Miau-Miau
Dobrej nocy dla wszystkich;)
Oby nowy tydzień był lepszy od poprzedniego.
W dalszym ciągu zapraszam do śledzenia mojego insta ponieważ szykuje się konkurs, a w nim do zgarnięcia kocia pufka:)!!
https://www.olx.pl/oferta/kocia-pufka-drapak-dla-kota-CID103-IDBAYdP.html
https://www.instagram.com/miaumiau.handmade/
https://zrzutka.pl/zd67mm.

Pozdrawiam!! Miau-Miau Handmade
#własne #handmade #koty #mebledlakotów

dobre
   
słabe
   
0


MIAU MIAU
Cześć wszystkim ! Będę wrzucał co jakiś czas zdjęcia z moim produktem :) z nadzieją, że uda się go dobrze rozreklamować.
A że mamy już bardzo chłodne wieczory, to trzeba znaleźć sobie odpowiednie miejsce żeby się zagrzać :) !
Zapraszam na insta : https://www.instagram.com/miaumiau.handmade/

dobre
   
słabe
   
0

MIAU-MIAU KOCIE PUFKI
Witam wszystkich serdecznie! Od pewnego czasu zająłem się wykonywaniem drapaków dla kotów. Jest to robota w 100% wykonana przeze mnie. Koty są moją pasją, natomiast dołączyłem do tego trochę stolarstwa i tapicerstwa i wyszło całkiem ciekawie :) Z racji tego, że jest to mój początek, a chciałbym aby firma się rozwinęła - zachęcam do odwiedzenie mojego profilu na https://www.instagram.com/miaumiau.handmade/
Jest możliwość zakupienia tego cudeńka :) Zapraszam chętnie do kontaktu, oraz do udostępnienia drodzy ujarańcy !
#handmade #cat #freehand #meble #własne

dobre
   
słabe
   
4

  • Grecja

    1 pnz5 Pnz5 Newsy    link    6 dni temu, 11 września 15:22     4077

Takie nowosci w sklepach

dobre
   
słabe
   
0

Najlepszy komentarz:

glo8trott3r 4 dni temu, 07 września 11:05
0  0

@BogPierun @ojtamojtam420 Jeśli chodzi o wodę: duży wpływ ma intensywność rolnictwa: nawozy sypane często gęsto wnikają do wód gruntowych uniemożliwiając później użycie jej jako wody pitnej. Hydrokryzys jest nieunikniony ze względu na zmiany meteorologiczne i klimatyczne - cykl życia naszej planety. Z tym, że całe to pierdololo o zanieczyszczeniu środowiska, emisji gazów, dziurach ozonowych... Jest o kant dupy potłuc. Gdyby wszyscy w Europie przesiedli się na rowery, emisja gazów spadłaby 0,5% na skalę globalną. Dla porównania jedna z fabryk w Chinach produkuje 17% globalnej emisji.
Co do przebiegunowania - temat znany, ale przez społeczeństwo nastawione na konsumpcjonizm odstawiony na półkę "bajki/teorie spiskowe". Aż tu nagle wszyscy otworzą oczy i japy ze zdziwienia. Pzdr.

BogPierun 4 dni temu, 07 września 11:37
0  0

@glo8trott3r: Przyznam Ci racje w twojej wypowiedzi. Dlatego ze rolnicy wielo-gabarytowi, sami do tego doprowadzili, by szybko uprawiac plony, co przelozylo sie na jakość warzyw i owocow, zmniejszajac o 90% witamin w nich zawartych, a za to takie rosliny maja ciężką chemie, doslownie skażone plony dla mas. Jeśli chodzi o hodowlę zwierząt, to jest dopiero cyrk.

Powiem wam że duży problem jest z ludźmi, a ich płytkim wyobrażeniem. Nawet nie będą w stanie zrozumieć, co my tu mówimy. Prawdopodobnie śmieją się do rozpuku, z naszych wypowiedzi. Nie zdając sobie sprawy że są "prześmiewczymi" Frajerami, pod każdym względem. Mam nie być negatywny w ocenie tych ludzi. Dlatego że dobrze i z pełnym sumieniem wykonują "służalczą" pracę, podporządkując się do systemu. Są też siłą motoryczną dla innych ludzi nawołując, do tych samych działań. Nie ważne jake niosą wykształcenie i je reprezentują, sa frajerami, oddajac własne myślenie i kreatywne patrzenie na własną przyszłość. Są jak szare trybiki w kołach, jak się zepsują, to można je wymienić na nowe, a stare idą w kosz. Tak wyglada obecne życie, trybika w socjaliźmie "ubranego w ładne słowa demokracja".

Ps. Kmunizm jest utopią, do niego trzeba dorosnąć, i zrozumieć czym i jak naprawde wyglada wolność.

Aqualinespirit Semantyczny Psychopata 4 dni temu, 07 września 11:55
0  2

@BogPierun: Dorosnąć do komunizmu O_O...jprdl. Coś w stylu, gdyby BogPierun był Stalinem, wszystko zakończyłoby się happy endem. Z całej tej wypowiedzi zgadzam się z Twoim jednym zdaniem: duży problem jest z ludźmi i ich płytkim wyobrażeniem. Obawiam się tylko, że mamy innych ludzi na myśli.
Jako ciekawostkę z zakresu psychologii podam, że ludzie którzy nie umieją poprawnie pisać, generalnie nie umieją myśleć analitycznie. >_<

  • Wilno

    2 martinnes martinnes Newsy    link    13 sierpnia 2019 11:27     22770

Wilno
Panorama Wilna ze wzgórza Trzech Krzyży.

dobre
   
słabe
   
0

Zachłanność.
Rolnicy żądają od pszczelarzy opłat za stawianie pasiek na ich polach. Niektórzy podkreślają, że skoro pszczelarze czerpią korzyści z ich gryki czy rzepaku, to powinni się dzielić także zyskami. Są też tacy, którzy nie pozwalają stawiać uli na swojej ziemi bez zapłaty w miodzie czy gotówce.

https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/88374/Spor-o-zapylanie-Rolnik-czy-pszczelarz-kto-ma-placic

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

Aqualinespirit Semantyczny Psychopata 10 lipca 2019 10:17
0  0

Jezeli pszczelarz z daleka chce przyjechac na pole, postawic ul i jeszcze zaplacic za to ze mu pszczoly z pola troche pylku zbiora, to ja sie pytam w imie czego taki rolnik, nie moze za to brac pieniedzy?

InTheDarkness 10 lipca 2019 11:39
0  5

@Aqualinespirit: chyba w imię tego że pszczoły zapylają kwiaty. To już samo w sobie jest profitem dla rolnika.


Polub nas!