24 dni do imprezy
Nasze starania zostały dostrzezone przez Polską Ambasade i MSZ. Nie ma wstydu.
Na festiwalu zaprezentują się zespoły z Norwegii, Niemiec, Holandii i oczywiście Polski. Dodatkowo będzie polski folklor, by pokazać za granicami kraju że nasza historia również jest ciekawa. Dzieci Płocka zaprezentują się przed publicznością oraz Panią Ambasador, oraz DWE MSZ. plakaty na miejscu, gadżety reklamowe w drodze. Budżet domkniety.

dobre
   
słabe
   
1


Ostatnia krótka prosta
#muzyka #festiwal
Powodow do chwalenia się jest trochę. Udało nam się domknac w zasadzie cały budżet. Dodatkowo zebraliśmy kasę na zamówienie 400 t-shirtow 400kpl kubków z nadrukiem. Zakończyłem w zasadzie zrzutke https://zrzutka.pl/ejaxap pomimo że nie osiągnęła celu w zasadzie wplacili sami znajomi,ktorym dziękuję. Udało się z tych środków sfinansować biletydla grupy Banana Boat, oraz gadżety dla dzieciakow. Czekamy na odpowiedź ambasady. Wszystko ogarnięte. Artyści opłaceni, nagłośnienie światła. Wszystko za sprawą w zasadzie 5 osób. Do festiwalu coraz bliżej.

dobre
   
słabe
   
0

A my ciągle do przodu
Ok kilka słów informacyjnie.
Przygotowania do festiwalu zbliżają się ku końcowi. Dopinamy budżet, który wyniósł ok 180.000NOK. Całość zebrana od sponsorów, część od prywatnych osób z Polski, w większości od przyjaciół poprzez portal zarzutka. Ok 10300pln. Sporo pomocy udzieliła nam fundacja Hals z Krakowa i MKM Szkwał.
Dzis zakup ostatnich biletów dla grupy z Polski oraz z Holandii. Teraz tylko aktualizacja programu, oczekiwanie na odpowiedź z ambasady, czy Pani ambasador uda się przybyć na otwarcie imprezy. W każdym razie zaproszenia zostały wysłane przez nas jako organizatorów oraz przez burmistrza. Plakaty, program z opisem imprezy, ogarnięcie reszty czyli jak zrobić tak by wszyscy byli zadowoleni. Na scenie festiwalu stanie ponad 140 wykonawców z kilku państw (no dobra są też spore chóry, które robią taka liczbę) między innymi Dzieci Płocka które stawia się w ilości 50szt. Pokażemy polski folk, w nucie marynistycznej. A wszystko to za darmo, bez biletów w ramach integracji Polsko Norweskiej.
#polska #norwegia #emigracja #zeglarstwo #muzyka #czujedobrzeczlowiek #zeglarstwo #muzyka #szanty
400 kompletów kubków, duże jak na zdjęciu i mały 25ml w podobnym klimacie również z logo czeka na gości... No to już nie będzie darmowe ;)

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

Damianov wczoraj o 22:41
0  0

No stary, JW4499 jest z Ciebie dumna. Zajebista robota

paco wczoraj o 23:00
0  2

@Damianov: @CatsWowPizza: @monkey:
Najważniejszym założeniem była integracja i pokazanie, że potrafimy coś ogarnąć.
Do tego dokładamy nie tylko zabawę dla dorosłych, bo zaczynamy od malowania twarzy dzieciakom, później poszukiwania skarbów, gdzie rozdamy 10kg złotych monet czekoladowych, w międzyczasie jedna grupa muzyczna ok 30osób odwiedzi dom starców, by zagrać dla tych, którzy nie mogą przyjść do nas.
Będzie fajnie.
Sporo informacji pojawi się na stronie radia wataha, oraz na naszym FB


https://youtu.be/z9VHRitIOJ4
GooRoo, to nie kto inny jak Grzegorz Tyszkiewicz, dosc znana osoba w swiecie muzycznym.
Świetnie śpiewa piosenki Sinatry czy Elvisa.
Svein Egil, przyjaciel tu z tąd. Trener juniorskiej kadry kajakarzy, medalista olimpijski, przepłynął z bratem łodzią wiosłową z Nordkapp do Lindesnes, bardzo ciekawa postać.
No i ja, szkoda, że nie mam miejsca na zwykły secik.

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

gafen79 6 dni temu, 16 marca 16:23
0  1

chciałbym mieć takich znajomych:) fajne

Ostatnia prosta
Ole.Z, Paco, Aga, Magda, oto prosze was trzon festiwalu.
Juz w poniedzialek sporo bedzie o tym w lokalnej prasie.
Na horyzoncie widac juz dopinanie budżetu, również dzięki wam.
Ale jesli ktoś ma ochotę dorzucić parę groszy, zapraszam
https://zrzutka.pl/ejaxap

dobre
   
słabe
   
0
O mnie

na hejty mam wyjebane

Skąd

Flekkefjord

Z nami od

31 sierpnia 2013 15:39

Dodanych

519

Komentarzy

1359

Karma wrzut

9509

Karma komentarzy

1203

Obserwowani 11

Obserwują 35