Wybierz mądrze

dobre
   
słabe
   
28

Najlepszy komentarz:

Mundek 17 maja 2019 15:36
6  7

niemiec Polakami w piecu palił a polaczek i tak pojedzie do lidla goilfem TDI

incognito 17 maja 2019 15:44
1  1

@Mundek: gdyby to był golf zdobyczny (zabrany niemcowi na poczet odszkodowan), "zakupy" w lidlu bez płacenia (na poczet odszkodowań) to pół biedy...

szczerbus9 17 maja 2019 18:14
1  2

@Mundek, @incognito
Posiadanie niemieckiego samochodu jeszcze bym przeżył. Ale tak wielu naszych jedzie tam jako robole, często najniższej klasy... Niby przegrali, ale to niestety nasi się płaszczą...

wicimicitycityci 17 maja 2019 20:14
4  8

@Mundek: co to kurwa ma do rzeczy? Ja pierdole, ultra polaczki mega Patrioci, chwała bohaterom! Jestem Polakiem patriotom i mom polski wynglo w piecu, dojebać nimcom bo to źle człowieki i jo nie bynde kupowoć ich Passata ani żodnych innych! Tylko polskie! Maluchym bynde się woził, bo to polski samochód! A kartofle se będę Żukiem na targ zawoził i tylko na Orlenie zatankuję, bo to polskie paliwo, i musi mieć diesla, ja lubię diesla. Musi dymić! Chuj że jebie i śmierdzi wszystkim. Orzełek na czapeczce i na koszulce polska flaga, angielskiego nie umim bo to oni majo się uczyć mojego ojczystego języka, jestem patriotą w końcu więc jeszcze namaluję na ścianie bloku precz z niemiaszkami, i won wszystkim bo tak mówią w TVP a PiS nigdy nie kłamie, ba! moim zdaniem wszystkie ulice powinny nazywać się Kaczyńskiego, Lecha albo Marii, i ew żołnierzy zaklętych.

Leczcie się kurwa mać. Leczcie się wszyscy i co z Kodu i Po i wy kurwa pojebani turbpatrioci z PiSem włącznie, wszyscy macie wyprane mózgi, żaden z was nie potrafi samodzielnie myśleć, wam się da sprzedać gówno w papierku jako bombonierkę i jeszcze powiecie że to belgijska czekolada. Prawda jest z goła inna. Rządzą Wami bandy zdolnych manipulatorów. Jedni kradną a drudzy nawet nie znają się na ekonomi i zarządzaniu gospodarką. Albo jedno i drugie naraz. Powtarzają do bólu ten sam rytuał, obwinianie za nasz niedostatek sąsiadów, obiecywanie złotych gór, krainy miodem i mlekiem płynącej, że jak nas wybierzecie to będzie wam lepiej i zrobimy porządek z PO, zrobimy porządek z niemiaszkami, z Francją, a Brexit oznacza że miliony Polaków wróci z emigracji i patrzcie jacy co anglicy niedobrzy aj niedobrzy anglicy, zamykają granicę i będzie koniec. Brexit to będzie jeszcze bardzo długa droga przez nicość owiana nagonką medialną wszystkich zainteresowanych stron (tych za i tych przeciw, bo jedni i drudzy tworzą dochód i im bardzo zależy na tym gównie - byle by nie wpadło w wentylator). Rosja jest beee tylko jakoś cicho o tej wojnie a tam dalej jest wojna. Ale informacyjna bardziej.

Prawdziwek 17 maja 2019 21:01
0  9

@wicimicitycityci:
Weź na wstrzymanie i zjedz banagrono


Jak to w końcu jest? Tęcza obraża? Czy zależy kogo?

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

monkey 6 dni temu, 18 maja 17:21
0  2

"gay" to po angielsku radosny,wesoły. Gdzie tu jakikolwiek element rasizmu:D? btw to chyba jakiś fejk, czy jest jakiś wiarygodny link do tego newsa?

Tak dużo osób mówi ze księża to geje w sutannach

dobre
   
słabe
   
8

Najlepszy komentarz:

Damianov wczoraj o 08:31
0  0

A może jednak pedofilem???

Prawdziwek wczoraj o 08:50
0  1

@Damianov: no ale tylu lewicowcow zarzuca księżom ze sa gejami xD mamy tu nawet na tej stronie takowych :p pozatym dla niektorych ksiądz=pedofil

Damianov wczoraj o 11:13
0  2

@Prawdziwek: dla mnie nie każdy ksiądz jest pedofilem. Znam wielu księży którzy niosą dobrą duchową posługę, która ma niewiele wspólnego z dogmatycznym kościołem a bardziej mądrością życiową i to jest super!
Natomiast skrywanie przestępców ktorzy pośród duchowieństwa się kryją uważam za godne potępienia. W każdej grupie społecznej jest wiele zła, ale ukrywanie tego i ochrona to już zbyt wiele. Problem leży w tym, że to przełożeni kościoła wyciszają afery. Zwykli księża nie mają z tym nic wspólnego ale poniosą tego konswkwencje.

