jest również połączona energetycznie z przysadką mózgową, która zarządza gospodarką hormonalną w organizmie.

Podczas gdy fizyczne oczy są naszymi narzędziami do postrzegania rzeczy namacalnych, szósta czakra, czyli „trzecie oko”,daje nam możliwość intuicyjnego poznania spraw, na które nie ma konkretnego dowodu. Na co dzień taką wiedzę o rzeczach irracjonalnych nazywamy przeczuciami

Rozwój tej czakry daje zdolność czynienia cudów. Chodzi o wpływanie na rzeczywistość świata materialnego (kreacji) w niepojęty naukowo sposób.

Czakra Trzeciego Oka - Rozbudzona intuicja.
TWOJE MYŚLI MAJĄ MOC KREACJI I MANIFESTACJI W FIZYCZNYM ŚWIECIE.

Czakra Trzeciego Oka - Rozbudzona intuicja.
OSOBY, KTÓRE MAJĄ HARMONIJNIE PRACUJĄCĄ CZAKRĘ TRZECIEGO OKA :

*Mają doskonale rozbudzoną intuicję

*Czują, że jakiś wewnętrzny głos prowadzi ich przez życie i pomaga w podejmowaniu -
najbardziej słusznych decyzji.

*Wiedzą co jest ich drogą życiową.

*Odczuwają, iż to co robią jest tym co powinni robić.

*Mają zdolności parapsychiczne (jasnowidzenie, jasnosłyszenie, telepatia).

*Doznają natchnień, inspiracji.

*Mają rozwiniętą wyobraźnie, z łatwością wizualizują.

*Snują refleksje dotyczące życia, świata wokół.

*Wiedzą (posiadają w sobie to zrozumienie), iż nie są tylko ciałem, ale duszą rozwijającą się
poprzez doświadczanie życia w ciele.

*Posiadają wiedzę jak postępować właściwie z ludźmi i sytuacjami, ponieważ wiedzą, że wszystko jest JEDNOŚCIĄ.

Czakra Trzeciego Oka - Rozbudzona intuicja.
OSOBY, KTÓRYCH PRZEPŁYW ENERGII PRZEZ CZAKRĘ TRZECIEGO OKA JEST ZABURZONY

                 **!Większość ludzi ma tą czakrę nierozwiniętą!**

*Oceniają wszystkie wydarzenia z poziomu rozumu i intelektu.

*Dopuszczają do siebie tylko to co można sprawdzić i udowodnić metodami naukowymi.

*Odrzucają prawdy duchowe.

*Uważają że to co jest niematerialne jest wymysłem (nie mogę tego zobaczyć, ani dotknąć więc tego nie ma).

*Ich życie skupia się wyłącznie na dążeniu do zaspokajania pragnień materialnych i potrzeb cielesnych, nie rozwijają się duchowo.

Czakra Trzeciego Oka - Rozbudzona intuicja.
OCZYSZCZANIE CZAKRY Z NEGATYWNYCH WPŁYWÓW

Uspokój się, zrelaksuj, odpręż..

Wyobraź sobie, że swoimi „mentalnymi” rękoma oczyszczasz swoją czakrę trzeciego oka np. zgarniasz cały brud do rąk i wyrzucasz zanieczyszczenia, jakie w ten sposób zebrałeś, do zielonej kuli energii, która oczyszcza tą negatywną energię w pozytywną, czystą.
Afirmuj przy tym ” Moja czakra trzeciego oka, zostaje oczyszczona i napełnia się czystą, nieskazitelną, piękną granatowo-szafirową energią, która rozchodzi się po całym moim ciele”

Czakra Trzeciego Oka - Rozbudzona intuicja.
WPROWADZANIE HARMONII W CZAKRĘ TRZECIEGO OKA

 1. Jako, że czakrze tej odpowiada kolor granatowy, szafirowy wzmacniamy ją właśnie tym kolorem:

-Miej w zasięgu swojego wzroku coś szafirowego bądź granatowego.
-Niechaj element twojego ubrania będzie w tym kolorze ( ciuch bądź dodatek )
-Pal świeczki w tym kolorze, bądź wkładaj świeczki do granatowego świecznika.
-Wizualizowanie bądź oglądanie czegoś w kolorze granatowym także, pobudzi twoją czakrę np. kwiatów :)

Czakra Trzeciego Oka - Rozbudzona intuicja.
2. Wizualizacja i oddychanie granatowo-szafirowym światłem

