• łydka

    20 calcifer Calcifer Newsy    link    24 kwietnia 2016 08:25     47785

łydka
Co o nim myślicie

dobre
   
słabe
   
5

  • Adorator

    -10 woolus woolus Newsy    link    21 kwietnia 2016 11:41     9895

Policjanci z Będzina zatrzymali 36-latka, który przyłożył do twarzy 39-latki pistolet pneumatyczny i strzelił. Stalowa kulka uszkodziła ofierze kilka zębów.
Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w Będzinie. Pijany 36-latek odwiedził 39-letnią znajomą. Mężczyzna od dłuższego czasu adorował kobietę, chciał, aby została jego partnerką. Kobieta nie chciała o tym słyszeć.
W mieszkaniu doszło do kłótni, podczas której 36-latek sięgnął pod kurtkę i wyjął pneumatyczną replikę pistoletu beretta strzelającą metalowymi kulkami. - Sprawca przyłożył lufę do twarzy kobiety i oddał strzał - wyjaśnia komisarz Paweł Łotocki, rzecznik prasowy komendy powiatowej w Będzinie.
Ranna kobieta trafiła do szpitala, ma kilka uszkodzonych zębów. - Miała szczęście w nieszczęściu, bo gdyby kulka trafiła w ciało miękkie, a nie w zęby, to konsekwencje mogłyby być dużo gorsze - mówi jeden z oficerów policji.
Funkcjonariusze zatrzymali 36-latka i zabezpieczyli pistolet pneumatyczny. Badanie alkomatem wykazało, że w chwili zdarzenia miał ponad 3 promile w wydychanym powietrzu. W czwartek mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury, która przedstawi mu zarzuty.

A ktoś mi będzie wmawiał, że Polacy mogą posiadać broń i będzie to bezpieczne...

dobre
   
słabe
   
11

Najlepszy komentarz:

KotEdward 21 kwietnia 2016 13:24
1  1

Co ma piernik do wiatraka? Jakiś pijany patos strzelił swojej znajomej (pewnie też z tej samej rodziny szlacheckiej) w twarz, a Ty już szufladkujesz wszystkich Polaków? Śmieszne.

woolus 21 kwietnia 2016 13:26
2  0

@KotEdward: uświadom sobie, albo sprawdź ile takiej patoli i posrańców tego typu jak teraz wyłązą na ulice, typu ONR i reszta pseudopatritów, tórzy bez chwili wahania sięgną po broń jak będą ja mieli pod ręką.
Uważasz, że tak by nie było? To nie znasz Polaków. :)

KotEdward 21 kwietnia 2016 13:30
0  1

@woolus: dobrze, że Ty znasz wszystkich Polaków. :D I doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wielu posrańców chodzi po ulicach, ale tak jest wszędzie, na całym świecie, więc nie polaczkuj mi tu ;)

Jarmark Średniowieczny w Zagórzu Śląskim

Po raz kolejny przekraczając bramę naszej siedziby przenieść się będzie można do czasów walk, dworskich tańców, rubasznych zabaw, inkwizycji, ulicznych teatrów, jadła przygotowywanego na ogniu... a przede wszystkim dobrze się bawić!

Jarmark Średniowieczny w Zagórzu Śląskim

Jarmark Średniowieczny w Zagórzu Śląskim

Jarmark Średniowieczny w Zagórzu Śląskim

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

lula18bog 22 kwietnia 2016 11:32
0  2

Kochani, z tego co wiem wstep jest wolny ale oczywiście jedzenie jak i rzeczy typu kalendarze kubki itp są normalnie za kaske :p jest świetnie byłam w tamtym roku nawet polecam bo sami możecie się przebrać jako goście :) oczywiście wcześniej można sie zgłosic do odgrywania scenek średniowiecznych, będą turnieje walki na miecze, bardzo ciekawe i pouczające wydarzenie i oczywiście można poznać wielu fajnych ludzi Polecam! http://terazsudety.pl/wydarzenie/x-jarmark-sredniowieczny/


Przez przypadek dowiedział się, że nie żyje - przynajmniej formalnie. Brat pana Marka pomylił się i w czasie identyfikacji nieboszczyka wskazał, że to on. Prawnie mężczyzna jest osobą nieżyjącą, dlatego zablokowano mu konta, a dowód osobisty stracił ważność.

#Polska #wiadomosci

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

petro 15 kwietnia 2016 12:23
0  0

Polskie The Walking Dead. :D
Z jednej strony źle, bo nic nie załatwisz. Formalnie nie kupisz mieszkania, nie dostaniesz pracy czy to na podstawie umowy o pracę czy umowy cywilnoprawnej, nie założysz konta w banku i.t.d. Po prostu nie masz żadnych praw, bo wg. prawa nie żyjesz.
Ale z drugiej strony masz też sporo wolności. Nie musisz płacić podatków, nikt nie poda cię do sądu, jeśli nie złapie cię policja to jesteś też praktycznie bezkarny, bo formalnie jesteś zmarłym, a za zmarłymi raczej nie wystawia się listów gończych.
:)

kac 24 kwietnia 2016 15:56
0  1

@petro: jak policjant służbista to nic mu nie zrobi, albo go zabije zeby sie z systemem zgadzalo :DLosuj następne

Polub nas!