Spotkanie z S
ktoś wie jak przekroczyć moment z "ludzkim suwakiem"?? :)

dobre
   
słabe
   
3


  • Proste

    29 tessco tessco SFW    link    21 czerwca 2016 21:00     13798

Proste
zajumane z innej strony.

dobre
   
słabe
   
1

Postanowiłem opublikować artykuł, który będzie nie do przełknięcia dla większości Polaków. Wiem, jest bardzo kontrowersyjny, ale sprawdziłem źródła pochodzenia materiałów i wydają się wysoko prawdopodobne. Artykuł jest analizą współpracy Watykanu z profesorem John Schellnhuber, który ma bardzo kontrowersyjne poglądy. Opowiada się za… depopulacją ludności i wprowadzeniem rządów NWO.

Niesłychaną sprawą jest dlaczego Watykan zatrudnia i współpracuje z takimi naukowcami?

W religii jest ten sam problem, jaki istnieje w polityce. Jeżeli wierni danego kościoła zgadzają się na wszystko, potakują, nie myślą, nie sprawdzają doktryn w Biblii, to powstają odstępstwa.

Ten artykuł jest przestrogą dla Kościoła Katolickiego i jego wiernych, aby zadawać pytania w wielu ważnych sprawach.

Tekst ukazał się na prestiżowej stronie naturalnews.com.
Watykan popiera depopulacje?

Zwolennicy depopulacji podejmują kolejne kroki do eliminacji sześciu miliardów ludzi na ziemi, w celu dostosowania planety do jej zasobów i wytrzymałości.

Tym razem, sposób wyludniania może być aprobowany przez Watykan. Profesor John Schellnhuber został wybrany jako przedstawiciel watykańskiej grupy do spraw klimatu.

Jego kandydatura jest bardzo kontrowersyjna. Jakiś czas temu powiedział, że planeta jest przeludniona o co najmniej sześć miliardów ludzi.

Watykan ma wydać oficjalną deklarację Kościoła na poparcie radykalnego wyludnienia w imię „nauki i ulepszenia klimatu.” „Encyklika, ukaże się 18 czerwca w Watykanie”, donosi Breitbart.com.
Schizofremia Schellnhubera

Schellnhuber marzy o „Planetarnym Trybunale” umacnianym przez „Konstytucje Ziemi”, które sprawowałyby władzę nad każdym narodem i rządem na świecie. Jest on zwolennikiem wszechmocnego, koncentrującego się na poprawie klimatu światowego rządu, który będzie rządził planetą. Opowiada się za „dyktaturą pod pretekstem naukowym”.

Uważa, że globalna demokracja może być zorganizowana wokół trzech podstawowych działań, a mianowicie:

Konstytucji Ziemi – będzie górować nad Kartą Narodów Zjednoczonych i ustanowi pierwsze zasady w dążeniu ludzkości do wolności, godności, bezpieczeństwa i stabilności;
Rada Globalna – byłaby to grupa osób wybieranych bezpośrednio przez wszystkich ludzi na ziemi, gdzie przynależność nie jest ograniczana geograficznie, religijnie, kulturowo.
Planetarny Sąd – będzie ciałem prawnym, ponadnarodowym, otwartym dla niesprawiedliwości, zwłaszcza w odniesieniu do naruszenia Konstytucji Ziemi.

Schellnhunber jest przekonany, że nowy światowy rząd może stworzyć „wolność” dla ludzkości, z nowym Planetarnym Sądem prowadzonym przez Trybunał Konstytucji Ziemi, który deklaruje, że planeta może posiadać tylko miliard ludzi.

A co z pozostałymi 6 miliardami ludzi? – (dopisek Rober B.)

Nowa konstytucja ziemi będzie opierać się na globalnym rządzie, który może nakazać zagładę miliardów istot ludzkich w celu „ratowania klimatu.”
Co ma zawierać encyklika papieska?

„W encyklice na temat środowiska, oczekuje się, że papież zatwierdzi, iż eksploatacja zasobów ludzkości planety przekroczyła naturalne granice ziemi”, pisze – The Guardian.

Gubernator Jerry Brown mówi, że Kalifornia ma zbyt wielu ludzi, a to oznacza, że populacja Kalifornii musi być znacznie zmniejszona.

Watykan i Jerry Brown połączą wysiłki z innymi zwolennikami depopulacji, jak Bill Gates, który kiedyś powiedział, że szczepionki mogą przyczynić się do zmniejszenia liczby ludności na świecie o 10 do 15 procent.
W jaki sposób dokonuje się depopulacji?

Według Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Kenia, organizacji finansowanej w części przez UNICEF, szczepionki podane młodym kobietom zawierały chemikalia sterylizacji.

Inne szokujące doniesienia pochodzą z miasteczka w Meksyku. 75% dzieci, którym podano szczepionki zostały hospitalizowane lub zmarły.

Ponieważ jesteś jednym z celów globalnej depopulacji, na pewno chcesz zwiększyć świadomość, jak ten proces może być zrealizowany.

Jeśli chodzi o depopulacje, istnieją dwa podejścia uznane przez globalistów:

Powolny efekt wyludnienia. Metoda ta skupia się na tajnej sterylizacji za pomocą szczepionek, darmowej pigułki antykoncepcyjnej oraz działania edukacyjne, które próbują przekonać kobiety do nierodzenia dzieci. Chodzi o to, aby powoli populacja się zmniejszała. Można nazwać to „bez przemocy” drogę do stopniowego zmniejszania populacji.
Szybki efekt wyludnienia. Metoda ta polega na strategii szybkiego zabijania, aby zasadniczo zamordować miliardy ludzi, obwiniając za to na przykład aerozolową broń biologiczną (Ebola). Wprowadzenie agresywnych wirusów nowotworowych w szczepionkach, globalna wojna nuklearna, celowe zrzuty broni EMP które niszczą sieci energetyczne, i tak dalej. To są oczywiście bardziej nikczemne, podłe próby wyludniania, które wchodzą w skład globalnego morderstwa na masową skalę.