-Skieruj swoją świadomą uwagę na czakrę trzeciego oka
-Twoja uwaga powoduje jej łagodne ożywienie
-„Wdychaj i wydychaj” przez swoją czakrę czyste, łagodne, granatowo-szafirowe światło
-Poczuj jak z każdym oddechem energia w twojej czakrze trzeciego oka coraz bardziej rośnie, napełniając twoje ciało wewnętrznym prowadzeniem

Czakra Trzeciego Oka - Rozbudzona intuicja.
3. Używaj afirmacji:

- Otwieram się na wewnętrzne prowadzenie.
- Mam doskonały kontakt z moją intuicją.
- Moja wyobraźnia działa na wysokich obrotach.
- Postrzegam świat jasno i klarownie.
- Budzę i pielęgnuję w sobie jedność ze światem.
- Odczuwam łączność z moją wewnętrzną mądrością.
- Dostrzegam więcej/widzę więcej.
- Swoim postrzeganiem wychodzę poza 5 zmysłów.

Czakra Trzeciego Oka - Rozbudzona intuicja.
4. Chcąc wyrównać energię czakry trzeciego oka powtarzajmy na wydechu – samogłoskę „I”
Możemy więc w wolnych chwilach mantrować „I”, a odpowiednie wibracje spowodują jej
zrównoważenie energetyczne.

 1. Olejki
  Swoją czakrę trzeciego oka możesz harmonizować zapachami.
  Czakrze tej odpowiadają takie zapachy olejków jak: Mięta pieprzowa, imbir, melisa, jaśmin

 2. Kontemplacja, wieczornego granatowego nieba
  Obserwacja, wieczornego, gwieździstego nieba, wpływa bardzo pozytywnie na czakrę trzeciego oka

 3. Kamienie
  Czakrę trzeciego oka harmonizują takie kamienie jak: Szafir, tanzanit, fluoryt, sodalit, granatowy turmalin, ciemny ametyst, morion, lapis lazuli

Czakra Trzeciego Oka - Rozbudzona intuicja.
8. Słuchaj dźwięków, które zsynchronizują twoją czakrę trzeciego oka.


 1. http://www.youtube.com/watch?v=ffKhEuAc0xI

 2. http://www.youtube.com/watch?v=e-6H3HUVUaY

Czakra Trzeciego Oka - Rozbudzona intuicja.
Dziękuję za uwagę. Mam nadzieję, że się podobało :) Jeżeli tak zostaw plusika i komentarz, ponieważ bardzo motywuje do dalszej pracy! Dziękuję! Miłego Wieczoru!

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

karl9 dzisiaj o 00:48
0  2

Dzięki za wrzutę. Można powiedzieć że dodaje harmonii i inspiruje :)

Marla dzisiaj o 07:29
0  2

@karl9: dokładnie! @Murzyn97 no jak zawsze super :D uświadomiłeś mi dlaczego tak bardzo lubię niebieskie i szafirowe rzeczy od zawsze :D co prawda niemal 0 tego koloru w mojej garderobie, ale właśnie sobie chyba dzisiaj zrobię jakąś ładną bransoletkę w tym kolorze, żeby zawsze mieć ją przy sobie! :) bardzo dzięki za Twoją pracę tutaj dla nas :)

Murzyn97 dzisiaj o 08:13
0  3

@Marla
@karl9

Dziękuję wam! Jesteście wielcy! Takie komentarze strasznie motywują :) i poprawiają humor.

Potęga Teraźniejszości. Ćwiczenia.
Witaam was ponownie :) Wrzucam kolejną wrzutkę lecz tym razem będzie nieco inna niż ostatnia. Ta natomiast będzie na temat praktykowania potęgi teraźniejszości. Zapraszam :)

Potęga Teraźniejszości. Ćwiczenia.
Dzisiaj zamieszczę dwa ćwiczenia, z książki Eckharta Tolle „Praktykowanie Potęgi Teraźniejszości”, które mogą stać się codzienną praktyką duchową. Są to ćwiczenia pozwalające na zmierzenie się z trudnościami, a także otwierające wymiar potęgi teraźniejszości. W moim doświadczeniu czytanie tekstów Eckharta otwiera natychmiastowo "inny wymiar", nowy sposób postrzegania. Polecam też głęboko się zastanowić nas sensem każdego zdania. Słowa napisane z tego wymiaru, poruszają inny wymiar w nas :)

Potęga Teraźniejszości. Ćwiczenia.
Część Pierwsza.

