Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Jasne że się da
Ale czy ludzie muszą się dzielić? Temu wrzucę bo Owsiak ale na czerwony krzyż nie wrzucę bo księża o.O i to samo w drugą stronę. Osobiście wspieram czerwony krzyż i orkiestrę bo czemu nie?

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

karl9 3 dni temu, 10 stycznia 21:20
0  1

2018:
https://www.szlachetnapaczka.pl/wyniki - 47MLN
https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/znamy-wynik-26-finalu-wosp - 126MLN

Ale tutaj nie o liczby przecież chodzi. Nikt nikogo do tego nie zmusza. Jeśli ktoś nie chce wrzucać księżą to jest to jego sprawa i ma do tego prawo. Tak samo w drugą stronę. A jak ktoś chce pomagać ale nie lubi ani jednych ani drugich to też jakoś sobie poradzi. Jest mnóstwo inicjatyw małych i dużych jak chociażby https://pomagam.pl/ gdzie można zrobić swój dobry uczynek.

Jest nowy trend

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

bdnu przedwczoraj o 11:55
0  2

Świnka morska

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

Loko 2 dni temu, 05 stycznia 18:51
0  2

Dodać trochę kung-fu, strzelaninek i by fajny film akcji był, a na koniec boss - Emmanuel Macron.

dobre
   
słabe
   
1

Najlepszy komentarz:

klosiu wczoraj o 16:34
0  1

rudy pewnie z antify....:)

  • Protip

    -65 prawdziwek Prawdziwek Polityka    link    12 września 2018 16:34     1678

UWAGA, garść bezpłatnych porad prawnych dla księdza złapanego na molestowaniu dziecka.

Po pierwsze, w drodze do więzienia zmień płeć. Policjantów, którzy nie uszanują twojego prawa do natychmiastowej zmiany statusu płciowego, oskarż o dyskryminację.

Po drodze każ kierowcy radiowozu zatrzymać się w krzaczki na siusiu. Pamiętaj, żeby siusiu zrobić już po nowemu, na kucaka. Po dopełnieniu czynności fizjologicznych, weź w dłoń garść torfu i nasmaruj nim twarz. Poinformuj, że zmieniłeś status rasowy i poinformuj eskortujących cię funkcjonariuszy o przysługujących ich prawach, słowami: ,,Masz prawo milczeć. Od tej pory wszystko co zrobisz może być użyte w sądzie przeciw tobie, jako rasizm."

Jako nowo narodzona kobieta, świadoma swoich praw i przywilejów, domagaj się, by osadzono cię w areszcie dla kobiet. Wszak od 15 minut nie jesteś już księdzem Józefem, lecz - zakonnicą Józefiną. Zdejmij buty i poinformuj, że jesteś karmelitanką bosą.

Poproś swojego adwokata (postaraj się, żeby był transpłciowym uchodźcą z Syrii), by pogrzebał w twojej genealogii. Jak dobrze poszpera albo da w łapę komu trzeba, znajdzie ci domieszkę krwi żydowskiej. Nagłośnij ten fakt i poinformuj publicznie, że jesteś czarnoskórą, ateistyczną zakonnicą żydowską o orientacji płciowej nie mającej znaczenia, i czujesz się więźniarką polityczną. W międzyczasie dokonaj apostazji.

Od tego momentu już nie jesteś przez ,,Wyborczą" i inne media napiętnowany jako katolicki ksiądz pedofil, lecz - jesteś już przez te same środowiska broniona jako żydowska feministka.

Wydaj komunikat, że padłaś ofiarą prawicowego, ksenofobicznego patriarchatu i całe zamieszanie wokół twojej osoby jest procesem pokazowym. Czerpiąc z precedensu jaki dał światu proces O.J. Simpsona (czyli mordercy, który wymigał się od kary za zaszlachtowanie własnej żony bo oskarżył policjantów o rasizm), poinformuj, że policjanci którzy cię aresztowali to pisowscy antysemici, i że przedstawili przeciw tobie fałszywy materiał dowodowy.

Jedną nogą już jesteś na wolności, ale dla pewności dodaj jeszcze, że dzieci które cię oskarżały o molestowanie nie są wiarygodne, bo nie chodzą na marsze w obronie demokracji i konstytucji.

Po wyjściu na wolność i odebraniu gigantycznego odszkodowania od państwa, załóż nową partię z Winiarskim, Diduszko i Hołdysem.

TVN z miejsca da ci na start 15% poparcia i 90% czasu antenowego.

Nie ma za co!

dobre
   
słabe
   
0

Świat tenisa zbulwersowała grafika
Kiedy Serena Williams - popularna tenisistka, wielka gwiazda - czuła, że przegrywa finał US Open z 20-letnią Japonką, wpadła w szał.

Rozwaliła własną rakietę, wyzywała sędziego od kłamców i złodziei, wrzeszczała i warczała jak nastolatka, której ojciec zabronił iść na domówkę do koleżanki.

