Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

dobre
   
słabe
   
2

Najlepszy komentarz:

MARCOx1985 ponad tydzień temu, 03 października 17:51
0  8

Czemu WTF? Przecież wszystko jest ok! Kozojebcy wpierdol dostali, jest git :D

 • Blant z rozy

  10 ssk ssk Trawa Porn +18    link    22 września 2017 19:42     14340


wiekszosc roz z sklepow jest pryskana skurwysynstwem, wiec jak przyjdzie wam do glowy taki pomysl to lepiej odwiedzic wlasny ogrod

dobre
   
słabe
   
1

Podczas gdy polski rząd stanowczo odmawia przyjmowania imigrantów ze Wschodu, a w krajach Unii Europejskiej coraz częściej słyszy się o przypadkach brutalnych przestępstw popełnianych przez uchodźców, Szwecja nadal beztrosko otacza opieką uciekinierów z Syrii i okolic. Sami uchodźcy bardzo chętnie zresztą przybywają do Szwecji, bo jej rozbudowany program bogatej pomocy socjalnej gwarantuje im luksusy, o jakich gdzie indziej mogliby tylko pomarzyć.

Świetnie obrazuje to ostatnia sytuacja z udziałem rodziny 57-letniego Syryjczyka, na mieszkania dla której państwo wydało... ponad sześć milionów złotych. Sprawa jest szeroko komentowana przez skandynawskie media i mieszkańców, którzy uważają decyzję urzędników za skandaliczną. Jak podaje Rzeczpospolita, mężczyzna mieszkający w dzielnicy Saltsjobaden osiedlił się tam wraz z... trzema żonami i szesnaściorgiem (!) dzieci. Choć szwedzkie prawo zakazuje wielożeństwa, przyzwala na monogamiczne związki zawarte w innym kraju. Imigrant otrzymał od gminy Nacka mieszkania o wartości prawie półtora miliona euro. W jednym z nich zamieszkuje aktualnie jego druga żona z czwórką dzieci, a w kolejnym trzecia z pięciorgiem.

W ciągu zaledwie ostatniego roku gmina przyjęła już 339 imigrantów i kupiła im 94 mieszkania. W całej Szwecji zaś od 2015 roku przyjęto ponad 160 tysięcy azylantów, co daje temu krajowi pierwsze miejsce pod względem liczby uchodźców na milion mieszkańców. Większość przybyszy bez problemu dostaje też obywatelstwo. Efekty widać jak na dłoni - stale rosnąca liczba zabójstw, rabunków, pobić i kradzieży oraz regularne zamieszki z udziałem migrantów. Uchodźcy zamieniają dzielnice w getta, z których rodowici Szwedzi wyprowadzają się w strachu.

Ludzie się boją. Zdarza się, że sama policja apeluje do ludzi, żeby nie wychodzili z domu. O spacerach po lesie nie ma mowy. Teraz trzeba zamawiać zakupy w sieci z dostawą do domu, nawet te spożywcze - mówi jedna z mieszkanek Lund, nieopodal Malmoe w rozmowie z portalem tvp.info.

Jak przyznaje policja - brakuje ludzi i środków na zwalczanie przemocy wśród imigrantów. Wielu funkcjonariuszy z powodu agresywnych uchodźców rozważa odejście z służby. Pojawiają się też bardzo niepokojące doniesienia o tym, że w środowisku azylantów działają uśpione komórki Państwa Islamskiego.

dobre
   
słabe
   
3

Łysiczka lancetowata.edu

Łysiczka lancetowata.edu

Łysiczka lancetowata.edu

Łysiczka lancetowata.edu
Kapelusz
Średnica 1-2 cm, higrofaniczny, wilgotny, koloru od oliwkowego do jasnobrązowego, także z ciemnymi oliwkowymi lub sinozielonymi plamami (zwłaszcza na obwodzie), wysuszony przybiera kolor od jasnosłomkowego do ochrowego. Powierzchnia gładka, wilgotna, śliska, nieco lepka. Kształt początkowo tępo stożkowaty i zwykle z ostrą brodawką w centrum, z wiekiem stożkowaty do dzwonkowatego, jednak nigdy nie rozpostarty[4].