„Jeśli wiesz, że nie jesteś spokojny, to zrozumienie stwarza cichą, nieruchomą przestrzeń, która bierze w swoje ramiona twój niepokój i przemienia go w spokój.
Jeśli chodzi o wewnętrzną przemianę, nie możesz nic zrobić. Nie możesz zmienić siebie, a z pewnością nie zmienisz swojego partnera ani nikogo innego. Wszystko, co pozostaje w zasięgu twoich możliwości, to właśnie stworzyć przestrzeń, aby przemiana mogła zaistnieć, aby mogła pojawić się łaska i miłość.”

Potęga Teraźniejszości. Ćwiczenia.
Część Druga

„Nieustannie pielęgnuj wiedzę o każdej chwili. Szczególnie bądź świadom swojego stanu wewnętrznego. Jeśli pojawia się gniew – wiedz, że to gniew. Jeśli ogrania Cię zazdrość, odruchy obronne, pokusa, aby toczyć spory lub stawiać na swoim, jeśli wewnętrzne dziecko domaga się miłości i uwagi albo dotyka cię ból emocjonalny, rozpoznaj tę rzeczywistość i trwaj w wiedzy o niej.”

Potęga Teraźniejszości. Ćwiczenia.
Mam nadzieję, że ta krótka wrzutka coś wniesie do waszego życia i zmieni je na lepsze! Dziękuję za uwagę!

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

Marla wczoraj o 17:26
0  4

Mnie pomogło z tej książki to krótkie, proste ćwiczenie:

"Wciąż powtarzasz, że obecność jest kluczem. Ma poziomie intelektualnym chyba to rozumiem, ale nie
wiem, czy kiedykolwiek naprawdę doznałem tego stanu. Zastanawiam się, czy jest on taki, jakim go sobie
wyobrażam, czy też jest czymś zupełnie innym?

Jest czym innym, niż myślisz! Obecność wymyka się myśleniu, a umysł nigdy jej nie zrozumie.
Zrozumieć ją to b y ć obecnym.
Przeprowadź drobny eksperyment. Zamknij oczy i powiedz sobie: „Ciekawe, jaka myśl pierwsza mi się
nasunie". A potem czekaj na nią z wytężoną czujnością, jak kot przy mysiej dziurze. Jaka myśl wyskoczy
z dziury? Spróbuj".

:)

Caputo Effect. Co pojawia się w lustrze?
Witam wszystkich :) Dziś temat: Lustra! Czy wy też patrząc się sobie w oczy w lustrze, przez dłuższy czas odczuwaliście dziwne uczucie? Takie...jakby ktoś inny patrzył się wam w oczy, jakbyście to nie wy byli ..tylko ktoś obcy? Wiem, że są przypadki gdzie ludzie widzieli różne postacie jak i twarze w lustrze! Dziś porozmawiamy właśnie na ten temat! :) ZAPRASZAM

Caputo Effect. Co pojawia się w lustrze?
Słyszeliście historie o tym, że kiedy zapadnie wieczór, a wy staniecie przed lustrem, to możecie wywołać ducha? Tajemniczą istotę, która pojawi się za Wami. I nie chodzi mi to o Wasze przerażające odbicie. Wystarczy zapalić świeczki, patrzeć wystarczająco długo i już. No może nie już :( , bo czasami można sobie pomóc wypowiadając jakieś dziwne słowa. Koniecznie kilka razy. Ten motyw jest w popkulturze wykorzystywany przez filmy grozy, ale nie jest to wymysł scenarzystów i reżyserów filmów takich jak: “Candyman” czy “Mirror Mirror”. Dlatego, że motyw lustra i tego, co w nim można zobaczyć jest czymś z czym prawie każdy z nas się zetknął. Opiszę to w tej wrzutce :)

Caputo Effect. Co pojawia się w lustrze?
Krwawa Mary

Każda kultura ma swoje straszne opowieści. Historie, które z jednej strony wywołują u nas palpitacje serca, a z drugiej są pociągające, bo przecież lubimy się bać. Jedni mają Czarną Wołgę, inni Babę Jagę itp. Amerykanie mają tzw. “Bloody Mary”. Bloody Mary, jest to cała wymazana we krwi dziewczyna która ma już kilkaset lat i na początku był to rytuał/zabawa, dzięki któremu młoda kobieta patrząc w lustro mogła dojrzeć odbicie swojego przyszłego męża. Z czasem ewoluował, by ostatecznie przerodzić się w jedną ze strasznych miejskich legend. Jej prawdziwość sprawdzana jest najczęściej w trakcie imprez, kiedy delikwent musi pójść do łazienki o godzinie 00:00 lub 03:03 z zapaloną świecą i powiedzieć „Bloody Mary” trzy razy, patrząc w lustro. Jak ma szczęście nic się nie stanie, ale jak ma pecha, to w lustrze zobaczy twarz. Wtedy opcje są trzy:

-Mary wydłubie mu oczy i oszpeci twarz.
-Zginie na miejscu.
-Zniknie.

