Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

 • Czapeczka

  4 ozzie ozzie Polityka    link    6 godzin temu     110

Czapeczka

dobre
   
słabe
   
0

WITAMY W "PAŃSTWIE PRAWA"
https://www.facebook.com/katarzyna.herman.9235/posts/1225877877565789

Tym postem zwracam się do wszystkich ludzi,którzy potrafią KOCHAĆ.Proszę o POMOC z tym CHORYM SYSTEMEM „POLSKIE POLICYJNE BYDŁO”

Pierwsze zlecanie prokuratura w celu zatrzymania świadka.

W domu rodzina wraz z psami(otwiera drzwi). Błaga ,aby nie zabijać ukochanych psów (członków rodziny). Przytulając je do siebie nie dopuszczając ich do odstrzelenia.REWIZJA NIE UDANA!!!!!NIE TEN DOM, NIE TO MIEJSCE!!!!!

Świadomi warunkówi osób jakie przebywały w domu nie pozostawiało cienia wątpliwości,ze jest to dom ciepły, w którym mieszka 13-sto letnia córka i jej rodzice oraz kochane psy.

Około 3 tyg później-policja CBŚ na zlecenie tego samego prokuratora po pierwszej porażce zamierza po raz kolejny zatrzymać świadka do sprawy (w normalnym rozumieniu wizyta u kogoś w domu, który ma być przesłuchany w charakterze świadka odbyć się powinna pukaniem do drzwi i zadaniem kilku pytań dotyczących w/w sprawy)

Około godz 6 rano podjezdzaja pod posesje (30-stu uzbrojonych w broń palna morderców ). Początkiem ich działań jest przestrzelenie jednemu z psów pyska na wylot,a drugiego uśmiercenie. Ostrzelanie garażu po czym maja czas około 5 min ma dyskusje z rzekomym świadkiem (a ponoć czas goni). Za to nie chętnie ostrzeliwują drzwi, które są warte 25 tys ( a to tez tylko przedmiot ).

Zupełnie niedawno zamordowali we Wrocławiu na Komisariacie Igora Stachowiaka i dalej bezkarnie odbierają życie (kiedy ci mordercy w mundurach,którzy żyją za nasze podatki nauczą się szacunku do zycia innych osób i zwierząt).

Psa z przestrzelonym pyskiem zastawili na pastwę losu by wykrwawił się ( a przeciez mogli użyć chociażby gazu lub siatki)

Następnie przeszukują dom,demolując go przy okazji znowu ponoszą porażkę (akcja nieudana)
Na pytanie 13-letniej córki,co z jej psami otrzymala odpowiedz TWOJE PSY NIE ŻYJĄ HA HA....Siedząc w rogu pilnowane przez zamaskowanych brutali początkowo myślałyśmy, ze to żart (serce zaczęło mocniej bić ). Po około godzinie będąc na pietrze niżej kazali otworzyc rolety. W tej chwili okazało się , ze nie tylko są hamami, ale zwyrodnialcami,którzy czerpią satysfakcję z czyjejś krzywdy. Pies GIDO, którego ujrzalysmy ,wykrwawiał się z każda minuta ( a lekarza dalej brak). Przez cały ten czas nikomu nie przeszkadzało , ze pies kona nie mogąc nawet swobodnie oddychać. Bestie w mundurach widząc reakcjie dziecka i nasza karzą nagle biednemu psu założyć kaganiec na przestrzelony pysk(tu była nasza odmowa). Drugiego psa zwanego ROCO zamordowali w bestialski sposób. W między czasie rzekomy świadek zostaje pobity za to, ze zwraca uwagę o złe traktowanie psów.

Nasze dziecko przeżywa traumę po stracie swoich czworonożnych przyjaciół i zostaje świadkiem tego nieracjonalnego zachowania ,które odbije piętno na jej życiu BO PRZECIEZ JEST TYLKO DZIECKIEM!!!!!

P.S Pomoc każdego z was jest na wagę złota. Żeby zatrzymać morderców w mundurach musimy powiedzieć głośne NIE!!!! Nie reagując na takie traktowanie zycia dajemy ciche przyzwolenie na ZABIJANIE!!!!!
W imieniu naszego zamordowanego ROCA
Wszystkim z gory DZIĘKUJEMY !!!!!

Przeczytałeś udostępnij

Zobaczcie co zrobili z naszymi psami bydlaki, którzy chowają się pod mundurami.

