• Zachód

    21 screamek Screamek SFW    link    19 września 2018 10:55     28090

dobre
   
słabe
   
0

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

OnionCHN 18 maja 2018 10:32
1  0

Pierdoli jak potrzepany, zostaliśmy sprzedani zachodowi przez mieszka za przywileje dla niego i jego dworu. Jasne, że dali nam dużo alle gdybyśmy sami do tego dochodzili handlem i dyplomacja to nie przerobili by nas na psy...

radmin 18 maja 2018 18:57
0  0

@OnionCHN: masz częściowo rację, tylko czy aby na pewno mielibyśmy czas na zdobycie tego wszystkiego handlem i dyplomacja? Poza tym mówisz z perspektywy czasu i świadomości co się wydarzyło później. Oni musieli podjąć decyzję bez tej wiedzy.

OnionCHN 19 maja 2018 22:58
1  0

@radmin: Podjęli to decyzje za nich, bo chyba nie uważasz, że ta cała sytuacja była na plus i dla Mieszka i dla zwykłych polan? Potem wypalili im święte miejsca i siłą wprowadzili chrześcijaństwo... Aaaa nawet nie chce mi sie tego przekminiac, cały wieczór zjarany nad tym spędziłem. Jesteśmy robakami w systemie, a na temat historii i tak naprawdę nie wiemy nic.

zenonzbeuthen 12 czerwca 2018 16:28
0  1

@OnionCHN: No na pewno nie uczą w szkołach tego co było przed chrztem Polski. To tak, jakby na mapach świata nasze państwo pojawiło się znikąd zaraz po przyjęciu chrztu. Najlepiej jest samemu sobie pogmerać w naszej historii, bo i tak na wiedzy szkolnej bym się nie opierał. A tymczasem, co dało Polsce przyjęcie chrześcijaństwa? No według mnie nieuleczalnego raka, który nas trawi, ale to tylko moja opinia i nie trzeba się z nią zgadzać. Jednak im więcej wiem na temat naszej historii, tym bardziej tęsknie do czasu przed chrystkiem, nawet mimo tego, że nie mogę tęsknić za czymś, czego tak naprawdę nie znam :)
W gruncie rzeczy odrzuciłem chorą religię, (która niestety zawodzi i jest do obalenia przez średnio wytresowanego szympansa) a w zamian odkryłem dla siebie własną, bardziej zdrową, taką, która mi pomagała przez lata aż do teraz i choćby dla niektórych miałaby być banalna, to mnie to jakoś nie obchodzi. Więc przytaczając pewne słowa utworu, który jakby jest dla mnie hymnem:
So pray to music build a shrine
Listen in these desperate times
Fill your heart with every note
Cherish it and cast afloat
Because god is in these clef and tone
Salvation is found alone
Haunted by its melody
Music it will set you free

Tyle z mojej strony :)

Open your mind
Dostałam mmsa kiedyś jak ktoś stoi bokiem no i tchneło mnie

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

przekliniak 24 kwietnia 2018 18:09
0  2

Jak bym był członkiem hardkorowej kapeli chciałbym mieć taką okładkę płyty :)




O mnie

Taki mały krzykacz

Skąd

Z piekła rodem.

Z nami od

23 sierpnia 2013 19:15

Dodanych

85

Komentarzy

632

Karma wrzut

1136

Karma komentarzy

397

Obserwowani 23

Obserwują 43