Mówiąc krótko ma przerypane. Wspominam o tym, dlatego, że w tej miejskiej legendzie kryje się ziarno prawdy i jak zwykle w takich sytuacjach sporo może wytłumaczyć nauka.

PODKREŚLAM IŻ TO KRWAWA MARY TO LEGENDA :) I CAŁE TE ZDARZENIA SĄ NACIĄGANE ;)

Caputo Effect. Co pojawia się w lustrze?
AUTOHIPNOZA

Nasz mózg lubi sobie zażartować. Nie zawsze wszystko rozumiemy, ale na szczęście pojawiają się ludzie tacy, jak Giovanni Caputo, który kilka lat temu postanowił sprawdzić skąd przekonanie niektórych osób, że naprawdę widzą w lustrze obcą twarz. Bo musicie wiedzieć, że legenda, o której wspominałem, jest wiecznie żywa przez to, że kolejni śmiałkowie twierdzili, że coś widzieli. Według nich coś pojawiło się lustrze i na pewno nie była to ich twarz. Najczęściej mówili o tym, że rysy tej tajemniczej osoby są stopione, zniekształcone, jakbyście wylali na nie płynny wosk, a w zasadzie jakby ta twarz była z wosku, który zaczął się topić. Takie opowieści to woda na młyn kolejnych śmiałków, ale i naukowców. Caputo jest w tej drugiej grupie i teeeej wrzutcę wyjaśnię wam o co chodzi w fenomenie twarzy w lustrze.

Żeby “uruchomić” iluzję musicie wpatrywać się w swoje odbicie w lustrze w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Źródłem światła, które powinno zostać umieszczone za Waszymi plecami, mogą być świeczki albo bardzo słaba żarówka. Zbliżacie twarz do lustra i zaczynacie się patrzeć. Po mniej niż minucie w lustrze pojawi się obca twarz.

Caputo Effect. Co pojawia się w lustrze?
Jak to się dzieje?

Patrząc na coś bez przerwy nasz wzrok zaczyna reagować i zmienia się postrzeganie tego na co patrzymy. Wynika to z tego, że mamy coś, co można nazwać “wbudowanym systemem rozpoznawania twarzy i kształtów”. To dzięki temu jesteśmy w stanie dostrzec np. twarz w dziwnie wyrośniętym kartoflu czy smoka pośród chmur. Problem w tym, że takie patrzenie na własne odbicie powoduje, że nasz mózg zaczyna wariować, co dodatkowo napędzane jest przez specyficzne oświetlenie rozmywające rysy naszej twarzy. System zostaje uruchomiony i działa mimo tego, że przecież dobrze wiemy na co patrzymy. Według Susany Martinez-Conde i Stephena L. Macknika wynika to z tego, że neurony w naszym mózgu potrafią wolniej reagować w momencie, gdy wystawione są na jednostajny bodziec. Mózg nie chce się przemęczać, bo to marnotrawienie energii, a wszystko wraca do normy, gdy zaczniecie patrzeć w inne miejsce lub po prostu mrugniecie.

Caputo Effect. Co pojawia się w lustrze?
Wracając jednak do eksperymentu okazało się, że jego efekty mogą być różne. Caputo zaprosił 50 osób. Podzielił ochotników na grupę kontrolną i tą, która będzie uczestniczyć we właściwym eksperymencie. Członkowie grupy kontrolnej patrzyli na ścianę lub na siebie (gdy byli w parach). Druga grupa zabrała się za lustra. I to członkowie tej grupy zdawali bardzo ciekawy raport z tego, co zobaczyli. Wyniki przedstawiały się następująco (nie sumują się do 100%, bo jedna osoba mogła zobaczyć kilka rzeczy, samo badanie/wpatrywanie się trwało 10 minut):

- Ponad 60% osób widziała własną twarz, ale bardzo zdeformowaną.

- 18% twarz swoich rodziców (w tej grupie wskazywano zarówno na rodziców, którzy jeszcze żyją, jak i na tych, którzy zmarli).

- Nieznana osoba pojawiła się 28% z badanych.