Ostatnio przytrafiła mi się dziwna sytuacja. Stoję w kolejce w Topmarkecie, bo stara mnie prosiła żeby kupił śmietanę, włoszczyznę i koperek. Kolejka długa jak skuwysyn, ale huj już nie będę szedł do żabki, bo nie po drodze i będę musiał 2x tyle pedałować z buta do domu. Nagle do gościa który stał prawie na przodzie kolejki podeszła młoda matka Polka i uraczyła go takim tekstem:
MP - Matka z dzieckem ydzie, a cham udaje, że nie wydzi. Co se myślisz? Że bąbelka, to łatwo ogółem wychować co? Oddaj mi te miejsce w kolejce człowieku!
T - Proszę pani, ale ja jestem taksówkarzem! W dodatku mam kartę inwalidzką ze względu na endoprotezę biodra, bo się wy
ebałem po pijaku na schodach! Jestem niepełnosprawny i w dodatku gnębiony przez zagraniczne korporacje takie jak Uber, które w przeciwieństwie do mnie, odprowadzają podatki za granicą i powodują odpływ kapitału! To ja w podatkach utrzymuję przedszkole Pani Bąbelka.
Madka nie wiedziała co powiedzieć, ale ostatecznie powiedziała, że też Ubera nienawidzi, tak jak wszystkich prywaciarzy, więc może poczekać chwilę. Za chwilę do taksiarza podbił jakiś starszy Pan i powiedział, że to jemu należy się miejsce, a z tłumu wystąpił Gej krzycząc, że jest dyskryminowany. Kasjerka miała tego dosyć i szybkim ruchem sięgnęła pod ladę, skąd wyjęła konstytucję i kartę praw człowieka.
K - Bracia, siostry i krewniacy płci nieokreślonej. Od dzisiaj nikt nie będzie w tym sklepie dyskryminowany, a miejsce w kolejce będzie wybierane drogą ludowego zgromadzenia. Nikt nie jest gorszy, ani lepszy!
Po tych słowach wszyscy zaczęliśmy płakać tuląc się do siebie i czytając konstytucje, oraz kartę praw człowieka. W ciągu paru godzin zwołaliśmy zgromadzenie ludowe i wciągu paru następnych powołaliśmy naszych reprezentantów:

- Ukraińca z zajęczą wargą i kaprawym okiem
- Żyda, którego rodzinę w czasie wojny uratowali Niemcy przed polakami.
- Downa na wózku inwalidzkim.
- Madkę polkie, która ciężko wychowuje bąbelka, więc jej się należy.

Po paru następnych godzinach powoli doszliśmy do porozumienia, kilka najbardziej uciemiężonych osób zostało obsłużonych. Do sklepu przyszedłem o 8:00 rano, a zakupy zrobiłem o 21:57 tuż przed zamknięciem. Długo, to trwało, ale cieszę się, że wszystko odbyło się według zasad moralnego postępowania, równości, poszanowania uciemiężonych, egalitaryzmu i solidaryzmu społecznego. Kiedy wesoło wychodziłem ze sklepu doznałem szoku - przed drzwiami stał sam Janusz Korwin Mikke!
Powiedział, że to co się stało było głupotą i gdyby każdy odczekał w kolejce swoje, to wszyscy zrobili by zakupy w ciągu 15 minut. Nie mogłem słuchać tych faszystowski bredni, przecież bez tych regulacji najsłabsi nie zrobili by zakupów, więc go oplułem i poszedłem do kiosku kupić gazetę wyborczą, oraz newsweeka, potem do domu już poszedłem.

https://m.jbzdy.pl/obr/972771/ona-jest-chora

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

CharlieJade 4 dni temu, 10 kwietnia 15:23
0  1

Fajny tekst ale tu wchodzi jeb z dzidy : śmiać się z chorego na Downa to już poniżej poziomu dna ...i chuj

Efekty po pierwszej koszalińskiej paradzie

Efekty po pierwszej koszalińskiej paradzie

Efekty po pierwszej koszalińskiej paradzie

dobre
   
słabe
   
12

Najlepszy komentarz:

ojtamojtam420 09 kwietnia 2019 10:58
0  3

scierwo bawiace sie w przebieranki usilnie chcace zwrocic na siebie uwage. wszystko polane sperma, obsypane brokatem i obstawione spaslymi feministkami o IQ krewetki. oni wiedza lepiej od proboszcza jak Ci dziecko wychowac.

dobrze ze Polska to Polska i moga sobie najwyzej pochodzic w grupkach pod ochrona policji malujac tecze

pozdrawiam srodowisko LGBT, feministki i zwolennikow glebokiej meskiej milosci z antify ;)
Z nami od

15 sierpnia 2018 13:56

Dodanych

61

Komentarzy

140

Karma wrzut

-2946

Karma komentarzy

56

Obserwowani 0

Obserwują 0