• ojej

  62 rachela Rachela SFW    link    ponad tydzień temu, 09 sierpnia 11:40     60284

ojej

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

mikroMAKRO 3 dni temu, 10 sierpnia 06:24
0  1

Popierdolone jak życie.


 • poezja

  27 rachela Rachela SFW    link    31 lipca 2019 19:03     63832

poezja

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

daxdaxdax przedwczoraj o 05:42
0  2

Ja urwalem sobie ;)

 • ups...

  79 rachela Rachela SFW    link    30 kwietnia 2019 15:48     62928

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

OmReiki 2 dni temu, 30 kwietnia 16:01
0  6

Zombie, zgubił buty

dobre
   
słabe
   
4

Najlepszy komentarz:

TheSlick1990 17 kwietnia 2019 17:52
1  0

Ogólnie dla mnie idiotyzmy. Cytując info z filmu. Znaleziono gwóźdź w warstwie ziemi która ma ileś milionów lat dlatego należy przyjąć że ma on tyle lat co owa ziemia. Na chłopski rozum może ktoś wykopał jebitną dziurę i zgubił se gwoździa który ma kilka lat.

Rachela 17 kwietnia 2019 18:14
0  3

@TheSlick1990: Nie w ziemi, tylko w piaskowcu! Piaskowiec jest skałą... Mogą to być idiotyzmy, a mogą nimi nie być, ale największym idiotyzmem jest Twój argument...

Przypomnij sobie...
"Dawno, dawno temu, mężczyźni tego świata byli zaciekłymi obrońcami kobiet i dzieci. Honorowali świętą kobiecość i czcili jej magię, intuicję, zmysłowość i połączenie z Ziemią.
Rozumieli, że bez kobiet nie ma życia. Rozumieli, że zdrowie dziecka zależy od zdrowia matki. Rozumieli, że łono jest miejscem pierwotnej mocy i że poprzez kobiecość przychodzą na świat konstelacje gwiazd.

Kobiety są gwałcone i bite, zabijane przez patologiczne ręce kochanka.
Dzieci są molestowane i zawstydzane przez swoich ojców i braci.
Las deszczowy jest zniszczony, a ocean otrzymuje toksyczne odpady ludzkiej chciwości.
Kobiety są uprzedmiotowione, zaprogramowane, by szukać miłości poprzez seks.
Dzieci są skazywane na karę więzienia, którą nasza społeczność nazywa szkołą.
Pszczoły umierają z powodu glifosatu i wież telefonii komórkowej, inteligentnych liczników i manipulacji częstotliwością GWEN.

Gdzie są wojownicy, którym zależy na ochronie Ziemi, kobiet i dzieci?

Większość zachodnich kobiet nie przyzna się, że potrzebujemy ochrony. Powiemy raczej, że nie potrzebujemy cię, byś nas ratował, umiemy o siebie zadbać same. Ale byłoby zaszczytem, ​​gdyby więcej mężczyzn zatroszczyło się, by podnieśli głos na psychopatów, którzy utrzymują ludzkość w niewoli i kłamstwie.

Bracie, pamiętasz? Czy pamiętasz Bohatera w sobie, Świętego Wojownika, moc w twoim DNA?

Wiem, że czujesz się zmęczony, niedoceniany i przestraszony. Wiem, że twój ojciec nauczył cię, że twoja siła tkwi w bezpieczeństwie ekonomicznym, więc zbudowałeś życie na rzecz pogoni za pieniędzmi i zdobywania bogactwa. Ale, moi umiłowani Bracia, świat płonie! Kobiety są brutalnie mordowane i torturowane, dzieci są oderwane od rzeczywistości. Każdego dnia instalują kolejne wieże 5G, więcej betonu, więcej oprysków, pestycydów, więcej drzew wyciętych w imię rozwoju.

Wiem, że naszym zadaniem nie jest ratowanie świata, ratowanie ludzi przed ich cierpieniem, ale naszym obowiązkiem jest dbanie o planetę, która karmi nas codziennie i zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy, aby przetrwać i rozwijać się. Naszym obowiązkiem jako ludzi jest zapewnienie, aby nasze dzieci były pielęgnowane i kochane, a naszym obowiązkiem jest honorowanie kobiet i życia, które tworzą.

Odpowiedź przychodzi z wewnątrz. Nie chodzi o walkę z czymkolwiek, chodzi o kochanie i pozwalanie, by miłość inspirowała cię do stanięcia w twojej mocy, odejście od systemów ucisku i szanowanie kobiet i dzieci w twoim życiu.

Chodzi o to, w jaki sposób mężczyźni mogą ponownie chronić i kochać. Dziko, tak z całego serca. Tak by stanęli razem ze swoimi siostrami mówiąc: dość lenistwa i samozadowolenia, pieprzyć nienawiść i wojnę, pracujmy razem i budujmy coś nowego. Odrzućmy nasze programy niedoboru, nasza potrzebę władzy i kontroli. I zapytajmy, jak możemy służyć wszystkim. Życiu.

Tak wielu mężczyzn żyje we wstydzie. Ten post nie jest tutaj po to, by zawstydzać, ale aby przypomnieć wam o waszej świętej męskiej mocy i o tym, jak kobiety też was potrzebują.
Tak. Jesteś potrzebny. Pozwól sobie to poczuć i przyjmij to. Potrzebujemy cię, potrzebujemy siebie nawzajem. Jako ludzie potrzebujemy połączenia i absolutnie musimy ponownie wrócić do tej wzajemności.

Zostaliśmy zmanipulowani i oszukani, by walczyć ze sobą by wierzyć w wojnę przeciwko sobie, wojnę między płciami. Czas opuścić tę historię i napisać nową. Jedyna wojna jest w naszych umysłach. Odpuśćmy dramat i pozwólmy sobie widzieć siebie nawzajem.

Bracia, jesteście tak kochani, pamiętajcie, że jesteście Wojownikami, jesteście potężni, jesteście potrzebni. Twoja obecność jest potrzebna, twój głos jest potrzebny, twoja inteligencja jest potrzebna. Upuść zbroję i powstań jako prawdziwy wojownik z sercem.
Chroń wszelkie życie i żyj ku czci.
Wierzę w Ciebie."

Ashley Aurora
tlum. Sylwia Oppermann
dzieki Maria Block

Skopiowane z facebookowego profilu Pani Sylwii :)

dobre
   
słabe
   
10

Najlepszy komentarz:

Gallant 01 kwietnia 2019 21:30
0  3

Szanuję bardzo propagowanie pozytywnych kminek, na temat poprawy życia na ziemi, ale no kurwa ktoś tu chyba nigdy nie czytał historii, bo teraz kobiety mają lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. :d

 • Tattoo

  25 rachela Rachela SFW    link    04 marca 2019 17:05     61652

Tattoo

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

amirra 2 dni temu, 05 marca 18:19
0  4

Koka Koka Kokachuuuuuu!

magiczne miejsce

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

Abdul 19 lutego 2019 00:36
0  1

Ja bym bardziej powiedział że "kwaśne" ;)