- 18% widziało pysk zwierzęcia – kota, świni etc.

Prawie połowa z nich widziała potwory i inne fantastyczne stworzenia!!!!!

Caputo Effect. Co pojawia się w lustrze?
W zależności od badane reakcje były różne, choć pojawiały się takie, które można uznać za bardzo emocjonalne. Caputo nie jest w stanie wyjaśnić wszystkiego. Na przykład dlaczego niektórzy widzieli zwierzęta czy potwory. Różnie też opisywano nastrój odbicia. Niektórzy widzieli strach, inni radość. Jednak we wszystkich przypadkach można powiedzieć, że badani doświadczyli poczucia bycia oderwanym od miejsca, w którym przeprowadzano badanie.

Choć wyniki nie rozwiewają wszystkich wątpliwości, to przynajmniej wiemy, co się z nami dzieje...


Dziękuję serdecznie za wytrwanie do końca. Mam nadzieję, że wrzutką się podobała :) jeżeli tak zostaw komentarz lub Plusik, ponieważ to bardzo motywuje do działania!

-Źródła i wiedza własna.
A co do źródeł to nie mam zapisane niestety :/

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

Marla wczoraj o 08:19
0  4

Jak zawsze super wrzutka :) (wiem, że to głupie, ale w związku z bhp nigdy bym nie powiedziała do lustra trzy razy: krwawa Mary xD, w ogóle nic z takich rzeczy bym nie powiedziała ;P)

0makumaku wczoraj o 08:25
0  8

@Marla: bo byś uMarla..?

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Witam Serdecznie! Pewnego dnia przeszukując internet w celu powiększenia wiedzy duchowej natknąłem się na bardzo interesujący temat. Otóż chodzi właśnie o Spotkanie się ze swoim duchowym przewodnikiem. Brzmi niemożliwie? a jednak! Każdy może się z nim spotkać! Nawet ty! Nie jest to ciężkie :) lecz dla niektórych może się okazać problematyczne, ale pamiętajmy! Najsilniejszą bronią człowieka jest umysł, lecz nie wszyscy potrafią go dobrze wykorzystać. Myśli mają ogromną moc, więc myślenie pozytywne na pewno pomoże! :) Będzie też opisana wersja autohipnozy!

Zapraszam!

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Bardzo wiele osób, które wkraczając na swoją duchową ścieżkę, chce osiągać wysokie duchowe rezultaty w niezwykle krótkim czasie. Niecierpliwość stała się dla wielu,że tak powiem "silnikiem", napędzającym ich chęć uczestnictwa w coraz to większej ilości medytacji itp. Wielu, szukając swojej właściwej ścieżki, przechodzi przez coraz to wymyślniejsze inicjacje, mające przyśpieszyć ich rozwój i NATYCHMIAST otworzyć na moc Boga. Oczywiście, jest to zapewne jakiś sposób na znalezienie w końcu tej właściwej drogi, jednakże coraz częściej, u wielu osób, zamiast tak długo poszukiwanego spełnienia, pojawia się coraz większa niecierpliwość i rozczarowanie.

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Kim jest opiekun duchowy?

Opiekun duchowy, nie jest czymś niezwykłym w naszym życiu, a kontakt z nim bardziej możliwy, niż się wielu wydaje. Nie jest to także anioł lub istota niewiadomo, jakiego pochodzenia. Najczęściej przypisujemy mu więcej cech, niż rzeczywiście posiada. Opiekun duchowy nie jest po to, by kontrolować twoje życie lub doradzać ci na nieznane ci dotąd sposoby. Natomiast, są oni jak duchowi terapeuci w tym, że w znacznym stopniu pozwalają ci przepracowywać twoje sprawy, dając ci klejnoty wiedzy, aby prowadziły cię one do twojej wewnętrznej prawdy.

Należy również pamiętać,że nie wszyscy duchowi przewodnicy są egzotyczni. Mogą zaprezentować się jako kapłani egipscy lub rodowici Amerykanie, lecz znacznie częściej mogą być kimkolwiek. (szamani, indianie, mnisi, aztekowie itd. itp)

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Chcąc znaleźć swojego przewodnika duchowego poszukaj sobie spokojnego miejsca (dobrze jest być na dworze, stojąc plecami do drzewa, lecz możesz robić to w każdym miejscu! w domu leżąc, u brata w pokoju siedząc na kanapie, gdziekolwiek się tylko chce). Wizualizuj swoje serce jako pączek kwiatu z rozwijającymi się płatkami prawdy i mądrości. Następnie ujrzyj siebie w świętym miejscu, w ogrodzie lub w jakimkolwiek miejscu, gdzie czujesz się cudownie i jesteś bezpieczny. Kiedy będziesz siedzieć w spokoju, poproś swego przewodnika, aby ci się pokazał.