WITAMY W "PAŃSTWIE PRAWA"

WITAMY W "PAŃSTWIE PRAWA"

WITAMY W "PAŃSTWIE PRAWA"

WITAMY W "PAŃSTWIE PRAWA"
Proszę was ludzie.Pomóżmy tej rodzinie nagłośnić te sprawę.Te policyjne szmaty muszą trafić do pierdla..

dobre
   
słabe
   
11

Najlepszy komentarz:

kiszony 6 godzin temu
0  5

Myślę że jest tu sporo ludzi potrafiących kochać,ale nim się zacznie udostępniać warto byłoby się dowiedzieć coś więcej o tej sprawie nim zacznie się niszczyć komuś życie. Czemu prokurator zlecił zatrzymanie świadka,na jakiej podstawie odbyła się "rewizja"(choć mi osobiście kojarzy się to z podejrzanym a nie świadkiem) i np dlaczego do świadka zamiast listu wysyłane zostało CBŚ ? Bo wiesz, ja jak miałem wstawić się w charakterze świadka,pierwszy raz byłem o tym poinformowany listownie, drugi raz telefonicznie.
Przed udostępnieniem przydałyby się jakieś wiarygodne wiadomości.
Pozdrawiam.

 • Pirografia

  12 monkey monkey Polityka    link    tydzień temu, 11 lutego 23:13     2456

Pirografia

dobre
   
słabe
   
0

 • Pod rozwagę

  22 adamo Adamo Polityka    link    ponad tydzień temu, 09 lutego 10:45     2631

Pod rozwagę

dobre
   
słabe
   
0

 • Nowa partia...

  3 monkey monkey Polityka    link    ponad tydzień temu, 07 lutego 21:39     3112

Nowa partia...
kto dał szmal na konwencję, przyznać się ;)

dobre
   
słabe
   
9

Najlepszy komentarz:

Adamo 4 dni temu, 08 lutego 07:57
0  5

Winston Churchill napisał o Polakach: "Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród [Polacy] gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych."

"partia nowa, tylko mordy te same"
Powrót Biedronia, powrót Tuska....
Od trzech dekad polityka w Polsce wygląda tak samo. Ludzie chodzą głosować nie za a częściej przeciw. Mają krótką pamięć, więc co cztery lata dosyć łatwo ich gniew przepływa z jednej na drugą stronę. Wystarczy tylko podsycać nienawiść, pobudzać do walki dzieląc zwykłych ludzi.
Panowie politycy też walczą i uwierzcie mi nie o idee, a o władzę! Bo ta daje i profity i uzależnienie. Zaszczyty i poczucie wartości. Możność promowania swoich i niszczenia tych z drugiej strony.
Jeśli jak zapisano w starej księdzę, że po owocach ich poznacie, to też to wszystko blado wypada, ale jak sami wiecie, ludzie mają krótką pamięć. Kto pamięta obietnice z poprzednich wyborów i działania na poprzednich stanowiskach? Po co myśleć, skoro łatwiej nienawidzieć tych innych tych winnych, tych złych tych z drugiej strony?
Ludzie chcą słuchać miłych rzeczy o tym jak będzie dobrze i mówi się im obietnice o tym jak będzie dobrze. Chcą wierzyć i wierzą.

 • Smoki

  28 jeras Jeras Polityka    link    dwa tygodnie temu, 04 lutego     17467

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

niopas przedwczoraj o 22:56
0  2

ciuuuul a jo sie dziwił o co chodzi z tym ciepaniem w dinozaury, hahhahahahaha jprdl tera już wiem czymu nie lubia polityki ...

 • buraczki

  -5 gresiek1 gresiek1 Polityka    link    01 lutego 2019 18:29     1626

buraczki

dobre
   
słabe
   
0

Najlepszy komentarz:

ojtamojtam420 ponad tydzień temu, 31 stycznia 19:12
2  14

nie trawie tych #WolneKonopie banda wypryszczonych debili ktora obecnie kojarzy sie spoleczenstu z marszami, jaraniem. marnowanie srodkow albo celowe dzialania na niekorzysc tego o co niby walcza

starszym rocznika ktore smigaja do urn, kosciolow trzeba edukacji, kampani reklamowych w TV, rozmowy ze swiatowej klasy specjalistami, zasponsorowania lekarzy i lobbystow ktorzy twardo pokaza statystyki, plusy z opodatkowania, aspekty medyczne, rekreacyjne... a nie filmiki jak idzie chlopczyk w zaduzej bluzie, czapce z bongiem po Warszawie i pali je przed jakimis babciami oraz organami wladzy. efekt odwrotny od zamierzonego albo tak jak pisalem, celowe.

i tak tu sie kurwa zyje

Pokaż mi swoje towary

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

mikroMAKRO 2 dni temu, 29 stycznia 17:07
2  1

-za wrzutę z dwoma debilami + za to że ktoś pamięta że są wśród nas.
Do admina,skasować to w huj...

KotEdward wczoraj o 22:58
0  1

@mikroMAKRO: na pohybel!!
Tagi

#WolneKonopie 

Polub nas!