Nie żyje Chester Bennington. Wokalista zespołu Linkin Park.

Lider zespołu Linkin Park Chester Bennington nie żyje

- poinformował koroner Los Angeles. Dodał, że wygląda na to, że muzyk popełnił samobójstwo. Zwłoki znaleziono w domu muzyka w USA.

"Jestem zszokowany i zrozpaczony, ale to prawda"

- napisał na Twitterze Mike Shinoda z Linkin Park. Dodał, że zespół wyda wkrótce oficjalne oświadczenie.

Samobójstwo w urodziny przyjaciela

Wcześniej informację o śmierci wokalisty podał zajmujący się życiem celebrytów portal TMZ. Powoływał się na służby, które miały potwierdzić, że 41-letni Bennington popełnił samobójstwo. Miał się powiesić w swoim domu w Palos Verdes w Los Angeles. Agencja Reutera próbowała potwierdzić tę informację u rzecznika policji w Palos Verdes, ale ten nie chciał komentować sprawy. Rzecznik Greg Robinson w oświadczeniu napisał jedynie, że policja została wezwana na interwencję w Palos Verdes w czwartek rano, przed godziną 9.

Chester Bennington miał sześcioro dzieci, był dwukrotnie żonaty. Portal TMZ pisze, że Bennington od lat walczył z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. W jednym z wywiadów miał wyznać, że w przeszłości myślał o samobójstwie, bo jako dziecko był wykorzystywany seksualnie przez mężczyznę. Bennington był przyjacielem Chrisa Cornella, wokalisty Soundgarden, który popełnił samobójstwo w maju 2017 roku. Dzisiaj przypadały 53. urodziny Cornella. Bennington w dniu śmierci przyjaciela napisał do niego list otwarty.


https://www.youtube.com/watch?v=kXYiU_JCYtU&feature=youtu.be

Xero, później Linkin Park

Zespół Linkin Park zdobył nagrodę Grammy, a ich debiutancki album "Hybrid Theory" rozszedł się w 10 milionach egzemplarzy. Bennington zaistniał na scenie muzycznej w 1999 roku. Został polecony zespołowi Xero, który poszukiwał wokalisty i nagrał dla niego pierwsze utwory. Został frontmanem Xero, które z czasem zmieniło nazwę na Linkin Park.

Od siebie

.. dodam, że uwielbiałem ich KAŻDY kawałek, ale z dwóch pierwszych albumów. Ta muzyka kojarzy mi się z zajebistymi latami i wywołuje u mnie uczucie, którego nawet nie chce mi się opisywać.. Chciałem pójść na ich koncert. Ostatnio się nie udało, a teraz...

   
   
0


Sto lat, sto lat, sto lat, sto lat niechaj zyje nam! Sto lat, sto lat, sto lat, sto lat niechaj zyje nam! Niech zyje nam! Niech zyje nam! W szczesciu zdrowiu, w pelni, w nowiu, w pogotowiu, rym mi sie nie klei, ale chuj tam, bo ten pan wyzej mnie tak rozprasza...

A kto?! M...@Marla:!!!!!!!!!!!!

   
   
5

Najlepszy komentarz:

Marla 3 dni temu, 22 lipca 23:33
0  0

O em dżi :D dzieeeeekuje xD cóż więcej chcieć od życia:D

Metatron 3 dni temu, 22 lipca 23:38
0  8

@Marla: Tuska w pierdlu, upadku banku rezerw federalnych, wolnych konopii, prawdy o Roswell i wolnej energii :D


Polub nas!