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Kiedy spotkasz się po raz pierwszy ze swoim przewodnikiem, może być tak jak w każdym związku – musi upłynąć nieco czasu, zanim się on rozwinie a komunikacja stanie się jasna. Podczas pierwszego spotkania możesz widzieć jedynie jego formę i może on stać w milczeniu. To również jest jakaś forma komunikacji, kiedy wręcza ci on/ona jakieś przedmioty, takie jak pióro lub kamyk, które mają wielką symboliczną wartość.Im dłużej ćwiczysz, tym bardziej wyrazisty staje się kontakt, aż z czasem wszystkim, co musisz zrobić, by przywołać swoich przewodników, będzie zamknięcie oczu.

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Zależnie od religii, która wyznajesz, możesz wezwać Jezusa, Buddę, Allacha lub Marię. W miarę jak prosisz ich o cokolwiek dla najwyższego dobra wszystkich zainteresowanych, może się okazać, że jesteś bardziej zainteresowany podziałami religijnymi niż oni, więc nie martw się, kiedy zechcesz wezwać np. Buddę, a nigdy nie postawiłeś stopy w jego świątyni!

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Kogokolwiek zawezwiesz – nie zapomnij podziękować za pomoc i wsparcie! To jest nie tylko grzeczność. Chodzi o to, że ta wdzięczność daje zadziwiające rezultaty, pozwala nam ujrzeć bardzo realistycznie obecność pełnych miłości wyższych mocy w naszym życiu.

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Spotkałem się również z Autohipnozą aby zobaczyć swojego Opiekuna Duchowego TZW. Przewodnik duchowy. Lecz teraz pytanie.."ale jak autohipnoza? to jest bezpieczne? jak sie przebudzić z tego, jak to działa!" Otóż, już tłumaczę.

Autohipnoza jest bezpieczna, nie wywołuje skutków ubocznych. Z Autohipnozy którą wam przedstawię wystarczy się ocknąć, nie jest to trudne :) Spróbujcie a sami zobaczycie. TUTAJ MACIE LINK

(


https://www.youtube.com/watch?v=PlJIee8ICnM&t=1s)

Jak działa? Wystarczy oddać się muzyce, całym sobą się oddać. Jest to swego rodzaju medytacja. Można się położyć, zamknąć oczy i wsłuchać się w muzykę, dać się porwać!

Wchodząc w ten tan będziemy mogli zobaczyć, wielką bramę i bardzo jasne schody, jak i wszystko w około.

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Zaprezentuję parę opinii na temat autohipnozy o której jest teraz mowa :)

 1. Czegoś takiego jeszcze nie przeżyłam, łzy płynęły a ja nie chciałam wracać.Czułam taką dobroć i takie poczucie bezpieczeństwa i jasność nie do opisania,ale mój przewodnik powiedział że muszę wracać choć moja podświadomość krzyczała ... ja chcę zostać super nie wiem czy można tak często tam się wybierać?

2.Bardzo miły eksperyment. Za drzwiami spotkałam starca, który był moim przewodnikiem od narodzin do wieku gimnazjalnego. Potem był mężczyzna młody, który jest moim aktualnym przewodnikiem do wieku średniego na sam koniec była młoda kobieta, która najwidoczniej będzie ze mną od wieku średniego do samej śmierci. Gdy się ma otwartą głowę widać, że człowiek nie ma jednego a kilku przewodników przez całe swoje życie. Ja spotkałam tam przeszłość, teraźniejszość i przyszłość :)

 1. Sluchalam wczoraj w łóżku trochę się bałam bo nie wiedziałam co sie stanie. Nic nie ujrzałam trudno było mi wyobrazić sobie schody i drzwi jednak miałam dziwne uczucie jakby moje ciało był o poskręcanie we wszystkie możliwe strony ,a zarazem czułam jak przebijam sie przez łóżko w dół.Moje ciało było mega ociezale. Później czułam jak wychodzę ze swojego ciała a ręce miały dotyk innej osoby. megaaa

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Także to tyle na dzisiaj :) Mam nadzieję, że się podobało! Jeżeli tak, i chcielibyście wiecej takich wrzutek, zostawcie komentarz i Plusik. To na prawdę motywuje do pracy! Życzę wszystkim miłego i udanego dnia! Przyjemnej pracy!

