Francja
Saint-Cirq-Lapopie,

dobre
   
słabe
   
1


https://www.youtube.com/watch?v=_W7vhKd_6lQ

*Ponad 110 milionow zwierzat rocznie jest zabijanych dla futer

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

Melkor1992 ponad tydzień temu, 15 stycznia 08:43
0  2

Tylko, że stek czy inne mięso to żywność, która jest niezbędna a w obecnych czasach prawdziwe futra nie są niezbędne ,żeby ludzie przetrwali jak np 1000 lat temu. Te zwierzęta zabija się po to, żeby ktoś się pobujał w futrze za grubą kasę a inny zarobił a nie bo jest głodny. Dla mnie to zmienia postać rzeczy.

O wielu istotnych kwestiach dla użytkowników konopi rozmawiam z Jakubem Gajewskim, wiceprezesem Wolnych Konopi, który w październiku został skazany na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat za sprowadzanie oleju RSO dla chorych. Wyrok zapadł w momencie, kiedy medyczna marihuana jest już w Polsce legalna.

Coraz więcej państw na świecie legalizuje marihuanę rekreacyjną i mamy też pierwszą deklaracje rządu państwa Unii Europejskiej, że chce zalegalizować marihuanę rekreacyjną. Jeżeli legalizacja w Luksemburgu stanie się faktem, będzie to miało olbrzymi wpływ na zmiany prawne w pozostałych państwach Unii. Czy Polacy nadal będą karani więzieniem za posiadanie marihuany? Jakie jest poparcie polityków dla projektu wprowadzenia mandatu za posiadanie? Czy jest szansa na zmianę prawa i kiedy nowe prawo może wejść w życie? Jaką rolę może w tym odegrać Partia Wolne Konopie?


https://youtu.be/9w3tT9kK49o

dobre
   
słabe
   
1


Polub nas!