Zabawnie skomentował to karykaturzysta australijskiej gazety. Na jego rysunku Serena - tak jak to miało miejsce w rzeczywistości - dostaje szału, a sędzie poucza jej rywalkę: ,,A może po prostu pozwolisz jej wygrać?"

Dacie wiarę, że z powodu tej dowcipnej grafiki, wybuchł skandal dotyczący... RASIZMU i SEKSIZMU?

Pełen oburzenia głos zabrały m.in. J.K. Rowling (twórczyni Harry'ego Pottera), córka Martina Luther Kinga, rzesze dziennikarzy (amerykańskich Kuźniarów).

W komunikacie Narodowego Związku Czarnoskórych Dziennikarzy czytamy, że obrazek jest ,,odrażający" na wielu płaszczyznach, i - cytuję - ,,sączy się z niego rasizm i seksizm pod adresem obu kobiet".

Interia podaje: ,,Świat tenisa zbulwersowała grafika, jaką opublikował w Australii "The Herald Sun". Jej autor Mark Knight przedstawił Serenę jako brzydką, rozwrzeszczaną, wściekającą się Murzynkę. Nienaturalnie wyolbrzymione wargi powodują, że gazeta jest oskarżana o propagowanie rasizmu."

Zapamiętajcie raz na zawsze, międzynarodowi rasiści.

Następnym razem, gdy będziecie chcieli narysować jakąś brzydką, rozwrzeszczaną, wściekającą się Murzynkę z dużymi wargami - rysujcie ją jako piękną, spokojną, uśmiechniętą kobietę z małymi ustami. Zaklejonymi taśmą przez Trzaskowskiego.

dobre
   
słabe
   
0

odebrać dziecko i dać osobną wyspę dla takich
Kopernik, żeby zaistnieć, godzinami gapił się w gwiazdy i dokonał obserwacji, które zmieniły nasze postrzeganie o świecie, w którym żyjemy.

Skłodowska-Curie stała się słynna dopiero po latach babrania się między probówkami i chemikaliami, narażając się na promieniowanie.

Małżeństwo Dravenów znalazło sobie krótszą drogę do wielkiej sławy.

Oboje postanowili zmienić płeć.

W ten sposób mąż został żoną, a żona - mężem. Lada moment jemu (czyli jej) utną penisa, a jej (czyli jemu) wytną piersi. On (czyli ona) już sobie wyciął pół żołądka.

Dziecku dali na imię Gwiezdna Chmura. Zabraniają nazywać go chłopcem, jest dla nich ,,osobą".

- Mamusiotatusiu, kochasz mnie?
- Chyba tak, osobo.

Postępie, utknąłeś. Zaboksowałeś się mentalnie mniej więcej w latach 90-tych, albo i wcześniej. Przecież to WTEDY zmiany płci, robienie sobie gigantycznych kolczyków z uszu, zarażanie lewactwem własnych dzieci i eksperymentowanie z tożsamością lub orientacją płciową było szokowaniem. Teraz mało kto odbiera to jako szok, bardziej jako kolejny przypadek tej samej choroby psychicznej.

Tkwisz w miejscu, postępie. Powtarzasz się. Parodiujesz samego siebie. Leżysz i robisz pod siebie. Pora iść do przodu, zostaw swój ciasny, mentalny zaścianek, w którym ugrzązłeś i wijesz się od kilkudziesięciu już lat. Zostaw swój ideologiczny ciemnogród, do którego przykleiłeś się jak plaster do ropiejącej rany. I weź intelektualny prysznic, bo cuchniesz.

Przynosisz wstyd samemu sobie.

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

martinezz123 12 września 2018 20:17
9  0

świetny pomysł. Ciebie poślemy tam w pierwszej kolejności.
Nikt cię nie będzie krzywdził emocjonalnie byciem innym od ciebie.

ssk 12 września 2018 22:29
0  7

@martinezz123: "innym od ciebie"... zdajesz sobie sprawe jaka krzywde oni wyrzadzaja temu dziecku? wiesz co on musi miec w szkole...? jak ktos chce sobie uciac kutasa to jego sprawa, ale jak wmawia dzieku, ze to fajne i normlane jest, to juz musi byc calkiem pojebany...

Lewica wypacza nawet pojęcie piękna

dobre
   
słabe
   
10

Najlepszy komentarz:

Fudi84 :) 11 września 2018 11:59
1  3

Seri? Prawdziwek, nie bronie tego że jest z tym coś nie tak, ale obarczanie za wszystko lewicy jest strasznie słabe. Nie każdy Lewak to zwyrodnialec tak jak nie każdy Prawak to wzór cnot.

Prawdziwek 11 września 2018 13:35
0  5

@Fudi84: racja no ale to są efekty poprawności politycznej narzucanej przez lewice.

Lewica...

dobre
   
słabe
   
0
Z nami od

15 sierpnia 2018 13:56

Dodanych

30

Komentarzy

32

Karma wrzut

-1054

Karma komentarzy

34

Obserwowani 0

Obserwują 1