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Cytat motywujący na dziś?

"Nigdy nie trać cierpliwości – to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi."

Antoine de Saint-Exupéry

Jak spotkać się z naszym Przewodnikiem Duchowym?
Ps. Jeżeli się nie uda za pierwszym razem, to na pewno się uda za następnym lub jeszcze następnym :) Trzeba być cierpliwym do takich rzeczy a gwarantuje, że każdy który będzie szczęśliwy... otworzy drzwi i spotka swojego przewodnika :)

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

zzbMonster Rozwój osobisty jest zajebisty. 11 maja 2017 12:26
0  2

Siemka, jaką książkę na temat parapsychologii polecisz?
Myślałem o "Wędrówka dusz" Michaela Newtona.
Bardzo fajny artykuł, pozdrawiam :)

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Siemanko! Dzisiaj przedstawię wam co to są częstotliwości Solfeggio. Gdyby nie Rachela :) to bym się o nich nigdy nie dowiedział (Bardzo Ci dziękuję kolejny raz). Postanowiłem więc, że i ja się z wami nimi podzielę! Więc bez przedłużania, zaczynamy!!!

Informacje zbierałem z różnych stron i połączyłem je w całość :)

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Cóż to może od początku. Częstotliwości Solfeggio? a co to jest? Otóż.. W starożytności dźwięki te były znane jako święte, doskonałe wibracje prowadzące do Jedności z Bogiem. Częstotliwości te zawierają sekrety pitagorejskiej matematyki i stanowią pogrzebaną przez 3000 lat oryginalną skalę muzyczną. Starożytne solfeggio, którego brzmienia mają stymulujący wpływ na naszą świadomość i DNA, na przestrzeni historii zostały zatajone i zniekształcone.

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Odpowiedzialne są między innymi za regenerację i transformację DNA. Jest to tzw. 9-tonowa skala czyli zestaw dźwięków, które wibrują dokładnie na częstotliwościach niezbędnych do transformacji. Te potężne częstotliwości zostały odkryte przez dr. Joseph Puleo i opisane w książce dr.Leonard Horowitz "Healing Codes for the Biological Apocalypse".

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Poszczególne frekwencje mają wpływ na okreslone sfery ograniczeń działając na energię naszych emocji uzdrawiająco i uwalniająco. Podam parę dla przykładu :)

– 396 Hz – uwalnianie od poczucia winy i strachu

– 417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie przemiany

– 528 Hz – transformacja i cuda (naprawa DNA)

– 639 Hz – połączenie, relacje międzyludzkie

– 741 Hz – budzenie intuicji

– 852 Hz – powrót do duchowości

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Częstotliwość 1122 Hz doskonale uzupełnia się z pracą uzdrawiania fantomowego na poziomie eterycznym, gdzie odnawia się komórki i narządy ciała. Dźwięki i częstotliwości solfeżowe, działają na najgłębszych, kwantowych poziomach naszej Istoty. Poziom 1122 Hz łączy nas z nadświadomością i porządkuje nasz bałagan wewnętrzny, zmęczenie, zagubienie życiowe, znosi bóle, oczyszcza chaos energetyczny, wpływa na tkanki tak jak lekarz duchowy, który rozprasza je na pra-cząstki po czym przywraca je do kompletnego uzdrowienia na poziomie komórkowym – każda wersja częstotliwość od najniższej w górę działa na określone centra energetyczne i związane z nimi blokady! Wersja 1122 Hz działa z punktu nadświadomości – jakby na całość naszej istoty – wielowymiarowo.

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
W inżynierii genetycznej, do naprawy uszkodzonych "kodów życia" ulokowanych w komórkach ludzkiego ciała, stosuje się częstotliwość DNA 528Hz. Częstotliwość ta współbrzmi z rdzeniem kręgowym, dokonując w ramach dostrajania się do zdrowej częstotliwości DNA, stosownych zmian w strukturach komórek. Częstotliwość ta odmładza, zatrzymuje procesy starzenia, otwiera na prawdziwą miłość jednostki, a nawet potrafi pomóc w przypadku chorób genetycznych i jest obecna we wszystkich pieśniach religijnych na całym świecie.

