Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

   
   
1

Najlepszy komentarz:

wodecki wczoraj o 17:31
0  3

To ja się zaliczam do tych 15-20 %
i byłbym w stanie spłacać dług, żyłbym w okresie przejściowym, a w takim społeczeństwo zawsze musi dźwignąć na barki to co zostało zniszczone, za to moje dzieci i dzieci moich znajomych miałyby szanse na życie w normalności .

Tak się robi politykę

   
   
4

Najlepszy komentarz:

Zielen wczoraj o 12:33
0  5

Dokładnie. Czuje sie urażony kiedy ona wciska nam taki kit, za kogo oni nas kurwa mają ?

   
   
1

Najlepszy komentarz:

Zaratustra dzisiaj o 11:29
0  2

Ale ludzie nadal będą uważać, iż ue jest dobra, "uchodźcom" należy pomagać "asymilować" się w europie i ogólnie jest dobrze bo jest dobrze i fajnie, że pomagamy. Ignorancja, debilizm i naiwność zniszczyły ten świat. Bakteria Karola Marksa zamiast zostać wycięta była propagowana w otoczce humanitaryzmu, jedności i "zmiany na lepsze" które to pospolite tłoki chłonęły jak świnie pasze. Wstyd jak historia zapamięta te pokolenia. Ponad 2000 lat wspaniałych odkryć, postępu i samego kształtowania się wspaniałej cywilizacji upada prawie tak szybko jak starożytny Rzym - przez nawał barbarzyńców spowodowany gnuśnością i zadufaniem...

Szwecja

   
   
1

Najlepszy komentarz:

Bebik przedwczoraj o 16:12
0  2

Zwykłe praktyki religijne. One, czy też pielgrzymki, procesje i inne hupce zawsze utrudniają ruch drogowy i życie niezaangażowanym.

Nie przyglądajmy się biernie.... bo nas "zjedzą"

W Parlamencie Europejskim odbyło się dzisiaj orędzie na temat kryzysu migracyjnego, które wygłosił Szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. Stwierdził on, że jako Europejczycy musimy przyjąć uciekinierów z kraju ogarniętego wojną. Nie odniósł się jednak do tego, że z ostatnich danych wynika, że ponad 75% uchodźców to młodzi mężczyźni w wieku poborowym, a jedynie 25% z tego tłumu to kobiety i dzieci, pokazywane do znudzenia w telewizji.

Z szacunków niemieckich służb wynika, że przynajmniej 60% z imigrantów przybywa do Europy nie z powodu wojny w ich kraju pochodzenia, tylko z powodów ekonomicznych. Trudno się dziwić, skoro głupi Europejczycy rozdają pieniądze, co jest interpretowane przez islamistów jako dary od Allaha, to raczej można się spodziewać jeszcze większego ich najazdu niż uspokojenia tego dramatu.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/przez-islamistow-szturmujacych-ue-lewactwo-popelnia-zbiorowe-samobojstwo?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

   
   
8

Najlepszy komentarz:

GanjaInspiration parlament 09 września 2015 22:34
2  2

Pierwszy raz w życiu na poważnie się cieszę, że nie mieszkam w Polsce, i to wcale nie jest miłe uczucie. Rodzina polaków w Polsce na psich zarobkach ledwo wyżywa, nie dostając żadnych odpustów finansowych czy mieszkań, państwo odbiera rente matce trojga dzieci bez nogi, no bo przecież ma dwie ręce. Ciapek przyjezdża sobie do Europy i z automata, za jego pochodzenie dostaje za DARMO dom i zasiłek lub pracę. Otaczają ich taką opieką i zapewnieniem. To ja dziękuje za taką ojczyznę, w której przybysz jest traktowany jak Pan, a rodak jak ścierwo...Dziękuję serdecznie za taką ojczyznę, w której murzyn jest ważniejszy od Polaka...

Exodus 10 września 2015 05:11
0  2

@GanjaInspiration: W tym roku wydatki na osoby, które starają się o status uchodźcy, zaplanowano na 52 mln zł. Z tego opłacane jest też utrzymanie 11 ośrodków dla uchodźców wraz z ich kadrą. Dla porównania - ok. 50 mln zł kosztowało wybudowanie kilkuset metrów bulwarów nad Wisłą w Warszawie. Uchodźca, który przebywa w ośrodku, ma zapewnioną opiekę medyczną, wyżywienie, 50 zł kieszonkowego miesięcznie, 20 zł miesięcznie na środki higieny, refundację biletów na komunikację i 140 zł jednorazowej pomocy na zakup ubrań i odzieży. Dzieci mają zapewnioną edukację. Uchodźca może też wynająć sobie mieszkanie poza ośrodkiem. Wtedy trzyosobowa rodzina musi sama się utrzymać za 1350 zł miesięcznie. Uchodźca, który dostanie status, musi opuścić ośrodek. Jeśli zgodzi się na trwający rok indywidualny program integracyjny, może dostać dofinansowanie do 1260 zł miesięcznie. Po roku musi liczyć sam na siebie, ale ma takie same prawa ekonomiczno-socjalne jak Polak. Jeśli chce otrzymać mieszkanie socjalne, musi się o nie starać tak jak Polak. Osoby, które zostały np. na podstawie pobytu tolerowanego, nie dostają pomocy. Uchodźca ma prawo starać się o obywatelstwo.W tym roku utrzymanie jednej osoby w ośrodku kosztuje 1380 zł miesięcznie. Niezależnie od tego za przyjęcie uchodźców z obozów Unia daje jednorazową refundację na ich utrzymanie - 6 tys. euro za osobę relokowaną z innego kraju UE i 10 tys. euro za osobę z obozu spoza Unii. Oprócz tego do 2020 r. na imigrantów (m.in. ich integrację) dostaniemy z funduszy unijnych 63,4 mln euro. Dlatego proszę o nie powielanie kłamstw i wpadanie w paranoję.

Najlepszy komentarz:

tojaseba wczoraj o 17:00
0  0

W biznesie nie ma sentymentów

Losuj następne

Polub nas!