Blaszki
Szerokie, do trzonu wąsko przyrośnięte. U młodych owocników jasnobrązowe, u starszych ciemniejsze – tabaczkowobrązowe. Ostrza są jaśniejsze[5]. Liczba blaszek wynosi 15-27[6].

Trzon
Cienki, o wysokości 3-15 cm wysokości i średnicy 1-3 mm[4]. Jest elastyczny, walcowaty i pusty w środku, czasami tylko rozszerzony u podstawy, przeważnie powyginany. Powierzchnia jasnoochrowa, gładka lub wzdłużnie włókienkowata[5].

Miąższ
W stanie suchym beżowy, w stanie wilgotnym szarobrązowy, bez smaku i bez zapachu[5].
#lysiczkalancetowata #halogrzybki #libertycaps #psylocyna #psylocybina #jakrozpoznaclysiczke

dobre
   
słabe
   
8

Najlepszy komentarz:

ojtamojtam420 tydzień temu, 20 września 19:08
0  1

Otaguj dobrze wrzute bo to przydatna sprawa

 • Czo ten Jack

  33 ssk ssk WTF +18    link    12 września 2017 07:56     80366

dobre
   
słabe
   
2

 • Korytarz zycia

  3 ssk ssk Motoryzacja    link    03 września 2017 16:27     14372


Ponad dwadzieścia samochodów pojechało pod prąd, aby nie stać w korku po wypadku na drodze krajowej nr 1 w okolicach miejscowości Grabowa (Śląskie). Zniecierpliwieni kierowcy wykorzystali tzw. korytarz życia, czyli przestrzeń utworzoną przez auta dla służb ratunkowych, aby te mogły jak najszybciej dotrzeć do poszkodowanych. - Ci kierowcy pokazali jak daleko są za cywilizowanymi krajami – ocenił pan Marcin, autor nagrań. Filmy przesłał na Kontakt 24.

dobre
   
słabe
   
6

Najlepszy komentarz:

wedkarz232 wczoraj o 16:47
0  0

i to jest właśnie ta polska, ułańska fantazja. hu... z tym, że tam ktoś umiera i sekundy decydują o życiu tej osoby, trzeba przecież szybko do biura wracać bo szef mi potrąci z premii! w dupe jeża, u tych mniej lub więcej lubianych naszych zachodnich sąsiadów takie coś jest nie do pomyślenia. nigdy u nas nie będzie tak jak u nich, a bedzie jeszcze gorzej. żem się wkurwił.

ssk wczoraj o 16:52
0  1

@wedkarz232: ponoc wczesniej 2 karetki juz przejechaly, ale gdyby tak np trzebabylo by wiecej pogotowia, albo jechalo z opoznieniem to co wtedy, cofa jedna karetka czy 40 aut na wstecznym 1 km xD ? bylo by mi tak glupio zebym sie razem z autem pod ziemie zapadl :D

 • True

  10 ssk ssk SFW    link    24 sierpnia 2017 21:03     21760

True

dobre
   
słabe
   
0

 • czo ten jarek

  8 ssk ssk WTF +18    link    21 sierpnia 2017 02:54     62720

czo ten jarek

dobre
   
słabe
   
7

Najlepszy komentarz:

moczypieta 21 sierpnia 2017 07:24
0  5

Nie spodziewalem sie Kaczyńskiej inkwizycji

 • Cycuszki

  41 ssk ssk NSFW +18    link    19 sierpnia 2017 15:48     34160

dobre
   
słabe
   
0
Z nami od

16 marca 2013 18:00

Dodanych

119

Komentarzy

326

Karma wrzut

3123

Karma komentarzy

256

Obserwowani 2

Obserwują 8