Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Przysłowie

dobre
   
słabe
   
1

Arabia Saudyjska

dobre
   
słabe
   
0

zagrajmy w grę

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

fabianos2 5 godzin temu
0  1

"Bog Urojony " by Richard Dawkins. Polecam

  • well

    9 terence terence Polityka    link    4 dni temu, 14 września 15:02     1018

niestety tak trochę to wygląda

dobre
   
słabe
   
0

chłopaki z ferajny

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

listonosz39 dzisiaj o 01:28
0  1

Bawią się za nasze

odebrać dziecko i dać osobną wyspę dla takich
Kopernik, żeby zaistnieć, godzinami gapił się w gwiazdy i dokonał obserwacji, które zmieniły nasze postrzeganie o świecie, w którym żyjemy.

Skłodowska-Curie stała się słynna dopiero po latach babrania się między probówkami i chemikaliami, narażając się na promieniowanie.

Małżeństwo Dravenów znalazło sobie krótszą drogę do wielkiej sławy.

Oboje postanowili zmienić płeć.

W ten sposób mąż został żoną, a żona - mężem. Lada moment jemu (czyli jej) utną penisa, a jej (czyli jemu) wytną piersi. On (czyli ona) już sobie wyciął pół żołądka.

Dziecku dali na imię Gwiezdna Chmura. Zabraniają nazywać go chłopcem, jest dla nich ,,osobą".

- Mamusiotatusiu, kochasz mnie?
- Chyba tak, osobo.

Postępie, utknąłeś. Zaboksowałeś się mentalnie mniej więcej w latach 90-tych, albo i wcześniej. Przecież to WTEDY zmiany płci, robienie sobie gigantycznych kolczyków z uszu, zarażanie lewactwem własnych dzieci i eksperymentowanie z tożsamością lub orientacją płciową było szokowaniem. Teraz mało kto odbiera to jako szok, bardziej jako kolejny przypadek tej samej choroby psychicznej.

Tkwisz w miejscu, postępie. Powtarzasz się. Parodiujesz samego siebie. Leżysz i robisz pod siebie. Pora iść do przodu, zostaw swój ciasny, mentalny zaścianek, w którym ugrzązłeś i wijesz się od kilkudziesięciu już lat. Zostaw swój ideologiczny ciemnogród, do którego przykleiłeś się jak plaster do ropiejącej rany. I weź intelektualny prysznic, bo cuchniesz.

Przynosisz wstyd samemu sobie.

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

martinezz123 3 dni temu, 12 września 20:17
5  0

świetny pomysł. Ciebie poślemy tam w pierwszej kolejności.
Nikt cię nie będzie krzywdził emocjonalnie byciem innym od ciebie.

ssk 3 dni temu, 12 września 22:29
0  4

@martinezz123: "innym od ciebie"... zdajesz sobie sprawe jaka krzywde oni wyrzadzaja temu dziecku? wiesz co on musi miec w szkole...? jak ktos chce sobie uciac kutasa to jego sprawa, ale jak wmawia dzieku, ze to fajne i normlane jest, to juz musi byc calkiem pojebany...

Świat tenisa zbulwersowała grafika
Kiedy Serena Williams - popularna tenisistka, wielka gwiazda - czuła, że przegrywa finał US Open z 20-letnią Japonką, wpadła w szał.

Rozwaliła własną rakietę, wyzywała sędziego od kłamców i złodziei, wrzeszczała i warczała jak nastolatka, której ojciec zabronił iść na domówkę do koleżanki.

Zabawnie skomentował to karykaturzysta australijskiej gazety. Na jego rysunku Serena - tak jak to miało miejsce w rzeczywistości - dostaje szału, a sędzie poucza jej rywalkę: ,,A może po prostu pozwolisz jej wygrać?"

Dacie wiarę, że z powodu tej dowcipnej grafiki, wybuchł skandal dotyczący... RASIZMU i SEKSIZMU?

Pełen oburzenia głos zabrały m.in. J.K. Rowling (twórczyni Harry'ego Pottera), córka Martina Luther Kinga, rzesze dziennikarzy (amerykańskich Kuźniarów).

W komunikacie Narodowego Związku Czarnoskórych Dziennikarzy czytamy, że obrazek jest ,,odrażający" na wielu płaszczyznach, i - cytuję - ,,sączy się z niego rasizm i seksizm pod adresem obu kobiet".

Interia podaje: ,,Świat tenisa zbulwersowała grafika, jaką opublikował w Australii "The Herald Sun". Jej autor Mark Knight przedstawił Serenę jako brzydką, rozwrzeszczaną, wściekającą się Murzynkę. Nienaturalnie wyolbrzymione wargi powodują, że gazeta jest oskarżana o propagowanie rasizmu."

Zapamiętajcie raz na zawsze, międzynarodowi rasiści.

Następnym razem, gdy będziecie chcieli narysować jakąś brzydką, rozwrzeszczaną, wściekającą się Murzynkę z dużymi wargami - rysujcie ją jako piękną, spokojną, uśmiechniętą kobietę z małymi ustami. Zaklejonymi taśmą przez Trzaskowskiego.

dobre
   
słabe
   
0
Tagi

#trump 

Polub nas!