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Słuchanie tych dźwięków w formie medytacji pomaga także w:

· Pozbyciu się wewnętrznego chaosu i niepokoju.
· Poprawia się znacznie nasza pamięć i koncentracja.
· Rośnie poziom inteligencji, potrafimy twórczo i skutecznie uczyć się oraz rozwiązywać problemy.
· Wzrasta skuteczność naszej pracy.
· Wzrasta samoocena i pewność siebie.
· Poprawia się stan Twojego zdrowia.
· Skutecznie wyciszysz i zrelaksujesz się po dniu pełnym stresu.
· Szybko zregenerujesz siły.
· Oczyszcza umysł i ciało z toksycznych myśli i emocji.
· Rośnie Twoja kreatywność, pojawiają się twórcze pomysły.
· Wzrasta Twoja wrażliwość i intuicja (lepiej przewidujesz rozwój wydarzeń).

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
6 częstotliwości tj. 396-852 Hz to oryginalna skala muzyczna, w oparciu której tworzyli muzykę Mozart czy Beethoven, dlatego wywołuje na nas duży wpływ emocjonalny. Warto zaopatrzyć się w te muzyczne częstotliwości i pracować z nimi w odpowiedniej kolejności podczas medytacji, najlepiej słuchać przez słuchawki stereo.

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
CZĘSTOTLIWOŚCI SĄ NA PRAWDĘ BARDZO POTĘŻNE W DZIAŁANIU!

W przypadku komórek nowotworowych konkretne częstotliwości potrafią spowodować ich rozpad, gdyż te nie wytrzymują szybkich zmian drgań, nie potrafią się dostroić jak inne i - pękają. Ten fakt potwierdziły badania przeprowadzone przez Fabiena Mamana na Uniwersytecie Jussieu w Paryżu i w USA, na podstawie których opracowana została technika przeciwnowotworowa. Okazuje się bowiem, że przy poddaniu obserwacji komórek nowotworowych i zastosowaniu rosnącej częstotliwości dźwięków skali od C1 256 Hz do C2 512 Hz, przy 400 do 800 Hz komórki rakowe nie wytrzymują intensywności drgań i eksplodują po zaledwie paru minutach, przy czym zdrowe komórki pozostają nienaruszone. Można więc uznać to za podstawę skuteczności leczenia dźwiękiem w muzykoterapii o najszerszym działaniu, bo na poziomie komórkowym.

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Podeślę teraz pare linków do różnych częstotliwości :)

174 Hz – uwalnianie od podświadomych lęków i traum


https://www.youtube.com/watch?v=MTwSC3jMOIQ

396 Hz. UT – uwalnianie od poczucia winy i strachu


https://www.youtube.com/watch?v=y-Ez5auCJoo

417 Hz. RE – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie zmian


https://www.youtube.com/watch?v=h0wxZvie1Xg

432 Hz. – wibracja złotego podziału PHI, jednoczy właściwości światła, czasu, przestrzeni, materii , grawitacji i magnetyzmu z biologią, kodem DNA i świadomością


https://www.youtube.com/watch?v=G6DYoq0SteA

528 Hz. MI – transformacja i cuda (naprawa DNA)


https://www.youtube.com/watch?v=kKsYmYay2KY

639 Hz. FA – połączenie, relacje międzyludzkie


https://www.youtube.com/watch?v=U_wmuzo5-P0

741 Hz. SOL – budzenie intuicji


https://www.youtube.com/watch?v=xyckjEwUsLs

852 Hz. LA – powrót do duchowości


https://www.youtube.com/watch?v=gsprduYR7os

936 Hz lub 963 Hz – aktywator szyszynki (jasnowidzenie)


https://www.youtube.com/watch?v=VXUAojGr2LA

1122 Hz – wyciszanie


https://www.youtube.com/watch?v=jGCbfeft3z4

Kombinacja dziewięciu częstotliwości


https://www.youtube.com/watch?v=aF7lHxmbIbA

Częstotliwości Solfeggio-Co to jest? Jak działa?
Dziękuję, że dotrwaliście do końca :) mam nadzieję, ze się podobało. Jeżeli byście chcieli więcej tego typu wrzutek to napiszcie w komentarzach! Dobrej nocy!

dobre
   
słabe
   
26

Najlepszy komentarz:

mihoo1983 04 maja 2017 07:13
0  3

Nooo Panie extra wrzutka!! Nie slyszalem o tym wczesniej - bede testowal :D
O mnie

Świat sfery duchowej. Zapraszam.

Skąd

Zachodniopomorskie.

Z nami od

26 sierpnia 2013 12:36

Dodanych

44

Komentarzy

142

Karma wrzut

1115

Karma komentarzy

88

Obserwowani 0

Obserwują 34