Ta podstrona zawiera treści tylko dla dorosłych.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

This subpage contains content for adults only.

Are you an adult?

TAK / YES
                        NIE / NO

Trzymajcie się Ujarańcy!
Przychodzi moment w życiu każdego z nas kiedy rezygnujemy z czegoś na rzecz innych czynności. Ten moment właśnie u mnie nadszedł, szybko ale jednak. Nie taktowne było by odejść nie żegnając się z tak zajebistymi ludźmi jak Wy, serio, tworzycie naprawdę mega społeczeństwo! Dzięki wszystkim tym co plusowali wrzuty, pisali komentarze, dziękuję również osobom które dawały minusy, to ważne w samo doskonaleniu się. Szczególnie pozdrawiam mojego wiernego fana 0makumaku, fajnie że mogłem Ci pokazać kawałek świata, sprawiało mi to niesamowitą radość. Natt... Dzięki za te setki słów, dały mi wiele otuchy, siły której teraz tak bardzo potrzebuję, ja i moja druga połówka, dziękujemy. Mama nadzieję że kiedyś zdobędziesz Czarny Ląd. :) Dyzm4, Najpierw Cię miałem za wroga, wrzuty podobne do moich ale później pomyślałem: pokażmy im trochę piękna! Świetne wrzuty, lubię do nich wracać. Marla, hanysie, dziękuję za dawkę kultury którymi mnie karmiłaś, człowiek niby wie wszystko a jednak. :) Rachela, dalej szukam ziaren kakaowca, jutro kolejna próba! Trzymaj za mnie kciuki. :D Dziękuję też CzteryZDziewieciu, pokazałeś mi że można żyć spokojnie, że trzeba uwierzyć w coś a nie negować z góry zakładając że się nie da że to pozbawione sensu.

Dzięki wszystkim za spędzone wspólnie chwile, za setki zajebistych wrzut z różnych dziedzin, za nieprzespane noce i za dyskusje na tematy które końca nie miały.

Na koniec dodam, nie rezygnujcie z marzeń, płyńcie z prądem i się nigdy nie poddawajcie, życie wala kłody pod nogi, stawia nas przed trudnymi wyborami bądź sytuacjami teoretycznie bez wyjścia, nieprawda, wyjście jest zawsze. Trzymajcie się i jeszcze raz dzięki! :)

dobre
   
słabe
   
9

Najlepszy komentarz:

CzteryZDziewieciu 30 stycznia 2016 10:32
0  4

ej, nic takiego nie przekazywałem, wszystko jest do dupy przecież ;)
[img] http://i1.ujarani.com/3/8/8Yd3YQ.jpgę--match:971a338fc4e99f89fabc328d0c39ba38--ó

dobre
   
słabe
   
5

Najlepszy komentarz:

Abdul 22 stycznia 2016 11:47
0  5

Misiek: Co tam się odpierdala?!!!

dobre
   
słabe
   
3

Najlepszy komentarz:

natt1488 kontemplacja nadaje koloru ♪ 22 stycznia 2016 11:41
0  6

Lubię takie coś.

dobre
   
słabe
   
1
Z nami od

22 października 2013 10:28

Dodanych

279

Komentarzy

325

Karma wrzut

6415

Karma komentarzy

445

Obserwowani 8

Obserwują 8