https://www.youtube.com/watch?v=aMcjxSThD54

Wzorowy przykład postawy wobec atakującej lewicowej bojowniczki. Jak najbardziej aplikowalny też do zachowania się mężczyzny wobec kobiety, która na celu stawia sobie wybrowadzenie mężczyzny z równowagi emocjonalnej. Wszystkim mojej płci, życzę podobnej cierpliwości i opanowania.

A tak na poważniej, doktor Jordan B Peterson, to kliniczny psycholog i profesor na uniwersytecie w Toronto, który w obliczu kilku zdarzeń ubiegłego roku znalazł się na froncie walki przeciwko propagatorom skrajnej lewicy i postmodernizmu, którzy uzbrojeni w poprawność polityczną i zasłaniający się wrażliwymi mniejszościami, próbują narzucić dyktaturę poglądów ograbiając nas centymetr po centymetrze z prawa wolności słowa. To kipi już w stanach, a i w Polsce ta tendencja się wzmocni bez odpowiedniego budowania świadomości.

Gorąco polecam zapoznanie się z jego własnymi nagraniami, które zawierają wiele cennych i jakże aktualnych wykładów w dużym stopniu skierowanych do młodych ludzi
https://www.youtube.com/user/JordanPetersonVideos/videos

Niesie on bardzo istotne przesłanie w naszych czasie, zarówno na tle policznym jak i dla rozwoju osobistego każdego z nas. Zachęcam do oglądania i wspierania tego człowieka w ważnej misji jakiej się podjął.

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

[Komentarz skasowany]
OmReiki 27 stycznia 2018 18:10
0  2

@liczigo: Dzięki za polską wersję pod postem, nie wiedziałem, że jest :)

O mnie

www.omreiki.eu

Skąd

Kopenhaga

Z nami od

09 września 2013 11:46

Dodanych

1

Komentarzy

92

Karma wrzut

4

Karma komentarzy

89

Obserwowani 0

Obserwują 0