Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Gwałty...

dobre
   
słabe
   
12

Najlepszy komentarz:

Taishan90 4 dni temu, 12 marca 13:10
0  6

Ruscy nie gwałcą tylko wyzwalają, nas też tak wyzwalali, że do teraz po prawie 30 latach nie możemy się pozbierać.

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

limuzyna1 wczoraj o 20:12
0  3

Poleci jakaś głowa

 • SKANDAL!

  8 dejos dejos Polityka    link    przedwczoraj o 07:57     975

SKANDAL!
Niesłusznie skazany Tomasz Komenda od 18 lat odsiaduje karę za potworną zbrodnię, której nie popełnił. Okazało się, że to nie on zgwałcił i zamordował 15-letnią Małgosię. Prokuratura przyznała, że doszło do niewybaczalnej pomyłki. W czwartek 41-letni obecnie mężczyzna został warunkowo zwolniony z więzienia. „Całe szczęście, że nie mamy w Polce kary śmierci” – powiedział sędzia (KB)
http://lolmania.eu/jest-decyzja-sadu-skazany-za-niewinnosc-wychodzi-na-wolnosc/

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

bdnu dzisiaj o 08:27
0  4

Tyle strasznych rzeczy w głowie mi się kłębi jak słyszę o tej sprawie. Tak zniszczone życie, nie tylko jego przecież. Mam nadzieję, że rząd zrzeknie się tych swoich chuj wie za co premii i da mu z pare milionów, żeby chociaż resztę życia miał lepszą od innych.
Przez chwilę myślałem, że PiS zrobi sobie medialny pijar z tego chłopaka, coś tam mu obieca i przez miesiąc będzie nawijał o sprawiedliwości i ukaraniu winnych ale jak go wsadzali rządził AWS więc to taki byłby trochę strzał w stopę. A przynajmniej w mały palec. Mam nadzieję, że się chłop odnajdzie w rzeczywistości a wszystkich jełopów odpowiedzialnych za ten błąd dosięgnie jakaś kara.

Żołnierze SS odpoczywają w masowym grobie
Zmęczeni sprzątaniem ciał w niemieckim obozie koncentracyjnym Bergen Belsen poprosili brytyjskich żołnierzy o przerwę. Rok 1945

dobre
   
słabe
   
0


https://www.youtube.com/watch?v=0DxfpepJ38s

Radni PiS z Wołomina obniżyli wynagrodzenie burmistrz Elżbiecie Radwan, która była twarzą buntu podwarszawskich gmin przeciw ustawie ministra Sasina – informuje Radio ZET. W czasie posiedzenia Rady Miasta, na której obcięto pensję burmistrz ujawniono, że mogło dojść do korupcji politycznej.

Jeden z radnych Prawa i Sprawiedliwości przyznał, że proponowano wcześniej Radwan, aby zatrudniła wiceburmistrza z jego ugrupowania, przez co „mogłaby uniknąć kłopotów”. Od tej wypowiedzi odciął się szef klubu PiS Adam Berenda mówiąc, że nie było takich rozmów z burmistrz na temat stanowisk. Jednak sekretarz miasta Marta Maliszewska nie pozostawiła wątpliwości.

„Do żywego poruszyło mnie to, co pan powiedział. Proponowaliście państwo pani burmistrz zastępcę i wtedy nie byłoby problemów z budżetem, z absolutorium” – powiedziała.

Radny, który tak szczerze wyłożył „kawę na ławę”, tłumaczył później, że to normalne w polityce i że trzeba współpracować dla wspólnego dobra. Ostatecznie radni z partii Jarosława Kaczyńskiego którzy mają większość w radzie miasta, zarzucili burmistrz niegospodarność, m.in. wypłacenie pieniędzy firmie, która miała zapewnić szerokopasmowy internet dla sołectw, mimo że internet nie działał.

Na koniec radni PiS obniżyli pensję burmistrz Elżbiety Radwan o jedną czwartą. teraz będzie zarabiać 9,5 tysiąca złotych brutto.

https://wiesci24.pl/2018/03/09/radni-pis-obnizyli-pensje-burmistrz-wolomina-bo-nie-chciala-zatrudnic-ich-wiceburmistrza/

dobre
   
słabe
   
3

 • Socjalizm

  0 incognito incognito Polityka    link    tydzień temu, 11 marca 13:30     863

Socjalizm

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

KR2Y52T0F przedwczoraj o 14:08
2  2

Musiała czy chciała? Serio trzeba dorabiać się w niedzielę?

incognito przedwczoraj o 16:16
2  1

@KR2Y52T0F: nie no lepiej wegetować w kościele. Dorośniesz kolego to zrozumiesz.

KR2Y52T0F przedwczoraj o 17:08
2  1

@incognito: nie uwierzę że nie jest w stanie się utrzymać pracując 6 dni w tygodniu. Tylko pazerność sprawia że właściciele sklepów otwierają je w niedzielę. Ale to ich wolny wybór, tylko o co te żale?

incognito przedwczoraj o 18:10
1  1

@KR2Y52T0F: ah, Ty jesteś z tych co to tylko chcą się utrzymać i żyłka ci pęka, że są ludzie którzy chcą od życia czegoś więcej. Nie mam pytań...

KR2Y52T0F przedwczoraj o 18:18
0  1

@incognito: nic mi nie pęka ;) nie jest ani za pis, ani za po. Uważam poprostu że tym biednym ekspedientkom należy się choć 1 dzień który mogłyby spędzić z dziećmi, mężem. Tyle w temacie. Miłej niedzieli Ci życzę :) Trzymaj się.

 • Selfie

  -2 junkie junkie Polityka    link    wczoraj o 22:16     120

Selfie

dobre
   
słabe
   
0

 • Sparing

  -1 junkie junkie Polityka    link    4 dni temu, 13 marca 22:28     489

Sparing

dobre
   
słabe
   
0
Polub nas!