Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

  • SKANDAL!

    8 dejos dejos Polityka    link    przedwczoraj o 07:57     976

SKANDAL!
Niesłusznie skazany Tomasz Komenda od 18 lat odsiaduje karę za potworną zbrodnię, której nie popełnił. Okazało się, że to nie on zgwałcił i zamordował 15-letnią Małgosię. Prokuratura przyznała, że doszło do niewybaczalnej pomyłki. W czwartek 41-letni obecnie mężczyzna został warunkowo zwolniony z więzienia. „Całe szczęście, że nie mamy w Polce kary śmierci” – powiedział sędzia (KB)
http://lolmania.eu/jest-decyzja-sadu-skazany-za-niewinnosc-wychodzi-na-wolnosc/

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

bdnu dzisiaj o 08:27
0  4

Tyle strasznych rzeczy w głowie mi się kłębi jak słyszę o tej sprawie. Tak zniszczone życie, nie tylko jego przecież. Mam nadzieję, że rząd zrzeknie się tych swoich chuj wie za co premii i da mu z pare milionów, żeby chociaż resztę życia miał lepszą od innych.
Przez chwilę myślałem, że PiS zrobi sobie medialny pijar z tego chłopaka, coś tam mu obieca i przez miesiąc będzie nawijał o sprawiedliwości i ukaraniu winnych ale jak go wsadzali rządził AWS więc to taki byłby trochę strzał w stopę. A przynajmniej w mały palec. Mam nadzieję, że się chłop odnajdzie w rzeczywistości a wszystkich jełopów odpowiedzialnych za ten błąd dosięgnie jakaś kara.


https://www.youtube.com/watch?v=0DxfpepJ38s

Radni PiS z Wołomina obniżyli wynagrodzenie burmistrz Elżbiecie Radwan, która była twarzą buntu podwarszawskich gmin przeciw ustawie ministra Sasina – informuje Radio ZET. W czasie posiedzenia Rady Miasta, na której obcięto pensję burmistrz ujawniono, że mogło dojść do korupcji politycznej.

Jeden z radnych Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że proponowano wcześniej Radwan, aby zatrudniła wiceburmistrza z jego ugrupowania, przez co „mogłaby uniknąć kłopotów”. Od tej wypowiedzi odciął się szef klubu PiS Adam Berenda mówiąc, że nie było takich rozmów z burmistrz na temat stanowisk. Jednak sekretarz miasta Marta Maliszewska nie pozostawiła wątpliwości.

„Do żywego poruszyło mnie to, co pan powiedział. Proponowaliście państwo pani burmistrz zastępcę i wtedy nie byłoby problemów z budżetem, z absolutorium” – powiedziała.

Radny, który tak szczerze wyłożył „kawę na ławę”, tłumaczył później, że to normalne w polityce i że trzeba współpracować dla wspólnego dobra. Ostatecznie radni z partii Jarosława Kaczyńskiego którzy mają większość w radzie miasta, zarzucili burmistrz niegospodarność, m.in. wypłacenie pieniędzy firmie, która miała zapewnić szerokopasmowy internet dla sołectw, mimo że internet nie działał.

Na koniec radni PiS obniżyli pensję burmistrz Elżbiety Radwan o jedną czwartą. teraz będzie zarabiać 9,5 tysiąca złotych brutto.

https://wiesci24.pl/2018/03/09/radni-pis-obnizyli-pensje-burmistrz-wolomina-bo-nie-chciala-zatrudnic-ich-wiceburmistrza/

dobre
   
słabe
   
3

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

limuzyna1 wczoraj o 20:12
0  3

Poleci jakaś głowa

Żołnierze SS odpoczywają w masowym grobie
Zmęczeni sprzątaniem ciał w niemieckim obozie koncentracyjnym Bergen Belsen poprosili brytyjskich żołnierzy o przerwę. Rok 1945

dobre
   
słabe
   
0

Gwałty...

dobre
   
słabe
   
12

Najlepszy komentarz:

Taishan90 4 dni temu, 12 marca 13:10
0  6

Ruscy nie gwałcą tylko wyzwalają, nas też tak wyzwalali, że do teraz po prawie 30 latach nie możemy się pozbierać.

Poważny temat

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

liczigo J.C wczoraj o 14:28
0  4

jeśli ktoś nie łapie, to tu chodzi o ostanie fake newsy z oneta.

Czasy się zmieniają ale ludzie jakby tacy sami

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

Zaratustra 3 godziny temu
0  0

Dokładnie. Sport, stadiony itd. zawsze były tworzone z myślą o odwróceniu uwagi prymitywów od spraw ważniejszych.

karl9 godzinę temu
0  1

@Zaratustra: W sensie dla mnie sport jest super, tylko to że to wszystko jest ukierunkowane nie po to żeby promować uprawianie sportu tylko jego oglądanie…

Poganie...

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

terence przedwczoraj o 21:20
0  10

Ja czczę Słońce, żywą przyrodę i Wszechświat w którym się znajduję i z którego jestem zbudowany. Dlaczego? Bo istnieją!

  • Taka sytuacja

    10 liczigo liczigo Polityka    link    ponad tydzień temu, 09 marca 17:45     2119

Taka sytuacja
W zeszłym roku w Anglii muzułmanie zbiorowo zgwałcili 16-latkę.

Ponieważ angielskie społeczeństwo nie było o tej sprawie informowane (a jeśli już, to szczątkowo), prawicowi aktywiści Jayda Fransen (na zdjęciu - podczas zeszłorocznego Marszu Niepodległości we Wrocławiu) i Paul Golding zajęli się nią, w zastępstwie mediów. Nagłaśniali ją w mediach społecznościowych, domagali się jakiegoś komentarza w knajpie, w której pracowali muzułmańscy gwałciciele, nagrywali również i transmitowali w internecie budynek sądu, gdzie toczyła się rozprawa.

Dziś sąd wydał wyrok, ale... w ich sprawie. Golding został skazany na 4 miesiące więzienia, Fransen - na 9. Za ,,nękanie społeczności muzułmańskiej" i ,,mowę nienawiści".

Taka sytuacja.

Takie czasy.


EPILOG (tego wpisu, i całej ludzkości zarazem):

- Mamo, rozwiązuję krzyżówkę. Jaka jest inna nazwa ,,mowy nienawiści"?
- A na ile liter?
- Sześć liter, pierwsza ,,P".
- PRAWDA.

https://www.facebook.com/razproza/?hc_ref=ARSVxC4CZtjBx626uBH7llykiIKlwIQcQh3cUvcG1slbq5BpqKZy2mMJ05raTyChnEE&fref=nf

dobre
   
słabe
   
0
Polub nas!