Lepszy niż Herkules Poirot

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

Damianov 3 dni temu, 13 kwietnia 19:03
0  13

Kurwa ja mam alufelgi

Acerodon grzywiasty (Acerodon jubatus)
Jest to jeden z największych nietoperzy na Ziemi, a rozpiętość jego skrzydeł może sięgać nawet do 1,7 m. Jest roślinożerny i nie jest zwierzęciem domowym.

dobre
   
słabe
   
2

Elektryfikacja
Plakat z przełomu XIX i XX wieku wieszczący zagrożenia związane z wprowadzeniem elektryczności.

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

monkey 3 dni temu, 05 kwietnia 17:39
0  0

Ciekawe ilu ludzi ginie rocznie na świecie w skutek porażenia prądem, nie licząc oczywiście tych,których skazano na krzesło elektryczne?

monkey 3 dni temu, 05 kwietnia 17:45
0  0

CatsWowPizza 3 dni temu, 05 kwietnia 20:43
0  1

@monkey: pewnie zbyt malo :D
Zbyt wiele niewiadomych, same Chiny to juz Z archiwym X xD

Syndrom Bambiego

dobre
   
słabe
   
6

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

karl9 przedwczoraj o 10:55
0  4

A może kosmici są wszędzie wśród nas ale po prostu nie potrafimy ich dostrzec mogą być zbyt mali jak miliardy razy mniejsi od Kwarków albo tyle samo razy więksi od całych galaktyk czy gromad galaktyk, albo nasze oczy ich nie potrafią dostrzec np. są tak daleko poniżej ultrafioletu albo powyżej podczerwieni że nawet nasze najlepsze urządzenia nie potrafią ich wykryć, albo potrafią ale nie ludzie interpretujący wyniki nie są w stanie w nich rozpoznać inteligencji. Mogą też być częścią czarnej materii i energii.
Może ignorują nas jak bakterię której nawet nie zauważają a może czasem ktoś się odzywa jak człowiek do robaczka ale robaczek jest zbyt mały żeby zrozumieć że coś bardzo dużego skierowało na niego swoją uwagę.

dobre
   
słabe
   
12

Najlepszy komentarz:

yyyyyy 2 dni temu, 28 grudnia 11:16
1  3

Dobrze, że to normalna stronka i mogę po prostu napisać "JA PIERDOLE, KURWA JAK WIDZĘ TAKIE PIERDOLENIE TO MI SIĘ NIEDOBRZE KURWA ROBI" :D ....W pierwszym argumencie zaprzeczyli sami sobie wykazując, że prohibicja nie ma sensu, w drugim wykazują, że palenie marihuany otwiera drogę do innych narkotyków po czy za chwilę twierdzą, że papierosy powodują to samo tyle, że wcześniej ( a przy okazji nie zauważyli, że tak się dzieje właśnie przez to , że marihuana jest nielegalna i nie ma nad tym kontroli co diler proponuje palaczowi marihuany)...
Dalej nie oglądałem bo to jakieś skurwiałe farmazony wyssane z palca obliczone na usprawiedliwienie tej skurwiałej sytuacji a mianowicie nielegalnej trafki...

BogPierun 2 dni temu, 28 grudnia 11:53
0  3

@yyyyyy: ta prohibicja ma nacelu naładować kase bandytom zasiadającym w rządzie. Tak jak u nas prohibicja z bimbrem, a sprzedają wodę z proszku po sklepach. Roznica w smaku kolosalna miedzy wodą i kolorowymi trunkami a z prawdziwym bimbrem pedzaonym w szopie. Wybieram bimber. Np naturalna z zbóż lub warzyw, pedzona wódka w Polsce zaczyna się kwota rzędu 300-500 zl najtansza! Co do zioła jest zakaz przez koncerny farmakologiczne z urzędnikami. Zobaczcie jaki jest cyrk z szczepionkami i niema izolatek dla chorych zakaźnych.
Leci plusik dla kolegi.
O mnie

Make science not war

Skąd

Stołeczne Królewskie Miasto Kraków

Z nami od

04 czerwca 2013 13:51

Dodanych

1293

Komentarzy

3820

Karma wrzut

23611

Karma komentarzy

6612

Obserwowani 15

Obserwują 46