https://www.youtube.com/watch?v=_W7vhKd_6lQ

*Ponad 110 milionow zwierzat rocznie jest zabijanych dla futer

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

Melkor1992 dzisiaj o 08:43
0  1

Tylko, że stek czy inne mięso to żywność, która jest niezbędna a w obecnych czasach prawdziwe futra nie są niezbędne ,żeby ludzie przetrwali jak np 1000 lat temu. Te zwierzęta zabija się po to, żeby ktoś się pobujał w futrze za grubą kasę a inny zarobił a nie bo jest głodny. Dla mnie to zmienia postać rzeczy.

O wielu istotnych kwestiach dla użytkowników konopi rozmawiam z Jakubem Gajewskim, wiceprezesem Wolnych Konopi, który w październiku został skazany na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat za sprowadzanie oleju RSO dla chorych. Wyrok zapadł w momencie, kiedy medyczna marihuana jest już w Polsce legalna.

Coraz więcej państw na świecie legalizuje marihuanę rekreacyjną i mamy też pierwszą deklaracje rządu państwa Unii Europejskiej, że chce zalegalizować marihuanę rekreacyjną. Jeżeli legalizacja w Luksemburgu stanie się faktem, będzie to miało olbrzymi wpływ na zmiany prawne w pozostałych państwach Unii. Czy Polacy nadal będą karani więzieniem za posiadanie marihuany? Jakie jest poparcie polityków dla projektu wprowadzenia mandatu za posiadanie? Czy jest szansa na zmianę prawa i kiedy nowe prawo może wejść w życie? Jaką rolę może w tym odegrać Partia Wolne Konopie?


https://youtu.be/9w3tT9kK49o

dobre
   
słabe
   
1

Taka prawda
Kiedyś pracodawcy zrozumieją że ludzie nie tylko miską ryżu żyją......, wtedy gdy zostaną sami :)

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

nwod wczoraj o 21:52
0  1

a ja ani trochę

monkey wczoraj o 22:07
0  3

@nwod: przeżywałem coś takiego na własnej skórze w Polsce 2 razy, nie bylem niczego winnym a takie traktowanie przez policję państwową to traktowanie jak przez okupanta,dlatego współczuję

To może być prawdziwy przełom! :) Niezwykle istotne dla nas i dla całej UE jest to, jakie przyjmą oni rozwiązania i czy obywatele innych państw UE będę mogli również swobodnie kupować marihuanę na ich terytorium!


https://youtu.be/bvpW5nyL9cw

dobre
   
słabe
   
8

Najlepszy komentarz:

monkey wczoraj o 16:30
0  1

Istotnym jest,że decyzja o legalizacji marihuany została podjęta po wpłynięciu społecznej petycji. Noż k**wa mać to ZAJEBISTA wiadomość :)


Polub nas!