Metody „powolnego wyludniania” funkcjonują od 1970 roku. Ich skuteczność jest słaba.

W związku z powyższym, globaliści widzą siebie jako „współczujących ludzkości”, powołując celowo program depopulacji i zapobiegając w ten sposób katastrofalnym, niezamierzonym wyludnieniom globalnym, jak na przykład śmierć po katastrofalnym załamaniu globalnego ekosystemu. W taki sposób uzasadniają tajne programy sterylizacji w szczepionkach.

Innymi słowy, usprawiedliwiają się w ten sposób, że depopulacja czyli morderstwo sześciu miliardów ludzi, to droga do miłości i ochrony ekosystemu!

Zabijanie jednej osoby nazywa się morderstwem. Zabijanie sześć miliardów ludzi nazywają „ratowaniem klimatu.”

W jaki sposób to zrobić, aby społeczeństwo się nie zorientowało?

To łatwiejsze niż myślisz. Można wypuścić wirusa w publicznym miejscu np. na lotnisku. Stamtąd wirus rozmnoży się i rozprzestrzeni na cały świat, powodując powszechną śmierć i wyludnienie. Jednocześnie umożliwiając kontrole nad populacją i rządami państw, jak: kwarantanny przymusowe, ograniczenia w podróży, szczepienia przymusowe, punkty kontrolne na drogach.

Jest to rodzaj idealnego modelu państwa policyjnego i daje rządom uzasadnienie do wprowadzenia medycznych chipów RFID.

To fakt, że wojsko w USA już dawno opracowało i przetestowało wirusowe bronie biologiczne, aby potencjalnie wykorzystać je jako broń wojenną.

O ile umowy międzynarodowe twierdzą, że takie badania zostały porzucone, to tylko głupiec wierzy w te puste obietnice. W rzeczywistości, badania są jedynie przesunięte w stan ukryty, finansowane z „czarnych budżetów.”

Obecnie rząd Stanów Zjednoczonych posiada szczepy wirusów, które mogą zdziesiątkować (słowo „zdziesiątkować” oznacza zabić 1 na 10, tak na marginesie, to nie znaczy, „wyeliminować”), ludzkość w mniej niż rok czasu. Może to być „przypadkowo/celowo” wypuszczony wirus w dowolnym miejscu na świecie bez wcześniejszego uprzedzenia.

Oczywiście, jeżeli planujesz wypuścić śmiertelny wirus aby zdziesiątkować ludzkość, należy najpierw sprawdzić, czy wszystkie elity globalistów otrzymały szczepionki przeciwko wirusowi. Te szczepionki będą produkowane bez rtęci, aluminium, formaldehydu i MSG, które można znaleźć w szczepionkach dostępnych na rynku, co czyni je znacznie bezpieczniejsze.

Ludzie pozostawieni są sami sobie.

W tym scenariuszu, zgadnij, kto będzie mógł przetrwać?

Ludzie, którzy używają ziół leczniczych, mieszkają na wsi i odżywiają się zdrowo, czy osoby nie mające wiedzy o przekrętach, połykające propagandę światową?

źródło: naturalnews.com

Tłumaczenie: Kasia B. Edycja: Robert Brzoza
.
. . ekonomia Robert Brzoza

dobre
   
słabe
   
15

Najlepszy komentarz:

petro 17 grudnia 2015 17:47
0  3

Niby od wielu lat robią tę depopulację, a jak na złość to liczba ludności na świecie nieustannie wzrasta i wzrasta. I to mimo wojen, epidemii, czy antykoncepcji.

Ludzie, którzy używają ziół leczniczych, mieszkają na wsi i odżywiają się zdrowo, czy osoby nie mające wiedzy o przekrętach, połykające propagandę światową?

Zawsze mnie zastanawiało to określanie ludzi nie wierzących ślepo w takie rzeczy jako "połykających propagandę", "śpiących" i.t.p. Ci "oświeceni", którzy jak widać potrafią ślepo wierzyć w każdą tego typu sensację, chyba nie biorą w ogóle pod uwagę, że to im ktoś może fundować alter propagandę.

Marla 17 grudnia 2015 17:59
0  5

@petro: oj, to nie tak, że łykają wszystko jak pelikany (chociaż też pewne część takich "ulrasów" jest), jeżeli odpowiednio długo się wszystkiemu człowiek przygląda z boku mniej więcej starając się odsiać ziarna od plew, a dodatkowo umie ze sobą łączyć fakty, to zobaczy, jak wszystko układa się w całość i wesoło nie jest.

Nie chce mi się tutaj pisać długiego elaboratu na temat moich przemyśleń dotyczących depopulacji, bo w sumie i po co, powiedzieć mogę jedno: trudno w dzisiejszych czasach wierzyć w cokolwiek, nawet w oficjalne dane, statystyki itp. (czasem mam wrażenie, że to przede wszystkim im nie powinno się wierzyć). Coś nie gra w naszym świecie i to mocno, i wcale nie trzeba być "paranoicznie oświeconym", żeby to zobaczyć.

fotomanipulacja
praca własna. po upływie jakiegoś już czasu dostrzegam kilka błędów które można by poprawic ;p

dobre
   
słabe
   
0
Z nami od

22 listopada 2013 14:26

Dodanych

6

Komentarzy

106

Karma wrzut

56

Karma komentarzy

87

Obserwowani 0

Obserwują 2