Najświeższa informacja
Robert Kubica w oficjalnym wywiadzie dla Głosu Wągrowieckiego przyznał prawdopodobnie, że wszelkie informacje dotyczące testów w Walencji, festiwalu Goodwood, oraz rzekoma wideokonferencja by Skype sprzed trzech dni, zostały sprefabrykowane przez potomnych warsztatu Stanleya Kubricka, Jak powszechnie wiadomo, Kubrick jest podejrzany o falsyfikację osiągnięć technologicznych kosmodromu Launch Complex 39.

Krakowianin niejasno dodał, iż tak naprawdę nigdy dotąd nie miał nic wspólnego z zawodami w Formule 1. Ba! Możnaby odnieść wrażenie, iż w pewnym momencie wywiadu zaprzeczył swemu istnieniu. Bardzo ciekawy artykuł. Gorąco polecam!

Źródło: https://glowagro.pl/wiadomoscisportowe/kubicawracadof1

dobre
   
słabe
   
0

Najlepszy komentarz:

mihoo1983 04 lipca 2017 08:39
0  1

Ale mnie to wkurwia!! Jestemy wolnymi i doroslymi ludzmi a jestesmy traktowani jak male dzieci, ktore nie wiedza co dla nich dobre a co nie!!! Demokracja jego mac! Kto im dal prawo zabraniac nam czegokolwiek??!!


https://www.youtube.com/watch?v=EPDBtoIRld0

Dziesięć sekund przed startem komputery pokładowe zaalarmowaly o problemach z systemami sterowania, kontroli i nawigacji. Ciufcia zjechala do zajezni, a pani konduktor zawiadomila o dobowym opoznieniu odjazdu.

Dobra, tera powaznie... Fakt naj, naj... Intelsat 35e wazy prawie 7 ton i jest to najwieksza kurwa jaka SpaceX ma okazje dotychczas wyjebac z sumarycznej wagi naszej planety.

Druga sprawa: The next launch opportunity from NASA’s Kennedy Space Center in Florida could be Monday at 7:37 p.m. EDT (2337 GMT), assuming engineers can resolve the problem.

Trzecia sprawa: Wstepne odliczanie juz trwa.


https://www.youtube.com/watch?v=QTVcw2V1xSM

dobre
   
słabe
   
1Losuj następne

Polub nas!